Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 238 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Next
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Nociarová,Wienerová,Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 8. July 2008 14:08 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 13:04
vidite, ze som vravel, ze timea nie je najhorsia superka pre zuzku, ale len najhorsie vyzera.... :lol: :lol: :lol:



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: WTA Budapešť
PostPosted: 8. July 2008 14:18 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 14:04
Dobrá správa: Aj Sport 1 šírený UPC, teda nielen maďarský, dáva turnaj v Budepešti každý deň od 14.30 h. Ak baby dostanú atraktívne súperky, možno ich dajú na hlavný dvorec, z ktorého idú prenosy.



Budapešť: Zuzana Kučová (8.7.)





Budapešť: Lenka Wienerová (5.-7.7.)


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Návrat k Wimbledonu
PostPosted: 8. July 2008 18:53 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 14:04


Návrat k Wimbledonu: Romana s Federerom a na hráčskom večierku (na poslednom fote so svojou semifinálovou premožiteľkou Robsonovou). Zdroje: tennisforum.com, forum.tenis.sk.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Nociarová,Wienerová,Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 8. July 2008 19:50 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 13:04
Zuzka Kucova porazila Timeu Bacsinzku!!! :slovakia: Perfektny uspech Zuzany,urcite jeden z jej najlepsich vysledkov,ak nie najvacsie vitazstvo..porazila totiz 59.hracku sveta!! V dalsom kole Arnova alebo Benesova..Rozhodujuce bolo asi premienanie brejkbalov..zuzka totiz ma 63% uspesnost,zatial co bacsinszky len 20%...skvele!

...aj ja mam velku radost z uspechu Zuzany :). Potom, co som videla Familiu, jej velmi fandim. Este moze dokazat svoj talent, aj ked sa na nu zvaz v 'najlepsich tenisovych' rokoch vykaslal.
Good luck Zuzana.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Nociarová,Wienerová,Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 9. July 2008 06:41 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|29. March 2024| 13:04
Zuzka Kucova porazila Timeu Bacsinzku!!! :slovakia: Perfektny uspech Zuzany,urcite jeden z jej najlepsich vysledkov,ak nie najvacsie vitazstvo..porazila totiz 59.hracku sveta!! V dalsom kole Arnova alebo Benesova..Rozhodujuce bolo asi premienanie brejkbalov..zuzka totiz ma 63% uspesnost,zatial co bacsinszky len 20%...skvele!

...aj ja mam velku radost z uspechu Zuzany :). Potom, co som videla Familiu, jej velmi fandim. Este moze dokazat svoj talent, aj ked sa na nu zvaz v 'najlepsich tenisovych' rokoch vykaslal.
Good luck Zuzana.

Dievčence trošku Vás chcem krotiť, veď Zuzana má už 26 rokov a toto víťazstvo je jej prvé na turnaji WTA. Ano je to jej najväčší úspech, ale predsa len jej vek je s ohladom na súčasný tenis moc vysoký, aby niečo svetové dosiahla. Radšej by som sústredil pozornosť na jej sestru, aj keď je pravda, že prechod od juniorov k seniorom je veľmi ťažký a niekedy aj sklamaním, kedže hráč alebo hráčka nevie dlhodobo dosiahnuť také výsledky medzi seniormi ako kedysi medzi juniormi, ale to je prirozené ;)
Ale Zuzana samozrejme gratulujem k víťazstvu !!!


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Návrat k Wimbledonu
PostPosted: 9. July 2008 08:51 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 13:04


Návrat k Wimbledonu: Romana s Federerom a na hráčskom večierku (na poslednom fote so svojou semifinálovou premožiteľkou Robsonovou). Zdroje: tennisforum.com, forum.tenis.sk.
nooooooo, tak daniele rastie obroooovska konkurencia.....onedlho romana prevezme stafetu, a stane sa tenistkou-modelkou, tak ako daniela.....ozaj kraaasna baba, pacila sa mi uz v supermodelke.......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Nociarová,Wienerová,Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 9. July 2008 09:07 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 13:04
tak najblizsiu superku zuzky kucovej, gretu arn, som velmi nepoznal, tak som si ju cekol na hlavnej stranke....

GRETA ARN
Maďarsko
29 rokov
aktuálny ranking : 180. miesto
najlepší ranking : 81. miesto (júl 2002)
najlepšie výsledky v tomto roku : semifinále ITF turnaja vo Fes(vyhrala nad Dokičovoj, Garbinovou aj Cetkovskou), 2. kolo V Indian Wells (tier I)

v bogote ju v kvalifikacii porazila magda rybarikova 7:5,6:2......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Nociarová,Wienerová,Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 9. July 2008 09:14 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 13:04
akoze Tabakova nastupkyna nasej Daniely :lol: no tak to chcem vidite..o tom silne pochybujem...ved ked sa dokazala na rok vzdat tenisu len pre taky rozmar ako je BYT MODELKA :twisted: tak dakujem pekne za taku tenistku ;) Akoze priznavam ze pekna je, to je pravda a mozno sa jej Wimbledn vydaril no len co prejde medzi dospelacky tenis bude upadat lebo to nezvladne..je malo takych co to dokazu takze ak hej tak opat som sa trocha prepisal :roll: ale to pretecie este vela vody :)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Nociarová,Wienerová,Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 9. July 2008 09:21 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 13:04
akoze Tabakova nastupkyna nasej Daniely :lol: no tak to chcem vidite..o tom silne pochybujem...ved ked sa dokazala na rok vzdat tenisu len pre taky rozmar ako je BYT MODELKA :twisted: tak dakujem pekne za taku tenistku ;) Akoze priznavam ze pekna je, to je pravda a mozno sa jej Wimbledn vydaril no len co prejde medzi dospelacky tenis bude upadat lebo to nezvladne..je malo takych co to dokazu takze ak hej tak opat som sa trocha prepisal :roll: ale to pretecie este vela vody :)
ja som to myslel tak, ze bude asi viac modelkou v buducnosti, ak sa jej nepodari prerazit medzi seniorkami.......a nastupkynou daniely v krase na kurte, zatial nie v hre na kurte......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Nociarová,Wienerová,Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 9. July 2008 10:13 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 13:04
Zuzka Kucova porazila Timeu Bacsinzku!!! :slovakia: Perfektny uspech Zuzany,urcite jeden z jej najlepsich vysledkov,ak nie najvacsie vitazstvo..porazila totiz 59.hracku sveta!! V dalsom kole Arnova alebo Benesova..Rozhodujuce bolo asi premienanie brejkbalov..zuzka totiz ma 63% uspesnost,zatial co bacsinszky len 20%...skvele!

...aj ja mam velku radost z uspechu Zuzany :). Potom, co som videla Familiu, jej velmi fandim. Este moze dokazat svoj talent, aj ked sa na nu zvaz v 'najlepsich tenisovych' rokoch vykaslal.
Good luck Zuzana.

Dievčence trošku Vás chcem krotiť, veď Zuzana má už 26 rokov a toto víťazstvo je jej prvé na turnaji WTA. Ano je to jej najväčší úspech, ale predsa len jej vek je s ohladom na súčasný tenis moc vysoký, aby niečo svetové dosiahla. Radšej by som sústredil pozornosť na jej sestru, aj keď je pravda, že prechod od juniorov k seniorom je veľmi ťažký a niekedy aj sklamaním, kedže hráč alebo hráčka nevie dlhodobo dosiahnuť také výsledky medzi seniormi ako kedysi medzi juniormi, ale to je prirozené ;)
Ale Zuzana samozrejme gratulujem k víťazstvu !!!

kamil myslim ze i viki si je plne vedoma,kolko rokov zuzana ma,ide ale o to,ze popri tenisu zvladala (alebo zvlada?) studium a to ze,vcera porazila tenisovu nadej bacsinzku,ktora tento rok zdolala kvalitne hracky,je obrovska senzacia a vyborny uspech pre zuzanu.sama si nenamyslam ze bude este vo svojej kariere nejakou velkou tenistkou,ale predsa - jednoducho tento uspech je vyborny a stale ma sancu posunut sa aspon do top 200 vo svojej kariere.aj napr. taka kristina barrois ,co ma 26 rokov sa dockala uspechov az po vystudovani VS,minuly rok bola vo finale ritro slovak open,takze zuzana urcite este nepatri do stareho zeleza,kludne moze este nejake pekne uspechy pozbierat ;)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Nociarová,Wienerová,Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 9. July 2008 18:12 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|29. March 2024| 13:04
Aj ja srdecne gratulujem k porazeniu takej dobrej hracky ako je Timea Baczinsky ..Aj ked tu mnohi poukazujete na jej vysoky vek , myslim si , podobne ako babuska , ze niektori tenisti proste potrebuju na velke vysledky dozriet a dosahuju ich az vo vyssom veku ..mozno je to aj pripad aj Zuzky ,takze snad toto nie je jedine prekvapive vitazstvo v jej podani ..bola by som velmi rada ,kebyze sa jej podari dosahovat podobne vysledky i nadalej ..drzim palce ;)



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Nociarová,Wienerová,Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 9. July 2008 19:36 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 13:04

Dievčence trošku Vás chcem krotiť, veď Zuzana má už 26 rokov a toto víťazstvo je jej prvé na turnaji WTA. Ano je to jej najväčší úspech, ale predsa len jej vek je s ohladom na súčasný tenis moc vysoký, aby niečo svetové dosiahla. Radšej by som sústredil pozornosť na jej sestru, aj keď je pravda, že prechod od juniorov k seniorom je veľmi ťažký a niekedy aj sklamaním, kedže hráč alebo hráčka nevie dlhodobo dosiahnuť také výsledky medzi seniormi ako kedysi medzi juniormi, ale to je prirozené ;)
Ale Zuzana samozrejme gratulujem k víťazstvu !!!

Myslim, ze som to napisala celkom jasne kamill ;), preco ma potesil jej vysledok. Nemam rada nespravodlivost (teraz narazam na spravanie sa zvazu pre rokmi voci nej )....... A ako babuska hovori, viem velmi presne kolko ma rokov a zrovna si nemyslim, ze bude v prvej patdesiatke. Na druhej strane poznam vela tenistov, ktori svoje najlepsie vysledky dosiahli tesne pred tridsiatkou.


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: WTA Budapešť
PostPosted: 9. July 2008 21:15 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 14:04
Vo štvrtok 10. 7. hrajú v Budapešti na centri Z. Kučová, po nej Husárová s Cornetovou proti Kochanovej s Jevtimovovou. Sport 1 má prenos až do 20.30 h, takže by sme mali vidieť obe v akcii. V podstate to bude spolovice slovenský deň a už teraz bude spolovice úspešný, keďže v debli jedna Slovenka postúpi do SF.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Nociarová,Wienerová,Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 10. July 2008 06:40 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|29. March 2024| 13:04
Samozrejme dievčence, že máte pravdu s tými výsledkami, ktoré dosahujú tenisti okolo tridsiatky, len keď si zaspomíname na Mustera a dalších 300 tenistov, ktorí mali svoje obdobie práve okolo 30tky... Kde beriete toľko optimizmu, nemôžete mi trošku požičať???


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Nociarová,Wienerová,Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 10. July 2008 09:19 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 13:04
Samozrejme dievčence, že máte pravdu s tými výsledkami, ktoré dosahujú tenisti okolo tridsiatky, len keď si zaspomíname na Mustera a dalších 300 tenistov, ktorí mali svoje obdobie práve okolo 30tky... Kde beriete toľko optimizmu, nemôžete mi trošku požičať???
skorej sa pytam kde beries ty tolko toho pesimizmu?? :lol: magda,zuzka,dominik?? :lol:




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 238 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy