Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela is player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 553 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 37  Next
Author Enter your Message here

Golden Slam
 Post subject: WTA Budapešť
PostPosted: 7. July 2008 07:01 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|21. May 2024| 17:08
Závidím Maďarom. Všetky zápasy z centrálneho dvorca odvysiela ich športový kanál Sport 1 (nie ten, čo máme v UPC!). To sa na Slovensku nemôže stať.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 7. July 2008 09:00 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|21. May 2024| 16:08
VIKTORIYA KUTUZOVA
Ukrajina
19 rokov
aktuálny ranking : 142. miesto
najlepší ranking : 76. miesto ( november 2005 - zaujímavé..... :hmmm: )
najlepšie výsledky v tomto roku : víťazka ITF turnaja v Cagnes-Sur-Mer (antuka), semifinalistka ITF turnajov v Surprise a La Quinta (oba hard)....kvalifikovala sa do hlavnej súťaže vo Wimbledone...



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 7. July 2008 09:35 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|21. May 2024| 16:08
No my mame digi na ktorom mame tušim 400 programom ale s toho asik 70 ide :cry: a tak len vidim programy na ktorom chodia tenisove zapasy a jedine čo na nich je že "Prístup zamietnutý"...keby aspon bolo že si doplatime a budeme mať nejake programy čo si vyberieme ale v takej ponuky su len take čo nestoja ani za rec!!! :evil:

No a ku Magee:myslim že Magee vyhra,lahko či tazko to newiem ale asik vyhra,no a to druhe kolo-to je total brutalne,ešte ked si vezmem že tento turnaj je na antuke tak mi vlasy dupkom stoja :D





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 8. July 2008 11:16 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|21. May 2024| 16:08
Rybarikova (SVK) d. Kutuzova (UKR) 62 61

Blahoželám Maggie k postupu do 2. kola,som rád,že si z ukrajinkou poradila tak ľahko.
V ďalšom kole to už take ľahké nebude,narazí na turnajovú dvojku a svetovú 20-ku Alize Cornetovú.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 8. July 2008 11:30 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|21. May 2024| 16:08
Pekneeeee,super Magee...Lahke vitaztvo vzdy potesi,do druhe kola už len že vela stastia :)





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA Budapešť
PostPosted: 8. July 2008 12:39 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|21. May 2024| 16:08
Závidím Maďarom. Všetky zápasy z centrálneho dvorca odvysiela ich športový kanál Sport 1 (nie ten, čo máme v UPC!). To sa na Slovensku nemôže stať.

si si isty martin? ja mam taky program i v programe a je to program na sport 1 co mame doma,myslim,ze to je tiez UPC alebo take nieco a je to pisane i na stranke programu..ja to kuknem dneska poobede u babky ci to je ono dufam ze ano




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 8. July 2008 14:18 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|21. May 2024| 16:08
IDE TO!!!... :D
Teraz to kukam...zatial ide zapas Arn-Benesova,program je az do 21:00... 8-)
to iste plati aj na zajtra ;)





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: WTA Budapešť
PostPosted: 8. July 2008 14:29 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|21. May 2024| 17:08
V spriatelenej anglickej sekcii sa objavilo zaujímavé info, že Magda si dnešným víťazstvom v 1. kole zabezpečila miesto na entry liste pre US Open, teda nebude musieť hrať kvaldu. A čo sa týka prenosov, tak som včera náhodou zapol "český" Sport 1, na ktorom avizovali prenosy každý deň od 14.30 h. Keďže Magda hrá proti Cornetovej, zápas určite dajú na hlavný dvorec, dúfam že po 14.30 h.


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 8. July 2008 14:37 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|21. May 2024| 16:08
Tak ja zajtra planujem ist na chatu pretože sa nam "narodilo" male biele šteniatko :) ,(ak to bude "chlapec" bude SPAJKY ak "dievča" to zatial newiem-poradte mi prosim)no a že treba kuknut ne?ta ale ked bude zajtra podla všetkeho Magee v TV ta by trebalo zostat asik doma 8-) ta newiem teraz :dunno:





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: WTA Budapešť
PostPosted: 8. July 2008 16:00 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|21. May 2024| 17:08


Budapešť 1. kolo: Magda proti Kutuzovovej.


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Prenos na Sport 1
PostPosted: 8. July 2008 20:23 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|21. May 2024| 17:08
Tak sme sa dočkali. V stredu 9. júla nastúpi Magda o 14.30 h proti Cornetovej na centri. Zápas odvysiela aj kanál Sport 1, samozrejme ak do toho niečo nepríde.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 9. July 2008 09:00 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|21. May 2024| 16:08
ALIZE CORNET
Francúzsko
18 rokov
aktuálny ranking : 20. miesto
najlepší ranking : 17. miesto (jún 2008)
najlepšie výsledky v tomto roku : finalistka jednotkového turnaja v Ríme, semifinalistka turnajov v Amelia Island a v Charlestone, finalistka turnaja v Acapulcu...(všetky turnaje na antuke!!!!!!!)
dokázala zdolať : Michaella Krajicek, Agnes Szavay, Sybille Bammer, Virginie Razzano, Francesca Schiavone, Svetlana Kuznetsova, Anna Chakvetadze...



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: WTA Budapešť
PostPosted: 9. July 2008 15:03 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|21. May 2024| 17:08
Magda podľahla Cornetovej dvakrát 2:6. Hoci výsledok vyzerá kruto, bol to grandiózny zápas s množstvom nádherných výmen. Bohužiaľ, Magda bola hrobárkou sama sebe, lebno urobila množstvo chýb, a to nielen takých pod tlakom súperky. Veď dva gemy v 1. sete darovala Francúzke dvojchybou, a takto sa vyhrať nedá. Hoci sa veľmi snažila, v rozhodujúcich momentoch jej to tam jednoducho nepadalo a Cornetová bola o niečo lepšia. Vsadil som na Francúzku, ale v kútiku duše som dúfal, že Magda cez ňu prejde. Nestalo sa a som trochu sklamaný.



Budapešť: Magda v zápase proti Cornetovej.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 9. July 2008 18:19 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|21. May 2024| 16:08
ja som tiez sklamana.ale mne sa zas ten magdin vykon moc nepacil.je pravda,ze bojovala,ale zo zaciatku bol bekhend katastofalny,teda ona ho v podstate i vynechavala z vymen,ale ked ho na zaciatku zapasu pouzila,bol velmi opatrny.ked si ho zas obehla,jej forhend nebol natolko tvrdy,aby z neho dostala cornetovu do tlaku.ta potom magde dala lopticku do forhendu a uz bolo.takisto ako martin som sklamana,ze asi 2 alebo 3 brejkbaly cornetovej premenila svojou dvojchybou,nepacilo sa mi,ze nedokazala vymeny ukoncit - je sice pravda,ze cornetova behala ako mohla,ale na druhej strane,nebola natolko odvazna,aby to aspon skusila...takze osobne som trochu sklamana vykonom magdy,skoda.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 9. July 2008 19:15 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|21. May 2024| 16:08
Zapas som nevidela, ale z toho, co tu bolo napisane je zjavne, ze Maggie nastupila znovu proti rankingovo lepsej superke s velkym respektom........potom robi vela chyb. Musi zmenit myslenie, inak to nepojde.


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 553 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 37  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy