Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 553 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 37  Next
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 23. May 2008 17:21 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|19. March 2024| 09:31
Možné súperky pre Maggie :

Madison Brengle (USA)
Olivia Sanchez (FRA)
Mara Santangelo (ITA)
Karolina Šprem (CRO)
Akgul Amanmuradova (UZB)
/29/ Anabel Medina Garrigues (ESP)
Stephanie Dubois (CAN)
Maria Emilia Salerni (ARG)
Pauline Parmentier (FRA)
Severine Bremond (FRA)
/3/ Jelena Jankovič (SRB)
/15/ Nicole Vaidišová (CZE)
Su Wei Hsieh (TPE)



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 23. May 2008 17:24 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|19. March 2024| 08:31
Tak okrem Jankovicovej a Medinovej to neni až také zlé. Zaujímavý by bol súboj s Nicole ako aj repete s uzbečkou Amanmuradovou


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 23. May 2008 17:27 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|19. March 2024| 09:31
:woohoo: Wow,ta taky vysledok som vôbec nečakal,je to super že budeme mat 2nasobné zastupenie na GS.Dufam že žrebik bude priat a neda Magee Jelenu Jankovic,takže držim palčeky...





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 23. May 2008 19:18 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|19. March 2024| 09:31
Takže Maggie dostala na úvodné kolo chorvátku Karolinu Šprem,čo je podľa mňa celkom dobrý žreb aj keď skôr by som bral Brengle či Santangelo.Ale je tu Šprem a uvidí sa čo Rybáriková predvedie,v prípad postupu by si v 2 kole zmerala sily z víťazkou zápasu Kateryna Bondarenko vs. Dinara Safina.Good luck



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 23. May 2008 19:44 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|19. March 2024| 09:31
Parada Magdi. Vyborny zapas. Magda poskoci uz teraz v rebricku aspon o 10 miest dopredu. Drzim vsetky palce proti Sprem. Good luck Magda.

Nevie niekto, kto je trenerom Magdy? Ma len tak napadlo, lebo tusim som niekde zachytila, ze s nou chodila po turnajoch Hena. Ta vsak momentalne trenuje Kiku.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 23. May 2008 19:46 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 49
Location: Slovensko
Local Time:
|19. March 2024| 09:31
Magda ma veeeľmi potešila! :D 2. aj 3.kolo zvládla super! aj ja si prajem, ako už viacerí spomenuli, aby Magdu RG nakopol k výborným výsledkom, tak ako minulý rok Domču... ;) veľmi jej budem držať palce, aby sa jej premiéra proti Špremovej vydarila, hoci určite to nebude jednoduché, ale podľa mňa má Magda na víťazstvo...



:slovakia: Danka,Luki, Bekis, Domino :slovakia:


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: French Open
PostPosted: 24. May 2008 04:29 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|19. March 2024| 10:31
Magda mohla dopadnúť aj horšie. Špremová je síce víťazkou siedmich turnajov ITF a trojnásobnou finalistkou turnajov WTA, ale od mája 2007 nehrala a postupne sa vracia. Nevedie si však zle, keďže tento rok zdolala aj Danielu. Ja by som povedal, že Magda je miernou favoritkou a držím jej palce.
Čo sa týka trénera, tuším Magdu koučuje Ladislav Simon, ale na turnaje s ňou začala chodiť Heňa Nagyová, keďže Simon má aj iné hráčky.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 24. May 2008 07:34 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|19. March 2024| 09:31
tak ja si myslim., ze sprem je pre maggie zdolatelna superka, aj ked tento rok mala celkom dobry...ale na druhej strane aj magda mala dobry rok........



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 24. May 2008 07:44 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|19. March 2024| 09:31
KAROLINA SPREM
23 rokov
Chorvátsko
aktuálny ranking : 347
najlepší ranking : 17 (október 2004)
najlepšie výsledky v tomto roku : sezónu začala až v miami, kde vypadla hneď v prvom kole kvalifikácie...potom osemfinále v amelia island...praha-prvé kolo...zahreb-štvrťfinále....(všetky turnaje okrem miami na antuke)



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 24. May 2008 11:42 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|19. March 2024| 09:31
neviem co si mam o zrebe mysliet...magda vyzera v dobrej forme a ak sprem nebude hrat v takej dobrej forme ako proti daniele,co ani neocakavam,podla mna magdalena vyhra.podla mna je vinci v sucasnosti kvalitnejsia hracka ako sprem a ked magda dokazala porazit ju,dokaze aj chorvatku.moc drzim palce,bolo by fajn,keby si zahrala proti skvelej safinovej v dalsom kole.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 24. May 2008 16:25 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|19. March 2024| 09:31
no celkom fajn prve kolo , aj ked Karolinu nemozno podcenovat , napriek jej momentalnemu rebrickovemu postaveniu , v minulosti dokazala tusim vyhrat i nad Williamskou ,takze talent ta baba iste ma ...ale toho ma aj MAGDA a poriadne ..verim,ze tento suboj dopadne v prospech Slovenky ..drzim palce !



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 26. May 2008 17:19 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|19. March 2024| 09:31
kedy konecne bude magda hrat????ja sa uz neviem dockat zapasu so spremovou.........



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 26. May 2008 17:24 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|19. March 2024| 09:31
kedy konecne bude magda hrat????ja sa uz neviem dockat zapasu so spremovou.........

Šak i ja...budem prilepeny na intaku jak bude hrat..heh
edit:...Takže zajtra i Magee aj Domča...heh :)





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 26. May 2008 21:06 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|19. March 2024| 09:31
Roland Garros: Rybáriková chce uhrať aspoň 1. kolo

PARÍŽ 26. mája (SITA) - Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková na Roland Garros v Paríži po prvý raz vo svojej kariére postúpila do hlavnej súťaže dvojhry na niektorom z grandslamových turnajov. "Ak mám povedať pravdu, išla som sem s tým, že chcem ťažiť z dobrej formy a kvalifikovať sa. Som veľmi rada, že sa mi to aj podarilo. Teraz mám väčší cieľ - uhrať aspoň to prvé kolo hlavnej súťaže," povedala 19-ročná piešťanská rodáčka M. Rybáriková pre agentúru SITA hneď po pondelňajšom tréningu na dvorci číslo 9, ktorý predčasne ukončil dážď.

Členka NTC cestujúca do francúzskej metropoly s koučom Ladislavom Simonom, si v utorok zmeria sily s Chorvátkou Karolinou Špremovou, niekdajšou 17. hráčkou svetového rebríčka, ktorá však po zdravotných problémoch momentálne figuruje až na 345. priečke.

"Počula som, že Špremová dlhšie nehrala, ale je skúsená a v minulosti zdolala veľa kvalitných súperiek. Určite to bude veľmi ťažký zápas," skonštatovala finalistka wimbledonskej súťaže dievčat zo sezóny 2006 M. Rybáriková (k 26. máju 158. v počítačovom poradí) a dodala: "Pýtala som sa na Chorvátku ľudí, ktorí ju poznajú. Niečo mi povedali a ja sama viac zistím priamo počas stretnutia. Budem sa zameriavať na jej slabé stránky a uvidíme, čo to prinesie. Cítim sa veľmi dobre. Počas troch dní od kvalifikácie som mala čas na tréning i oddych."

Dvadsaťtriročná rodáčka z Varaždínu Špremová, štvrťfinalistka Wimbledonu 2004, sa fanúšikom slovenského tenisu pripomenula 9. apríla, keď ako kvalifikantka zdolala Danielu Hantuchovú v 2. kole v Amelia Island. Stále platí, že išlo o zatiaľ posledný súťažný zápas Hantuchovej, ktorej následne diagnostikovali únavovú zlomeninu pätnej kosti pravej nohy. Chorvátka vtedy absolvovala len svoje piate stretnutie po zranení lakťa, pre ktoré nútene pauzovala od mája 2007. Naposledy bola vo štvrťfinále podujatia ITF s dotáciou 75 000 USD v domácom Záhrebe.

Špremová je víťazkou siedmich turnajov na úrovni ITF a trojnásobnou finalistkou s hodnotou WTA. Niekdajšia zverenkyňa kontroverzného Bornu Bikiča, ktorý v tom období bol priateľom Srbky Jeleny Dokičovej (všeobecne panujú názory, že práve on sa podieľal na výkonnostnom úpadku oboch), v minulosti zdolala napríklad spomenutú Dokičovú či Američanku Venus Williamsovú, keď jej v 2. kole na posvätnej londýnskej tráve pred štyrmi rokmi rozhodca v tajbrejku omylom prirátal jeden bod.





Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 27. May 2008 07:03 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|19. March 2024| 08:31
Tak Magda sa dnes už konečne dočkala zápasu. Hrá ako tretia na kurte č.8


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 553 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 37  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy