HAPPY BIRTHDAY DANIELA        Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela is player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 159 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Diskusia o Daniele

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Next
Author Enter your Message here

Lukyno
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2008
PostPosted: 12. May 2008 11:40 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. April 2024| 07:27
ja som takisto zvedavy, ci na RG nakoniec pojde alebo nepojde..........a hertogenbosch sa hra na trave???mam taky pocit.........

Hej hej,to už je na trave...tušim že tam Daniela obhajuje semi že?





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2008
PostPosted: 12. May 2008 11:40 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. April 2024| 07:27
ja som takisto zvedavy, ci na RG nakoniec pojde alebo nepojde..........a hertogenbosch sa hra na trave???mam taky pocit.........

Hej hej,to už je na trave...tušim že tam Daniela obhajuje semi že?

áno Daniela tam minulý rok prehrala v 1/2 finále s Chakvetadze 3-6 4-6



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2008
PostPosted: 12. May 2008 11:40 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. April 2024| 07:27
A Eastbourne?čomu tam nejde?ved to je väčši turnaj-tušim že v roku 2004 skoro vyhrala...





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Istanbul
PostPosted: 15. May 2008 11:03 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. April 2024| 08:27
Daniela dnes prostredníctvom svojej ofic. stránky oznámila, že nebude hrať na budúci týždeň v Istanbule. Turnaj chcela využiť ako prípravu na RG. Na dvorce sa chce vrátiť "najskôr ako to bude možné". O účasti v Paríži sa v nič nehovorí, každopádne ako tam pôjde taká nerozohraná, asi to nedopadne najlepšie.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2008
PostPosted: 15. May 2008 16:54 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. April 2024| 07:27
A Eastbourne?čomu tam nejde?ved to je väčši turnaj-tušim že v roku 2004 skoro vyhrala...

no tak to sa spytaj jej.......:)
a mas pravdu, v roku 2004 tam bola vo finale, prehrala s kuznecovou v troch setoch.....vtedy to bol obrovsky comeback, si pamatam, ze poskocila z 54. miesta na 31. tusim........ale aj hertogenbosch minuly rok zahrala pekne.....vyradila ivanovic 6:1, 6:3....alebo naopak........



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2008
PostPosted: 15. May 2008 19:50 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. April 2024| 07:27
Hantuchová sa odhlásila aj z turnaja WTA Tour v Istanbule

ISTANBUL 15. mája (SITA) - Slovenská tenistka Daniela Hantuchová sa odhlásila z budúcotýždňového turnaja WTA Tour Istanbul Cup v tureckom Istanbule (Tier III, dotácia 200 000 USD, antuka). Pre 25-ročnú popradskú rodáčku Hantuchovú, ktorá od polovice apríla nútene pauzuje pre zranenie, išlo o poslednú príležitosť rozohrať sa pred prípadným štartom na druhom grandslamovom podujatí sezóny - parížskym Roland Garros (od 25. mája).

"Som veľmi sklamaná z toho, že nemôžem v Istanbule hrať. Ide o turnaj, ktorý je medzi tenistkami obľúbený. Tešila som sa na to, ako sa tam budem pripravovať pred Roland Garros. Počas mojej rekonvalescencie som sa zameriavala práve na túto možnosť. Nanešťastie, vo štvrtok sa ukázalo, že liečba si ešte čosi vyžaduje," uviedla semifinalistka Australian Open 2008 Hantuchová na svojej internetovej stránke.

Ako je známe od 20. apríla, desiatej tenistke súčasného svetového rebríčka WTA Tour diagnostikovali únavovú zlomeninu pätnej kosti dlhodobo háklivej pravej nohy. Prognózy hovorili o troch týždňoch fixácie končatiny dlahou a dvoch týždňoch rehabilitácie. Zatiaľ stále nie je známe, či Hantuchová bude môcť hrať na Roland Garros.





Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Hantuchová: Tenis mi už veľmi chýba
PostPosted: 16. May 2008 08:45 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. April 2024| 08:27
Hantuchová: Tenis mi už veľmi chýba

Už takmer mesiac je bez tenisu. Najlepšiu slovenskú tenistku Danielu Hantuchovú zastavilo vážne zranenie. Zlomená pätná kosť na pravej nohe jej komplikuje tenisový život. Európsku antukovú sezónu svetová desiatka vôbec nezačala a stále je ohrozená aj jej účasť na grandslamovom turnaji Roland Garros.

Ako pokračuje liečba zranenej nohy?
Pomaly. Veľmi pomaly. Pred pár dňami som bola na kontrole a urobili mi ďalšie vyšetrenia. Múdrejšia budem až keď sa dozviem výsledky. Chodila som k lekárovi Romanovi Fanovi, ale bola som aj v Taliansku.

Máte na nohe ešte dlahu?
Už mi ju dali dole. Môžem normálne chodiť, ale už po desiatich minútach cítim bolesť. Je to strašné.

Doktor Fano vám naordinoval úplný pokoj. Počúvate rady lekárov?
Tentoraz mi nič iné nezostalo. Nemala som na výber.

Chýba vám tenis?
Veľmi! Neviem sa dočkať návratu na dvorce. Ešte nikdy som nebola takto dlho bez tenisu. Veď raketu som nedržala už asi mesiac. Vďaka tejto pauze som si opäť uvedomila, ako veľmi milujem tenis. Na druhej strane som dostala možnosť žiť chvíľu normálny život.

Ako si vypĺňate voľný čas?
Venujem sa sebe, mojim blízkym a veciam, na ktoré mám za normálnych okolností oveľa menej času. Užívam si príjemné veci. Nezabúdam však ani na prípravu a čas trávim aj v posilňovni.

Sledujete dianie na svetových tenisových dvorcoch?
Výsledky ani nie, skôr ma zaujíma hra mojich súperiek.

Ako to vyzerá s návratom na dvorce? Stihnete grandslamový turnaj Roland Garros?
To naozaj netuším. Je predčasné o tom teraz hovoriť. Pravdou však je, že aj keby som hneď zajtra chytila raketu do ruky a išla na dvorec, tak je to neskoro a príprava by nebola dostatočná.

Lekár: Nevyzerá to dobre

Hantuchovej zranenej nohe sa venuje piešťanský lekár Roman Fano. Dlhoročný člen realizačného tímu Davis Cupu i Fed Cupu robil slovenskej tenistke kontrolné vyšetrenia. S akým výsledkom? "Je to zlé. Nevyzerá to dobre," stručne charakterizoval Fano. "Mám ich už k dispozícii a teraz s Danielou preberieme možné riešenia." Parížsky antukový šampionát , zdá sa, je pre Hantuchovú v nedohľadne. ,,Z objektívneho hľadiska jej účasť na Roland Garros nie je veľmi reálna. Rozhodne sa však sama."

Zdroj: Pravda, 16.5.2008


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2008
PostPosted: 16. May 2008 08:57 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. April 2024| 07:27
Ooo,tak to mi je velmi luto že ta päta sa nelieči rychlo...škoda no.Dufam že do travnatej sezony sa to už vylieči... :P držim palčeky-i na nohah...





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2008
PostPosted: 16. May 2008 11:07 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. April 2024| 07:27
Hantuchová sa odhlásila aj z turnaja WTA Tour v Istanbule

ISTANBUL 15. mája (SITA) - Slovenská tenistka Daniela Hantuchová sa odhlásila z budúcotýždňového turnaja WTA Tour Istanbul Cup v tureckom Istanbule (Tier III, dotácia 200 000 USD, antuka). Pre 25-ročnú popradskú rodáčku Hantuchovú, ktorá od polovice apríla nútene pauzuje pre zranenie, išlo o poslednú príležitosť rozohrať sa pred prípadným štartom na druhom grandslamovom podujatí sezóny - parížskym Roland Garros (od 25. mája).

"Som veľmi sklamaná z toho, že nemôžem v Istanbule hrať. Ide o turnaj, ktorý je medzi tenistkami obľúbený. Tešila som sa na to, ako sa tam budem pripravovať pred Roland Garros. Počas mojej rekonvalescencie som sa zameriavala práve na túto možnosť. Nanešťastie, vo štvrtok sa ukázalo, že liečba si ešte čosi vyžaduje," uviedla semifinalistka Australian Open 2008 Hantuchová na svojej internetovej stránke.

Ako je známe od 20. apríla, desiatej tenistke súčasného svetového rebríčka WTA Tour diagnostikovali únavovú zlomeninu pätnej kosti dlhodobo háklivej pravej nohy. Prognózy hovorili o troch týždňoch fixácie končatiny dlahou a dvoch týždňoch rehabilitácie. Zatiaľ stále nie je známe, či Hantuchová bude môcť hrať na Roland Garros.





Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2008
PostPosted: 16. May 2008 15:03 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|28. April 2024| 07:27
Neměla to loni podcenit, teď za to platí. Linz a Madrid byly sice něco pěkného, ale nic nevyváží zdraví. Nezbývá než doufat, že se zo toho nakonec dostane. Držíme palce.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2008
PostPosted: 16. May 2008 16:00 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. April 2024| 07:27
je smutne citat tieto clanky. danielin stav sa viditelne nelepsi tak,ako sama danka dufala a to mi je velmi luto.strasne rada by som ju videla na roland garros,ale myslim,ze lepsie bude,ked sa na 100% uzdravi a az potom v plnej sile nastupi znovu na tenisove dvorce.je potrebne,aby bola zdrava na americke turne,kde minuly rok neuhrala dobre vysledky a prave v tomto roku tak bude moct nachytat potrebne body.neskor ju caka europa,kde minuly rok excelovala a bola by som velmi nerada,keby sa to zranenie s nou nadalej tahalo len kvoli tomu,ze uponahlala navrat na dvorce.jasne,ze roland garros je velmi lakavy turnaj,ale predsa zdravie je zdravie.dufam,ze daniela sa rozhodne najlepsie ako moze.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2008
PostPosted: 17. May 2008 10:12 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. April 2024| 07:27
tak to ma fakt mrzi..kvoli comu budem pozerat rolland garros ked Daniela nenastupi...asi iba kvoli Sarapovovej..ale aj tak Daniela je Daniela. Dufal som ze na RG predvedie nieco ako na Australian Open. Ale teraz budem aspon rad ked ju uvidim v prvom kole...ale nech sa hlavne vylieci lebo zmeskat Wimbledon tak to uz snad nie ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2008
PostPosted: 19. May 2008 13:50 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. April 2024| 07:27
O Hantuchovej účasti či absencii ešte nepadlo rozhodnutie

BRATISLAVA 19. mája (SITA) - O účasti či absencii slovenskej tenistky Daniely Hantuchovej na blížiacom sa druhom grandslamovom turnaji sezóny, parížskom Roland Garros, zatiaľ nepadlo rozhodnutie. "Na túto otázku ešte nepoznáme odpoveď," uviedla pre agentúru SITA Marianna Hantuchová, mama a manažérka 25-ročnej popradskej rodáčky.

Ako je známe od 20. apríla, desiatej tenistke súčasného svetového rebríčka WTA Tour diagnostikovali únavovú zlomeninu pätnej kosti dlhodobo háklivej pravej nohy. Prognózy vtedy hovorili o troch týždňoch fixácie končatiny dlahou a dvoch týždňoch intenzívnej rehabilitácie. Semifinalistka Australian Open 2008 Hantuchová sa v ostatnom období postupne odhlásila z turnajov v Berlíne, Ríme i tohtotýždňového podujatia v Istanbule. Žreb hlavnej súťaže dvojhry RG sa vo francúzskej metropole uskutoční v piatok o 11.30 h.





Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2008
PostPosted: 19. May 2008 16:20 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. April 2024| 07:27
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...........................dufam, ze sa uz coskoro vylieci............bojuj, daniela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :help:



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2008
PostPosted: 19. May 2008 17:37 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 10
Location: Východné Slovensko
Local Time:
|28. April 2024| 07:27
No tak aj ja dúfam,že sa Daniela dá rýchlo do poriadku.Ale tak ako sama povedala,aj keby hneď zajtra zobrala raketu do ruky tak na dobrú prípravu na RG je už neskoro.A tak si teda myslím,že ponáhľať sa na tento grandslam by bolo hlúposťou.Nech si radšej ešte dolieči PORIADNE tú nohu a potom uvidí ona a aj my či sa bude môcť plnohodnotne vrátiť ešte túto sezónu alebo nie.Určite to nebude ľahké,ale ak sa do toho pustí s plnou vervou tak to určite dokáže.Nám nezostáva nič iné len jej pri držať palce.


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 159 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Diskusia o Daniele

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy