Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 403 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Diskusia o Daniele

Go to page Previous  1 ... 23, 24, 25, 26, 27
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Novinky
PostPosted: 6. February 2009 11:29 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:28
Clijstersová je jej staršia sestra

V roku 2003 belgická tenistka Kirsten Flipkensová vyhrala juniorský Wimbledon aj US Open, užívala si post svetovej juniorskej jednotky. Mala sa stať nástupkyňou krajaniek Kim Clistersovej a Justine Heninovej vo svetovej špičke, ale zatiaľ má k tomu ďaleko. Vo víkendovom stretnutí 1. kola II. svetovej skupiny Pohára federácie so Slovenskom tipuje výsledok 3:2 pre svoj tím.

Čím to je, že zatiaľ ste nenaplnili očakávania odborníkov a neprebojovali ste sa medzi elitu?

„Som spokojná s tým, čo mám. Po Australian Open som sa vrátila do top 100, hrám v belgickej reprezentácii v Pohári federácie. Po rôznych zdravotných ťažkostiach už môžem zaberať naplno, a to je pre mňa najdôležitejšie.“

Môžete byť o zraneniach konkrétnejšia?

„Bolo toho viac. Hneď po juniorskom veku ma pobolieval chrbát, vypadla som z turnajov na deväť mesiacov. Keď som sa dala dokopy, ohlásilo sa zápästie. Nehrala som mesiac a po polroku sa ozvalo znova. Musela som ísť na operáciu. Až vlani som mohla absolvovať plný program a hneď sa to prejavilo na výsledkoch - zo štvrtej stovky svetového rebríčka som sa posunula k prvej.“

Váš cieľ na túto sezónu?

„Všetko závisí od zdravia. Ak budem fit, trúfam si postúpiť na 75. miesto, neskôr možno aj do päťdesiatky.“

Desaťmiliónové Belgicko malo v nedávnych rokoch v tenise až dve svetové jednotky. Ako to vysvetľujete?

„Podobné otázky som dostávala, aj keď som sa stala svetovou jednotkou v juniorskej kategórii. Nie je to žiadne tajomstvo. Máme výborné tenisové centrum a odborníkov, trénerov, čo vedia rozvíjať talenty.“

Chodili ste do tenisovej školy vo Wilrijku, ktorú absolvovala aj Kim Clijstersová. Poznáte sa?

„Že či! Sme skvelé kamarátky. Vravím jej, že je ako moja staršia sestra. Keď potrebujem radu, vždy sa mám na koho obrátiť. Aj minulý týždeň sme boli doma spolu a dobre sme si zatrénovali. Kim má ročnú dcéru a stále sa udržiava v kondícii. Nechystá sa však na návrat do turnajov WTA, užíva si rodinný život.“

Na dvorci vynikáte rýchlymi reakciami, pohyb máte v krvi. Čím by ste boli, ak nie práve tenisovou profesionálkou?

„V štúdiu som nenadchla, hoci vždy ma bavili cudzie jazyky - okrem holandského hovorím aj po anglicky, francúzsky, nemecky a zdokonaľujem sa v taliančine i španielčine. Od štyroch rokov ma rodičia viedli k tenisu a na kurte som šťastná. Nič by som nechcela meniť.“

V Bratislave ste hrali pred tromi rokmi na turnaji ITF Ritro Slovak Open. Aké spomienky vám zostali?

„Hm, neveselé. Bola som tu krátko, prehrala som hneď v prvom kole. Spoznala som Národné tenisové centrum a cestovala som domov. Dúfam, že teraz to bude podstatne lepšie.“

Na tréningu ste nastupovali s dioptrickými okuliarmi. Nepovažujete ich v zápase za hendikep?

„Nie, už som si zvykla. Predtým som nosila kontaktné šošovky, ale dostala som infekciu. A tak v posledných dvoch rokoch hrám s okuliarmi.“

Hráčky Slovenska majú lepšie rebríčkové postavenie. Súhlasíte, že domáci tím bude vo víkendovom zápase Pohára federácie favoritom?

„Bezpochyby áno. Prvé tri slovenské tenistky majú lepší renking ako naša jednotka Wickmayerová, to je výstižné. V športe sa však občas udejú prekvapenia a my sa o jedno také chceme pokúsiť.“

V sobotu by ste ako belgická dvojka mali nastúpiť proti domácej jednotke Cibulkovej. Čo o nej viete?

„Že v poslednom roku urobila ďalší progres a hoci nie je vysoká, výborne sa na dvorci pohybuje. Ani s Hantuchovou som ešte nehrala, takže čakám, že ma dobrými radami vyzbrojí naša kapitánka Appelmansová.“

Tipnete si výsledok?

„Chceme prekvapiť, takže 3:2 pre Belgicko. No nebudem nazlostená, ak napríklad prehráme 0:5 s vedomím, že na kurte sme odovzdali všetky sily, bojovali sme o každý fiftín.“





Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Novinky
PostPosted: 6. February 2009 11:29 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:28
Šarapovová stále nie je fit

Moskva. Ruská tenistka Maria Šarapovová si na návrat do súťažného kolotoča musí ešte počkať. Vlaňajšia šampiónka Australian Open odvolala svoju účasť na turnajoch v Paríži a Dubaji, po operácii ramena a následnej rekonvalescencii totiž ešte stále nie je stopercentne fit.

Problémy s ramenom sužujú Šarapovovú od druhej polovice minulého roka, aj preto neštartovala na olympiáde v Pekingu a vynechala tiež záverečné grandslamové podujatie sezóny US Open. Pre zranenie Šarapovová nemohla v januári ani obhajovať titul na Australian Open.

Informovala agentúra dpa.





Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Novinky
PostPosted: 11. February 2009 15:05 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:28
Zahalené tenistky s výpraskom

Napriek tomu, že tenis je veľmi konzervatívny šport nájdu sa v ňom výnimky, ktoré sú veľmi prekvapujúce, resp. mierne šokujúce.
Ide o oblečenie tenistov, konkrétne tenistiek, ktoré prešlo počas dlhých rokov bieleho športu svojím vývojom. Tenistky v súčasnosti hrajú v šatách, ktoré majú strih šitý pre tenis, pre pohyb na kurte a pre ich vlastné pohodlie, čo najvhodnejší. 4. až 7. februára 2009 sa v austrálskom Pethe odohrala 1. a 2. skupina Ázie/Oceánie Fed Cup-u 2009, v ktorej sa predstavili aj tenistky Iránu.

Vo väčšine moslimských štátov chodia ženy zahalené šatkami - hidžábmi. Výnimkou nie je ani Irán, kde by ženy mali dodržiavať islamské zásady odievania. Tieto pravidlá zdá sa platia aj pre samotný šport. Dokazuje to samotná "fedcupová" reprezentácia Iránu.

Tenistky Iránu nastupovali na zápasy v Perthe oblečené odlišne od tenistiek ostatných reprezentácií. Priaznivci tohto športu sú zvyknutí u tenistiek na krátke sukne, tričká, či blúzky na ramienkách. Reprezentantky Iránu však na zápas nastúpili s dlhými nohavicami, zvrškom s dlhými rukávmi a na hlave mali spomínaný hidžáb. Zdá sa však, že výkony tenistiek mohli byť ovplyvnené aj týmto oblečením.

5. februára 2009 sa na štadióne State Tennis Center v Perthe uskutočnil súboj medzi Kazachstanom a Iránom, v ktorom bola favoritom prvá menovaná reprezentácia. Tá vyhrala presvedčivo 3:0, no Irán šokujúco nedokázal získať ani jeden gem!

Výsledky:
G.Voskoboevová (KAZ) - M.Najarianová (IRI) 6-0, 6-0

Y.Shvedová (KAZ) - G.Torkamanová (IRI) 6-0, 6-0

Z.Diyasová / G.Voskoboevová (KAZ) def. M.Najarianová / G.Torkamanová (IRI) 6-0, 6-0

Zdroj : Ján Jasenka, fedcup.com



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Novinky
PostPosted: 16. February 2009 11:57 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:28
Peerová bez víza do SAE, vedenie WTA Tour hlboko sklamané

DUBAJ. Budúcnosť významného tenisového turnaja WTA Tour v Dubaji so štatútom Premier a dotáciou 2 milióny USD je ohrozená.

Spojené arabské emiráty totiž neudelili vízum Izraelčanke Šahar Peerovej a vedenie "okruhu" v reakcii na túto skutočnosť uvažovalo o okamžitom zrušení podujatia, ktorého hlavná súťaž dvojhry sa začala v nedeľu.

"Sme hlboko sklamaní rozhodnutím Spojených arabských emirátov neudeliť Šahar Peerovej vízum," uviedol v komuniké Tenisovej asociácie žien (WTA) jej prezident Larry Scott a dodal:

"Tenistka mala právo hrať a je poľutovaniahodné, že si ho nemôže uplatniť. Po rôznych konzultáciách sa WTA rozhodla pokračovať v konaní tohtoročného turnaja v Dubaji, ale náš výbor riaditeľov sa bude touto záležitosťou ešte zaoberať. Budeme hľadať spôsoby odškodnenia Šahar Peerovej a zároveň postoje k budúcnosti dubajského turnaja vzhľadom na túto udalosť. WTA zastáva názor, že žiadna krajina nemá nárok zakázať účasť hráčovi s oprávňujúcim renkingovým postavením. V tomto smere máme striktné pravidlá a filozofiu." Šéf turnaja Colm McLoughlin či majitelia licencie na prevádzkovanie podujatia sa k situácii nevyjadrili.

Peerovej by aj v prípade prehry v 1. kole patrilo 5400 USD. Proti pätnástej nasadenej, Ruske Anne Čakvetadzeovej, napokon bude hrať japonská "lucky loserka" Ajumi Moritová. WTA okrem prípadnej finančnej náhrady stojí aj pred neľahkou úlohou stanoviť bodovú kompenzáciu Izraelčanke v súvislosti s renkingom.

Dvadsaťjedenročná niekdajšia pätnástka počítačového poradia Peerová, ktorú v minulosti trénersky viedol aj Slovák Martin Hromec, bola v januári v novozélandskom Aucklande vystavená protestom aktivistov zo skupiny Mier a spravodlivosť, ktorá žiadala jej odstúpenie. Jeruzalemská rodáčka vtedy skonštatovala: "Mojou vlasťou je Izrael a som na ňu hrdá, ale ja nie som izraelská vláda či politický predstaviteľ mojej krajiny. Som tenistka. Dúfam, že sa to čo najskôr skončí. Nik netúži po vojne a budem šťastná, keď zbrane utíchnu."

Momentálne 48. hráčka svetového rebríčka Peerová, ktorá má za sebou armádny výcvik, sa vlani bez problémov, hoci za zvýšených bezpečnostných opatrení týkajúcich sa jej osoby, zúčastnila na turnaji v katarskej Dauhe. Vzťahy medzi Izraelom a arabskými štátmi však medzičasom ešte viac ochladli pod vplyvom konfliktu v pásme Gazy.





Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Novinky
PostPosted: 16. February 2009 15:50 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:28
Mauresmová: "Peerovej nevpustenie do SAE je neakceptovateľné"

PARÍŽ. Nevpustenie izraelskej tenistky Šahar Peerovej do Spojených arabských emirátov na dubajský turnaj WTA Tour so štatútom Premier a dotáciou 2 milióny USD podnietilo vlnu kritických reakcií špičkových hráčok. "Je to neakceptovateľné," vyhlásila Francúzka Amélie Mauresmová po zisku titulu v parížskej hale a dodala: "Šport by mal zostať mimo tém, akými sú náboženstvo, vojny a podobne. Som prekvapená tým, čo sa udialo."

Olympijská víťazka z Pekingu 2008, Ruska Jelena Dementievová, ktorá podľahla Mauresmovej v rozhodujúcom zápase vo francúzskej metropole a zažila počas svojho januárového aucklandského zápasu s Peerovou protiizraelské protesty aktivistov pred areálom, povedala. "Je mi jej veľmi ľúto a pociťujem smútok. Šahar považujem za dobré a mimoriadne citlivé dievča, ktorému leží na srdci situácia medzi Izraelom a Palestínou. Želala by som si, aby v Dubaji bola s nami."

Víťazka vlaňajšieho parížskeho Roland Garros, Srbka Ana Ivanovičová, ktorá v mladosti počas balkánskeho konfliktu trénovala z bezpečnostných dôvodov vo vypustenom bazéne a mávala problémy s vízami, uviedla: "Je to veľmi nešťastná záležitosť. Šahar je mojou kamarátkou a súcitím s ňou. Miešanie politiky a športu považujem za poľutovaniahodné."

Ruska Dinara Safinová, dvojka počítačového poradia a dvojnásobná grandslamová finalistka, vyjadrila sklamanie aj z toho, že Tenisová asociácia žien (WTA) napokon nedokázala presadiť Peerovej účasť: "Je to roztrpčujúce. Šahar je skvelou hráčkou. Dúfam, že ešte bude mať veľa príležitostí dokázať to."

V súvislosti s politicky vynútenou absenciou bývalej zverenkyne Martina Hromeca v Dubaji izraelské médiá informovali, že Peerová pri žiadosti o napokon neudelené vízum u úradov v Spojených arabských emirátoch nepoužila svoj slovenský pas a trvala na uchádzaní sa o vstup do spomenutej krajiny na základe pasu domovského štátu. Peerovej obaja starí rodičia pochádzajú zo Slovenska.

Vedenie WTA uvažovalo o okamžitom zrušení dubajského podujatia, ktorého hlavná súťaž dvojhry sa začala v nedeľu. "Sme hlboko sklamaní rozhodnutím Spojených arabských emirátov neudeliť Šahar Peerovej vízum," uviedol v komuniké WTA jej prezident Larry Scott a dodal: "Tenistka mala právo hrať a je poľutovaniahodné, že si ho nemôže uplatniť. Po rôznych konzultáciách sa WTA rozhodla pokračovať v konaní tohtoročného turnaja v Dubaji, ale náš výbor riaditeľov sa bude touto záležitosťou ešte zaoberať. Budeme hľadať spôsoby odškodnenia Šahar Peerovej a zároveň postoje k budúcnosti dubajského turnaja vzhľadom na túto udalosť. WTA zastáva názor, že žiadna krajina nemá nárok zakázať účasť hráčovi s oprávňujúcim renkingovým postavením. V tomto smere máme striktné pravidlá a filozofiu."





Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Novinky
PostPosted: 21. February 2009 18:59 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:28
Roddick sa na podporu Peerovej odhlásil z Dubaja

MEMPHIS. Americký tenista Andy Roddick sa na podporu izraelskej hráčky Šahar Peerovej, ktorú nevpustili na podujatie WTA Tour do Spojených arabských emirátov, odhlásil z budúcotýždňového turnaja ATP v Dubaji. Obhajca trofeje z areálu The Aviation Club v lokalite Al Garhoud to vyhlásil po svojom piatkovom postupe do semifinále v Memphise.

"Mnohé napovedalo, že by som tam asi mal ísť. Skutočnosť, že momentálne hrám dobre, mi moje rozhodovanie neuľahčila. Bol som však sklamaný postojom úradov SAE voči Šahar Peerovej. Myslím si, že politika nepatrí do športu," skonštatoval niekdajší líder svetového rebríčka Roddick a dodal: "Aspoň sa budem môcť lepšie pripraviť na marcový daviscupový zápas so Švajčiarmi."

V Dubaji budú chýbať všetci semifinalisti z januárových melbournských Australian Open. Španielski ľaváci Rafael Nadal a Fernando Verdasco i Švajčiar Roger Federer zrušili svoju účasť zo zdravotných dôvodov. Jednotkou podujatia sa stal Srb Novak Djokovič.





Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Novinky
PostPosted: 21. February 2009 19:00 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:28
Tenisový turnaj v Dubaji dostal pokutu 300 000 dolárov

ST. PETERSBURG. Tenisová asociácia žien (WTA) potrestala turnaj svojho okruhu v Dubaji pokutou 300 000 USD za nevpustenie Izraelčanky Šahar Peerovej na tohtotýždňové podujatie do Spojených arabských emirátov. Na svojej oficiálnej internetovej stránke zverejnila aj ďalšie konzekvencie stanovené na piatkovom mimoriadnom rokovaní rady WTA. Dvadsaťjedenročnej jeruzalemskej rodáčke Peerovej neodrátajú k 23. februáru 130 bodov vo svetovom rebríčku, ktoré získala vlani za prienik do semifinále v americkom Memphise počas rovnakého hodnoteného týždňa.

Spomenutých 130 bodov zostane na jej renkingovom konte dovtedy, kým Peerová bude štartovať na nejakom podujatí s identickou štatutárnou úrovňou. Okrem toho vyplatia niekdajšej 15. hráčke systému odškodné 44 250 USD vyrátané z jej priemerného zisku vo dvojhre a štvorhre za jeden absolvovaný vlaňajší turnaj a zvýšené s prihliadnutím na medziročný nárast dotácií. Na základe zhodného kľúča vzťahujúceho sa však v tomto prípade len na deblovú sekciu dostane kompenzáciu 7950 USD Nemka Anna-Lena Grönefeldová, ktorá mala byť Peerovej partnerkou v dubajskej štvorhre.

Navyše, Peerová má garanciu voľnej karty na budúci ročník, ak nebude figurovať v rebríčku na priečke znamenajúcej automatické právo na štart. Organizátori dubajského turnaja musia do 1. júla 2009 deponovať zábezpeku 2 milióny USD (zodpovedá výške terajšieho celkového prémiového balíka) pre prípad porušenia niektorej z uvalených podmienok a požiadaviek.

Patrí medzi ne písomný prísľub umožnenia účasti všetkým kvalifikovaným hráčkam a v prípade izraelských tenistiek konkrétne aj pridelenie víza najneskôr 8 týždňov pred podujatím. "Opatrenia slúžia na nápravu škôd, ktoré utrpela Šahar Peerová. Zároveň sme vyslali jasný signál, že WTA nebude tolerovať diskrimináciu a nedovolí prípadné opakovanie tejto situácie v Spojených arabských emirátoch či kdekoľvek inde," uviedol prezident WTA Larry Scott.





Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Novinky
PostPosted: 3. March 2009 17:28 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:28
Belgická tenistka stratila nervy, trafila rozhodcu

CLEARWATER - Belgická tenistka Yanina Wickmayerová, ktorá sa 7. - 8. februára predstavila v bratislavskom fedcupovom zápase so Slovenkami (4:1 pre domáce), si vo finále dvojhry na turnaji ITF v americkom Clearwater na Floride (dotácia 50 000 USD, tvrdý povrch vonku) proti Francúzke Julie Coinovej vyslúžila diskvalifikáciu za zasiahnutie čiarového rozhodcu do ramena loptičkou mimo hry.

Devätnásťročnej rodáčke z Lieru sa stalo osudným zbytočné a prehnane prudké returnovanie súperkinho nevydareného podania. Za stavu 6:3, 1:1 vo svoj prospech sa jej totiž "pošťastil" úder, ktorý podľa pravidiel viedol k predčasnému ukončeniu zápasu. Navyše, Wickmayerová automaticky prehrala bez boja aj finále štvorhry po boku Talianky Marie Eleny Camerinovej a prišla o prémie i renkingové body získané na tomto podujatí. Informáciu priniesla internetová stránka Belgičanky.


Zdroj: SITA



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Novinky
PostPosted: 8. March 2009 12:29 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:28
Protesty proti Izraelu neutíchajú, Ram: Už nikdy do Švédska!

MALMÖ - Izraelský tenista Andy Ram označil protesty proti jeho krajine počas osemfinálového súboja Davisovho pohára vo Švédsku za "smutný moment pre tenis, šport a Izrael".

Ram pre nedeľňajšie vydanie izraelského denníka Yediot Achronot uviedol, že sa počas celej svojej kariéry dosiaľ nestretol s takou nenávisťou a miešaním politiky so športom. "Tieto udalosti ma prinútili úplne zmeniť názor na Švédsko a pochybujem, že sa sem ešte niekedy budem chcieť vrátiť," vyhlásil Izraelčan.

Zápasy najvýznamnejšej tímovej súťaže v mužskom tenise sa z bezpečnostných dôvodov odohrávajú pred prázdnymi tribúnami. V sobotu sa pred štadiónom zhromaždili stovky protestujúcich, ktorí takto vyjadrili svoj hnev ohľadne piatkového útoku židovského štátu na ciele v pásme Gazy. Niekoľko ľudí sa pokúsilo vniknúť na štadión, čím sa dostali do potýčky s políciou. Ram prirovnal dianie vo švédskom Malmö, dejisku daviscupového stretnutia, k vojnovej atmosfére. Švédi vedú po prvých troch súbojoch 2:1, zostávajúce dva súboje v dvojhre sú na programe v nedeľu.


Zdroj: TASR



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Novinky
PostPosted: 5. April 2009 10:38 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:28


Neviem ci to tu uz bolo,tak pre istotu davam link. Video z photoshootu v Dubaji,kde rozprava aj Daniela.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Novinky
PostPosted: 5. April 2009 14:30 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:28


Neviem ci to tu uz bolo,tak pre istotu davam link. Video z photoshootu v Dubaji,kde rozprava aj Daniela.
a co fotky???



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Novinky
PostPosted: 15. April 2009 09:19 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 12:28
Henrieta Nagyová už aktívne nehrá tenis, ale dnes otvára svoju tenisovú akadémiu na bratislavských Zlatých pieskoch. V trénerskom kádri sú okrem nej aj Luba Kurhajcová, Eva Fislová a Jozef Bulko, ktorý vychoval niekoľko tenisových hviezd (Danielu Hantuchovú, Ľudmilu Cervanovú, Henrietu Nagyovú.) Ďalšie info na (človek by čakal skôr stránku venovanú Heni ako osobe).


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Novinky
PostPosted: 18. August 2009 14:16 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 12:28
Na Slovensku dostať slovenskú mutáciu plavkového vydania Sports Illustrated s Danielou, stojí 3,29€ (99 Sk). Z fotoshootingu je tam však len tuším 6-8 strán z 82, Daniela je na dvoch fotkách, ale ak to chcete mať na pamiatku, hor sa do trafík.


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 403 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Diskusia o Daniele

Go to page Previous  1 ... 23, 24, 25, 26, 27

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy