Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela is player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 159 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Diskusia o Daniele

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Next
Author Enter your Message here

Golden Slam
 Post subject: olympiáda
PostPosted: 11. June 2008 12:06 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. April 2024| 20:13
Bratislava/Londýn - Počet slovenských miesteniek pre súťažiacich na OH v Pekingu stúpol na 49. Na základe rebríčkového postavenia k 9. júnu má účasť na olympiáde zabezpečenú aj trojica tenistov Daniela Hantuchová, Dominika Cibulková a Dominik Hrbatý. Medzinárodná tenisová federácia (ITF) okrem aktuálneho renkingu prihliadala aj na žiadosti jednotlivých tenisových zväzov a federácii. Hrbatý je vo svetovom rebríčku Entry pre nasadzovanie až na 289. mieste, no s chráneným renkingom mu patrí 70. pozícia, čo mu zaručuje miesto v hlavnom pavúku mužskej dvojhry.
"Dominik využije chránený renking a v Pekingu bude štartovať vo dvojhre. Spoločne s Michalom Mertiňákom navyše má šancu dostať sa aj do hlavného pavúka štvorhry. Rozhodne o tom tzv. kombinovaný renking, momentálne je to na hrane. Najneskôr 23. júna by mal byť známy "cut" pre štvorhru a ak sa doň naši daviscupoví reprezentanti nezmestia, budeme žiadať pre Mertiňáka voľnú kartu. Pokiaľ ide o ženskú štvorhru, v hre sú tri možnosti. Daniela Hantuchová ako slovenská jednotka bude mať právo vybrať si, s kým chce hrať debla. Do úvahy pripadajú Janette Husárová alebo Dominika Cibulková, v oboch prípadoch by sa mali dievčatá dostať do hlavného pavúka. Ak sa Daniela rozhodne nastúpiť iba vo dvojhre, príležitosť dostane pár Husárová, Cibulková," povedal pre TASR generálny sekretár Slovenského tenisového zväzu Igor Moška.


zdroj: TASR


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2008
PostPosted: 11. June 2008 16:16 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. April 2024| 19:13
cierne dni bez daniely nechcu nejako prestat...............



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2008
PostPosted: 11. June 2008 17:29 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. April 2024| 19:13
cierne dni bez daniely nechcu nejako prestat...............
hovor mi niečo...Ak fakt je pravda že odstúpila s Herto...,nechcem by zlým veštcom ale myslím že Wimbledon bude bez nej... :cry: :cry: :cry:
velmi mi chýba... :(





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2008
PostPosted: 11. June 2008 18:02 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|29. April 2024| 19:13
ach no same zle spravy ...no bohuzial danielino zranenie je na tolko vazne ,ze chuderka bude musiet vynechat i Rosmalen ..je to smutne , no ja sa najviac obavam toho,ci sa vobec jej zranenie da dakedy do 100% poriadku ..a verim,ze sa jej podari startovat na OH,na ktore sa tolko tesila



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2008
PostPosted: 11. June 2008 19:16 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. April 2024| 19:13
tejto spravy som sa obavala. daniela nejde ani do holandska,co je velmi zle a vyzera to tak,ze asi nestihne ani wimbledon...ale dufam,ze su to len uvahy,a nielenze wimbledonsku travu stihne,ale da sa dovtedy aj do poriadku..uviidme ale danka mi uz moc chyba :(




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2008
PostPosted: 12. June 2008 15:44 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. April 2024| 19:13
ja sa uz neviem dockat kedy budem cumiet na livestream na ktorom uvidim meno daniela hantuchova..snad to bude prave ten wimbledonsky.. ;) akoze daniela mi uz v tom tenisovom kolotoci riadne chyba :cry:



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Wimbledon
PostPosted: 18. June 2008 17:02 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. April 2024| 20:13
Vo Wimbledone dnes oznámili nasadených v singloch a debli. V prípade Slovenska je to katastrofa už na neviem koľkom grandslame po sebe. Muži sú vybavení rýchlo - nasadený nie je nikto, len Domino nastúpi s chráneným renkingom. Česť opäť zachraňujú ženy - a tu prišiel aj jeden závažný fakt: nasadená č. 10 je Daniela. Očividne asi bude/chce hrať, aj keď neviem, či nasadenie automaticky znamená účasť a či je ešte možnosť na odhlásenie. Nasadenou č. 30 je Domča a želiezko máme aj v debli, lebo č. 15 sú Janette a Iveta Benešová. Držím ešte palce Magde, aby našu minivýpravu rozšírila.
P.S. Na ang. fóre koluje info, že Daniela dnes mala hrať exhibičný zápas v Anglicku.


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2008
PostPosted: 18. June 2008 17:12 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. April 2024| 19:13
ludia ja placem od radosti...KONECNE KONECNE...
inač:teraz niekedy by mala hrat ne?...nasa HVIEZDA...





Last edited by dan3yx on 18. June 2008 20:20, edited 2 times in total.

Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Wimbledon 2
PostPosted: 18. June 2008 17:17 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. April 2024| 20:13
Aby sme sa predčasne netešili - dnešné vyjadrenie Danielinho lekára Fana pre SITA:

"Zranenie nebolo vyliečené tak uspokojivo, ako sme čakali. Vyústilo to do postupného odhlasovania sa z turnajov - tento týždeň v holandskom Hertogeboschi. Tá päta Danielu bolí a naša spoločná snaha smeruje k Wimbledonu alebo olympijským hrám ako ďalšiemu vrcholu sezóny," povedal Roman Fano, ktorý podľa vlastných slov naposledy Hantuchovú "nevyšetroval nejako dávno". "Myslím si, že Daniela pôjde hrať až vtedy, keď bude mať pocit, že je doliečená. Nemalo by zmysel ísť to do Londýna len skúsiť a riskovať komplikácie," dodal R. Fano.


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2008
PostPosted: 18. June 2008 17:19 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. April 2024| 19:13
Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2008
PostPosted: 18. June 2008 17:27 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. April 2024| 19:13
je to teraz dost divne,na anglickom fore je potvrdene,ze daniela hra dnes exhibiciu proti o´brien,ale doktor nie je optimisticky v otazke ucasti daniely na wimbledone.neviem co si mam mysliet,mozne je,ze daniela sa rozhodla skusit to na exhibicii ci to ide ak nie,mozno ten zapas ani nedokonci a tym nam odpovie na otazku,ci v londyne napokon startovat bude.uvidime,mozme vsak iba tipovat,ako to naozaj je.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2008
PostPosted: 18. June 2008 17:43 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. April 2024| 19:13
je to teraz dost divne,na anglickom fore je potvrdene,ze daniela hra dnes exhibiciu proti o´brien,ale doktor nie je optimisticky v otazke ucasti daniely na wimbledone.neviem co si mam mysliet,mozne je,ze daniela sa rozhodla skusit to na exhibicii ci to ide ak nie,mozno ten zapas ani nedokonci a tym nam odpovie na otazku,ci v londyne napokon startovat bude.uvidime,mozme vsak iba tipovat,ako to naozaj je.
ja sa bojiiiiiiiiiiim!!!!!!!!!!!!!ani neviem coho skor.........ci bude vobec hrat alebo ci bude hrat zranena.......???



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2008
PostPosted: 18. June 2008 17:59 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|29. April 2024| 19:13
...jeminenky......tak ja teraz prežívam taký stav " očakávanej radosti".......ja už velmi velmi chcem aby som ju videl hrať ....len sa fakt bojím toho že sa to jej zranenie môže zhoršiť ......som zvedavý ako dopadne tá exhibícia.......kto to bude vedieť tak to tu prosím oznámte hej??.........dakujem:):) ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2008
PostPosted: 18. June 2008 19:54 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. April 2024| 19:13
Dostal jsem soukromou zprávu s informací, že Daniela je schopná hrát tak na šedesátpět procent. Rovněž se nejspíš pomalu začíná smiřovat s tím, že se ta noha nikdy úplně nedoléčí a že bude muset zredukovat počet turnajů, kde bude hrát.
Jeden člověk tady je bývalý hráč ATP, který je v kontaktu s týmem Daniely.

Podle mě by bylo skoro nejlepší, buď aby si dala o mnoho delší pauzu a zkusila to úplně vyléčit nebo aby rovnou ukončila kariéru, jelikož pod takovým tlakem jí tenis ani nebude dělat radost. Může se vrhnout na módu, jak vždycky chtěla.


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2008
PostPosted: 18. June 2008 20:19 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. April 2024| 19:13
65%...čo ja viem,myslím že je to asik ten vrchol ked nie 100%- :(...Dobre že to Daniela skuša,už ona sama bude vedieť že či ta päta jej bude vadiť alebo si na to po čase zvykne a bude to brať ako sučast jej života.Vyrobili jej specialnu obuv ta jej možno zdvihne "percenta"...Daniela nepatri medzi hračky ktore sa pohybujú na kurte ako zajace-inak by to bolo veeeelmi zle...takže v tom vidím taky optimizmus :D...ale uvidimme čo na to povie sama Daniela...

inac pauza:ja newiem či by sa to ešte dalo do poriadku-ja som v to stale veril ale posledne hodiny a minúty ma presviedčajú o niecom inom :(
...skoncit karieru-ak ju to bude fakt obtazovat pri tenise asi to bude dobre rozhodnutie ale treba skusit mozno raketa vystreli :D
::vela stastia,pri pomysleni na to žeby skončila karieru mi vyskakujú zimomriavky takže ani na to nechcem myslieť...





Top
  Profile WWW
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 159 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Diskusia o Daniele

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy