Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela is player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 553 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 37  Next
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 10. August 2008 22:32 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|13. May 2024| 15:50
Tak Maggie nakoniec prehrala vo finále zo Shvedovou hladko v 2 setoch 4-6 1-6,škoda ale už bola asi unavená.Veď odohrala dosť zápasov nielen v singli ale aj debli.Škoda po zdolaní Kingovej a Wickmayerovej som myslel že Shvedova nebude problém no nakoniec sa ten problém dostavil až vo finále.Ale tak aj to je úspech byť vo finále singla a získať debla na kvalitnom ITF turnaji.Držím palce ďalej,super Maggie.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Renking
PostPosted: 11. August 2008 04:19 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|13. May 2024| 16:50
V novom singlovom rebríčku k 11. 8. poskočila Magda vďaka finále v Monterrey zo 100. na 91. miesto.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Renking
PostPosted: 11. August 2008 07:02 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|13. May 2024| 15:50
V novom singlovom rebríčku k 11. 8. poskočila Magda vďaka finále v Monterrey zo 100. na 91. miesto.
tak aspon zmeskanie kvalifikacie na wta turnaji nebolo zbytocne, magda za zavrtava hlbsie do top 100 a dovolim si tipnut, ze na konci roka moze byt uz v top 60(???), samozrejme, ak jej vydrzi aktualna forma......;



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 11. August 2008 07:22 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|13. May 2024| 15:50
achhh tak to je škoda,išiel som pat s pocitom že Magee to zvladne :( ,ale asik bola dost unavena,neverim žeby Shvedova hrala tak užasne žeby Magee nemala šancu,ale i tak vyborny turnaj...Magee je 91 a to je super...len tak dalej a titulik raz pride,dufam že to bude čoskoro...
Inac kedže nestihla tu kvalifikaciu,bude asik pauzovat tyzden že??? 8-)





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 11. August 2008 19:21 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|13. May 2024| 15:50
magda ma za sbeou naadherny tyzden ..mna osobne najviac prekvapilo vitazstvo nad Wickmayerovou 8-) naozaj obdivuhodne ,ucast vo finale singlu a vitazstvo v debli sa rata ,magdu to posunulo o 9 miest v rebricku singla a ja verim,ze v dobrych vykonoch zotvrva co najdlsie a ze mozno na konci sezony ju uvidime v 70.najlepsich tenistiek sveta ;)



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 11. August 2008 20:01 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|13. May 2024| 15:50
magda ma za sbeou naadherny tyzden ..mna osobne najviac prekvapilo vitazstvo nad Wickmayerovou 8-) naozaj obdivuhodne ,ucast vo finale singlu a vitazstvo v debli sa rata ,magdu to posunulo o 9 miest v rebricku singla a ja verim,ze v dobrych vykonoch zotvrva co najdlsie a ze mozno na konci sezony ju uvidime v 70.najlepsich tenistiek sveta ;)

...mna uz tiez napadlo, ze pri troche stastia by mohla byt na konci roka pokojne v top 50. Teraz jej na patdesiate miesto chyba 208 bodov. A do konca roka este daleko........ ;) Pravdou je, ze aj nejake body obhajuje, ale nie je ich az tak vela.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 12. August 2008 17:05 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|13. May 2024| 15:50
super gratulujem Magde k skvelému výsledku v Mexiku...vo finále singla už asi ju zmohla únava...čo sa mi najviac páči že sa v rebríčku štvorhry z ničoho nič vyšvihla vďaka 1 víťazstvu na 344. miesto a má 77 bodov rovnako ako Domča :P



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 15. August 2008 06:48 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|13. May 2024| 15:50
WTA New Haven

Dvojhra kvalifikácia:
1. kolo : Magdaléna Rybáriková (SVK) - /2/ Anastasia Rodionova (AUS) 5:7 6:4 6:7



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Last edited by tin-majo on 15. August 2008 22:00, edited 1 time in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 15. August 2008 12:25 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|13. May 2024| 15:50
Fiha tak Magdusa schytala tazky zreb. Ale sice Anastasia je druhou nasadenou,tento rok nic moc vysledky,a myslim,ze mala i problemy so zraneniami, i ked tam som si neni ista.Podla mna Magda v peknych vysledkoch bude pokracovat,vyhra v 2 setoch.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: New Haven
PostPosted: 15. August 2008 21:59 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|13. May 2024| 16:50
Magda prehrala s Rodinovovou po tuhom boji 7:5, 4:6, 7:6(5). Celý zápas sa veľmi trápila, striedala výborné okamihy so zlými, v ktorých prišla o náskok brejkov. Problémy musela mať s podaním, keďže 7 es si v podstate vymazala deviatimi DF. Ruska mala 6 DF. Škoda toho, mala našliapnuté na výhru. Za povšimnutie stojí aj trvanie zápasu - 2 hodiny a 46 minút!


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 18. August 2008 15:14 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|13. May 2024| 15:50
skoda preskoda, ten treti set sa dal uhrat, ale aj tak drzim palce na dalsom turnaji, formu na to maggie ma.....



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 18. August 2008 18:27 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|13. May 2024| 15:50
isteze je to skoda ,no isteze nie sklamanie z mojej strany ..magda uhrala 3 vyrovnane sety s hrackovou ,ktora je v rebricku pred nou a mozno mat viac stastia a z vitazstva sa tesi Slovenka ..no teto zapas iba potvrdil,ze Magda ma formu a dufam,ze ju zuzitkuje v dalsich zapasoch



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: US Open 2008
PostPosted: 21. August 2008 20:27 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|13. May 2024| 16:50
US Open 2008

Dvojhra
1. kolo: Magdaléna Rybáriková - Gisela Dulková (Arg.) 6:4, 6:0
2. kolo: Rybáriková - Tamira Paszeková (Rak.)

Štvorhra
1. kolo: Sabine Lisicki, Aravane Rezaiová (Nem./Fr.) - Rybáriková, Ipek Senoglu (SR/Tur.)


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 22. August 2008 11:22 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|13. May 2024| 15:50
fiha ,takze Gisela na uvod ...no myslim,ze kazdopadne zdolatelna prekazka ..gisela momentalne nehra jej najlepsi tenis a myslim,ze ked sa Magde zapas vydari,bude hrat svoju utocnu hru ,moze z toho vytazit vitazstvo ...velmi budem drzat palce a postup medzi 64naj by som brala 8-) osobne si myslim, ze Magda ma vcelku fajn zreb, aj v pripadnom druhom kole by to nebola nezdolatelna prekazka ..no v prvom rade treba vyhrat nad Argentincankou , ja som v tomto zapase optimistka ;)



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 23. August 2008 11:47 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|13. May 2024| 15:50
no tak Gisela v 1. kole :? pravdupovediac neviem, čo mám čakať lebo pri nej mám vždy pocit že hrá podľa toho ako sa vyspí...raz tak raz onak...ale skôr sa prikláňam k tomu, že ju Magda zdolá...taký žreb by mala využiť



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 553 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 37  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy