Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 238 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Next
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Nociarová,Wienerová,Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 20. June 2008 15:54 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 07:32
supeeeer!!!!!!!!!misa pochabova vyhrala nad Nicole Clerico(4) 6:1,6:0 a postupila do svojho prveho semifinale v tomto roku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tam sa stretne s kristinou steiert(7).....drziiiiiim palce!!!



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Nociarová,Wienerová,Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 27. June 2008 08:45 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 07:32
Turnaje ITF v 27. týždni

$25,000 Torun (Poľsko), antuka

Kvalifikácia:
1. kolo : Patrícia Veresová (SR) - Kim Alice Grajdeková (Nem.) 6:2, 6:1, Katarína Maráčková (SR) - (WC) Agata Bachaneková (Poľ.) 6:4, 6:1, Alexandra Rosolska (Poľ.) - Klaudia Málenovská (SR) 6:4, 6:4, Michaela Pochabová (6-SR) - voľno
2. kolo : Shannon Goldsová (13-Austr.) - Veresová (SR) 6:2, 5:7, 7:5, Diana Andreea Gaeová (15-Rum.) - Maráčková (SR) 6:0, 6:3, Pochabová (6-SR) - Sandra Podolaková (Poľ.) 6:2, 6:1
finále : Pochabová (6-SR) - Tetyana Arefjevová (10-Ukr.) 6:1, 1:6, 6:1

Dvojhra:
1. kolo : Anastasia Pivovarová (1-Rus.) - (Q) Pochabová (SR) 6:4, 6:3, Dominika Nociarová (SR) - (Q) Leonie Mekelová (Hol.) 6:3, 6:7(5), 6:4
2. kolo : Nociarová (SR) - (Q) Vanessa Henkeová (Nem.) 6:4, 6:4
štvrťfinále : Nociarová (SR) - (Q) Oksana Teplyaková (Ukr.) 6:1, 4:1 skreč
semifinále : Nociarová (SR) - Ksenia Milevská (Bielorus.) 6:3, 6:2
finále : Jekaterina Dzehalevičová (2-Bielorus.) - Nociarová (SR) 6:3, 2:6, 7:6(2) :2nd:


$25,000 Bastad (Švédsko), antuka


Kvalifikácia:
1. kolo : Klaudia Boczová (3-SR) - Anna Livadaruová (Nem.) 6:1, 6:2
2. kolo : Boczová (3-SR) - Paulina Milosavljevicová (Švé.) 6:2, 6:0

Dvojhra:
1. kolo : Lenka Tvarošková (SR) - Tadeja Majeričová (Slovin.) 6:1, 6:1, (Q) Boczová (SR) - Andrea Hlaváčková (8-ČR) 2:6, 7:6(5), 6:0, Anne Schaeferová (6-Nem.) - Zuzana Kučová (SR) 6:2, 6:0, Lenka Wienerová (SR) - (Q) Margarita Edinarová (Rus.) 6:1, 7:5
2. kolo : Tvarošková (SR) - Lilia Osterlohová (1-Usa) 6:2, 6:3, (Q) Boczová (SR) - Elizaveta Tochilovská (Rus.) 7:5, 6:1, Patricia Mayrová (5-Rak.) - Wienerová (SR) 6:3, 7:6(4)
štvrťfinále : Tvarošková (SR) - Nicole Thyssenová (Hol.) 6:1, 6:2, (Q) Boczová (SR) - Ksenia Pervaková (3-Rus.) 6:3, 6:3
semifinále : (Q) Boczová (SR) - Tvarošková (SR) 1:6, 6:3, 6:3
finále : (Q) Boczová (SR) - Anne Schaeferová (6-Nem.) 1:6, 6:2, 6:2 :1st:

Štvorhra:
1. kolo : Mayrová, Tvarošková (1-Rak./SR) - voľno, Boczová, Thyssenová (4-SR/Hol.) - Ivanová, Kamenská (Rum./Rus.) 6:1, 6:1
štvrťfinále : Mayrová, Tvarošková (1-Rak./SR) - Glušková, Kuzminová (Izr./Lotyš.) 6:2, 6:2, Boczová, Thyssenová (4-SR/Hol.) - Gaverová, Majeričová (Rus./Slovin.) 6:1, 6:0
semifinále : Boczová, Thyssenová (4-SR/Hol.) - Mayrová, Tvarošková (1-Rak./SR) 2:6, 6:3, 13:11
finále : Boczová, Thyssenová (4-SR/Hol.) - Schaeferová, Zhangová (3-Nem./Hongkong) 6:2, 6:1 :1st:

$25,000 Stuttgart - Vaihingen (Nemecko), antuka

Kvalifikácia:
1. kolo : Nikola Vajdová (4-SR) - voľno, Irina Camelia Beguová (8-Rum.) - Ivana Mravcová (SR) 6:0, 6:1
2. kolo : Vajdová (4-SR) - Anastasia Meglinská (Rus.) 6:2, 7:5

Dvojhra:
1. kolo : (Q) Irina Camelia Beguová (Rum.) - (Q) Vajdová (SR) 6:1, 6:1


$10,000 Prokuplje (Srbsko), antuka


Kvalifikácia:
1. kolo : Rebecca Hormopoliová (SR) - Marisa Gianottiová (Austr.) 6:0, 6:4, Veronika Cigániková (SR) - Timna Tičičová (5-Chorv.) 6:1, 7:6(5), Karin Morgošová (SR) - Sandra Vukojičičová (Srb.) 6:0, 6:1, Daniela Scivettiová (7-Austr.) - Dominika Jasová (SR) 6:4, 6:1, Zuzana Zlochová (8-SR) - Emilia Arnaudovská (Maced.) 6:3, 3:6, 6:3
2. kolo : Hormopoliová (SR) - Dajana Ognjenovičová (Srb.) 6:2, 6:1, Cigániková (SR) - Andjela Kankarasová (Č.Hora) 6:4, 3:6, 6:0, Morgošová (SR) - Aleksandra Ludvigová (Srb.) 6:3, 6:2, Zlochová (8-SR) - Mina Gardičová (Č.Hora) 6:0, 7:5
finále : Andjela Nemčevičová (3-Srb.) - Hormopoliová (SR) 6:4, 6:2, Cigániková (SR) - Aleksandra Markovičová (Srb.) 6:2, 7:6(5), Tanya Germanlievová (6-Bulh.) - Morgošová (SR) 6:3, 6:3, Zlochová (8-SR) - Bianca Chidrawiová (Austr.) 6:4, 6:2

Dvojhra:
1. kolo : (Q) Cigániková (SR) - Huliya Velievová (Bulh.) 6:4, 6:1, (Q) Zlochová (SR) - (WC) Nives Pavlovičová (Srb.) 6:4, 6:2, Karolina Jovanovičová (Srb.) - (LL) Hormopoliová (SR) 6:2, 6:2
2. kolo : (Q) Cigániková (SR) - Olivia Rogowská (6-Austr.) 6:2, 4:6, 6:4, (Q) Zlochová (SR) - Daniela Scivettiová (Austr.) 6:1, 7:5
štvrťfinále : (WC) Aleksandra Kruničová (Srb.) - (Q) Cigániková (SR) 6:3, 6:1, (Q) Zlochová (SR) - Anja Prišlanová (Slovin.) 6:4, 6:1
semifinále : (WC) Aleksandra Kruničová (Srb.) - (Q) Zlochová (SR) 7:6(5), 6:1

Štvorhra:
1. kolo : Mirkovicová, Rogowská (Austr./Austr.) - Lobbingerová, Zlochová (1-Belg./SR) 6:1, 6:2

$25,000 Waterloo (Kanada), antuka

Kvalifikácia:
1. kolo : Monika Hadvigerová (SR) - Maral Chaliliová (Kan.) 6:0, 6:0, Dominika Diešková (4-SR) - Rachel Cruickshanková (Kan.) 6:0, 6:3, Zuzana Zemenová (SR) - Kit Carsonová (5-Usa) 6:2, 6:2
2. kolo : Hadvigerová (SR) - Alexandra Morenová Castová (2-Kolum.) 6:1, 6:0, Diešková (4-SR) - Melissa Mcqueenová (Kan.) 6:2, 6:1, Zemenová (SR) - Dredi Inia Ghindová (Kan.) 6:0, 6:0

Dvojhra:
1. kolo : (Q) Diešková (SR) - Brittany Wowchuková (Kan.) 7:5, 6:1, Alexandra Muellerová (7-Usa) - (Q) Zemenová (SR) 7:5, 6:3, (LL) Alexandra Rileyová (Usa) - (Q) Hadvigerová (SR) 2:0 skreč.
2. kolo : Alexis Prousisová (Usa) - (Q) Diešková (SR) 7:6(5), 3:6, 7:6(5)

Štvorhra:
1. kolo : Diešková, Prousisová (SR/Usa) - Carsonová, Morenová Castová (Usa/Kol.) 6:1, 6:1
štvrťfinále : Fichmanová, Krizová (1-Kan./Austr.) - Diešková, Prousisová (SR/Usa) 7:5, 3:6, 12:10



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Last edited by tin-majo on 6. July 2008 17:09, edited 11 times in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: WIM 2008 - juniori
PostPosted: 2. July 2008 20:34 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 08:32
Aby sme nezabudli na našich juniorov vo Wimbledone. Je však smutné, že tento rok tam máme len 2 zástupcov, aj to iba dievčatá. Zas musím konštatovať - je to bieda.

Kvalifikácia
1. kolo: Romana Tabaková (3-SR) - Karina Pimkinová (Rus.) 6:3, 6:2
finále: Tabaková (3-SR) - Aľona Sotnikovová (10-Ukr.) 6:4, 6:0

Dvojhra
1. kolo: Tabaková - Jocelyn Rae (V.Brit.) 6:0, 6:4, Zuzana Luknárová - Heather Watsonová (V.Brit.) 6:3, 3:6, 6:4
2. kolo: Tabaková - Jelena Čerňakovová (Rus.) 6:1, 6:1, Jessica Moorová (6-Austr.) - Luknárová 6:3, 6:4
3. kolo: Tabaková - Kristina Mladenovicová (Fr.) 6:4, 6:3
štvrťfinále: Tabaková - Polona Hercogová (5-Slovin.) 6:4, 6:1
semifinále: Laura Robsonová (V. Brit.) - Tabaková 6:2, 7:5

Štvorhra
1. kolo: Tabaková, Piterová (SR/Poľ.) - Chalová, Lertčíwakarnová (7-Fr./Thaj.) 7:5, 6:1, Linhová, Luknárová (ČR/SR) - Hogenkampová, Robsonová (Hol./V.Brit.) 4:6, 7:6(3), 6:2
2. kolo: Hercogová, Moorová (6-Slovin./Austr.) - Linhová, Luknárová (ČR/SR) 6:3, 6:0

Moorová, Watsonová (V.Brit.) - Tabaková, Piterová 6:3, 5:7, 9:7



Zľava doprava: Romana (prvé tri), Zuzana odchádza v sprievode bodyguarda.


Last edited by MartinH on 4. July 2008 21:25, edited 5 times in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Nociarová,Wienerová,Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 3. July 2008 06:58 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 07:32
Romana ma prekvapila postupom do SF,škoda že nevyšlo finále ale pekný úspech :)



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Last edited by tin-majo on 4. July 2008 22:06, edited 2 times in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Nociarová,Wienerová,Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 3. July 2008 11:17 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 07:32
Tvarošková (SR) - Lilia Osterlohová (1-Usa) 6:2, 6:3, [b]
klobuk dole.....sice osterloh nie je na takej urovni ako byvala, ale aj tak......... :o



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: WIM 2008 - juniori
PostPosted: 3. July 2008 14:29 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 08:32
Tabaková dnes zaznamenala famózny úspech, keď vo wimbledonskej juniorke postúpila už do SF dvojhry. Keďže hrala aj kvaldu, vyhrala už 6 zápasov po sebe. Držím jej palce, aby postúpila, v SF má zdolateľné súperky. Tiež jej želám, aby so svojím talentom naložila lepšie ako niektorí naši juniorskí grandslamoví šampióni, po ktorých sa akoby zľahla zem.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Nociarová,Wienerová,Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 3. July 2008 14:36 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 06:32
Dnes som mal možnosť vidieť časť tohto zápasu a nedá mi nespomenúť že Romana je počas zápasu veľmi hlučná :D . Nahlas sa povzbudzovala, škrek mi pripadal ako kombinácia Sharapovej a Demetievy a občas mala také divné gestá... Ale hrala dobre a súperku úplne rozbila, s takouto hrou, keď sa bude stále zlepšovať má šancu byť ďalšou slovenskou úspešnou tenistkou, aj keď dovtedy ešte pretečie veľa vody Dunajom.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Nociarová,Wienerová,Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 3. July 2008 15:13 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 07:32
som moc potesena,ze romana hra vyborne na turnaji vo wimbledone.polahky si poradila i s nasadenou hercogovou a ozaj musi hrat vyborny tenis.kedze hra i casto debla,je to jej vyhoda,lebo sa na sieti musi citit celkom fajn.drzim jej palce,nech postupi i do finale,urcite nato ma. ;)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: WIM 2008 - juniori
PostPosted: 3. July 2008 21:59 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 08:32
Romana bude hrať v SF proti domácej Laure Robsonovej. Bude to mať ťažké, lebo Briti svojim vášnivo fandia, hoci britskí tenisti veľa vody nenamútili. Určite ju dajú na dvorec, kde budú kamery, takže platiaci surferi si užijú.

A keď už hovoríme o Romaninom temperamente, vystihuje ho aj jej nová fotka v profile ITF.



EDIT: Robsonová vs. Tabaková v piatok na showkurte 3 o 14.00 h! Kto má zaplatené, pozerať! Ja skúsim vytrieskať heslo od kolegu, chcem si totiž pozrieť aj záznamy 4hry našich juniorov.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Nociarová,Wienerová,Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 4. July 2008 09:33 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 07:32
tak co vytrieskal si to heslo? :lol:
asi nebude mozne nas nejaky link na internete pre nas,chudobnych clenov fora,ktori si wimbledon TV nezaplatili,ze? :lol: :(




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Nociarová,Wienerová,Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 4. July 2008 13:49 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 06:32
Tak Romči sa dnes nedarilo tak ako v predchádzajúcich zápasoch. Angličanka mala fantastický servis a niekedy Romana absolútne nevedela reagovať. Už to nebola tá Romana ako v zápase s Hercog, akoby sa zľakla šance byť vo finále. Dokonca ani nekričala, iba občas jasne a zrozumiteľne naznačovala čo si myslí :) . Ale semifinále ako kvalifikantka je myslím úžasný výsledok a verím že nebol posledný.


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: WIM 2008 - juniori
PostPosted: 4. July 2008 13:50 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 08:32
Heslo som vytrieskal, ale vám by to nebolo nič platné, lebo na jednu logáciu nemôžu dvaja pozerať ten istý kurt. Zápas som aj tak chytil až od 2. setu, mysliac si, že začnú hrať až od 14.00 h. To som už šoknutý zistil, že Romana prehrala 1. set za necelú pol hodinu 2:6. Potom sa dostala do vedenia 3:1, ale nechala sa ošetriť. Britka 3 hrami v rade stav otočila na 4:3, Romana ešte dotiahla na 5:5, ale svoj servis si v 12. geme forhendom do siete opäť prehrala a tým aj celý zápas. Trochu som bol z jej hry sklamaný, Romana na mňa pôsobila akosi demotivovane, robila dosť chýb, najmä takými čudnými údermi zo základnej čiary, keď bola v miernom záklone a loptičku podoberala a veľkými oblúkmi posielal súperke - pramenilo z toho dosť autov. Prvý servis má Romana delový, ale často jej bol nanič, lebo končil v aute. Britka nastrieľala tuším 7 es a Romanu deptala skvelými obhodeniami. Škoda toho, lebo Romana na víťazstvo mala. Mne sa zdá občas trochu zbrklá, nemala by sa tak ponáhľať. Ale snáď z nej niečo bude, na grandslamoch sa kontinuálne zlepšuje.
Ešte máme v hre v debli Luknárovú. Pozriem si ju na kurte 14, ktorý je tiež v ponuke predplatených zápasov.

EDIT 1: 4hra bola rýchlovka. Súperky boli zohratejšie, "náš" pár mal deravú obranu a robil veľa chýb. Vyzeral, akoby chcel ísť čo najskôr domov.

EDIT 2: "Postup medzi najlepšiu štvoricu je určite úspechom, no ľudia si vždy pamätajú iba víťazov. Veľmi som chcela postúpiť do grandslamového finále, nenašla som však účinnú protizbraň na disponovanú súperku, ktorá mala veľkú podporu publika. Na začiatku zápasu som bola dosť nervózna. Hrala som proti mladšej hráčke, najväčšie starosti mi robil Robsonovej ľavácky servis. Loptičky letiace z jej rakety mali úplne iný odskok a mala som veľké problémy s returnami," povedala pre TASR Tabaková, ktorá sa v druhom sete za stavu 3:2 nechala ošetrovať. "Od začiatku turnaja mám mala problémy s chrbtom, čo bol veľký hendikep hlavne pri podaní. V druhom sete duelu proti Robsonovej ma chytali kŕče do oboch nôh. Napriek bolestiam kĺbov som však v žiadnom prípade nemyslela na to, že zápas skrečujem. Po ošetrení som bojovala až do konca o každú loptičku, no nebolo to ono. Nemohla som sa poriadne oprieť do úderov a talentovaná Robsonová, ktorá nemala čo stratiť, už zápas dotiahla do úspešného konca," dodala Tabaková, ktorej posledným juniorským grandslamovým turnajom by mal byť US Open.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Nociarová,Wienerová,Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 4. July 2008 17:48 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 07:32
Boczova v semifinale v Bastade porazila Tvaroskovu v troch setoch a zahra si finale!drzim palce ;)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Nociarová,Wienerová,Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 4. July 2008 18:22 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 07:32
skoda romany, po takych peknych vysledkoch som dufal vo finale...nevadi.......a tohtorocny u.s.open bude jej uuplne poslednym turnajom medzi juniorkami????????



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Re: Nociarová,Wienerová,Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 4. July 2008 21:16 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 08:32
Tohtorocny u.s.open bude jej uuplne poslednym turnajom medzi juniorkami????????

4. mája mala 17, ešte si môže užiť juniorský US Open a AO, potom už bude papierovo dospelá.

Boczova v semifinale v Bastade porazila Tvaroskovu v troch setoch a zahra si finale!drzim palce ;)

Na ITFkách mali Slovenky lepší týždeň. Boczová si už vybojovala v Bastade druhý deblový titul v tomto roku, zajtra môže získať tretí singlový. Okrem toho je v Toruni v hre Nociarová, ktorá postúpila do SF. Zajtrajšie finále v Bastade sa dá aspoň prostredníctvom live score sledovať . A ešte zopár fotiek - prvé 3 Klaudia, na štvrtej sú zľava Wienerová, Tvarošková a vpravo je Zuzana Kučová.



P.S. Kvalda turnaja WTA v Budapešti je plná Sloveniek. Zajtra nastúpia Z. Kučová (vs. J.Nagyová), Kochanová (vs. Sevastovová), Wienerová (vs. Laineová), Babáková (vs. Jansová), v hl. súťaži štartuje Rybáriková. Nie je to ďaleko, cez víkend má byť pekne a kvalda býva zadarmo. Takže tip na výlet.


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 238 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy