Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela is player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 272 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 19  Next
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 1. November 2008 12:40 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|7. May 2024| 18:45
Fiha tak slovensky derby hned na uvod. :lol: Ako vidim,kedze dostal WC Semjan,Ljubicic ani Tsonga pravdepodobne na turnaji nezavitaju,ze? :cry: Skoda,mohli byt velkymi tahakmi.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 4. November 2008 18:39 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|7. May 2024| 18:45
(WC) Dominik Hrbaty (SVK) d. (WC) Marek Semjan (SVK) 64 61

Gratulujem k postupu do 2 kola,no tam neviem či nebude pre Hrbatého stop!Čaká ho totiž 5-ty nasadený ukrajinec Stachovskij,ktorý ho zdolal aj minulý týždeň na challengeri v Aachene.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 5. November 2008 20:11 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|7. May 2024| 18:45
(5) Sergij Stakhovskiy (UKR) d. (WC) Dominik Hrbaty (SVK) 62 76(8)

:|



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 9. November 2008 20:36 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|7. May 2024| 18:45
Challenger Dnepropetrovsk

Kvalifikácia:
1. kolo : /2/ Dominik Hrbatý (SVK) - Daniel Danilovič (MNE) 6:3 7:6
2. kolo : /2/ Dominik Hrbatý (SVK) - Jurgen Zopp (EST) 6:0 6:4
finále : /2/ Dominik Hrbatý (SVK) - Chris Eaton (GBR) 3:6 6:3 6:4

Dvojhra:
1. kolo : Dominik Hrbatý (SVK) - Daniel Cox (GBR) 6:2 6:1
2. kolo : Dominik Hrbatý (SVK) - /2/ Andreas Beck (GER) 3:6 4:6



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Last edited by tin-majo on 16. November 2008 15:34, edited 2 times in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 11. November 2008 19:57 
Offline
User avatar

Joined: 01. August 2008
Posts: 54
Location: Bratislava-Karlova Ves
Local Time:
|7. May 2024| 18:45
Dominik zvladol prve kolo bez problemov a vyhral hladko v dvoch setoch 6:2 6:1





Top
  Profile
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 13. November 2008 20:24 
Offline
User avatar

Joined: 01. August 2008
Posts: 54
Location: Bratislava-Karlova Ves
Local Time:
|7. May 2024| 18:45
Domino v druhom kole nestacil na Becka a prehral v dvoch setoch 3:6 4:6

Dominik po zapase:
Málokedy v kariére sa mi stalo, aby ma súper vystrieľal. Žiaľ, dnes mal svoj deň a mohol hrať aj so zatvorenými očami. A to ja som hral dobre," povzdychol si pre agentúru SITA D. Hrbatý.





Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 16. November 2008 15:37 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|7. May 2024| 18:45
Challenger Helsinki

Kvalifikácia:
1. kolo : /1/ Dominik Hrbatý (SVK) - Richard Ruckelshausen (AUT) 6:4 6:4
2. kolo : /1/ Dominik Hrbatý (SVK) - Adrien Bossel (SWI) 6:2 6:4
finále : /1/ Dominik Hrbatý (SVK) - /5/ Jan Minář (CZE) 6:7 6:1 6:2

Dvojhra:
1. kolo: /3/ Igor Kunicyn (RUS) - Dominik Hrbatý (SVK) 6:4 4:6 6:2

Štvorhra:
1. kolo : Dominik Hrbatý / Dušan Karol (SVK/CZE) - Chris Guccione / Marcio Torres (AUS/BRA) 6:4 6:4



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Last edited by tin-majo on 17. November 2008 12:55, edited 1 time in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 16. November 2008 15:54 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|7. May 2024| 18:45
No vo finale tazky oriesok.. Minar je tazky super,obavam sa toho najhorsieho.. :?




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

ITF Player
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 9. January 2009 20:52 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 8
Location: Lazany
Local Time:
|7. May 2024| 18:45

Obaja si zaslúžili vyhrať....je to neuveriteľné akú bojovnosť preukázali...teším sa hlavne Dominikovým úspechom a dúfam že ho to naštartuje do novej sezóny


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 9. January 2009 22:09 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|7. May 2024| 17:45
Ja mám pocit že Domina je trochu škoda, ak by hral stále ako v Davise alebo ako na Hopmanaku tak by zaznamenal trochu iné výsledky, myslím celkovo, ale bojovnosť týchto dvoch je obdivuhodná ;) gratulujem k víťazstvu ešte raz


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 10. January 2009 11:33 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|7. May 2024| 18:45
Ja po Hopman Cupe zasnem nad tym,ako moze takyto vyborny hrac byt 250. na svete. Dominik vzdy hral na maximum za svoju vlast a teraz to jasne dokazal. Pevne verim ze bude pokracovat v takychto fantastickych vykonoch,s takouto hrou sa hravo dostane do Top 100. Zasluzil si Hopman Cup vyhrat 2-krat za svoju karieru,je to skvely bojovnik a vyborny hrac,ktory zapasy pre svoju krajinu vie vyhravat, Blahozelam Domino! :)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 10. January 2009 12:07 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|7. May 2024| 18:45
No akurat som sa dozvedela,ze Dominik si zahra v prvom kole turnaja v Aucklande proti Kohlschreiberovi...Neviem co cakat,totiz Domino hral v Perthe naozaj paradne,ale Philipp je velmi agresivny tenista,kvalitny hrac,ja zial tipujem prehru. :( Bodajby som sa mylila.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 10. January 2009 15:10 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|7. May 2024| 18:45
ja si myslim, ze domino je absolutne skvele pripraveny na novu sezonu, a predpovedam postup do top100 minimalne, teda ak sa nieco nestane.........



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 12. January 2009 19:14 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|7. May 2024| 18:45
Kedy budeme mat takeho tenistu ako Dominik?


Hrbatý: Pevná vôľa dokáže väčšie divy ako talent od Boha
Je srdciar. Nie, nemá žiadne problémy s pumpou ľudského tela. Slovenský tenista Dominik Hrbatý hrá srdcom. Opäť potvrdil, že keď hrá za Slovensko, hrá najlepšie. Tridsaťjedenročný veterán si v Perthe spomenul na svoje slávne obdobie spred rokov a výrazným podielom sa pričinil o triumf na Hopmanovom pohári.


Vyhrali ste druhý Hopman Cup. V čom sa druhý triumf líši od toho spred štyroch rokov?

Iný je z mnohých pohľadov. Dosiahli sme ho s Dominikou. Náš spoločný tím mal oveľa lepšieho tímového ducha, ako predtým s Danielou. Atmosféra bola uvoľnenejšia. Viac sme žili. Tým, že sme vyhrali, prekvapili sme všetkých. A výsledky z Hopman Cupu idú do celého sveta.

Obrovským prekvapením boli aj vaše výkony. Vlani ste mali zložitú sezónu a do Perthu ste prišli ako 250. hráč sveta. A predsa ste hrali ako v najlepších časoch...
Dobre som sa pripravil. A konečne som dokázal predať natrénované aj v zápasoch. Narazil som tu na skvelých súperov. Odohral som tri skvelé zápasy, z ktorých som dva vyhral. Najviac ma teší, že som vydržal hrať aj proti najlepším hráčom sveta. Získal som naspäť strácajúce sa sebavedomie. Dokázal som si, že stále mám na svetových hráčov.

Momentálne ste v tretej stovke svetového rebríčka. Kam by ste sa zaradili podľa výsledkov na Hopman Cupe?
Stále som na mieste, na ktorom ma registruje renking. Je zbytočné hovoriť o tom, kde by som mal byť, keď tam nie som. Chcem sa posunúť vyššie, ale slová musím podporiť výsledkami na turnajoch. Hopman Cup mi vyšiel výborne, veľmi mi pomohol. Keď teraz prídem na turnaje, súperi budú mať znova rešpekt.

Váš bývalý kouč Mojmír Mihal pre Pravdu uviedol, že vaše výkony závisia najmä od sebavedomia. Súhlasíte s ním?Vždy je to tak. Bez toho, aby človek veril vo svoje schopnosti, neurobí nič. Ja som mal veľmi ťažkú sezónu. Prehral som s kdekým. Po dvanástich rokoch na okruhu ATP som musel začínať zase od začiatku. Chodil som po challengeroch a hral som v kvalifikáciach. Nebolo to jednoduché obdobie, ale tvrdou prácou som sa dopracoval k takým výkonom, aké som predviedol v Perthe.

Čo prežíva športovec, ktorému v úplne cudzej a veľmi vzdialenej krajine volajú na slávu a vypredaná hala skanduje jeho meno?
To musíte zažiť. Je to nádherný pocit. Nech som kdekoľvek, je dobré vedieť, že na tribúne mám niekoho, kto mi drží palce a povzbudzuje ma. Veľmi mi to pomáha.

Do vitríny trofejí vám pribudla už druhá diamantová loptička. Poputuje do trezoru v banke?
Trošku sa z nej potešíme a pôjde do banky. Je príliš vzácna a cenná na to, aby som ju mal len tak doma. Pred začiatkom turnaja som po nej veľmi túžil. Cením si ju nielen pre množstvo diamantov, ale najmä preto, lebo je veľmi ťažké vyhrať ju.

V kariére ste dosiahli množstvo úspechov, turnajových titulov. Kam v hierarchii patrí triumf na Hopmanovom pohári?
Toto víťazstvo je za posledné roky najlepšie, čo ma na tenisových dvorcoch stretlo. Po prehrách s priemernými hráčmi mi v hlave vírili rôzne myšlienky. Veľa ľudí ma už posielalo do dôchodku. Človek sa potom pýta sám seba, či ešte má význam naháňať loptičku. Ale potom sa zatne a povie si, že predsa ešte má pred sebou nejaké nesplnené sny a opäť sa zahryzne do tréningu. S Jardom Bulantom sme tvrdo makali a odviedli veľký kus práce. To, čo sa udialo v Perthe, je veľkým zadosťučinením za všetko, čím som si musel prejsť.

O akých snoch to hovoríte?
Túžim sa ešte raz dostať medzi najlepšiu stovku tenistov sveta. Vpred ma ženie aj motivácia ukázať našim mladým hráčom, že postup hore je o vôli tvrdo makať. Pracovitosť je najväčší talent, aký môžeme mať. Pevná vôľa dokáže väčšie divy ako talent daný od Boha.

Takže koniec kariéry ešte nehrozí?

Ešte to skúsim potiahnuť. Nechcem sa stresovať, beriem to deň po dni.


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominik Hrbatý
PostPosted: 13. January 2009 07:55 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|7. May 2024| 19:45
Turnaj ATP v Aucklande

Dvojhra - 1. kolo: Philip Kohlschreiber (5-Nem.) - Dominik Hrbatý 6:1, 6:2

Tá WC bolo milé gesto, ale šanca na úspech nebola vysoká. Neviem, či to Domino nepustil aj preto, aby mohol hrať kvaldu na AO.


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 272 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 19  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy