Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela is player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 674 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 45  Next
Author Enter your Message here

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 9. October 2008 06:53 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|23. May 2024| 13:56
Slová Dominiky po zápase s Anou Ivanovičovou:

"Je to pre mňa mimoriadne cenný skalp, veď Anna bola ešte nedávno svetovou jednotkou. Veľmi si cením, že po zlom prvom sete som sa dokázala zmobilizovať. Zmenila som svoju hru, začala som hrať viac agresívne, lepšie servovať a returnovať. Po prvom sete som sa nechala ošetrovať, pretože už dva dni ma strašne bolí hlava, asi z toho, že mám zablokovaný krk. Dnes mi to začalo trochu vystreľovať do ramena. Dosť ma to bolelo, tak som si zavolala fyzioterapeutku, ktorá mi dala injekciu a pomohla mi to odblokovať. Dúfam, že do piatka budem v poriadku."

"Mala som servis, no zahrala som tam strašné hlúposti, úplne mi odišla koncentrácia. Za stavu 15:40 som sa na seba zdravo nahnevala a zahrala som super lopty. V tajbrejku som skoro stále viedla. Za stavu 4:2 bola neskutočná výmena. Ana zahrala také 'prasa', že sa loptička len tak prekĺzla cez sieť. Bolo 4:4, ale potom som zahrala niekoľko dobrých úderov, tlačila som sa do kurtu a sama som si to uhrala. Vo štvrtok si pôjdem pozrieť zápas medzi Danielou Hantuchovou a Zvonarevovou. Ťažko povedať, proti komu by som radšej hrala. Obe sú veľmi kvalitné tenistky a vo štvrťfinále si človek už veľa nenavyberá."


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 9. October 2008 17:14 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|23. May 2024| 13:56
v prvom rade gratulacia Dominike ,ze zvladla taky narocny zapas s byvalou svetovou jednotkou, dokonca odvracala 2 matchbally ...podarilo sa ich odvratit a Dominika opat ziskala cenny skalp ..myslela som si ,ze Domca to uhra,kedze Ana v poslednych mesiacoch je mimo :( no Domca bude hrat proti Vere ,som velmi zvedava na vysledok , hadam uhra viac gemov ako Daniela ;) osobne si myslim,ze to bude 2:0 na sety v prospech Rusky



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 10. October 2008 08:51 
Offline
User avatar

Joined: 01. August 2008
Posts: 54
Location: Bratislava-Karlova Ves
Local Time:
|23. May 2024| 13:56
foto z Moskvy


You do not have the required permissions to view the files attached to this post.





Top
  Profile
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 10. October 2008 08:52 
Offline
User avatar

Joined: 01. August 2008
Posts: 54
Location: Bratislava-Karlova Ves
Local Time:
|23. May 2024| 13:56
Moskva :coool:


You do not have the required permissions to view the files attached to this post.





Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 10. October 2008 12:31 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|23. May 2024| 13:56
tak k Domčinmu zápasu s Verou...ach bože...keby Domča využila aspoň 1 z tých 6 :!: setballov čo mala v prvom sete :roll: ale keby bolo keby...obe hrali veľmi vyrovnaný tenis, len Domča nevyužívala šance a jej hra mi pripadala zbrklejsia...asi priveľmi chcela vyhrať..celkovo nehrala zle..mala to dobre premyslené snažila sa hrať Vere pod nohy k základnej čiare, ale Vera je tiež schopná všetko vychytať...myslím že Domča by mala zlepšiť trochu hru nad hlavou lebo sa mi zdalo že sa bojí hrať smeče a radšej nechá loptu spadnúť a potom zahrá úder...raz tak zahral krížom von rovno Vere na raketu :!: a to Vera stále už úplne mimo kurtu...no škoda rozhodlo pár lôpt..ale aspoň má skalp Any a zdeptala Marion :D



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: WTA Moskva
PostPosted: 17. October 2008 01:59 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|23. May 2024| 14:56
Musím Domču dodatočne pochváliť za Moskvu, aj keď som videl len pár záberov v správach. Druhá vec je zbabraný zápas so Zvonarevovou. Bohužiaľ tie výpadky v jej hre, ktorými si tento rok pokašľala viacero zápasov, sú dosť časté. Určite sa to dá nejako riešiť, asi hlavne tým, aby si hrala svoju hru a nezačala vymýšľať. Je to na nej, trénerovi a tíme okolo nej. Tento rok však dosiahla neuveriteľný progres. Dobre, že nešla s boľavým ramenom do Zürichu a nastúpi až v Linzi. Keď si potom oddýchne, po decembrovej prípravena Floride ju čaká veľká pocta - Hopmanov pohár. Domino by sa mohol ešte raz pozbierať a s Cibulkou pohár získať. To by bol úvod novej sezóny!


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 17. October 2008 16:21 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|23. May 2024| 13:56
Dominika ma za sebou ozaj podarenu sezonu. Ako som pocitala,dosiahla myslim 5 vitazstiev nad hrackami Top 10,naopak,Daniela neporazila hracku Top 10 ani raz,ak som spravne pocitala :? Nemala s nimi ale ani tolko docinenia,ako Domca. Velmi dobra sezona,ja som velmi zvedava,ktorej z tychto dvoch prischne cena za Tenistku roka.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 18. October 2008 06:47 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|23. May 2024| 13:56
Dominika ma za sebou ozaj podarenu sezonu. Ako som pocitala,dosiahla myslim 5 vitazstiev nad hrackami Top 10,naopak,Daniela neporazila hracku Top 10 ani raz,ak som spravne pocitala :? Nemala s nimi ale ani tolko docinenia,ako Domca. Velmi dobra sezona,ja som velmi zvedava,ktorej z tychto dvoch prischne cena za Tenistku roka.

Tu hádam netreba vôbec pochybovať, že to bude DOMINIKA !!!


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 18. October 2008 10:27 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|23. May 2024| 13:56
Treba,pretoze Daniela tento rok dosiahla historicky najvacsi slovensky uspech v grandslame - a to semifinale v zenskom pavuku a mala blizko k finale.. :roll:




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 18. October 2008 11:54 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|23. May 2024| 13:56
Pro Hantuchovou hovoří ta Austrálie a taky jméno. Pro Cibulkovou zase žebříčkové postavení a popularita. Tak uvidíme.


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: WTA Linz
PostPosted: 18. October 2008 14:22 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|23. May 2024| 14:56
V hlavnej súťaži posledného tohtoročného turnaja WTA v Linzi nastúpi Dominika proti domácej držiteľke voľnej karty Yvonne Meusburgerovej. Proti tejto zvláštne hrajúcej Rakúšanke by to malo byť v pohode, ak samozrejme nepríde nejaká väčšia strata koncentrácie. V 2. kole by hrozila buď Szávayová, ktorá však momentálne nemá formu, alebo ten horší prípad Pennettová, ktorá formu má. Držím palce.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 18. October 2008 20:04 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|23. May 2024| 13:56
Szavay je o nicom a Pennetta hra teraz sice super,ale po Zurichu moze byt vystavena a unavena.To aj ocakavam.Cize podla mna je stvrtfinale realne. ;)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 19. October 2008 09:30 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|23. May 2024| 13:56
Szavay je o nicom a Pennetta hra teraz sice super,ale po Zurichu moze byt vystavena a unavena.To aj ocakavam.Cize podla mna je stvrtfinale realne. ;)
suhlasim s babuskou, prveho kolo je jasne a v druhom ju zrejme caka pennetta..........a myslim, ze dominika by na nu mohla zahrat dobry tenis.........aj ja to vidim na stvrtfinale...



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 20. October 2008 17:13 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|23. May 2024| 13:56

Rakúšania želajú Cibulkovej triumf v Linzi

LINZ - Škoda, že Dominika Cibulková sa v roku 1989 nenarodila niekoľko kilometrov ďalej na západ. V takom prípade by dnes Rakúšania mali na okruhu WTA jedno horúce želiezko v ohni.

Myslí si to redaktor internetového serveru Laola1.at, ktorý považuje 19-ročnú Slovenku za tenisovú kométu práve vrcholiacej sezóny. Jej finálové účasti na turnajoch v Amelia Island a Montreale, ale aj množstvo ďalších skvelých výsledkov prakticky na všetkých povrchoch Slovenku posunulo až do najlepšej dvadsiatky svetového rebríčka. Špinavej blondínke z Bratislavy chýba síce stále turnajové víťazstvo, ale to sa môže už v Linzi zmeniť, upozorňujú Rakúšania. Tí si zároveň všimli, že energiou nabitá hráčka je na kurte veľkou bojovníčkou a že je v dobrom slova zmysle dostatočne tvrdohlavá, keď ide za svojím cieľom. A v čom sú Cibulkovej rezervy?

"Vzhľadom na nižší vzrast môže pociťovať hendikep na podaní, ale na druhej strane sa na kurte oveľa lepšie pohybuje ako väčšina súperiek, ktoré sú od nej o hlavu vyššie," tvrdí známu skutočnosť rakúsky zdroj. "Okrem servisu musím zapracovať aj na lepšom taktickom myslení. Najmä počas dlhých výmen stále dostatočne neuvažujem nad údermi," citujú Rakúšania Cibulkovú. Na otázku, aký špeciálny cieľ si spolu s trénerom Vladimírom Pláteníkom kladú do budúcnosti, slovenská tínedžerka odpovedala: "Nič špeciálne. Chcem však s tenisom dosiahnuť toľko, koľko sa bude dať." Cibulkovej súperkou v 1. kole dvojhry na turnaji Generali Ladies v Linzi bude v utorok Rakúšanka Yvonne Meusburgerová.


Zdroj: SITA



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: WTA Linz
PostPosted: 20. October 2008 20:25 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|23. May 2024| 14:56
Dominika nastúpi proti Meusburgerovej v utorok o 18.30 h. Mimochodom sa v rubrike "Website Spotlight" venuje Dominikinej oficiálnej stránke. Všíma si všelijaké vtákoviny (napr. bubbly personality), len nie to dosť podstatné, že už niekoľko mesiacov je stránka mŕtva podobne ako Danielina. Neviem, či naši tenisti sú v tomto smere zakliati alebo čo.



Dominika s A. Radwanskou v Linzi (v bani, kameňolome?). S tou vecou na krku vyzerajú ako vo väzení.


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 674 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 45  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy