Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 272 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 19  Next
Author Enter your Message here

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 6. October 2008 19:29 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|19. April 2024| 08:11
v 2 .kole cakam sikovneho mladeho Japonca a takisto vyprask od neho voci Dominovi ...sorry people ,ale teraz som vazne pesimistka :roll: bodaj by som sa mylila ...



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 7. October 2008 18:43 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|19. April 2024| 08:11
v 2 .kole cakam sikovneho mladeho Japonca a takisto vyprask od neho voci Dominovi ...sorry people ,ale teraz som vazne pesimistka :roll: bodaj by som sa mylila ...

No Nishikori je sice sikovny tenista, ale podla jeho slov ho na tomto turnaji vyrazne trapi koleno a chcel uz vzdat aj 1.kolo. Dominikove sance sa tym vyrazne zvysuju.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 10. October 2008 12:35 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|19. April 2024| 08:11
Hrbatý skončil v Štokholme v 2. kole
Slovenský tenista Dominik Hrbatý sa neprebojoval do štvrťfinále dvojhry na turnaji ATP v Štokholme (dotácia 713 000 eur, tvrdý povrch), hoci nebol od toho ďaleko. V súboji dvoch nenasadených hráčov podľahol Japoncovi Keiovi Nišikorimu za 110 minút 1:6, 6:1, 5:7.

Hrbatý neyužil možnosť postúpiť do štvrťfinále na niektorom z podujatí ATP po prvý raz od apríla 2007, keď nechýbal v osmičke najlepších v marockej Casablance. Tridsaťročný hráč zinkasuje za 2. kolo v Štokholme prémiu 11 300 eur a do rebríčka ATP pre nasadzovanie mu pribudne 20 bodov. Iba 18-ročný Nišikori, 77. hráč súčasného poradia ATP Rankings a prekvapujúci víťaz tohtoročného turnaja v Delray Beach, sa v súboji o postup do semifinále stretne s víťazom súboja Steve Darcis (Belg.) - Mario Ančič (2-Chorv.).

Hrbatému ušiel úvod zápasu. V prvom sete prehral trikrát svoje podanie a stratil ho hladko 1:6. V druhom dejstve sa karta obrátila. Skúsený Bratislavčan rýchlo brejkol súpera a napokon set získal poľahky 6:1. V rozhodujúcom dejstve si obaja hráči držali svoje podanie až do jedenásteho gemu, keď Hrbatý zaváhal a Nišikori za stavu 6:5 už dopodával duel do úspešného konca. Predtým v deviatom geme Slovák za stavu 4:4 odvrátil tri brejkbaly súpera a ešte sa ujal vedenia 5:4. Koncovka však lepšie vyšla jeho súperovi.

"V prvom sete mi dlhšie trvalo, kým som si zvykol na jeho hru. Navyše podával som na stred a nevytváral som si tým dostatočné pozície na to, aby som ho mohol naháňať po kurte. Ja som viac behal ako on. V druhom sete som všetko zmenil. Začal som servovať von z kurtu, potom som ho na rýchlom povrchu mohol lepšie ponaháňať, otváral sa mi priestor. Zmenu taktiky si súper všimol neskoro a v závere set už aj trochu vypustil. Za stavu 5:4 a 30:30 na príjme som mal šancu na víťazstvo, ale on tam vytiahol jedno výborné obhodenie. V závere celkovo zahral veľmi dobre, ´zabil´ mi štyri forhendy, ale aj tak to je o tom, že urobím niekoľko chýb a nedotiahnem to do konca," povedal po zápase Hrbatý.

zdroj:pravda

opäť tesne...škoda preškoda :x ...ale bolo to vyrovnanejšie ako som čakal ;)



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 17. October 2008 02:31 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|19. April 2024| 09:11
Nebojte, Domino s Cibulkou to všetkým ukážu na Hompaňáku (3.-9. januára 2009). Prihlásené sú zatiaľ tímy Nemecka (Sabine Lisicki/Nicolas Kiefer), Francúzska (Alize Cornetová/Gilles Simon), Austrálie (Casey Dellacqua/Lleyton Hewitt) a Ruska (Marat Safin/Dinara Safinová).


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 17. October 2008 06:57 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|19. April 2024| 08:11
Nebojte, Domino s Cibulkou to všetkým ukážu na Hompaňáku (3.-9. januára 2009). Prihlásené sú zatiaľ tímy Nemecka (Sabine Lisicki/Nicolas Kiefer), Francúzska (Alize Cornetová/Gilles Simon), Austrálie (Casey Dellacqua/Lleyton Hewitt) a Ruska (Marat Safin/Dinara Safinová).

To ma teší, že si Dominika zahrá s Dominikom :lol:
Ale že si zahrá Safinová so Safinom, to som teda nečakal, to bude lámanie rakiet, to bude podívaná, ako hovorí Martin :lol:


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 17. October 2008 22:24 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|19. April 2024| 08:11
Nebojte, Domino s Cibulkou to všetkým ukážu na Hompaňáku (3.-9. januára 2009). Prihlásené sú zatiaľ tímy Nemecka (Sabine Lisicki/Nicolas Kiefer), Francúzska (Alize Cornetová/Gilles Simon), Austrálie (Casey Dellacqua/Lleyton Hewitt) a Ruska (Marat Safin/Dinara Safinová).

To ma teší, že si Dominika zahrá s Dominikom :lol:
Ale že si zahrá Safinová so Safinom, to som teda nečakal, to bude lámanie rakiet, to bude podívaná, ako hovorí Martin :lol:
no aj pre mna to bola zaujimava infoska , ale som nesmierne rada ze sa dali dokopy prave pre Hopman cup a myslim, ze prave oni sa stanu vitazmi v Perthte ;)



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: ATP Petrohrad
PostPosted: 18. October 2008 14:41 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|19. April 2024| 09:11
Turnaj ATP v Petrohrade, tvrdý povrch, 1.049.000 USD

Dvojhra
1. kolo: Dominik Hrbatý - Dmitrij Tursunov (6-Rus.)

Domino sa snaží, ale neviem, či v Petrohrade v 1. kole uspeje. Dávam mu šancu tým, že som ho napísal ako prvého, lebo takto sa snažím predpovedať víťaza. Aj keď to málokedy vyjde.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 18. October 2008 20:03 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|19. April 2024| 08:11
No tak vyhru vobec necakam.Tursunov hra v dobrej forme,sice prehral v Madride s Hanescuom,ale v zapase Rumuna s Djokovicom som pochopila preco.Tipujem to na debakel. :(




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 19. October 2008 09:32 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|19. April 2024| 08:11
no ano, tursunov je hrac z inej ligy, dominik to bude mat veeelmi tazke a aj ja to vidim na dva hladke sety.........ale v petrohrade sa tusim dominikovi vzdy darilo, takze mozno ho prostredie vypne k lepsiemu vysledku......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 20. October 2008 13:13 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|19. April 2024| 08:11
no ano, tursunov je hrac z inej ligy, dominik to bude mat veeelmi tazke a aj ja to vidim na dva hladke sety.........ale v petrohrade sa tusim dominikovi vzdy darilo, takze mozno ho prostredie vypne k lepsiemu vysledku......


Dominik Hrbatý - Tursunov (rus-6) 6:1 6:1

A mal si pravdu Samčo, boli to dva hladké sety, ale pre Domina :lol:


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Player
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 20. October 2008 13:28 
Offline

Joined: 28. May 2008
Posts: 3
Local Time:
|19. April 2024| 08:11
Pani moji, to je vysledok!!!!!! Dominator, klobuk dolu, domaci Tursunov schytal peknu hanbu. V druhom kole Schüttler alebo Kunicyn, podla mna Kunicyn. Ten ma formu, ale ak zahra Domino ako dnes, tak by mal ist dalej! Parada, videl som ze ma na to, ale az teraz to potvrdil do bodky. Ved Tursunov, ked nic ine, tak ma delovy servis a dat mu dvakrat 6-1 a este v Rusku, je to ako sen.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 20. October 2008 13:50 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|19. April 2024| 08:11
tak ja som zostal velmi prekvapeny, ked som to zistil, domino musel hrat famozne!!! napokon asi predsa len prevysilo prostredie a v oblubenom petrohrade si domino pripisal asi najvacsie vutazstvo od navratu na dvorce....kiezby to aj danielu cakalo.....



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 20. October 2008 16:04 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|19. April 2024| 08:11
"Hral som dobre. Darilo sa mi od základnej čiary, až na jednu výnimku som si držal servis a Tursunov pre nejaké problémy s ramenom nepodával tých svojich obvyklých dvesto kilometrov za hodinu, ale len nejakých 150 - 160. Inak mu tá indispozícia nejako viditeľne neprekážala - vo výmenách hral naplno. Tlačil som ho však hneď z returnov a vychádzalo mi to. Z toho môjho nedávneho obdobia po zranení dobre viem, aké to je byť v takejto situácii na druhej strane dvorca, keď si človek dostatočne nepomôže servisom. Na svetovej úrovni sa takto hrá veľmi ťažko,"
zdroj:Sita

No ja sa musim pripojit ku gratulaciam,som velmi rad že Domino ho dokazal porazit..len tak dalej ;)





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 20. October 2008 17:16 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|19. April 2024| 08:11
tak z toho výsledku som v šoku :shock: poraziť Tursunova a ešte k tomu na ruskom turnaji :pray: Domino musel hrať úžasne, keď Rusa takto vyprášil..snáď mu to tak pôjde aj v ďalšom kole ;)



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 20. October 2008 18:25 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 160
Local Time:
|19. April 2024| 08:11
Nechcem nijako znizovat Dominove kvality, ale podla mna je za tym ruska tiperska mafia.. Hrac, ktory predchadzajuce turnaje hra vo viac nez dobre forme, dostal takyto vyprask na domacej pode.. Nieco tam smrdi.. :roll:


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 272 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 19  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy