Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 159 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Diskusia o Daniele

Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Next
Author Enter your Message here

Site Admin
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2008
PostPosted: 18. June 2008 20:23 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|17. April 2024| 00:07
Jiní sportovci s tím samým zraněním bojovali i 4-5 měsíců, než se to dalo dohromady. Tak dlouho to v případě Daniely stále není.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2008
PostPosted: 18. June 2008 20:29 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|16. April 2024| 23:07
Ešte stále zastávam názor že Daniela by nemala začať hrať kým nebude úplne fit. Riskovať vo Wimbledone navyše bez akejkoľvek prípravy a nerozohratá keďže už ani neviem ako dlho nehrala... toto nemôže skončiť dobre. Ale sú to jej rozhodnutia a verím že sa rozhodne správne, aj keď o konci kariery ja ešte počuť nechcem ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: ???
PostPosted: 19. June 2008 06:22 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|17. April 2024| 00:07
Dostal jsem soukromou zprávu s informací, že Daniela je schopná hrát tak na šedesátpět procent. Rovněž se nejspíš pomalu začíná smiřovat s tím, že se ta noha nikdy úplně nedoléčí a že bude muset zredukovat počet turnajů, kde bude hrát.
Jeden člověk tady je bývalý hráč ATP, který je v kontaktu s týmem Daniely.

Podle mě by bylo skoro nejlepší, buď aby si dala o mnoho delší pauzu a zkusila to úplně vyléčit nebo aby rovnou ukončila kariéru, jelikož pod takovým tlakem jí tenis ani nebude dělat radost. Může se vrhnout na módu, jak vždycky chtěla.

To mám ozaj tomu veriť Martin čo píšeš??? Že je vyliečená jej noha zhruba na 65% a ona hrá exhibíciu a bude hrať prvé kolo vo Wimbledone? Aká je v tom logika alebo zdravý rozum? Nemôžem uveriť tomu, že niekto schvaluje Daniele hrať s nedoliečenou nohou ak sa vôbec dá vyliečiť. Ako sa tu môže niekto z tohto fóra tešiť z toho, že Danka nastúpi na prvé kolo Wimbledonu? To sú neni reálne uvažujúci ľudia. Ale aj tak všetko ukáže čas a výsledky, ktoré dosiahne. Zrejme to bude aj tým, že jej veľmi chýba tenis a celý ten kolotoč okolo toho a chce byť súčasťou toho. Len dúfam, že sú v tom neni peniaze za prvé kolo...
Tak zhruba o týždeň dva budeme vedieť čo je pravda, alebo som moc naivný ako vždy a aj tak sa nič nedozviem...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: ???
PostPosted: 19. June 2008 14:39 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|16. April 2024| 23:07
Dostal jsem soukromou zprávu s informací, že Daniela je schopná hrát tak na šedesátpět procent. Rovněž se nejspíš pomalu začíná smiřovat s tím, že se ta noha nikdy úplně nedoléčí a že bude muset zredukovat počet turnajů, kde bude hrát.
Jeden člověk tady je bývalý hráč ATP, který je v kontaktu s týmem Daniely.

Podle mě by bylo skoro nejlepší, buď aby si dala o mnoho delší pauzu a zkusila to úplně vyléčit nebo aby rovnou ukončila kariéru, jelikož pod takovým tlakem jí tenis ani nebude dělat radost. Může se vrhnout na módu, jak vždycky chtěla.

To mám ozaj tomu veriť Martin čo píšeš??? Že je vyliečená jej noha zhruba na 65% a ona hrá exhibíciu a bude hrať prvé kolo vo Wimbledone? Aká je v tom logika alebo zdravý rozum? Nemôžem uveriť tomu, že niekto schvaluje Daniele hrať s nedoliečenou nohou ak sa vôbec dá vyliečiť. Ako sa tu môže niekto z tohto fóra tešiť z toho, že Danka nastúpi na prvé kolo Wimbledonu? To sú neni reálne uvažujúci ľudia. Ale aj tak všetko ukáže čas a výsledky, ktoré dosiahne. Zrejme to bude aj tým, že jej veľmi chýba tenis a celý ten kolotoč okolo toho a chce byť súčasťou toho. Len dúfam, že sú v tom neni peniaze za prvé kolo...
Tak zhruba o týždeň dva budeme vedieť čo je pravda, alebo som moc naivný ako vždy a aj tak sa nič nedozviem...

Myslím si že Daniela so svojimi príjmami nie je odkázaná na jedno kolo Wimbledonu a verím že si uvedomuje čo riskuje keď nie je 100% fit


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Exhibícia
PostPosted: 19. June 2008 14:49 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|17. April 2024| 01:07
Daniela je stále naša jednotka a preto sa na ňu zákonite sústreďuje najviac/veľa pozornosti. Preto sa mi veľmi nepáči, že pred takým dôležitým turnajom ako je Wimbledon je okolo jej štartu toľko nejasností. Veď má početný tím, jej mama to manažuje, ale infošky prúdia cez pokútne zdroje od akéhosi človeka blízkeho jej tímu, ktorý sa registruje na rôznych fórach. Sčista-jasna sa objaví akýsi exhibičný zápas 5 dní pred začiatkom turnaja, ktorého význam mi nie je celkom jasný. Pred grandslamom podľa mňa nestačí z takéhoto zápasu zistiť, ako na tom tenista je (ak toto bol účel zápasu). Danielina ofic. stránka opäť zlyhala, keď už existuje mala by informovať v prvom rade o takýchto veciach. Inak človek, ktorý informoval o exhibícii, sľúbil v piatok ďalšie podrobnosti. Už horím nedočkavosťou.

UPDATE: Daniela bude hrať Wimbledon a už sa na turnaj veľmi teší. Povedala to po včerajšej exhibícii. "Bolo to pre mňa veľmi náročné, veď dva mesiace som poriadne nemohla udierať do loptičiek. Som veľmi šťastná, že môžem hrať opäť tenis. Proti O'Brienovej išlo iba o exhibíciu a nedá sa to porovnať so súťažným zápasom, no bola to veľmi dobrá príprava na Wimbledon. Na tráve sa cítim ako doma a už sa neviem dočkať, kedy odštartuje môj obľúbený grandslamový turnaj. Na Wimbledon sa vždy veľmi teším," povedala Hantuchová na pozápasovej tlačovej konferencii. (Zdroj: TASR)


Last edited by MartinH on 19. June 2008 17:03, edited 1 time in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2008
PostPosted: 19. June 2008 17:00 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|17. April 2024| 00:07
"Bolo to pre mňa veľmi náročné, veď dva mesiace som poriadne nemohla udierať do loptičiek. Som veľmi šťastná, že môžem hrať opäť tenis. Proti O'Brienovej išlo iba o exhibíciu a nedá sa to porovnať so súťažným zápasom, no bola to veľmi dobrá príprava na Wimbledon. Na tráve sa cítim ako doma a už sa neviem dočkať, kedy odštartuje môj obľúbený grandslamový turnaj. Na Wimbledon sa vždy veľmi teším,"





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2008
PostPosted: 19. June 2008 18:28 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 160
Local Time:
|17. April 2024| 00:07
Dostal jsem soukromou zprávu s informací, že Daniela je schopná hrát tak na šedesátpět procent.Zaujimalo by ma, kto ti tu informaciu poskytol.. Samozrejme, ak to neni tajomstvo..


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2008
PostPosted: 19. June 2008 21:04 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 49
Location: Slovensko
Local Time:
|17. April 2024| 00:07
no ako neviem čo si mám o tomto myslieť... jedno ako plače, druhé sa raduje... som rada, že po dlhom čase bude Danka hrať, ale zároveň sa stále musím pýtať, či je to správne... ach dúfam, že Danka vie čo robí a že toto rozhodnutie neoľutovať... drž sa Dani



:slovakia: Danka,Luki, Bekis, Domino :slovakia:


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2008
PostPosted: 20. June 2008 06:07 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|17. April 2024| 00:07
no ako neviem čo si mám o tomto myslieť... jedno ako plače, druhé sa raduje... som rada, že po dlhom čase bude Danka hrať, ale zároveň sa stále musím pýtať, či je to správne... ach dúfam, že Danka vie čo robí a že toto rozhodnutie neoľutovať... drž sa Dani

Presne tak Maťa, tiež mám obavy ako to dopadne, pretože nemáme vôbec žiadne oficiálne informácie ako je na tom Danka s tou nohou. Ostáva nám len dúfať, že tento neočakávaný štart na Wimbledone jej nezhorší jej súčastný zdravotný stav a bude môcť štartovať neskoršie na ďalších turnajoch a samozrejme aj na Olympiáde. Myslím, že dnes by už masl byť jasný pavúk pre Wimbledon, som veľmi zvedavý koho dostanú naše baby do prvého kola. Už sa neviem dočkať pondelka a pritom pondelky neznášam...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2008
PostPosted: 20. June 2008 20:50 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|17. April 2024| 00:07
no ako neviem čo si mám o tomto myslieť... jedno ako plače, druhé sa raduje... som rada, že po dlhom čase bude Danka hrať, ale zároveň sa stále musím pýtať, či je to správne... ach dúfam, že Danka vie čo robí a že toto rozhodnutie neoľutovať... drž sa Dani

Presne tak Maťa, tiež mám obavy ako to dopadne, pretože nemáme vôbec žiadne oficiálne informácie ako je na tom Danka s tou nohou. Ostáva nám len dúfať, že tento neočakávaný štart na Wimbledone jej nezhorší jej súčastný zdravotný stav a bude môcť štartovať neskoršie na ďalších turnajoch a samozrejme aj na Olympiáde. Myslím, že dnes by už masl byť jasný pavúk pre Wimbledon, som veľmi zvedavý koho dostanú naše baby do prvého kola. Už sa neviem dočkať pondelka a pritom pondelky neznášam...

..k tomu zraneniu: psychika dokaze robit zazraky, dokaze vyliecit vsetko. Ked Daniela velmi chce a chce robit to, co ma najradsej a tesi sa z toho, tak sa netreba obavat ;) .


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2008
PostPosted: 22. June 2008 11:16 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|17. April 2024| 00:07
Entry List Stanford

1. Jelena Dementieva (RUS)
2. Serena Williams (USA)
3. Anna Chakvetadze (RUS)
4. Marion Bartoli (FRA)
5. Daniela Hantuchová (SVK)
6. Patty Schnyder (SWI)
7. Nadia Petrova (RUS)
8. Francesca Schiavone (ITA)
9. Shahar Peer (ISR)
10. Lindsay Davenport (USA)
11. Aľona Bondarenko (UKR)
12. Dominika Cibulková (SVK)
13. Sania Mirza (IND)
14. Ai Sugiyama (JPN)
15. Oľga Govorcova (BLR)
16. Na Li (CHN)
17. Gisela Dulko (ARG)
18. Cvetana Pironkova (BUL)
19. Jelena Vesnina (RUS)
20. Akgul Amanmuradova (UZB)
21. Sybille Bammer (AUT)
22. Meghann Shaughnessy (USA)
23. Akiko Morigami (JPN)
24. Jill Craybas (USA)
25. Qualifier
26. Qualifier
27. Qualifier
28. Qualifier
29. BYE
30. BYE
31. BYE
32. BYE



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2008
PostPosted: 22. June 2008 11:28 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|17. April 2024| 00:07
Entry List Los Angeles

1. Jelena Jankovič (SRB)
2. Svetlana Kuznecova (RUS)
3. Serena Williams (USA)
4. Venus Williams (USA)
5. Anna Chakvetadze (RUS)
6. Dinara Safina (RUS)
7. Daniela Hantuchová (SVK)
8. Patty Schnyder (SWI)
9. Vera Zvonareva (RUS)
10. Victoria Azarenka (BLR)
11. Francesca Schiavone (ITA)
12. Tatiana Golovin (FRA)
13. Nicole Vaidišová (CZE)
14. Nadia Petrova (RUS)
15. Flavia Pennetta (ITA)
16. Shahar Peer (ISR)
17. Lindsay Davenport (USA)
18. Virginie Razzano (FRA)
19. Sybille Bammer (AUT)
20. Aľona Bondarenko (UKR)



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2008
PostPosted: 25. June 2008 07:59 
Offline
User avatar

Joined: 02. June 2008
Posts: 22
Location: Plzeň/Praha
Local Time:
|17. April 2024| 00:07
Vážení a milí,

sleduji zdejší diskusi již poměrně dlouho a nikdy mi nepřišlo důležité zasahovat do vašich fanouškovských dialogů. Přesto mě poslední výroky některých z vás velmi podivily a já si nemohu pomoci se k nim nevyjádřit.

Bylo zde nadneseno že se nedostávalo žádných oficiálních informací o průběhu zranění slečny Hantuchové. Vždycky po jejím odhlášení z nějakého turnaje ale proběhlo její vyjádření v médiích. Vyjádření ve smyslu že je jí to velmi líto leč musí být trpělivá. Chápu že některým z vás to stačit nemusí, ale co víc k tomu měla dodat. Vždycky také následovala oficiální zpráva od pořadatelů turnaje. Že nepodávala informace ani paní Marianna Hantuchová jakožto její manažerka je rovněž pochopitelné. Jednalo se přeci o téma hlavně lékařské. A proto byl tím nejpovolanějším MUDr. Fano který podával informace o jejím zdravotním stavu poměrně často. Myslím si tedy že informací byl podáván dostatek. Přesto je pravdou že informací mohlo být více. Alespoň by se tak zamezilo nepodloženým fámám. Fámám u kterých často převládá pocit že přání bylo otcem myšlenky.

Padl zde i názor že slečna Hantuchová možná chce peníze za první kolo na turnaji. Za rok 2007 vydělala okolo 120 000 000,- Sk. Myslím že k tomu asi netřeba dalších slov.

Dále zde byly uváděny katastrofické vize o konci kariéry, snížení počtu turnajů, popř. možnosti že se její zranění už nikdy zcela nezhojí. Únavová zlomenina je zranění komplikované. Přesto mi ale přijde minimálně přehnané mluvit o konci kariéry. O této možnosti se navíc nikdo z týmu slečny Hantuchové ani slovem nevyjádřil. Snížení počtu turnajů je určitě možné teď v počátku aby nedošlo k obnovené zranění. Do budoucna bych to ale neviděl jako pravděpodobnou variantu. Minimálně z toho důvodu že takovýto turnajový rytmus je pro ni ideální a zcela jí vyhovuje.

Informace o tom že noha je v pořádku na 65% a že se již nikdy zcela nezhojí mě udivila úplně nejvíc. Je to čirá spekulace a názor podložený pouze údajným vyjádřením "bývalého hráče ATP". Rozhodně nechci nikoho osobně napadat ale nevím nakolik je toto tvrzení pravdivé. Je-li tato informace pravdivá pak skutečně nechápu proč tento člověk tuto informaci sděluje veřejně. Chtěla-li by slečna Hantuchová tuto informaci zveřejnit sdělila by ji médiím.

Tak to jsou v krátkosti mé názory na vaše názory. A teď se do mě můžete pustit:o)

Zatím se loučím a jsem s pozdravem



„ Jest cosi shnilého v království dánském.“


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject:
PostPosted: 25. June 2008 08:28 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|17. April 2024| 01:07
Stojím si za tým, čo som napísal o pár postov vyššie. Oproti iným hráčkam, ktoré sú tak na výslní ako Daniela, je informácií o nej najmenej. Také esá ako Ivanovičová, Clijstersová či Heninová majú KVALITNÉ oficiálne stránky, na ktoré píšu osobne (aj keď sa to dá spochybiť) pri každej možnej príležitosti (najmä Ivanovičová). Drvivá väčšina komunikácie ide cez neoficiálne kanály, napr. o fotkách ani nehovoriac. Danielina stránka je aj po "relaunchu" nanič, navyše s otrasnou angličtinou a je pomalá (kde je info o exhibícii, fotky z rôznych off-court akcií?). Ja nechcem vidieť Danieline lekárske záznamy a röntgenové snímky, ale trochu by som tú komunikáciu "poľudštil", je príliš oficiálna a strohá. Nemám na mysli rozhovory pre SK médiá. Nie každý môže chodiť po turnajoch, aby s ňou prehodil pár slov. A koľko zarába mi je jedno. Takí páni s J&T by sa nad tým len pousmiali. Takže toľko názor jedného bezvýznamného pešiaka, vážený anonym (člen tímu DH, či dobre informovaný fanda?).


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Re: Danka na turnajoch v roku 2008
PostPosted: 25. June 2008 08:57 
Offline
User avatar

Joined: 02. June 2008
Posts: 22
Location: Plzeň/Praha
Local Time:
|17. April 2024| 00:07
Vážený Martine,

samozřejmě si za svým názorem stojíte a to je zcela v pořádku. Každý z nás je svým způsobem bezvýznamný pěšák a moc je relativní a hlavně ve velké míře škodlivá. Nemá smysl zde psát kdo jsem a co mám společného se sl. Hantuchovou. Ať si o relevanci mých názorů a informací udělá každý obrázek sám. Kdo měl pravdu ukáže až čas.

S Vaším názorem na ofic. web zcela souhlasím. Je zoufalý a velmi neaktuální. Měl jsem trochu obavu aby jeho neaktuálnost nenahrávala spekulacím o konci její kariéry. Fotografií na něm je pár (leč velmi krásných), informace kusé a avizované fórum neexistuje. Pravdou ale také je že diskuse na webu známých osobností se často doslova hemží osobními útoky na onu osobnost. Jestli si dobře vzpomínám bylo navíc staré forum na jejím webu zahlceno vzkazy typu "až budu příště v Bratislavě, půjdeš se mnou do kina?". Ale pravdu máte v tom že jeden stálý webmaster a bylo by po problému.

Kolik vydělává by mělo být jedno každému. V ČR a SR ale pracuje obrovská závist. A tak když už ale tuto informaci poněkud netaktně přinesl před nějakou dobou Nový čas, uvedl jsem ji zde i já. Jen proto aby vyvrátila fámy o účasti na turnaji pro peníze. S pány z J&T máme bohaté zkušenosti i u nás a o jejich propojení s vládními kruhy v ČR asi netřeba Vám cokoliv vyprávět. Beztak si o tom v ČR i SR cvrlikají i pověstní vrabci na střeše.

Že ne každý může chodit po turnajích je svatá pravda a že na to někdo nemá peníze nebo čas z něj nedělá horšího fanouška. I v tom se zcela shodneme. Já uznávám že informací by mohlo být více a i jejich forma by mohla být lepší. Alespoň by se tak zabránilo různým fantasy teoriím "jak to je doopravdy".

Přeji hezký den



„ Jest cosi shnilého v království dánském.“


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 159 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Diskusia o Daniele

Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy