Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela is player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 553 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 37  Next
Author Enter your Message here

Golden Slam
 Post subject: US Open 2008
PostPosted: 24. August 2008 23:01 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|2. May 2024| 12:45
Magda hrá proti Dulkovej v pondelok 25. augusta ako posledná na kurte 9. Začne sa hrať o 17.00 h nášho času, na rad teda príde až po polnoci.
P.S. Magda sa pomaly derie v rebríčku hore. Postúpila o jednu priečku na 89. miesto.
P.S.2 Štvorhra - 1. kolo: Sabine Lisicki, Aravane Rezaiová (Nem./Fr.) - Magdaléna Rybáriková, Ipek Senoglu (SR/Tur.)


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 26. August 2008 00:39 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|2. May 2024| 10:45
Prvá dobrá správa zo zámoria. Magda rozdrvila Dulkovú 6:4 6:0. Paráda len tak ďalej, v druhom kole sa stretne s Paszekovou, ktorá v troch setoch porazila Kirilenkovú


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 26. August 2008 06:12 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|2. May 2024| 11:45
Prvá dobrá správa zo zámoria. Magda rozdrvila Dulkovú 6:4 6:0. Paráda len tak ďalej, v druhom kole sa stretne s Paszekovou, ktorá v troch setoch porazila Kirilenkovú

Toto je výborná správa na úvod U.S. Open, Magde gratulujem k postupu do druhého kola, som prekvapený ako hladko ju zdolala, myslím hlavne druhý set, zrejme Dulkova psychicky odišla po prehratom prvom sete, alebo mala nejaké zranenie? Každopádne je to úspech pre Magdu pri jej prvom štarte (dúfam, že sa nemýlim). A tiež ma prekvapilo, že jej súperkou bude Paszeková a nie Kirilenková.
Držím palce v druhom kole, myslím že by to mohol byť tiež víťazný zápas ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 26. August 2008 08:02 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|2. May 2024| 11:45
takze moj optimizmus bol namieste ;) ale ze Magda da Gisele v druhom sete kanara ,o tom som ani len nesnivala ...ale magda nestravila na kurte dlhy cas a tak verim,ze ma v sebe dostatok si l,aby mohla zdolat i Paszek ...pre mna to neni prekvapenie ,ved Makiri herne dost upada / :( / ..takze ja verim,ze po super vysledku v prvom kole nebudu marne nadeje ,ze kludne Magduska moze postupit aj cez Paszek a dosiahnut najlepsi vysledok kariery a tym padom aj pekny postup v rebricku ;) drziiim palce ,pome Meggie :slovakia:



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 26. August 2008 08:59 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|2. May 2024| 11:45
takze moj optimizmus bol namieste ;) ale ze Magda da Gisele v druhom sete kanara ,o tom som ani len nesnivala ...ale magda nestravila na kurte dlhy cas a tak verim,ze ma v sebe dostatok si l,aby mohla zdolat i Paszek ...pre mna to neni prekvapenie ,ved Makiri herne dost upada / :( / ..takze ja verim,ze po super vysledku v prvom kole nebudu marne nadeje ,ze kludne Magduska moze postupit aj cez Paszek a dosiahnut najlepsi vysledok kariery a tym padom aj pekny postup v rebricku ;) drziiim palce ,pome Meggie :slovakia:
Mashenka sa nam vracia po vybornej antukovej sezone do starej zlej formy...No co uz,je to ale dobra prilezitost pre Magdu..Snad Paszekovu porazi.Treba si vsak dat bacha,Paszek prednedavnom porazila i Ivanovicovu.Ale aj tak stale verim Magdalene.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 26. August 2008 09:20 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|2. May 2024| 11:45
Magdu mam velmi rad a bolo by super ak by nam pripravila nejake prekvapko...takze hor sa do dalsej superky a nec ten vysledok je taky ako pri Dulko ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 27. August 2008 00:05 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|2. May 2024| 10:45
Magda hrá svoj zápas s Paszekovou zajtra hneď ako prvá na kurte osem. Okrem nej iba deblové zastúpenia Poláška a Cibulkovej zhodne na kurte 15, okrem toho Hrbatý na 5ke. Dúfam že po dnešnej polovičnej úspešnosti to zajtra bude slávnejšie


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 27. August 2008 17:45 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|2. May 2024| 11:45
Tak ludia aspon Magdalena nas tesi! Paszekovu zmietla z kurtu a po vysledku 6-1 6-2 postupuje do 3.kola,kde si to rozda so Schnyderovou.Dostane uz 90 bodov do rebricka,co ju moze dostat aj do top 70.A to este neskoncila,myslim,ze ma realnu sancu porazit Svajciarku. Totiz Magda viditelne formu ma,naopak,Patty som videla hrat v Montreale a neprezentovala sa dobrym tenisom.Hrala vyrovnane duely s Yuanovou ci Niculescu,no nakoniec to dotiahla myslim do osemfinale.Ale aj tak slaby tenis od Patty,i ked musim uznat,ze hladkou vyhrou na Pavlyuchenkovou ma prekvapila..Ale snad v ich vzajomnom zapase prekvapi Magda a pojde do osemfinale!Verim jej!




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 27. August 2008 18:27 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|2. May 2024| 11:45
Tak ludia aspon Magdalena nas tesi! Paszekovu zmietla z kurtu a po vysledku 6-1 6-2 postupuje do 3.kola,kde si to rozda so Schnyderovou.Dostane uz 90 bodov do rebricka,co ju moze dostat aj do top 70.A to este neskoncila,myslim,ze ma realnu sancu porazit Svajciarku. Totiz Magda viditelne formu ma,naopak,Patty som videla hrat v Montreale a neprezentovala sa dobrym tenisom.Hrala vyrovnane duely s Yuanovou ci Niculescu,no nakoniec to dotiahla myslim do osemfinale.Ale aj tak slaby tenis od Patty,i ked musim uznat,ze hladkou vyhrou na Pavlyuchenkovou ma prekvapila..Ale snad v ich vzajomnom zapase prekvapi Magda a pojde do osemfinale!Verim jej!
ja si nemyslim, ze ma patty zlu formu, len hra nevyrovnane...ved som ju videl hrat este v juli alebo juni a hrala velmi dobre, takze magda sa bude musiet velmi snazit.....budem velmi stastny, ak magda vyhra, ale schnyder bude pre nu podla mna prilis tazka superka....neviem to odhadnut.....ale samozrejme, drzim palce!!!! :slovakia:



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 28. August 2008 10:45 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|2. May 2024| 11:45
Magda má u mňa veľkú pochvalu, to je sila už je v treťom kole !!! Držím palce so Schyderkou, prepáč Paty ale momentálne držím Magde ;) Paty je moja oblúbená, kvoli jej skvelému manželovi ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 28. August 2008 12:58 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|2. May 2024| 11:45
Magda má u mňa veľkú pochvalu, to je sila už je v treťom kole !!! Držím palce so Schyderkou, prepáč Paty ale momentálne držím Magde ;) Paty je moja oblúbená, kvoli jej skvelému manželovi ;)
Skvelemu? :lol: To myslis toho,ktory rozkopal Daniele v Luxembourgu veci po prehre jeho zenicky? :lol:




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

hellene fan
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 28. August 2008 16:35 
Offline
User avatar

Joined: 29. April 2008
Posts: 899
Local Time:
|2. May 2024| 11:45
next tournament itf 100.000 USD+H in athens(greece) 6-14 september
i booked tickets from friday(quarters) till final.i hope will reach quarters and
i will have the chance to see her live
official site(english version)


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 28. August 2008 18:06 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 160
Local Time:
|2. May 2024| 11:45
Paty je moja oblúbená, kvoli jej skvelému manželovi ;)Mas to ty znamosti.. :lol:


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 28. August 2008 19:25 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|2. May 2024| 11:45
tak Magduska aj mna dnes nesmierne potesila ...vidno,ze hra v hernej pohode , oba zapasy lahko zvladla a myslim,ze proti Patty ma velke sance ...dufam, ze sa jej podari vyhrat a uvidime zurivu Patty na cele s jej manzelom ,ktory podla mna obcas patri na psychiatriu :) ...kazdopadne si myslim,ze pri sucasnej forme Patty a Magdy na nu slovenska hracka istotne ma a vo vyhru verim



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 28. August 2008 19:37 
Offline
User avatar

Joined: 01. August 2008
Posts: 54
Location: Bratislava-Karlova Ves
Local Time:
|2. May 2024| 11:45
US Open


You do not have the required permissions to view the files attached to this post.





Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 553 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 37  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy