HAPPY BIRTHDAY DANIELA        Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela is player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 553 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 37  Next
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 8. June 2008 18:37 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. April 2024| 05:23
To prve kolo je fajn...ale pripadne 2...to by bolo(môže byť)tragedia...s nasadenou 3.Dominikou Cibulkovou :roll:
fuuuha, mohlo by to byt zaujimave, cakal by som skor vyrovnany zapas, nemyslim, ze by ju domca vyklepala......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 8. June 2008 18:49 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. April 2024| 05:23
To prve kolo je fajn...ale pripadne 2...to by bolo(môže byť)tragedia...s nasadenou 3.Dominikou Cibulkovou :roll:
fuuuha, mohlo by to byt zaujimave, cakal by som skor vyrovnany zapas, nemyslim, ze by ju domca vyklepala......
Akože nemyslel som že Magee prehra ja len že raz turnaj kde môžu obidve daleko postupiť a oni či ony maju šancu sa stretnuť v 2.kolo,ale nepredbiehajme ešte je tu 1.kolo!!!(vlastne ja žeby som nepredbiehal :D)





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 8. June 2008 19:09 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. April 2024| 05:23
camerinovu,ktora sa v tomto roku topi v nedobrej forme,by porazit mala. skoda,ze v dalsom kole je mozny cistoslovensky suboj.nemam ich rada,sice vyhoda je,ze jedna urcite postupi do stvrtfinale...




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 8. June 2008 19:34 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|29. April 2024| 04:23
Skutočne v poslednej dobe nebolo časté aby sa dve Slovenky stretli na turnaji WTA, aj keď je to len slabší turnaj ale verím že sa Magde podarí dôjsť do druhého kola a myslím si že by to mohol byť zaujímavý duel s Dominikou


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 8. June 2008 19:47 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|29. April 2024| 05:23
Tak ten zreb ma velmi nepotesil. V pripade, ze by v takom slovenskom suboji hrala Daniela, bolo by mi jasne komu drzim palce.... Magde vyhovuje viac trava, Domca ma zase viac skusenosti z tazsich zapasov... nedivila by som sa, keby Magda vyhrala....
...no najskor sa do toho 2. kola musia dostat ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 9. June 2008 15:11 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. April 2024| 05:23
Tak ten zreb ma velmi nepotesil. V pripade, ze by v takom slovenskom suboji hrala Daniela, bolo by mi jasne komu drzim palce.... Magde vyhovuje viac trava, Domca ma zase viac skusenosti z tazsich zapasov... nedivila by som sa, keby Magda vyhrala....
...no najskor sa do toho 2. kola musia dostat ;)
ale myslim,ze barcelona je este antukovy turnaj ak sa nemylim,cize podla mna ma vacsie sance domca.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 9. June 2008 16:35 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. April 2024| 05:23
ale nepredbiehajme ešte je tu 1.kolo!!!(vlastne ja žeby som nepredbiehal :D)
trpis asi formou schizofrenie.....z toho si ale nic nerob, ja som na tom tak isto.... :lol: :lol: :lol:
moje schizofrenicke ja sa vola alfonz, len tak pre zaujimavost :lol: inak dufam, ze schizofrenia sa pise s makkym i......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 9. June 2008 16:39 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. April 2024| 05:23
trpis asi formou schizofrenie.....z toho si ale nic nerob, ja som na tom tak isto.... :lol: :lol: :lol:
moje schizofrenicke ja sa vola alfonz, len tak pre zaujimavost :lol: inak dufam, ze schizofrenia sa pise s makkym i......
:good:,hej a píše sa (i/dobre si tipol) :D





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 10. June 2008 06:20 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. April 2024| 05:23
Barcelona

Dvojhra:
1. kolo : Magdaléna Rybáriková (SVK) - Maria Elena Camerin (ITA) 6:1 6:2
2. kolo : Magdaléna Rybáriková (SVK) - Stephanie Cohen Aloro (FRA) 6:7 0:6



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Last edited by tin-majo on 11. June 2008 11:53, edited 3 times in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 10. June 2008 06:22 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|29. April 2024| 05:23
Tak ten zreb ma velmi nepotesil. V pripade, ze by v takom slovenskom suboji hrala Daniela, bolo by mi jasne komu drzim palce.... Magde vyhovuje viac trava, Domca ma zase viac skusenosti z tazsich zapasov... nedivila by som sa, keby Magda vyhrala....
...no najskor sa do toho 2. kola musia dostat ;)
ale myslim,ze barcelona je este antukovy turnaj ak sa nemylim,cize podla mna ma vacsie sance domca.

Ano, babuska6 má pravdu, zápas je na červenej antuke, čiže ak by Dominika dnes porazila francúzsku, myslím, že má väčšie šance vyhrať nad Magdou, lepšie povedané je favoritkou zápasu, kedže je nasadená ako číslo 3. Ale aspoň by sme mali istotu, že v ďalšom kole nebude chýbať slovenská tenistka ;)
Len dúfam, že to tu nepíšem zbytočne a Domča dnes postúpi :roll:


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 10. June 2008 06:23 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. April 2024| 05:23
Maggie vyhrala úvodný zápas nad taliankou Camerin hladko v 2 setoch 6-1 6-2 a postúpila do 2 kola kde sa stretne z víťazkou zápasu Cibulková vs. Cohen Aloro.Som zvedavý skôr sa prikláňam k súboju našich dievčat tak uvidíme.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 10. June 2008 14:46 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. April 2024| 05:23
takze domca skrecovala zapas 1. kola s cohen-aloro za stavu 5:6, slovensky suboj teda neuvidime.....ale je to lepsie pre magdu, myslim, ze sa jej po skreci dominniky zdvihli sance na uspech na tomto turnaji......ved v pripade uspechu nad cohen-aloro by hrala proti ivanovej alebo castanovej/kondratievovej.......skoda ze vo svojej casti pavuka ma mariu kirilenko, lebo uz vypadla aj jednotka Peer.......ale vidim to na celkom dobry turnaj pre maggie......stale stupame hore!!!!



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 10. June 2008 14:58 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. April 2024| 05:23
STEPHANIE COHEN-ALORO
25 rokov
Francúzsko
aktuálny ranking : 94
najlepší ranking : 61 (október 2003)
najlepšie výsledky v tomto roku : víťazka ITF turnaja v Saint-Malo (antuka), semifinalistka ITF turnaja v Biarritz (antuka), osemfinále v Strassbourgu, štvrťfinále v Las VEgas, 2. kolo Indian Wells, 2. kolo Roland Garros........takze na antuke sa jej dari..........



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 10. June 2008 15:56 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. April 2024| 05:23
nepredbiehajme.cohen-aloro urcite nie je ziadna hracicka,je to skusena francuzka a pre nieco musela urcite nad domcou viest 4-0 a pre skrec to asi nebolo. myslim ale,ze magda ma sance,ale stephanie bude docela tazka prekazka.drzim palce




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 10. June 2008 18:51 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. April 2024| 05:23
Ja si tiež nemyslím,že treba podcenovať Cohenovú Alorovú,je na okruhu o dosť dlhšie ako Maggie a má skúsenosti ale Maggie je mladá a talentovaná hráčka,ktorá má kvality a môže prekvapiť a postúpiť do QF.Čo by bolo určite super.Tak Good Luck



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 553 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 37  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy