Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 553 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 37  Next
Author Enter your Message here

Golden Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 24. June 2008 13:56 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 10:59
Magda dnes dohráva opäť na kurte 9, 2. zápas. Keďže po brejku vo štvrtom geme 3. setu sa ujala vedenia 4:1, verím, že to zvládne a v 2. kole sa stretne so Szavayovou.

EDIT: Magda to riadne dovrzala. Hneď si prehrala obe podania a posadila Rumunku na koňa. Rád by som vedel, čo jej tak zväzovalo ruky, aj keď je jasné, že dotiahnuť zápas do víťazného konca je náročné. Ale Magda nehrá tenis prvý deň. Ktovie, či sa počas tej prestávky pri 5:4 nedala ošetrovať.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 24. June 2008 14:18 
Offline
User avatar

Joined: 29. May 2008
Posts: 77
Local Time:
|29. March 2024| 09:59
Och no to bol mordor. Skoda že som to nevidela, nemôžem moc súdiť. Ale myslím, že keby sa hra neprerušila, tak by to Magda včera vyhrala...čo už :cry:





Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 24. June 2008 15:09 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 09:59
tomu sa neda povedat inak ako smola....keby magda hrala vcera, dotiahla by zapas do konca.....ale kedze bol preruseny, na druhy den sa jej nedarilo.......velka smola, mala na 2.kolo a mozno i na szavay.....



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 24. June 2008 17:55 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 09:59
Magda povedala v rozhovore,že si podvrtla členok a,že jej to robilo problémy a nevedela sa sústrediť,chcela to čo najskôr ukončiť.Škoda ale tak grandslamy ešte prídu.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: WIM
PostPosted: 24. June 2008 19:59 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 10:59
Ja neviem, táto baba sa vždy, keď má formu, dochráme. Pre prípad vypadnutia z WIM sa postila na budúci týždeň účasťou na antukovom turnaji ITF v Cuneu, ale ak si podvrtla členok, tak je to neisté.
Z webu stz.sk: Rumunka Niculescuová hrala proti Rybárikovej dôrazne a obetavo, našej kvalifikantke dovolila v 20-minútovej dohrávke, z ktorej 10 minút trvalo ošetrenie nohy Slovenky, získať iba tri lopty. Rybáriková uhrala vo Wimbledone za kvalifikáciu a prvé kolo 33 bodov a zo súčasného 114. miesta v rebríčku sa posunie blízko stovky. "Prehrala som si to sama..." povedala 19-ročná Rybáriková. "Bola som stuhnutá a nervózna, už som chcela zápas dokončiť. Psychicky som dohrávku nezvládla. Prenasledovala ma myšlienka, že musím - a potom som prehrávala jednu loptu za druhou..." dodala. Uznala, že súperka hrala veľmi dobre, všetky lopty chytila a vrátila. "Ľutujem, že nepobudnem dlhšie na tráve, mám tento povrch rada," zdôraznila piešťanská rodáčka, členka NTC, ktorú vo Wimbledone sprevádza tréner Ladislav Simon a kondičný Ladislav Olasz. Prerušenie pondelkového zápasu bolo pre Slovenku nevýhodou, aj keď si v treťom sete za stavu 2:1 zranila členok, ktorý si nechala ošetriť až v dohrávke. Priznala, že viac ako zranenie sa pod jej prehru podpísala menšia psychická odolnosť.


Last edited by MartinH on 24. June 2008 20:33, edited 1 time in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 24. June 2008 20:06 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 49
Location: Slovensko
Local Time:
|29. March 2024| 09:59
táto prehra ma strašne mrzí... :( tak veľmi som Magde priala, aby vyhrala a aby sa jej darilo... je veľká škoda, že v dnešnej dohrávke sa jej nepodarilo doviesť zápas do víťazného konca, ale ešte viac ma mrzí, že si podvrtla členok... tie zranenia nemajú konca? :roll:



:slovakia: Danka,Luki, Bekis, Domino :slovakia:


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 25. June 2008 09:50 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 09:59
Nevadí,stáva sa a na psychike sa dá popracovať,Maggie má čo ukázať a ja verím,že o nejaký ten čas tak aj bude.Mala možnosť ale nevyužila ju,postup do 2 kola bola blízko no niekedy to nevýjde.Ako spomínal Martin,Rybáriková by sa mala predstaviť na 100-tisícovej ITF-ke v talianskom Cuneu,turnaj sa hrá na antuke.A mám pocit,že víťazka tejto ITF-ky bude učinkovať na nejakom turnaji WTA nižšej kategórie (ako napr. Maggie štartovala v MD turnaja v Barcelone ako víťazka v gréckej Patre)



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 30. June 2008 19:12 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 09:59
ITF Cuneo

Dvojhra:
1. kolo : Magdaléna Rybáriková (SVK) - Teodora Mirčič (SRB) 6:0 6:4
2. kolo : Magdaléna Rybáriková (SVK) - /2/ Mariya Korytceva (UKR) 6:7 1:6





Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Last edited by tin-majo on 4. July 2008 06:17, edited 2 times in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: ITF Cuneo
PostPosted: 2. July 2008 15:57 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 10:59
Magda porazila Mirčičovú s prehľadom 6:0, 6:4. V 2. kole sa stretne s Ukrajinkou Korytcevovou.

Ešte fotky z dnešného zápasu:



Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 3. July 2008 15:16 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 09:59
hmm..magda ma na druhe kolo tazky zreb...koryttseva zaznamenala minuly rok peknu sezonu,teraz pokracuje v sezone na takom 60.mieste,co je slusne.urcite ale nie je neporazitelna,dufam,ze to magda vie. ;)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: ITF Cuneo
PostPosted: 3. July 2008 17:32 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 10:59
Bohužiaľ Magda podľahla Korytcevovej 6:7(4), 1:6. Neviem, či to súvisí s jej členkom, ale zasa voľáko stagnuje. Na budúci týždeň ju zrejme uvidíme na WTA-čke v Budapešti.



Magda proti Korytcevovej.


Last edited by MartinH on 4. July 2008 21:33, edited 3 times in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 3. July 2008 17:40 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 09:59
ja ani nie som prekvapena tou prehrou.uznajme,ze koryttseva je hracka top 70,naopak,magda je len blizko Top 100.a asi tieto rebricky v tomto zapase ozaj predpovedali spravne,ze vitazkou bude ukrajinka.stagnaciou by som to nenazvala,jednoducho su superky lepsie.treba si ale povedat,ze tie zapasy si vzdy tesne-dneska keby vyhrala tiebreak magdalena,mohli sa diat veci..i proti niculescu to bolo tesne,ja to beriem ako jednu z mnoha prehier




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: WTA Budapešť
PostPosted: 4. July 2008 21:34 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 10:59
Magda bude hrať od pondelka antukový turnaj WTA v Budapešti.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 5. July 2008 19:38 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 09:59
WTA Budapest

Dvojhra:
1. kolo : Magdaléna Rybáriková (SVK) - Viktoriya Kutuzova (UKR) 6:2 6:1
2. kolo : Magdaléna Rybáriková (SVK) - /2/ Alize Cornet (FRA) 2:6 2:6





Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Last edited by tin-majo on 9. July 2008 20:06, edited 2 times in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 6. July 2008 10:45 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 09:59
magda ma zly zreb..i keby cez kutuzovu presla,co ocakavam,v dalsom kole na nu caka dvojka turnaja - alize cornet,ktora sa v tomto roku ukazala na antuke vo vybornom svetle...finale z rima ci semifinale z amelia island hovoria za vsetko :?




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 553 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 37  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy