Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 47 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Diskusia o Daniele

Go to page 1, 2, 3, 4  Next
Author Enter your Message here

Golden Slam
 Post subject: Danka na turnajoch v roku 2009
PostPosted: 12. November 2008 11:41 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 14:14
Zoznam oficiálne potvrdených Danieliných turnajov v roku 2009

- 4.-11. januára - , Brisbane (Austrália), séria: International
- 11.-16. januára - , Sydney (Austrália), séria: Premier
- 19. januára - 1. februára - , Melbourne (Austrália), Grandslam
- 7.-8. februára: Pohár federácie SR-Belgicko
- 9.-15. februára: , Paríž, séria: Premier
- 15.-21. februára - , Dubaj, séria: Premier
- 11.-22. februára - , Indian Wells, séria: Premier
- 25. februára - 4. marca - , Miami, séria: Premier
- 6.-12. apríla - , Ponte Vedra Beach, séria: International
- 25.-26. apríla - Pohár federácie SR-Francúzsko (play-off II. svetová skupina)
- 27. apríla - 3. mája - , Stuttgart, séria: Premier
- 3.-9. mája - , Rím, séria: Premier
- 18.-23. mája - , Štrasburg, séria: International
- 24. mája - 7. júna - , Paríž, Grandslam
- 14.-20. júna - , s-Hertogenbosch (Holandsko), séria: International
- 22. júna - 5. júla - , Londýn, Grandslam
- 27. júla - 2. augusta - , Stanford (USA), séria: Premier
- 3. - 9. augusta - , Los Angeles (USA), séria: Premier
- 10. - 16. augusta - , Cincinnati (USA), séria: Premier
- 17. - 23. augusta - , Toronto (Kanada), séria: Premier
- 31. augusta - 13. septembra - , New York, Grandslam
- 21. - 27. septembra - , Soul, séria: International
- 27. septembra - 3. októbra - , Tokio, séria: Premier
- 3. - 11. októbra - , Peking, séria: Premier

Na tomto mieste, teda v prvom poste, som sa rozhodol umiestniť zoznam oficiálne potvrdených turnajov na rok 2009, ktorý sa bude priebežne dopĺňať. Je to v záujme prehľadnosti, keďže príspevky v téme budú postupne pribúdať. Názov turnaja je zároveň hypertextovým odkazom na jeho ofic. stránku. Toto fórum zrejme neumožňuje tak ako staré mať kalendár, v ktorom by sa na titulnej strane objavovali položky doň vložené.


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Danka na turnajoch v roku 2009
PostPosted: 12. November 2008 11:56 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 14:14
Ešte niekoľko poznámok. Rok 2009 prinesie niekoľko zásadných zmien, ktoré sa nepáčia viacerým hráčkam. Tu sú v skratke:

- Bývalé turnaje kategórií Tier I a Tier II zaradila WTA pod hlavičku "Premier Series" (v zozname fialová farba) a ich počet sa znížil z 26 na 20. Z týchto 20 musia hráčky TOP 10 absolvovať desať.
- Povinná je účasť hráčok TOP 10 na turnajoch v Indian Wells, Miami, Madride a Pekingu dotovaných sumou 4,5 milióna USD.
- Povinná je takisto účasť hráčok TOP 10 na štyroch z piatich turnajoch s dotáciou dva milióny USD (Dubaj, Rím, Cincinnatti, Toronto a Tokio), ako aj na dvoch turnajoch s dotáciou 700.000 USD (výber z balíka Paríž, Charleston, Stuttgart, Stanford, Los Angeles).
- Povinná samozrejme zostáva aj účasť na štyroch grandslamoch.
- Bývalé turnaje kategórií Tier III a Tier IV zaradila WTA pod hlavičku "International Series" (v zozname zelená farba)

Oficiálnym cieľom WTA je o. i. znížiť počet turnajov, zvýšiť odmeny, redukovať stres s cestovania lepšou organizáciou a skôr ukončiť sezónu. Nespokojnosť s novinkami avizovali v Linzi Ivanovičová a A. Radwanská, ktorým sa nepáči, že sú obmedzené pri menších turnajoch. Poľka dokonca povedala, že za takýchto podmienok nechce byť hráčkou top 10. Našich báb sa to zatiaľ netýka, keďže ani jedna zatiaľ nie je v prvej desiatke.


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Brisbane - prvý turnaj v roku 2009
PostPosted: 12. November 2008 12:26 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 14:14
Daniela sa v sezóne 2009 premiérovo predstaví na turnaji v austrálskom Brisbane. Informovala o tom dnes , kde si môžete prečítať podrobnosti.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Brisbane - prvý turnaj v roku 2009
PostPosted: 23. November 2008 12:06 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 13:14
Daniela sa v sezóne 2009 premiérovo predstaví na turnaji v austrálskom Brisbane. Informovala o tom dnes , kde si môžete prečítať podrobnosti.
aku obrovsku slavu z toho robia :lol: mile..........



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2009
PostPosted: 23. November 2008 12:12 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 13:14
Ešte niekoľko poznámok. Rok 2009 prinesie niekoľko zásadných zmien, ktoré sa nepáčia viacerým hráčkam. Tu sú v skratke:

- Bývalé turnaje kategórií Tier I a Tier II zaradila WTA pod hlavičku "Premier Series" (v zozname fialová farba) a ich počet sa znížil z 26 na 20. Z týchto 20 musia hráčky TOP 10 absolvovať desať.
- Povinná je účasť hráčok TOP 10 na turnajoch v Indian Wells, Miami, Madride a Pekingu dotovaných sumou 4,5 milióna USD.
- Povinná je takisto účasť hráčok TOP 10 na štyroch z piatich turnajoch s dotáciou dva milióny USD (Dubaj, Rím, Cincinnatti, Toronto a Tokio), ako aj na dvoch turnajoch s dotáciou 700.000 USD (výber z balíka Paríž, Charleston, Stuttgart, Stanford, Los Angeles).
- Povinná samozrejme zostáva aj účasť na štyroch grandslamoch.
- Bývalé turnaje kategórií Tier III a Tier IV zaradila WTA pod hlavičku "International Series" (v zozname zelená farba)


ja akosi nerozumiem tym povinnostiam v ramci top 10....ved top 10 sa takmer kazdym tyzdnom meni a pribudaju nove hracky, vypadavaju stare....radwanska je teraz v top10, platia pre nu tieto pravidla, dajme tomu ze do aprila sa udrzi v top 10, ale vypadne, potom uz tie pravidla neplatia??prestane sa zucastnovat turnajov povinnych pre hracky top 10....v oktorbri sa dostane zase do top 10, ale tie povinnosti nesplnila........JA PROSTE NECHAPEM!!!!!!!



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2009
PostPosted: 23. November 2008 13:23 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 13:14
Podobny problem aj u mna.Tiez nechapem,ze ci ked vypadne z Top 10,uz pre nu z tyzdna na tyzden tieto pravidla platit nebudu..




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2009
PostPosted: 23. November 2008 21:20 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. March 2024| 13:14
Tak asi se to bude určovat podle nějakého data a kdo byl v té době v top 10, pro toho to bude platit celou sezónu.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2009
PostPosted: 29. November 2008 19:13 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 13:14
AO autfits, tie prve dvaby mala mat Maria Sharapova ,ten ruzovy davam ze by mala mat oblecene Serena Williams a to cierne by seklo Daniele, ktovie ci nieco z toho bude mat oblecene ale pacia sa mi vsetky, dobra kolekcia





Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Danka na turnajoch v roku 2009
PostPosted: 4. December 2008 12:20 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 14:14
Daniela bude hrať pred AO aj turnaj v Sydney. Tu je ofic. zoznam prihlásených k 4. decembru:

Serena Williamsová
Dinara Safinová
Jelena Dementievová
Vera Zvonarevová
Svetlana Kuznecovová
Agnieszka Radwanská
Naďa Petrovová
Caroline Wozniacki
Viktoria Azarenková
Alize Cornetová
Marion Bartoliová
Dominika Cibulková
Katarina Srebotniková
Daniela Hantuchová
Anabel Medinová Garriguesová
Na Li
Amelie Mauresmová
Sybille Bammerová
Kaia Kanepi
Maria Kirilenková
Ai Sugijamová
Alisa Klejbanovová
Sorana Cirstea
Šuaj Pcheng


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2009
PostPosted: 4. December 2008 20:47 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 153
Location: Martin/Bratislava - SVK
Local Time:
|29. March 2024| 13:14
AO autfits, tie prve dvaby mala mat Maria Sharapova ,ten ruzovy davam ze by mala mat oblecene Serena Williams a to cierne by seklo Daniele, ktovie ci nieco z toho bude mat oblecene ale pacia sa mi vsetky, dobra kolekcia
Nie ze by sa mi to nepacilo, ale myslim, ze Nike outfity pre AOpen 09 nepatria do tejto temy. Mohla by sa na to zalozit nova.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2009
PostPosted: 16. December 2008 18:48 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 13:14
Je to tu! S novou sezonou prichadzaju aj radikalne zmeny v Danielinom time. Ukoncila spolupracu s Gimenezom i barcelonskou akademiou a jej novym trenerom sa stava byvaly slusny hrac ATP Albert Portas!

"Slovenská tenistka Daniela Hantuchová už nespolupracuje s trénerom Angelom Gimenézom ani barcelonskou akadémiou. Na úvod novej sezóny v Austrálii sa pripravuje s bývalým profesionálnym hráčom Albertom Portasom. Sezóna jej podľa predstáv vyjde vtedy, ak sa zúčastní na záverečnom turnaji Masters.Držiteľka troch titulov WTA vo dvojhre strávi sviatky doma: "Už teraz sa teším na Vianoce v kruhu mojej rodiny, pohodu a čas strávený s najbližšími. Veľmi sa mi páčia Vianoce na Slovensku, najmä pre zvyky a atmosféru. Hneď po sviatkoch odchádzam do Austrálie a mám v pláne hrať tam v Brisbane, Sydney a Melbourne."

Prioritou 25-ročnej popradskej rodáčky síce zostáva dvojhra, ale spestrená osvedčenou staronovou sprievodnou aktivitou: "Na malý počet turnajov som dohodnutá na štvorhre opäť s Ai Sugijamovou. Hrať spolu budeme aj v Austrálii." Niekdajšia päťka rebríčka dvojhry Hantuchová je majiteľkou kompletnej zbierky grandslamových trofejí v miešanej štvorhre a ôsmich deblových titulov z podujatí WTA. Tri z nich získala po boku spomenutej Japonky, ktorú viackrát označila za svoju najlepšiu kamarátku na okruhu. Od februára 2007 hrali spolu iba jediný raz, Sugijamová sa medzičasom objavovala na dvorcoch so Slovinkou Katarinou Srebotnikovou.

Zmeny v štruktúre termínovej listiny a pravidlách o účastiach na turnajoch privítala: "Nový kalendár poskytuje viac času na regeneráciu, ktorá je veľmi dôležitá. Súčasný tenis je totiž fyzicky i psychicky náročný - hráme takmer celý rok. Sama na budúci rok plánujem absolvovať menší počet turnajov a mať dostatok času na oddych a prípravu."

O ďalšej novinke, koučovaní na dvorci počas zápasov známom z nedávnej experimentálnej fázy, skonštatovala: "Ja som nebola ani za, ani proti. Bolo mi to v podstate jedno. Je to pre obe hráčky rovnocenná pozícia. Skôr však zastávam názor, že tenistka si musí poradiť na dvorci sama a má zvládať aj ťažké situácie."

Do ťažkej situácie postavila Hantuchovú v apríli únavová zlomenina nohy, pre ktorú nútene pauzovala štvrť roka a po mimoriadne sľubnom vstupe do sezóny už nedokázala naplno naskočiť do rozbehnutého expresu plného dravých tínedžeriek. "Pravdupovediac, hráčky a ich výsledky počas roka veľmi nesledujem. Skôr sa zameriavam na taktickú stránku - ako proti nim zahrať. Každý rok prichádza veľa nových tenistiek. Ja som šťastná, že robím niečo, čo ma baví a čo mám veľmi rada."

Hantuchovej ambícia na ambícia na rok 2009 je jasná. "Mojím cieľom je hrať na záverečnom turnaji Masters." Na prestížnych výberových MS WTA Tour pre najlepšie v bodovaní Race to the Sony Ericsson Championships zatiaľ štartovala v sezónach 2002 a 2007."






DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2009
PostPosted: 17. December 2008 15:15 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|29. March 2024| 13:14
Presne toto som písal tesne pred koncom sezóny, že Daniele by mohlo pomôcť, ako Safinovej, zmeniť trénera, no aspoň v niečom ma Daniela počúva ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2009
PostPosted: 17. December 2008 15:48 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 13:14
Presne toto som písal tesne pred koncom sezóny, že Daniele by mohlo pomôcť, ako Safinovej, zmeniť trénera, no aspoň v niečom ma Daniela počúva ;)
To sa este uvidi ci jej to moze,ale ja pevne verim,ze sa vrati aspon do Top 15..Ja budem spokojna ak nas v buducej sezone nesklame a bude podavat vykony hodne takeho talentu,akym Daniela je.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2009
PostPosted: 19. December 2008 10:31 
Offline
User avatar

Joined: 29. May 2008
Posts: 77
Local Time:
|29. March 2024| 13:14
Takisto som zvedavá, či jej výmena trénera pomôže...dúfajme...





Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2009
PostPosted: 19. December 2008 19:13 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 13:14
no nepochybne sa budem opakovat ale pevne verím a dufam ze tato zmena Danke prijijemne prospeje ved nema co stratit ;) Ak to pomoze ako Safinovej tak Daniela este moze byt tazkou superkou pre velke hracky..takze nic nie je stratene



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 47 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Diskusia o Daniele

Go to page 1, 2, 3, 4  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy