Roland Garros Women's Legends        Daniela/ Francesca Schiavone bt Lucie Safarova/ Nathalie Tauziat 6-2 6-3        Mixed Legends: Daniela/Guy Forget bt Francesca Schiavone/Mansour Bahrami 4-6 6-3 10-4        Mixed Legends: Tatiana Golovin/Sebastien Grosjean bt Daniela/Cedric Pioline 4-6 6-2 12-10        Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts   

Post new topic Reply to topic  [ 238 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next
Author Enter your Message here

Golden Slam
 Post subject: Nociarová, Wienerová, Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 17. April 2009 07:41 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|17. June 2024| 06:02
Wienerová (sorry za degradáciu v rebríčku, ale dianie od stovky nižšie veľmi nesledujem) podala v Charlestone slušný výkon aj vzhľadom na to, že Lisická následne vyradila V. Williamsovú. Po nevýrazných minulých rokoch už postupne boduje aj na turnajoch WTA, kde zatiaľ zbiera skúsenosti. Uvidíme, čo bude po konci antukovej sezóny, keďže hard jej veľmi nesedí. Každopádne je dobré, že sa vymanila z priemeru a priblížila sa k stabilnej trojici Hantuchová-Cibulková-Rybáriková.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Nociarová, Wienerová, Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 17. April 2009 08:18 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|17. June 2024| 05:02
Lenka vsehovsudy prehrala len o 13 lopticiek menej ako Lisicka. Velakrat sa to tiahlo cez zhodu,bolo tam vela brejkbalovych moznosti,ktore Lisicka dokazala odvratit a Lenka nie. Bolo to o skusenostiach,ale nadalej si stojim za tym,ze Lenka pri kvalitnom vykone na Lisicku ma. Aspon v tejto sezone na antuke,kedze Sabine bohvieco nehra.

Babuš, tá tenistka, čo podľa teba bohviečo nehrá, porazila včera aj Venus Wiliamsovú. Furt si myslíš, že bohvie čo nehrá? ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Nociarová, Wienerová, Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 17. April 2009 16:48 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|17. June 2024| 05:02

Babuš, tá tenistka, čo podľa teba bohviečo nehrá, porazila včera aj Venus Wiliamsovú. Furt si myslíš, že bohvie čo nehrá? ;)
ja suhlasim s babuskou, lisicka nehra nic moc a tak nechapem, ako mohla zdolat venus........americanka asi hrala este menej ako nic moc........ :lol:



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Nociarová, Wienerová, Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 18. April 2009 07:33 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|17. June 2024| 05:02
Turnaje ITF v 17. týždni

$25,000 Bari, (Taliansko), antuka

Dvojhra:
1. kolo : (WC) Claudia Giovineová (Tal.) - Lenka Tvarošková (SR) 6:3, 6:7(6), 7:5

Štvorhra:
1. kolo : Buryačoková, Voráčová (Ukr./ČR) - Kondratievová, Tvarošková (3-Rus./SR) 6:3, 6:4

$10,000 Bol, (Chorvátsko), antuka

Kvalifikácia:
1. kolo : Rebecca Hormopoliová (SR) - voľno
2. kolo : Hormopoliová (SR) - Matea Čuturová (Chorv.) 6:7(2), 6:1, 6:4
3. kolo : Hormopoliová (SR) - Isabella Reibmayrová (Rak.) 4:6, 7:6(4), 6:1
Finále : Indire Akikiová (1-Chorv.) - Hormopoliová (SR) 6:3, 6:0

Dvojhra:
1. kolo : Patrícia Veresová (SR) - (Q) Tina Obrezová (Slovin.) 3:6, 6:2, 6:1, Tereza Mrdezová (Chorv.) - Karin Morgošová (SR) 6:1, 6:1, Michaela Pochabová (4-SR) - (WC) Roberta Gerovačová (Chorv.) 6:0, 6:1
2. kolo : Karolína Plišková (5-ČR) - Veresová (SR) 6:1, 6:0, Pochabová (4-SR) - Paola Ciguiová (Tal.) 6:2, 6:2
štvrťfinále : Valentina Sulpiziová (8-Tal.) - Pochabová (4-SR) 6:3, 1:6, 6:4

Štvorhra:
1. kolo : Borecká, Lertčéwakarnová (ČR/Tha.) - Morgošová, Pilniková (SR/Ukr.) 6:0, 7:5, Pochabová, Veresová (SR/SR) - Knollová, Špremová (Šva./Srb.) 6:3, 6:3
štvrťfinále : Pochabová, Veresová (SR/SR) - Broadyová, Clarkeová (4-V.Brit./V.Brit.) 5:2 skreč
semifinále : Pochabová, Veresová (SR/SR) - Sulpiziová, Weinholdová (2-Tal./Usa) 7:6(3), 6:2
finále : Borecká, Lertčéwakarnová (ČR/Tha.) - Pochabová, Veresová (SR/SR) 6:3, 6:3 :2nd:

$10,000 Buenos Aires, (Argentína), antuka

Dvojhra:
1. kolo : Zuzana Zlochová (SR) - Isabella Robbianiová (Par.) 3:6, 6:3, 7:6(8)
2. kolo : Ana Clara Duarteová (3-Braz.) - Zlochová (SR) 6:0, 6:2

Štvorhra:
1. kolo : Kramperová, Zlochová (4-ČR/SR) - Delsartová, Jarová Lozanová (Arg./Arg.) 6:1, 7:6(5)
štvrťfinále : Kramperová, Zlochová (4-ČR/SR) - Duarteová, Hermenegildová (Braz./Braz.) 1:6, 6:3, 10:7
semifinále : Alvesová, Tieneová (2-Braz./Braz.) - Kramperová, Zlochová (4-ČR/SR) 7:5, 1:6, 10:7



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Last edited by tin-majo on 20. May 2009 15:56, edited 1 time in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Nociarová, Wienerová, Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 27. April 2009 08:20 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|17. June 2024| 05:02
Turnaje ITF v 18. týždni

$100,000+H Cagnes-Sur-Mer, (Francúzsko), antuka

Kvalifikácia:
1. kolo : Giulia Gattová Monticoneová (8-Tal.) - Martina Babáková (SR) 6:3, 6:0

Štvorhra:
1. kolo : Gorgesová, Klemenschitsová (Nem./Rak.) - M.Babáková, Pavlová (SR/Bulh.) 6:2, 6:3

$100,000+H Johannesburg, (Juhoafrická republika), tvrdý povrch

Kvalifikácia:
1. kolo : Katarína Baranová (8-SR) - Stacey Grantová (JAR) 6:3, 6:2
2. kolo : Baranová (8-SR) - (WC) Christine Masiteová (Fra.) 7:6(6), 4:6, 6:3
Finále : Natalia Chengová (4-Braz.) - Baranová (8-SR) 6:1, 4:6, 6:2

Dvojhra:
1. kolo : Dominika Nociarová (SR) - (Q) Julia Babilonová (Nem.) 6:7(5), 6:4, 6:3
2. kolo : Michaella Krajiceková (2-Hol.) - Nociarová (SR) 4:6, 6:1, 6:3

$50,000 Makarska, (Chorvátsko), antuka

Kvalifikácia:
1. kolo : Karin Morgošová (SR) - (WC) Mariella Greschiková (Nem.) 6:4, 6:7(6), 6:3, Michaela Pochabová (5-SR) - Simona Iulia Mateiová (Rum.) 6:2, 6:3, Monika Kochanová (SR) - Stephanie Vongsouthiová (2-Fra.) 7:6(6), 6:3, Dia Jevtimová (Bulh.) - Lenka Juríková (6-SR) 7:5, 6:4
2. kolo : Pochabová (5-SR) - Morgošová (SR) 6:2, 3:6, 6:2, Kochanová (SR) - (WC) Milana Špremová (Srb.) 7:5, 6:3
Finále : Jasmina Tinjičová (Chorv.) - Pochabová (5-SR) 6:2, 6:3, Karolina Kosinská (Poľ.) - Kochanová (SR) 6:3, 6:4

Dvojhra:
1. kolo : Lenka Wienerová (3-SR) - Zuzana Kučová (SR) 6:7(5), 6:3, 6:1, Lenka Tvarošková (SR) - Tereza Hladíková (ČR) 6:3, 6:2
2. kolo : Wienerová (3-SR) - (Q) Iveta Gerlová (ČR) 6:1, 6:1, Renáta Voráčová (8-ČR) - Tvarošková (SR) 6:1, 6:1
štvrťfinále : Wienerová (3-SR) - Renáta Voráčová (8-ČR) 6:3, 6:1
semifinále : Tatjana Maleková (1-Nem.) - Wienerová (3-SR) 4:6, 7:5, 6:1

Štvorhra:
1. kolo : Lertčéwakarnová, Obrezová (Tha./Slovin.) - Gerlová, Kochanová (ČR/SR) 1:6, 6:4, 10:4, Z.Kučová, Tvarošková (4-SR/SR) - (WC) Ozegovičová, Tomljanovičová (Chorv./Chorv.) 7:6(7), 6:4
štvrťfinále : Z.Kučová, Tvarošková (4-SR/SR) - Martinovičová, Schaferová (Bosna a H./Nem.) 7:5, 5:7, 10:8
semifinále : Maleková, Voráčová (1-Nem./ČR) - Z.Kučová, Tvarošková (4-SR/SR) 7:5, 6:1

$25,000 Namangan, (Uzbekistan), tvrdý povrch

Dvojhra:
1. kolo : (Q) Anastasiya Prenková (Turkm.) - Romana Tabaková (SR) 6:2, 6:4

Štvorhra:
1. kolo : Gaverová, Pivenová (Rus./Ukr.) - Dranecová, Tabaková (Rus./SR) 6:4, 7:6(4)

$10,000 Bournemouth, (Veľká Británia), antuka

MD : Lucia Vršková

$10,000 Brescia, (Taliansko), antuka

Kvalifikácia:
1. kolo : Serena Frazzittová (Tal.) - Mária Voščeková (SR) 6:7(4), 6:2, 6:3, Andrea Rebrová (SR) - Anneliese Tepperová (Austr.) 6:3, 6:3
Finále : Serena Frazzittová (Tal.) - Rebrová (SR) 6:1, 4:6, 6:4

Dvojhra:
1. kolo : (WC) Annalisa Bonová (Tal.) - Patrícia Veresová (SR) 6:1, 0:6, 6:0

Štvorhra:
1. kolo : (WC) Jakupovičová, Veresová (Slovin./SR) - Tepperová, Tepperová (Austr./Austr.) 6:4, 7:5
štvrťfinále : Confalonieriová, Davatová (3-Tal./Tal.) - (WC) Jakupovičová, Veresová (Slovin./SR) 6:4, 6:0

$10,000 Buenos Aires, (Argentína), antuka

Dvojhra:
1. kolo : Zuzana Zlochová (SR) - Luciana Sarmentiová (Arg.) 6:3, 6:4
2. kolo : Mailen Aurouxová (7-Arg.) - Zlochová (SR) 7:5, 6:1

Štvorhra:
1. kolo : Kramperová, Zlochová (3-ČR/SR) - Sarmentiová, Yoriová (Arg./Arg.) 7:6(4), 6:4
štvrťfinále : Kramperová, Zlochová (3-ČR/SR) - Barbosová Costová Silvová, Torresová (Braz./Urug.) 6:3, 7:5
semifinále : Castiblancová Duarteová, Kochová Benvenutová (2-Kol./Čile) - Kramperová, Zlochová (3-ČR/SR) 6:1, 3:6, 10:7



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Last edited by tin-majo on 20. May 2009 15:57, edited 1 time in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Nociarová, Wienerová, Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 3. May 2009 16:56 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|17. June 2024| 05:02
Turnaje ITF v 19. týždni

$100,000 Bukurešť, antuka

Dvojhra
1. kolo: Marta Domachowská (6-Poľ.) - Lenka Wienerová (SR) 7:6(4), 7:6(7), Lenka Tvarošková (SR) - Irina Camelia Beguová (Rum.) 7:5, 6:1
2. kolo: Stefanie Vogele (8-Švaj.) - Tvarošková (SR) 6:4, 4:6, 4:5 skreč

Štvorhra
1. kolo: Szatmariová, Tvarošková (4-Rum./SR) - Moultonová Levyová, Worleová (Usa/Nem.) 6:1, 6:2, Beguová, Halepová (Rum.) - Pavlová, Wienerová (Bulh./SR) 6:1, 6:3
štvrťfinále: Beguová, Halepová (Rum.) - Szatmariová, Tvarošková (4-Rum./SR) 6:4, 6:2

$50,000 Záhreb, (Chorvátsko), antuka

Kvalifikácia
1. kolo: Dijana Banovecová (Chorv.) - Monika Kochanová (SR) 7:5, 6:7(5), 6:3, Michaela Pochabová (SR) - Palma Kiralyová (Maď.) 6:1, 6:2, Lenka Juríková (SR) - Chiara Bassová Bassetová (Tal.) 6:0, 6:1
2. kolo: Pochabová (SR) - Eleni Daniilidouová (6-Gréc.) 6:1, 6:3, Juríková (SR) - Varvara Galaninová (3-Rus.) 6:1, 6:3
finále: Anna Korzeniaková (1-Poľ.) - Pochabová (SR) 7:6(5), 7:5, Michaela Paštiková (5-ČR) - Juríková (SR) 2:6, 6:4, 6:3

Dvojhra
1. kolo: Arantxa Rusová (8-Hol.) - (LL) Juríková (SR) 0:6, 7:6(2), 7:5, Zuzana Kučová (SR) - (WC) Silvia Njiričová (Chorv.) 6:4, 6:2
2. kolo: Klára Zakopalová (2-ČR) - Z.Kučová (SR) 6:2, 6:4

$25,000 Florence, (Taliansko), antuka

Dvojhra
1. kolo: Klaudia Boczová (SR) - Margalita Čachnašviliová (5-Gruz.) 6:4, 6:1
2. kolo: Boczová (SR) - (Q) Verdiana Verardiová (Tal.) 6:4, 6:2
štvrťfinále: Boczová (SR) - (Q) Julia Mayrová (Tal.) 7:5, 3:6, 6:2
semifinále : Darya Kustová (7-Bielorus.) - Boczová (SR) 3:6, 6:1, 7:5

Štvorhra
1. kolo: Boczová, Clericová (4-SR/Tal.) - voľno
štvrťfinále: Boczová, Clericová (4-SR/Tal.) - Barbatová, Confalonieriová (Dán./Tal.) 6:3, 6:2
semifinále: Boczová, Clericová (4-SR/Tal.) - Burjačoková, Kustová (1-Ukr./Biel.) 4:6, 6:2, 10:6
finále: Laisneová, Vongsouthiová (Fr.) - Boczová, Clericová (4-SR/Tal.) 6:0, 6:1 :2nd:

$10,000 Wiesbaden, (Nemecko), antuka

Kvalifikácia
1. kolo: Anastasia Wagnerová (Nem.) - Martina Košťálová (SR) 6:4, 6:1

$10,000 Mostar, (Bosna a Hercegovina), antuka

Dvojhra
1. kolo: Zuzana Zlochová (SR) - Sonia Sandanová (Tal.) 6:2, 6:4
2. kolo: Zlochová (SR) - Zorica Petrová (6-Srb.) 4:6, 6:4, 6:4
štvrťfinále: Zlochová (SR) - Paola Ciguiová (1-Tal.) 3:1 skreč
semifinále: Martina Caciottiová (7-Tal.) - Zlochová (SR) bez boja

Štvorhra
1. kolo: Beznáková, Krtičková (2-SR/ČR) - voľno
štvrťfinále: Beznáková, Krtičková (2-SR/ČR) - Tepperová, Tepperová (Austr./Austr.) 6:1, 6:3
semifinále: Beznáková, Krtičková (2-SR/ČR) - Petrová, Poličová (Srb./Srb.) bez boja
finále: Akikiová, Špremová (Chorv./Srb.) - Beznáková, Krtičková (2-SR/ČR) 6:0, 6:2 :2nd:

$10,000 Varšava, antuka

Kvalifikácia
1. kolo: Andrea Rebrová (SR) - voľno
finále: Rebrová (SR) - Aleksandra Rosolská (Poľ.) 6:4, 6:4

Dvojhra
1. kolo: Alice Balducciová (Tal.) - (Q) Rebrová (SR) 6:3, 6:1, Karolina Kosinská (2-Poľ.) - Lucia Vršková (SR) 6:1, 6:1

Štvorhra
1. kolo: Ellingerová, Vršková (ČR/SR) - Kalodzicová, Marcinkevičová (Bielorus./Lotyš.) 7:5, 6:1, Kubičková, Rebrová (4-ČR/SR) - voľno
štvrťfinále: Gerlová, Kosinská (1-ČR/Poľ.) - Ellingerová, Vršková (ČR/SR) 6:2, 6:2, Kubičková, Rebrová (4-ČR/SR) - Baranská, Zamielová (Poľ./Poľ.) 6:1, 6:3
semifinále: Gerlová, Kosinská (1-ČR/Poľ.) - Kubičková, Rebrová (4-ČR/SR) 6:2, 6:2



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Last edited by tin-majo on 20. May 2009 15:57, edited 4 times in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Nociarová, Wienerová, Tvarošková a ďalšie
PostPosted: 7. May 2009 20:02 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|17. June 2024| 05:02
Turnaje ITF v 20. týždni

$10,000 Michalovce, (Slovensko), antuka

Kvalifikácia:
1. kolo : Iveta Masárová (SR) - voľno, Renáta Kuricová (SR) - voľno, Viktória Jakcsiová (SR) - voľno, Magdaléna Bilová (SR) - voľno, Veronika Blašková (SR) - Tereza Budilová (ČR) 6:7(5), 6:4, 7:6(3), Michaela Ostrožlíková (SR) - voľno, Lucia Zavarčíková (SR) - voľno, Katarína Maráčková (SR) - voľno, Andrea Popluhárová (SR) - voľno, Ivana Karolyiová (SR) - voľno, Dominika Jasová (SR) - voľno, Kveta Hájková (SR) - voľno, Tatiana Illová (SR) - voľno, Chantal Škamlová (SR) - voľno, Ester Bessenyeiová (SR) - voľno
2. kolo : Masárová (SR) - Julia Jagodzinská (Poľ.) 6:3, 6:2, Kuricová (SR) - Jakcsiová (SR) 6:2, 6:0, Bilová (SR) - Ľjubov Slovcová (Ukr.) 6:1, 6:1, Katharina Negrinová (Rak.) - Ostrožlíková (SR) 6:2, 6:1, Maráčková (SR) - Zavarčíková (SR) 6:4, 6:3, Popluhárová (SR) - Lisa Wagnerová (Rak.) 3:6, 6:2, 6:2, Kristýna Hančárová (ČR) - Karolyiová (SR) 6:3, 6:4, Jasová (SR) - Hájková (SR) 6:4, 6:4, Illová (SR) - Bessenyeiová (SR) 6:2, 6:2, Škamlová (SR) - Tea Faberová (Chorv.) 6:3, 6:1, Klaudia Halaszová (Maď.) - Blašková (SR) 6:4, 6:2
Finále : Madlen Kadurová (1-Nem.) - Masárová (SR) 6:2, 6:1, Martina Kubičková (2-ČR) - Kuricová (SR) 6:0, 6:2, Bilová (SR) - Klaudia Halaszová (Maď.) 6:2, 2:6, 6:3, Dominika Kanáková (ČR) - Maráčková (SR) 6:1, 6:3, Kristýna Hančárová (ČR) - Popluhárová (SR) 6:4, 7:5, Klára Ellingerová (ČR) - Jasová (SR) 6:4, 7:6(3), Illová (SR) - Škamlová (SR) 7:6(4), 6:1

Dvojhra:
1. kolo : Michaela Pochabová (1-SR) - (Q) Nina Zanderová (Nem.) 7:6(2), 6:2, (Q) Bilová (SR) - (WC) Magdaléna Chrobáková (SR) 6:2, 6:0, (SE) Katarzyna Kawová (Poľ.) - Romana Tabaková (7-SR) 4:6, 6:2, 6:2, Monika Kochanová (4-SR) - (Q) Madlen Kadurová (Nem.) 6:1, 6:1, Martina Borecká (ČR) - (WC) Lucia Kovalová (SR) 6:2, 4:6, 6:2, Alenka Hubaceková (5-Austr.) - Karin Morgošová (SR) 6:4, 6:4, Petra Padalíková (ČR) - (WC) Zuzana Luknárová (SR) 7:5, 7:5, Lucia Vršková (SR) - Palma Kiralyová (3-Maď.) 6:2, 6:0, Kristýna Hančárová (ČR) - (Q) Illová (SR) 6:7(3), 7:5, 6:1, Barbora Krtičková (ČR) - (WC) Andrea Rebrová (SR) 6:3, 6:3, Lenka Juríková (2-SR) - Teresa Malíková (ČR) 6:1, 6:2, Klaudia Gawliková (Poľ.) - (LL) Maráčková (SR) 6:3, 6:4
2. kolo : Pochabová (1-SR) - Lucie Kriegsmannová (ČR) 5:7, 7:6(5), 6:2, (SE) Katarzyna Kawová (Poľ.) - (Q) Bilová (SR) 6:0, 6:2, Martina Borecká (ČR) - Kochanová (4-SR) 6:1, 4:6, 6:3, Vršková (SR) - Petra Padalíková (ČR) 6:1, 6:2, Juríková (2-SR) - Barbora Krtičková (ČR) 6:3, 6:7(9), 6:1
štvrťfinále : Pochabová (1-SR) - (SE) Katarzyna Kawová (Poľ.) 5:7, 7:5, 6:4, Klaudia Gawliková (Poľ.) - Vršková (SR) 6:4, 3:6, 6:3, Juríková (2-SR) - Simona Dobrá (8-ČR) 6:3, 3:6, 6:4
semifinále : Pochabová (1-SR) - Karolina Wlodarczaková (Austr.) 6:3, 6:1, Juríková (2-SR) - Klaudia Gawliková (Poľ.) 6:3, 6:1
Finále : Juríková (2-SR) - Pochabová (1-SR) 6:4, 2:6, 7:5 :1st: :2nd:

Štvorhra:
1. kolo : Blašková, Illová (SR/SR) - Bilová, Chrobáková (SR/SR) 6:2, 6:2, Fislová, Rebrová (SR/SR) - Juríková, Tabaková (3-SR/SR) 6:2, 6:1, Negrinová, Wagnerová (Rak./Rak.) - Kanáková, Škamlová (ČR/SR) 2:6, 6:3, 10:6, Malíková, Vršková (ČR/SR) - Hančárová, Kuricová (ČR/SR) 6:3, 6:3, Borecká, Kubičková (4-ČR/ČR) - Luknárová, Morgošová (SR/SR) 6:3, 6:3, Hubaceková, Wlodarczaková (Austr./Austr.) - Krtičková, Maráčková (ČR/SR) 6:0, 6:3, Kochanová, Pochabová (2-SR/SR) - voľno
štvrťfinále : Dobrá, Kriegsmannová (1-ČR/ČR) - Blašková, Illová (SR/SR) 6:4, 6:0, Fislová, Rebrová (SR/SR) - Negrinová, Wagnerová (Rak./Rak.) 7:5, 6:1, Borecká, Kubičková (ČR/ČR) - Malíková, Vršková (ČR/SR) 6:3, 6:0, Hubaceková, Wlodarczaková (Austr./Austr.) - Kochanová, Pochabová (2-SR/SR) 6:2, 6:2
semifinále : Dobrá, Kriegsmannová (1-ČR/ČR) - Fislová, Rebrová (SR/SR) 7:5, 5:7, 11:9

$10,000 Vila Real de Santo Antonio, (Portugalsko), antuka

Dvojhra:
1. kolo : Nina Bratčiková (1-Rus.) - Martina Babáková (SR) 6:4, 6:1

Štvorhra:
1. kolo : M.Babáková, Vilacová (SR/Portug.) - Almeidová, Wiganová (Portug./Nem.) 6:3, 6:3
štvrťfinále : M.Babáková, Vilacová (SR/Portug.) - Fernandesová, Guerreirová (Portug./Portug.) 6:2, 6:0
semifinále : Koehlerová, Pangaiová Pereirová (2-Portug./Portug.) - M.Babáková, Vilacová (SR/Portug.) 6:4, 6:3

$10,000 Ain Elsokhna Suiz, (Egypt), antuka

Dvojhra:
1. kolo : Anna Bražniková (8-Švé.) - Katarína Baranová (SR) 6:1, 6:2, Zuzana Zlochová (SR) - (WC) Rana Sherifová Ahmedová (Egy.) 6:1, 6:1
2. kolo : Zlochová (SR) - Svenja Weidemannová (7-Nem.) 4:6, 6:4, 6:2
štvrťfinále : Zlochová (SR) - Lina Bennaniová (Mar.) 6:3, 6:1
semifinále : (WC) Galina Fokinová (Rus.) - Zlochová (SR) 6:3, 6:1

Štvorhra:
1. kolo : Baranová, Zlochová (4-SR/SR) - Georgievová, Kupreišviliová (Rus./Gruz.) 6:4, 6:2
štvrťfinále : Ebadová, Pousová Tiová (Egy./Špan.) - Baranová, Zlochová (4-SR/SR) 6:2, 6:1



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Last edited by tin-majo on 20. May 2009 15:57, edited 4 times in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Nociarová, Wienerová, Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 15. May 2009 19:15 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|17. June 2024| 05:02
Turnaje ITF a WTA v 21. týždni

TBA Grand Slam Roland Garros, (Francúzsko), antuka

Kvalifikácia:
1. kolo : Angela Haynesová (Usa) - Zuzana Kučová (SR) 5:7, 7:6(4), 6:2, Lenka Wienerová (SR) - Julie Dittyová (12-Usa) 7:5, 6:2
2. kolo : Lauren Albaneseová (Usa) - Wienerová (SR) 3:6, 6:1, 6:4

$600,000 WTA Warsaw, (Poľsko), antuka

Kvalifikácia:
1. kolo : Anna Ľapuščenková (2-Rus.) - Dominika Nociarová (SR) 6:3, 6:1, Lenka Tvarošková (SR) - Tzipora Obzilerová (Izr.) 7:6(2), 6:1, Alexandra Dulgheruová (Rum.) - Lenka Wienerová (4-SR) 5:7, 7:5, 6:2
2. kolo : Tvarošková (SR) - (WC) Paula Kaniová (Poľ.) 6:0, 7:6(3)
Finále : Agnes Szatmariová (Rum.) - Tvarošková (SR) 6:2, 6:0

Dvojhra:
1. kolo : (LL) Darya Kustová (Bielorus.) - (LL) Tvarošková (SR) 6:4, 6:1

Štvorhra:
1. kolo : Amanmuradová, Kustová (Uzb./Bielorus.) - Kapšajová, Tvarošková (Ukr./SR) 6:1, 6:1


$10,000 Landisville, PA, (Usa), tvrdý povrch

Dvojhra:
1. kolo : Dominika Diešková (7-SR) - (Q) Joelle Kissellová (Usa) 6:4, 7:5
2. kolo : Magda Okruašviliová (Gruz.) - Diešková (7-SR) 6:1, 6:3

Štvorhra:
1. kolo : Diešková, Elieová (1-SR/Usa) - Harringová, Hoffpauirová (Usa/Usa) 7:5, 6:4
štvrťfinále : Diešková, Elieová (1-SR/Usa) - Hankleová, Visinská (Usa/Usa) 6:0, 6:0
semifinále : Jonesová, Rolleová (4-Usa/Usa) - Diešková, Elieová (1-SR/Usa) 6:3, 6:3

$10,000 Craiova, (Rumunsko), antuka

Kvalifikácia:
1. kolo : (WC) Cristina Nicoaleová (Rum.) - Ivana Karolyiová (SR) 6:4, 7:6(4)


$10,000 Cantahede, (Portugalsko), carpet

Dvojhra:
1. kolo : Martina Babáková (SR) - (WC) Maria Palhotová (Portug.) 6:2, 6:0
2. kolo : Elizabeth Thomasová (5-V.Brit.) - M.Babáková (SR) 6:4, 6:3

Štvorhra:
1. kolo : M.Babáková, Vilacová (SR/Portug.) - voľno
štvrťfinále : M.Babáková, Vilacová (SR/Portug.) - Pipijová, Torrová Florová (Rus./Špan.) 7:6(4), 4:6, 11:9
semifinále : Brownová, Thomasová (V.Brit./V.Brit.) - M.Babáková, Vilacová (SR/Portug.) 6:3, 6:1

$10,000 Ain Elsokhna Suiz, (Egypt), antuka

Kvalifikácia:
Finále : Zuzana Zlochová (1-SR) - voľno

Dvojhra:
1. kolo : (Q) Anouk Delefortrieová (Belg.) - Katarína Baranová (SR) 6:3, 6:4, (Q) Zuzana Zlochová (8-SR) - Christina Kazimová (Ukr.) 6:2, 6:0
2. kolo : (Q) Zlochová (8-SR) - (LL) Farah Baracatová (Egy.) 6:1, 6:1
štvrťfinále : (Q) Zlochová (8-SR) - Lina Bennaniová (Mar.) 6:2, 6:1
semifinále : Zuzana Linhová (ČR) - (Q) Zlochová (8-SR) bez boja

Štvorhra:
1. kolo : Baranová, Zlochová (4-SR/SR) - voľno
štvrťfinále : Baranová, Zlochová (4-SR/SR) - Samojlová, Senkinová (Rus./Rus.) 4:6, 6:4, 10:4
semifinále : Fokinová, Morginová (Rus./Rus.) - Baranová, Zlochová (4-SR/SR) 2:1 skreč



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Last edited by tin-majo on 24. May 2009 09:38, edited 4 times in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Nociarová, Wienerová, Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 20. May 2009 16:06 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|17. June 2024| 05:02
Turnaje ITF v 22. týždni

$25,000 Grado, (Taliansko), antuka

Kvalifikácia:
1. kolo : Lenka Juríková (4-SR) - voľno, Patrícia Veresová (11-SR) - voľno, Monika Kochanová (10-SR) - voľno
2. kolo : Juríková (4-SR) - Martina Parmigianiová (Tal.) 6:0, 6:1, Hana Birnerová (ČR) - Veresová (11-SR) 4:6, 6:3, 1:0 skreč., Kochanová (10-SR) - (WC) Katia Mattellicchiová (Tal.) 6:1, 6:0
Finále : Alexia Virgiliová (7-Tal.) - Kochanová (10-SR) 7:5, 7:6(5), Juríková (4-SR) - Hana Birnerová (ČR) 6:0, 6:2

Dvojhra:
1. kolo : (Q) Juríková (SR) - Sanda Mamičová (Chorv.) 6:4, 5:7, 6:3
2. kolo : Julia Schruffová (1-Nem.) - (Q) Juríková (SR) 6:1, 6:4

$10,000 Sumter, SC, (Usa), tvrdý povrch

Dvojhra:
1. kolo : Dominika Diešková (5-SR) - Vasilisa Bardinová (Rus.) 6:2, 7:5
2. kolo : Diešková (5-SR) - Nicola Slaterová (V.Brit.) 6:2, 6:3
štvrťfinále : (Q) Alina Jerjominová (Lotyš.) - Diešková (5-SR) 7:5, 6:1

Štvorhra:
1. kolo : Slaterová, Zabalová (V.Brit./Kol.) - Diešková, Herringová (1-SR/Usa) 6:3, 0:6, 10:6

$10,000 Olecko, (Poľsko), antuka

Kvalifikácia:
1. kolo : Renáta Kuricová (SR) - voľno, Agata Baranská (Poľ.) - Lucia Kovalová (SR) 6:7(5), 6:2, 6:0, Zuzana Luknárová (SR) - voľno, Veronika Blašková (SR) - voľno
2. kolo : Kuricová (SR) - Aleksandra Rosolská (Poľ.) 6:2, 6:4, Luknárová (SR) - Beata Wajdziková (Poľ.) 6:0, 6:2, Blašková (SR) - Anna Lukaševičová (Rus.) 6:0, 6:1

Dvojhra:
1. kolo : Veronika Domagalová (Poľ.) - Lucia Vršková (SR) 2:6, 6:1, 6:0, Justyna Jegiolková (8-Poľ.) - (Q) Kuricová (SR) 6:1, 6:4, (Q) Luknárová (SR) - (WC) Julia Jagodzinská (Poľ.) 6:7(6), 6:4, 6:3, (Q) Blašková (SR) - Alina Cepluchová (Rus.) 6:1, 6:3
2. kolo : (Q) Luknárová (SR) - Karolina Kosinská (5-Poľ.) 6:4, 3:6, 7:6(4), Diana Marcinkevicová (Lotyš.) - (Q) Blašková (SR) 4:6, 6:2, 6:3
štvrťfinále : Klaudia Gawliková (Poľ.) - (Q) Luknárová (SR) 7:6(6), 6:1

Štvorhra:
1. kolo : Kovalová, Kuricová (SR/SR) - voľno, Baranská, Nalborská (Poľ./Poľ.) - Blašková, Hančárová (SR/ČR) 6:2, 4:6, 10:5
štvrťfinále : Kovalová, Kuricová (SR/SR) - Baranská, Nalborská (Poľ./Poľ.) 7:6(11), 6:0
semifinále : Kosinská, Rosolská (1-Poľ./Poľ.) - Kovalová, Kuricová (SR/SR) bez boja


$10,000 Pitesti, (Rumunsko), antuka

Kvalifikácia:
1. kolo : (WC) Rebecca Hormopoliová (SR) - voľno, Ivana Karolyiová (SR) - Alexandra Avirvareiová (Rum.)
2. kolo : (WC) Hormpoliová (SR) - Sabina Stiluová (Rum.) 6:3, 6:3
Finále : Cristina Bianca Danailová (2-Rum.) - (WC) Hormpoliová (SR) 6:3, 6:4

$10,000 Braga, (Portugalsko), antuka

Dvojhra:
1. kolo : (LL) Margarida Mourová (Portug.) - Martina Babáková (SR) 6:1, 6:0

Štvorhra:
1. kolo : M.Babáková, Lobbingerová (1-SR/Belg.) - voľno
štvrťfinále : M.Babáková, Lobbingerová (1-SR/Belg.) - Lopezová, Rueggová (Mex./Mex.) 6:2, 6:1
semifinále : M.Babáková, Lobbingerová (1-SR/Belg.) - Ferreirová, Solsonová Carcasonová (4-Portug./Špan.) 6:3, 6:3
Finále : Hermosová, Muňouzová Gallegosová (2-Mex./Mex.) - M.Babáková, Lobbingerová (1-SR/Belg.) 6:3, 6:4 :2nd:



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Last edited by tin-majo on 31. May 2009 22:36, edited 3 times in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Nociarová, Wienerová, Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 28. May 2009 22:06 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|17. June 2024| 05:02
Turnaje ITF v 23. týždni

$10,000 Hilton Head Island,, SC, (Usa), tvrdý povrch

Kvalifikácia:
1. kolo : Monica Turewiczová (Usa) - Lenka Hojčková (SR) 6:3, 6:0

Dvojhra:
1. kolo : Dominika Diešková (6-SR) - Anastasia Charčenková (Ukr.) 6:1, 7:5
2. kolo : Allie Willová (Usa) - Diešková (6-SR) 7:5, 6:3

Štvorhra:
1. kolo : Alvesová, Slaterová (Bra./V.Brit.) - Diešková, Muellerová (1-SR/Usa) 6:4, 7:6(4)

$25,000 Sarajevo, (Bosna a Hercegovina), antuka

Kvalifikácia:
1. kolo : Zuzana Zlochová (6-SR) - voľno
2. kolo : Zlochová (6-SR) - Lenka Danielová (ČR) 6:1, 6:4
Finále : Diana Nakičová (10-Slovin.) - Zlochová (6-SR) 6:3, 6:0

Dvojhra:
1. kolo : Hanne Skak Jensenová (Dán.) - Dominika Nociarová (7-SR) 6:3, 6:2

Štvorhra:
1. kolo : Jovanovičová, Jovanovská (Srb./Srb.) - Jakupovičová, Zlochová (Slovin./SR) bez boja, Akikiová, Lisjaková (Chorv./Chorv.) - Beznáková, Nociarová (SR/SR) 6:1, 6:2

$25,000 Brno, (Česko), antuka

Kvalifikácia:
1. kolo : Lenka Juríková (2-SR) - (WC) Klára Kopřivová (ČR) 6:3, 7:6(2), Lucie Kriegsmannová (15-ČR) - (WC) Zuzana Luknárová (SR) 6:4, 4:6, 6:1, Monika Kochanová (6-SR) - Dagmar Dudláková (ČR) 6:2, 4:6, 6:2, Romana Tabaková (9-SR) - Natalie Luftová (Nem.) 6:1, 6:0, Karin Morgošová (8-SR) - Marie Louise Schutzová (Rak.) 6:0, 6:2, Lucia Vršková (12-SR) - Lisa Wagnerová (Rak.) 6:0, 6:3
Finále : Juríková (2-SR) - Lucie Kriegsmannová (15-ČR) 6:0, 6:3, Pavla Šmídová (11-ČR) - Kochanová (6-SR) 6:3, 6:2, Darina Šedeňková (7-ČR) - Tabaková (9-SR) 6:1, 7:6, Vršková (12-SR) - Morgošová (8-SR) 6:4, 7:5

Dvojhra:
1. kolo : (WC) Kristýna Plišková (ČR) - Michaela Pochabová (SR)
6:4, 1:6, 6:4, (Q) Juríková (SR) - (Q) Irina Kuzminová (Lotyš.) 6:2, 6:0, Michaela Paštiková (ČR) - (Q) Vršková (SR) 6:2, 6:2
2. kolo : (Q) Juríková (SR) - Renáta Voráčová (6-ČR) 6:3, 3:6, 6:4
štvrťfinále : Sandra Záhlavová (4-ČR) - (Q) Juríková (SR) 6:4, 6:0

Štvorhra:
1. kolo : Juríková, Kochanová (SR/SR) - Kanáková, Pigová (ČR/ČR) 6:2, 6:0, Morgošová, Tabaková (SR/SR) - Fabíková, Studená (ČR/ČR) 6:3, 6:4
štvrťfinále : Kuzminová, Curenková (1-Lotyš./Ukr.) - Juríková, Kochanová (SR/SR) 6:4, 6:3, Morgošová, Tabaková (SR/SR) - K.Kučová, Mirčičová (3-SR/Srb.) 2:6, 6:2, 10:6
semifinále : Morgošová, Tabaková (SR/SR) - Kuzminová, Curenková (1-Lotyš./Ukr.) 6:2, 6:3
Finále : Fergusonová, Musgraveová (Austr./Austr.) - Morgošová, Tabaková (SR/SR) 6:4, 6:1 :2nd:

$10,000 Bucharest , (Rumunsko), antuka

Kvalifikácia:
1. kolo : Ivana Karolyiová (SR) - Caludia Enacheová (Rum.) 0:6, 6:0, 7:5
2. kolo : Raluca Elena Platonová (Rum.) - Karolyiová (SR) 6:1, 6:7(3), 6:4



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Nociarová, Wienerová, Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 8. June 2009 19:22 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|17. June 2024| 05:02
Turnaje ITF v 24. týždni

$50,000+H Zlin, (Česká republika), antuka

Kvalifikácia:
1. kolo : Gabriela Horáčková (ČR) - Monika Kochanová (SR) 6:3, 3:1 skreč, Lesya Curenková (2-Ukr.) - Romana Tabaková (SR) 6:3, 6:3, Lenka Juríková (6-SR) - Eva Husáková (ČR) 6:0, 6:2, Michaela Pochabová (4-SR) - Martina Kubičková (ČR) 6:1, 6:2, Martina Borecká (ČR) - Renáta Kuricová (SR) 6:3, 6:4, Nikola Fraňková (7-ČR) - Katarína Maráčková (SR) 7:5, 2:6, 6:2
2. kolo : Juríková (6-SR) - Hana Birnerová (ČR) 6:2, 6:0, Pochabová (4-SR) - Eva Jandová (ČR) 6:0, 6:1
Finále : Lesya Curenková (2-Ukr.) - Juríková (6-SR) 6:3, 6:3, Pochabová (4-SR) - Nikola Fraňková (7-ČR) 6:1, 6:3

Dvojhra:
1. kolo : (Q) Pochabová (SR) - Yvonne Meusburgerová (1-Rak.) 2:6, 6:2, 6:1, (Q) Lesya Curenková (Ukr.) - (LL) Juríková (SR) 6:3, 6:4, Renáta Voráčová (ČR) - Lenka Wienerová (3-SR) 7:5, 6:3, Zuzana Kučová (SR) - Sophie Fergusonová (Austr.) 6:4, 6:4
2. kolo : (Q) Pochabová (SR) - Ksenia Lykinová (Rus.) 7:6(2), 6:2, Z.Kučová (SR) - Anna Korzeniaková (Poľ.) 6:4, 6:4
štvrťfinále : Darya Kustová (Bielorus.) - (Q) Pochabová (SR) 6:3, 6:4, Z.Kučová (SR) - Maret Aniová (2-Est.) 7:6(4), 6:4
semifinále : Z.Kučová (SR) - Jekaterina Dzehalevičová (Bielorus.) 7:6(6), 6:4
Finále : Poloňa Hercogová (Slovin.) - Z.Kučová (SR) 6:3, 6:1 :2nd:

Štvorhra:
1. kolo : Kučová, Kučová (SR/SR) - Kriegsmannová, Šedeňková (ČR/ČR) 6:4, 5:7, 10:6
štvrťfinále : Kučová, Kučová (SR/SR) - Hercogová, Martičová (Slovin./Chorv.) 3:4 skreč
semifinále : Kučová, Kučová (SR/SR) - Klemenchitsová, Meusburgerová (Rak./Rak.) 4:6, 6:2, 11:9
Finále : Kučová, Kučová (SR/SR) - Fraňková, Klaschková (3-ČR/Nem.) 6:3, 6:4 :1st:

$25,000 El Paso, TX , (Usa), tvrdý povrch

Kvalifikácia:
1. kolo : Dominika Diešková (2-SR) - voľno
2. kolo : Diešková (2-SR) - Remeice Ellisová (Usa) 6:0, 6:0
Finále : Stephanie Hoffpauirová (Usa) - Diešková (2-SR) 7:5, 6:3

Štvorhra:
1. kolo : Diešková, Litvaková (SR/Usa) - Hsuová, Jonesová (Usa/Usa) 7:5, 6:2
štvrťfinále : Diešková, Litvaková (SR/Usa) - El Tabakhová, Washingtonová (1-Kan./Usa) 0:6, 6:4, 12:10
semifinále : Alvesová, Lužanská (3-Bra./Ukr.) - Diešková, Litvaková (SR/Usa) 6:3, 6:4

$10,000 Budapest, (Maďarsko), antuka

Kvalifikácia:
1. kolo : Veronika Blašková (SR) - voľno, Mária Voščeková (SR) - voľno, Judit Nagyová (Maď.) - Ivana Karolyiová (SR) 5:7, 6:4, 7:5, Rebecca Hormopoliová (SR) - Zuzana Luknárová (SR) bez boja
2. kolo : Blašková (SR) - Dominika Schlehoferová (ČR) 4:6, 6:4, 6:2, Voščeková (SR) - Milica Hadziová Tanovičová (Srb.) 6:7(3), 6:4, 6:3, Hormopoliová (SR) - Anett Ketyiová (Maď.) 6:1, 6:1
Finále : Blašková (SR) - Ecaterina Oproiuová (Rum.) 2:6, 6:4, 6:2, Yuliana Umanecová (5-Ukr.) - Voščeková (SR) 6:0, 6:4, Dominika Kanáková (ČR) - Hormpoliová (SR) 3:6, 6:3, 7:5

Dvojhra:
1. kolo : Lucia Vršková (8-SR) - (Q) Yvett Imreová (Maď.) 6:1, 6:2, Anna Rapoportová (Rus.) - (Q) Blašková (SR) 6:2, 6:7(5), 6:1
2. kolo : Barbora Krtičková (ČR) - Vršková (8-SR) 7:5, 6:0

Štvorhra:
1. kolo : Janiová, Kiralyová (4-Maď./Maď.) - Halaszová, Karolyiová (Maď./SR) 6:2, 6:0, Rapoportová, Vršková (Rus./SR) - Golubicová, Hermosová (Švaj./Mex.) 6:4, 4:6, 10:3, Blašková, Krtičková (SR/ČR) - Kovalecová, Umanecová (Ukr./Ukr.) 6:0, 6:4
štvrťfinále : Janiová, Kiralyová (4-Maď./Maď.) - Rapoportová, Vršková (Rus./SR) 2:6, 6:1, 10:2, Blašková, Krtičková (SR/ČR) - Akikiová, Prišlanová (2-Chorv./Slovin.) 6:1, 6:1
semifinále : Blašková, Krtičková (SR/ČR) - Filipovská, Némethová (3-Maď./Maď.) 6:2, 3:6, 11:9
Finále : Blašková, Krtičková (SR/ČR) - Kanáková, Pigová (ČR/ČR) 6:4, 6:4 :1st:

$10,000 Apeldoorn, (Holandsko), antuka

Kvalifikácia:
1. kolo : Lucia Závarčíková (SR) - Lynn Schonhaggeová (Hol.) 6:4, 2:6, 6:3
2. kolo : Závarčíková (SR) - Anouk Delefortrieová (4-Belg.) 6:4, 6:2

Dvojhra:
1. kolo : (Q) Katarena Paliivecová (Kan.) - (Q) Závarčíková (SR) 3:6, 6:4, 6:3

$25,000 Szczecin, (Poľsko), antuka

Kvalifikácia:
1. kolo : Karin Morgošová (7-SR) - voľno
2. kolo : Veronika Domagalová (13-Poľ.) - Morgošová (7-SR) 6:4, 6:2

Dvojhra:
1. kolo : Lenka Tvarošková (4-SR) - (Q) Diana Aruťjunová (Rus.) 6:2, 6:1, Tina Schiechtlová (Rak.) - Dominika Nociarová (SR) 6:7(3), 5:4 skreč
2. kolo : Michaela Paštiková (ČR) - Tvarošková (4-SR) 6:4, 6:0

Štvorhra kvalifikácia:
Finále : Morgošová, Nociarová (SR/SR) - Beznáková, Nakičová (SR/Slovin.) 7:5, 6:3

Štvorhra:
1. kolo : (Q) Morgošová, Nociarová (SR/SR) - (WC) Kaletová, Marchocká (Poľ./Poľ.) 6:2, 3:6, 10:6, Paštiková, Tvarošková (3-ČR/SR) - Martinovicová, Schaefferová (Bosna a Her./Nem.) 4:6, 6:3, 10:6
štvrťfinále : Esperonová, Klaffnerová (1-Arg./Rak.) - (Q) Morgošová, Nociarová (SR/SR) 7:6(4), 7:5, Paštiková, Tvarošková (3-ČR/SR) - (Q) Chvojková, Savranská (ČR/Ukr.) bez boja
semifinále : Paštiková, Tvarošková (3-ČR/SR) - Ozgová, Piterová (Nem./Poľ.) 6:1, 6:0
Finále : Paštiková, Tvarošková (3-ČR/SR) - McHaleová, Muhammadová (Usa/Usa) 6:2, 7:5 :1st:



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Last edited by tin-majo on 3. July 2009 15:22, edited 5 times in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Nociarová, Wienerová, Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 13. June 2009 07:57 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|17. June 2024| 05:02
Turnaje ITF v 25. týždni

TBA Grand Slam Wimbledon, (Anglicko), tráva

Kvalifikácia:
1. kolo : Mervana Jugičová Salkičová (Bosna a H.) - Lenka Tvarošková (SR) 6:2, 6:2, Anastasia Rodionová (Austr.) - Zuzana Kučová (SR) 6:4, 7:6(4), Zuzana Ondrášková (ČR) - Lenka Wienerová (24-SR) 6:4, 6:0

$25,000 Padova, (Taliansko), antuka

Kvalifikácia:
1. kolo : Lenka Juríková (1-SR) - (WC) Martina Parmigianiová (Tal.) 6:1, 6:0, Verdiana Verardiová (6-Tal.) - Monika Kochanová (SR) 6:4, 6:0
Finále : Juríková (1-SR) - Paola Ciguiová (11-Tal.) 6:2, 6:0

Dvojhra:
1. kolo : Michaela Pochabová (SR) - (Q) Sandra Kloselová (Nem.) 5:7, 6:3, 6:4, (Q) Juríková (SR) - Nika Ozegovičová (Chorv.) 3:6, 6:2, 6:3
2. kolo : Pochabová (SR) - Ana Jovanovičová (3-Srb.) 7:6(6), 6:3, (Q) Juríková (SR) - Anna Florisová (4-Tal.) 7:5, 6:2
štvrťfinále : Eva Fernandezová Bruguesová (5-Špan.) - Pochabová (SR) 4:6, 6:4, 6:2, Nathalie Vierinová (7-Tal.) - (Q) Juríková (SR) 7:5, 7:6(2)

Štvorhra:
1. kolo : Juríková, Pochabová (SR/SR) - Obrezová, Zucchiniová (Slovin./Tal.) 6:2, 7:5
štvrťfinále : Martinovičová, Mirčičová (1-Bosna a H./Srb.) - Juríková, Pochabová (SR/SR) 2:6, 6:2, 10:6

$10,000 Gausdal, (Nórsko), tvrdý povrch

Dvojhra:
1. kolo : Sophie Cornerotteová (Belg.) - Katarína Baranová (SR) 6:2, 6:4

Štvorhra:
1. kolo : Baranová, Teová Taiová (SR/N.Zél.) - Isajanová, Rileyová (Rus./Usa) 7:5, 7:5
štvrťfinále : Cornerotteová, Evainová (1-Belg./Fra.) - Baranová, Teová Taiová (SR/N.Zél.) 5:7, 7:6(5), 10:4

$10,000 Alkmaar, (Holandsko), antuka

Kvalifikácia:
1. kolo : Katarína Maráčková (SR) - Aleksandra Razumová (10-Rus.) 4:6, 6:2, 6:3
Finále : Maráčková (SR) - Desiree Schelenzová (Nem.) 6:4, 7:5

Dvojhra:
1. kolo : (Q) Claire Lablansová (Hol.) - (Q) Maráčková (SR) 6:0, 6:4

Štvorhra:
1. kolo : Cervanová, Maráčková (SR/SR) - Hubáčeková, Vanová (Austr./N.Zél.) bez boja
štvrťfinále : Bottová, Chalová (Peru/Fra.) - Cervanová, Maráčková (SR/SR) 2:6, 7:6(4), 10:4

$10,000 Melilla, (Španielsko), tvrdý povrch

Dvojhra:
1. kolo : (WC) Zuzana Zlochová (2-SR) - Alejandra Salová Justeová (Špan.) 6:1, 6:1
2. kolo : (Q) Tamara Čurovičová (Srb.) - (WC) Zlochová (2-SR) 7:6(2), 6:1

Štvorhra:
1. kolo : Jakupovičová, Zlochová (1-Slovin./SR) - voľno
štvrťfinále : Jakupovičová, Zlochová (1-Slovin./SR) - voľno
semifinále : Jakupovičová, Zlochová (1-Slovin./SR) - Bruová Ballarová, Recasensová Hortová (Špan./Špan.) bez boja
Finále : Jakupovičová, Zlochová (1-Slovin./SR) - Kovarčíková, Lobbingerová (Švaj./Bel.) 6:2, 6:4 :1st:



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Last edited by tin-majo on 19. June 2009 22:33, edited 3 times in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Nociarová, Wienerová, Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 19. June 2009 09:25 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|17. June 2024| 05:02
Turnaje ITF v 26. týždni

$10,000 Gausdal, (Nórsko), tvrdý povrch

Dvojhra:
1. kolo : Katarína Baranová (SR) - (Q) Joanna Bougonová (Fra.) 6:3, 6:1
2. kolo : Karen Barbatová (2-Dán.) - Baranová (SR) 6:0, 6:0

$10,000 Torino, (Taliansko), antuka

Kvalifikácia:
1. kolo : Alix Collombonová (Fra.) - Ivana Karolyiová (SR) 6:4, 7:6(6)

Dvojhra:
1. kolo : Federica Querciová (5-Tal.) - Lucia Vršková (SR) 6:3, 6:3

Štvorhra:
1. kolo : Najdenová, Vršková (Bulh./SR) - voľno
štvrťfinále : Graziosová, Pintová (4-Tal./Tal.) - Najdenová, Vršková (Bulh./SR) bez boja

$10,000 Rotterdam, (Holandsko), antuka

Kvalifikácia:
1. kolo : Katarína Maráčková (SR) - Ysaline Bonaventurová (Belg.) 2:6, 7:5, 6:4
Finále : Dinah Pfizenmaierová (Nem.) - Maráčková (SR) 7:5, 6:2

$25,000 Kristienhamn, (Švédsko), antuka

Dvojhra:
1. kolo : Agnes Szatmariová (Rum.) - Lenka Tvarošková (6-SR) 6:1, 6:2

Štvorhra:
1. kolo : Mirčičová, Tvarošková (2-Srb./SR) - Pivenová, Ryžonková (Ukr./Rus.) 6:0, 6:3
štvrťfinále : Osterlohová, Tatišviliová (Usa/Gruz.) - Mirčičová, Tvarošková (2-Srb./SR) 6:4, 6:4

$25,000 Waterloo, (Kanada), antuka

Dvojhra:
1. kolo : Eirini Georgatouová (Gré.) - Dominika Diešková (SR) 6:0, 6:1

Štvorhra:
1. kolo : Marinová, Tetreaultová (Kan./Kan.) - Diešková, Litvaková (3-SR/Usa) 6:3, 6:4



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Last edited by tin-majo on 26. June 2009 10:44, edited 3 times in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Nociarová, Wienerová, Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 22. June 2009 09:40 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|17. June 2024| 05:02
Turnaje ITF v 27. týždni

$100,000 Cuneo, (Taliansko), antuka

Kvalifikácia:
1. kolo : Michaela Pochabová (1-SR) - voľno, (WC) Romana Tabaková (SR) - Marina Šamajková (Rus.) 6:2, 6:2
2. kolo : Pochabová (1-SR) - (WC) Federica Querciová (Tal.) 6:1, 6:4, Julia Kalabinová (2-Rus.) - (WC) Tabaková (SR) 6:1, 6:2
Finále : Alexia Virgiliová (Tal.) - Pochabová (1-SR) 6:3, 6:4

Štvorhra:
1. kolo : Pochabová, Tabaková (SR/SR) - Ripová, Scimoneová (Tal./Tal.) 6:1, 6:0
štvrťfinále : Pochabová, Tabaková (SR/SR) - Castaňová, Henkeová (3-Kol./Nem.) 6:3, 6:1
semifinále : Amanmuradová, Kustová (1-Uzb./Bielorus.) - Pochabová, Tabaková (SR/SR) 7:6(7), 2:6, 10:2

$50,000 Boston, MA, (Usa), tvrdý povrch

Kvalifikácia:
1. kolo : Dominika Diešková (SR) - Mami Inoueová (Usa) 6:3, 6:1
2. kolo : Maria Fernanda Alvesová (6-Braz.) - Dominika Diešková (SR) 6:2, 6:7(3), 6:4

Štvorhra:
1. kolo : Alvesová, Rolleová (Braz./Usa) - Diešková, Litvaková (SR/Usa) 6:4, 6:3

$25,000 Torun, (Poľsko), antuka

Kvalifikácia:
1. kolo : Katarína Maráčková (SR) - voľno, Lucia Závarčíková (SR) - voľno, Renáta Kuricová (SR) - voľno
2. kolo : Maráčková (SR) - Vladislava Kuzmenková (Bielorus.) 6:1, 6:0, Aleksandra Rosolská (Poľ.) - Závarčíková (SR) 6:2, 6:1, Kuricová (SR) - Agata Bachaneková (Poľ.) 6:1, 6:1
Finále : Katarzyna Piterová (1-Poľ.) - Maráčková (SR) 6:0, 6:1, Sylwia Zágorská (7-Poľ.) - Kuricová (SR) 7:5, 6:0

Dvojhra:
1. kolo : Amanda Carrerasová (V.Brit.) - (LL) Kuricová (SR) 6:3, 6:0, Julia Bejgelzimerová (3-Ukr.) - Lenka Juríková (SR) 6:3, 6:0, Karolina Kosinská (Poľ.) - Dominika Nociarová (SR) 6:4, 6:3, Lenka Tvarošková (2-SR) - Oľga Brozdová (Poľ.) 6:0, 6:2
2. kolo : Tvarošková (2-SR) - Karolina Kosinská (Poľ.) 7:6(0), 7:5
štvrťfinále : Oksana Kalašniková (8-Gruz.) - Tvarošková (2-SR) 6:4, 6:4

Štvorhra:
1. kolo : Bejgelzimerová, Milevská (1-Ukr./Bielorus.) - Juríková, Nociarová (SR/SR) 6:2, 6:3, Bohušová, Tepljaková (Bielorus./Ukr.) - Beznáková, Tvarošková (SR/SR) 6:1, 6:2

$25,000 Stuttgart, (Nemecko), antuka

Kvalifikácia:
1. kolo : Monika Kochanová (6-SR) - Marisa Gianottiová (Austr.) 6:4, 6:2, Sarah Gronertová (9-Nem.) - Petra Mária Kulhová (SR) 6:1, 6:2, Scarlet Wernerová (Nem.) - Karin Morgošová (10-SR) 7:5 skreč
Finále : Sarah Gronertová (9-Nem.) - Kochanová (6-SR) 6:3, 6:1

$10,000 Prokuplje, (Srbsko), antuka

Kvalifikácia:
1. kolo : Raluca Elena Platonová (Rum.) - Veronika Blašková (SR) 3:6, 6:0, 6:3, Simonka Parajová (SR) - Nadežda Gorbačková (Rus.) 7:5, 5:7, 6:1, Lucia Kovalová (SR) - voľno, Ivana Karolyiová (SR) - Katarina Adamovičová (Srb.) 6:2, 6:1
2. kolo : Parajová (SR) - Tea Faberová (5-Chorv.) 6:2, 6:4, Kovalová (SR) - Katarina Markovičová (Srb.) 6:4, 6:2, Karolyiová (SR) - Sara Pilicová (Tal.) 6:3, 6:2
Finále : Parajová (SR) - Bilijana Miloševská (Maced.) 6:1, 7:5, Željka Gavrilovičová (Srb.) - Kovalová (SR) 6:4, 6:3, Julia Lukačová (Srb.) - Karolyiová (SR) 7:6(6), 6:4

Dvojhra:
1. kolo : (Q) Milana Špremová (Srb.) - Zuzana Zlochová (8-SR) 6:4, 6:4, (Q) Parajová (SR) - Ema Poličová (Srb.) 7:6(4), 7:6(6)
2. kolo : Maja Gaverová (2-Rus.) - (Q) Parajová (SR) 7:5, 7:6(4)

Štvorhra:
1. kolo : Dabijová, Zlochová (1-Rum./SR) - (Q) Gorbačková, Puškarevová (Rus./Rus.) 7:5, 6:1, (WC) Karolyiová, Špremová (SR/Srb.) - (Q) Tepperová, Tepperová (Austr./Austr.) 6:3, 6:1
štvrťfinále : Dabijová, Zlochová (1-Rum./SR) - Iovová, Platonová (Rum./Rum.) 6:1, 6:3, Filipovská, Nemethová (3-Maď./Maď.) - (WC) Karolyiová, Špremová (SR/Srb.) bez boja
semifinále : Filipovská, Nemethová (3-Maď./Maď.) - Dabijová, Zlochová (1-Rum./SR) 7:6(3), 6:0

$10,000 Cremona, (Taliansko), antuka

Dvojhra:
1. kolo : Marcella Koeková (8-Hol.) - Lucia Vršková (SR) 3:6, 6:4, 7:6(3)

$25,000 Ystad, (Švédsko), antuka

Dvojhra:
1. kolo : Lenka Wienerová (1-SR) - Hanne Skak Jensenová (Dán.) 7:6(2), 6:2
2. kolo : Wienerová (1-SR) - Claudine Schaulová (Lux.) 6:0, 7:5
štvrťfinále : Wienerová (1-SR) - (Q) Hanna Nooniová (Švé.) 6:0, 6:1
semifinále : Wienerová (1-SR) - Tereza Mrdezová (Chorv.) 7:5, 6:2
Finále : Wienerová (1-SR) - Melanie Klaffnerová (Rak.) 6:1, 7:6(3) :1st:

Štvorhra:
1. kolo : Jensenová, Mirčičová (4-Dán./Srb.) - Giraudová, Wienerová (Maur./SR) 7:5, 6:1



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Last edited by tin-majo on 4. July 2009 18:19, edited 5 times in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Nociarová, Wienerová, Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 2. July 2009 07:34 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|17. June 2024| 05:02
Turnaje ITF a WTA v 28. týždni

WTA Bastad, (Švédsko), tvrdý povrch

Dvojhra:
1. kolo : Carla Suarezová Navarrová (7-Špan.) - Lenka Wienerová (SR) 6:0, 7:5

WTA Budapest, (Maďarsko), antuka

Kvalifikácia:
1. kolo : Michaela Pochabová (SR) - Nicole Rottmannová (Rak.) 6:7(5), 6:3, 6:1, Eleni Daniilidouová (Gré.) - Nikola Vajdová (SR) 7:5, 6:2, Lenka Juríková (SR) - Tereza Hladíková (7-ČR) 6:1, 6:1
2. kolo : Pochabová (SR) - Mariana Duqueová Marinová (2-Kol.) 2:6, 6:2, 6:4 , Juríková (SR) - Dia Jevtimová (Bulh.) 6:2, 6:1
Finále : Sharon Fichmanová (6-Kan.) - Pochabová (SR) 6:2, 6:7(5), 7:6(4), Petra Martičová (3-Chorv.) - Juríková (SR) 6:2, 6:4

Dvojhra:
1. kolo : Kateryna Bondarenková (Ukr.) - (LL) Juríková (SR) 6:3, 1:6, 6:4

Štvorhra:
1. kolo : Šafářová, Voskobojevová (3-ČR/Kaz.) - Szatmariová, Tvarošková (Rum./SR) 6:4, 6:4

$75,000+H Zagreb, (Chorvátsko), antuka

Kvalifikácia:
1. kolo : Lucia Vršková (SR) - Roberta Gerovačová (Chorv.) 6:3, 6:3, Petra Čapinová (Chorv.) - Monika Kochanová (SR) 7:6(3), 6:3, Romana Tabaková (SR) - Conny Perrinová (5-Švaj.) 6:4, 6:0
2. kolo : Eva Pigová (ČR) - Vršková (SR) 6:3, 6:3, Tabaková (SR) - Justyna Jegiolková (Poľ.) 6:5 skreč
Finále : Ani Mijačiková (Chorv.) - Tabaková (SR) 6:3, 6:4

Dvojhra:
1. kolo : Kathrin Worleová (8-Nem.) - Zuzana Kučová (SR) 6:2, 6:1

Štvorhra:
1. kolo : Goldsová, Tabaková (Austr./SR) - Jovanovičová, Worleová (Srb./Nem.) bez boja
štvrťfinále : Čalová, Poltoracká (2-Rus./Rus.) - Goldsová, Tabaková (Austr./SR) 6:3, 1:6, 10:8

$10,000 Imola, (Taliansko), carpet

Kvalifikácia:
1. kolo : Lucia Zavarčíková (SR) - Valentina Franchiniová (Tal.) 6:1, 6:0
Finále : Carolina Orsiová (Tal.) - Zavarčíková (SR) 6:4, 4:6, 7:5

$10,000 Prokuplje, (Srbsko), antuka

Kvalifikácia:
1. kolo : Zuzana Luknárová (SR) - voľno, Ivana Karolyiová (SR) - voľno, Veronika Blašková (SR) - voľno, Michaela Honcová (SR) - voľno, Lucia Kovalová (SR) - voľno
2. kolo : Kovalová (SR) - Raluca Elena Platonová (Rum.) 4:6, 6:4, 6:2, Blašková (SR) - Karolyiová (SR) 6:1, 6:4, Luknárová (SR) - Jekaterina Puškarevová (Rus.) 6:2, 7:5, Honcová (SR) - Ljutfija Velievová (Bulh.) 6:4, 3:6, 6:3
Finále : Mina Gardičová (Srb.) - Luknárová (SR) 6:2, 6:4, Blašková (SR) - Martina Kacharová (Srb.) 6:1, 7:5, Honcová (SR) - Poloňa Reberšaková (Slovin.) 6:1, 6:4, Kovalová (SR) - Nadežda Gorbačková (Rus.) 6:4, 6:3

Dvojhra:
1. kolo : Barbora Krtičková (ČR) - (Q) Kovalová (SR) 6:4, 6:3, (Q) Honcová (SR) - Alice Andrada Raduová (Rum.) 6:4, 6:2, Maja Gaverová (2-Rus.) - (Q) Blašková (SR) 4:6, 6:1, 6:1
2. kolo : (Q) Honcová (SR) - Cristina Madalina Stancuová (6-Rum.)

Štvorhra:
1. kolo : Honcová, Kovalová (SR/SR) - Marcuová, Raduová (Rum./Rum.) 6:2, 3:6, 10:3, Stanicová, Ticová (Rum./Rum.) - Blašková, Luknárová (SR/SR) 6:3, 6:3
štvrťfinále : Mateiová, Wlodarczaková (4-Rum./Austr.) - Honcová, Kovalová (SR/SR) 6:0, 6:1



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Last edited by tin-majo on 9. July 2009 08:47, edited 2 times in total.

Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 238 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy