Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela is player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 185 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Diskusia o Daniele

Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Next
Author Enter your Message here

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 31. January 2009 13:02 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|6. May 2024| 21:02
Hantuchová spokojná aj s wombatom

Aké je to byť pod paľbou Williamsových?
„Dnes to nebola žiadna kanonáda, výsledok nevystihuje vyrovnanosť gemov, mali sme veľa šancí, či už pri našom, alebo ich podaní. Vzali sme im podanie trikrát, čo sa im často nestáva, a mohli sme aj viac.“

Serena bola dnes lepšia než Venus. Určite jej pomohol úspech vo dvojhre.
„Prekvapilo nás, že Venus nehrala nijako výnimočne. Myslím si, že na to, ako hrala, sme mohli byť odvážnejšie, lebo naozaj sme hrali trochu zastrašene. Serena bola aj múdrejšia na dvorci.“

Sugijamová prehrala všetky svoje podania. Prečo?
„V tom bol asi najväčší rozdiel. V podaní. Williamsové tradične dávali rany ako vo dvojhre, podanie Sugi je vždy u nás niežeby slabina, ale na takéto súperky už musí byť agresívnejšia. Dnes som si pripadala rovnocenná, ak nie aj rýchlejšia v krížových výmenách s Američankami, ale Sugi vystrašenejšia. Nahrádzala to potom odvahou na sieti.“

Dostali ste plyšového wombata, nie klokana. Viete niečo o wombatovi?
„Pravdupovediac nie, bola som sklamaná, že to nebol klokan, ale Sugi ma ukecala, že aj toto je pekné austrálske zvieratko, ja som ho pomenovala Sugi, ona svoje Dani, takže aspoň mám kamaráta pre klokany z minulých rokov.“

Čím to je, že práve tu v Melbourne dosahujete najlepšie výsledky?
„Pretože vždy prídem dobre pripravená, prípravu nepodcením, svedomito si plním úlohy a hrá sa tu v teple dobre. Fanúšikovia sú fantastickí, pripadám si ako doma. Aj ten povrch mi vyhovuje, najmä vo veľkých arénach. Vždy je to pre mňa najkrajšia časť roka, som v úvode čerstvá, plná energie a teším sa aj na budúci rok.“

Letíte domov na Fed Cup, čo viete o sile Belgičaniek?
„Ešte som nad tým vôbec nerozmýšľala. Najprv si chcem po turnaji trochu oddýchnuť.“



Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 4. February 2009 18:15 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|6. May 2024| 21:02
Hantuchová ide v tréningu na maximum

Slovenská tenistka Daniela Hantuchová prišla do Bratislavy na víkendové stretnutie SR - Belgicko v 1. kole II. svetovej skupiny Pohára federácie 2009 reprezentačných družstiev žien v sprievode svetoznámeho amerického kondičného trénera Pata Etcheberryho.

"Daniela je excelentnou klientkou. Na nič sa nesťažuje a odovzdáva maximum. Často spolupracujem s hráčmi, ktorí síce deklarujú stopercentné nasadenie, ale v praxi to potom vyzerá inak. V tomto prípade som však veľmi spokojný," povedal pre agentúru SITA Etcheberry. Meno kondičného trénera familiárne nazývaného "Etch" je spojené s takými veličinami "bieleho športu", akými boli či sú Pete Sampras, Andre Agassi, Jim Courier, Sergi Bruguera, Monika Selešová, Jennifer Capriatiová, Gabriela Sabatiniová, Martina Hingisová, Arantxa Sánchezová-Vicariová, Iva Majoliová, Justine Heninová a Jelena Jankovičová.
Zmena nepríde ľahko

"Vo všetkom," s úsmevom odpovedal jednorazový prominentný člen realizačného tímu slovenského fedcupového družstva na otázku, v ktorej zložke musí Hantuchová najviac zabrať.

"Nebudem percentuálne odhadovať, koľko zo svojho fyzického potenciálu zatiaľ využíva. Stačí, že sme si obaja vedomí rezerv a sme odhodlaní tvrdo pracovať na ich postupnom odstránení. V pohybe, sile, výdrži a podobne. Daniela si aj vďaka svojej inteligencii je dobre vedomá toho, že žiadna zmena sa neudeje za týždeň a nepríde ľahko. Potrvá to mesiace a ťažko budeme môcť vyhodnotiť pokroky skôr ako do roka. Mojou úlohou je aj to, aby zostala motivovaná a pozitívne uvažujúca.

Keď nie sme v priamom kontakte ako teraz, fungujú telefóny či emaily. Má odo mňa podrobný program. Dávno som vedel, že herne sú jej schopnosti vysoké. Teší ma, že sa teraz spoločne snažíme podložiť ich dôkladnejšou fyzickou prípravou," uviedol Etcheberry pri sledovaní stredajšieho tréningu svojej klientky proti Dominike Cibulkovej v Národnom tenisovom centre. V súvislosti so spomenutou Hantuchovej krajankou skonštatoval: "Nikdy nehodnotím hráčov, ktorých nepripravujem."
Hantuchová sa zameriava na prácu nôh

Hantuchová na utorňajšej tlačovej besede povedala: "Myslím si, že je to najlepší fitnes kouč. Spolupracujeme od novembra, keď som bola v Orlande na Floride. Už moja zimná príprava bola veľmi dobrá. Etcheberry toho vyžaduje veľa, ale aj moja motivácia je veľká. Zameriavam sa na prácu nôh a on na to celé ide skôr cez silu - je to taký typický americký prístup. Poznáme sa už dlhšie a teraz bol vhodný čas začať."

Etcheberry v predchádzajúcich ôsmich rokoch pôsobil v známej tenisovej tréningovej destinácii Saddlebrook Resort v Tampe na Floride. V septembri pričlenil svoj program "Strength and Conditioning for Serious Sports" k americkej pobočke projektu niekdajšej belgickej líderky svetového rebríčka Justine Heninovej - "6th Sense Tennis Academy" v Mission Inn Resort & Clube neďaleko Orlanda.



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 4. February 2009 21:54 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|6. May 2024| 21:02
Děkuju vám oběma za ty článečky.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 5. February 2009 10:54 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 101
Local Time:
|6. May 2024| 21:02
Hantuchová: Neverím na šťastie. Treba si ho zaslúžiť

Slovenská tenistka Daniela Hantuchová prechádza zložitým obdobím. Vlaňajšia zlomenina pravej päty ju zastavila v najnevhodnejšom čase, keď predvádzala najlepší tenis v kariére. V rozhovore pre Pravdu priznáva, že návrat je veľmi náročný. Ale stále neprestáva bojovať o svoj cieľ - o post svetovej jednotky.

Uprostred vlaňajšieho decembra ste sa nečakane rozhodli pre výmenu trénera. Skúseného Angela Giméneza ste vymenili za Alberta Portasa. Prečo?
Výmenu by som neoznačila za nečakanú. S Albertom som už predtým veľakrát hrala v barcelonskej akadémii. Jednoducho som mala pocit, že potrebujem zmenu, niečo nové. Spolupráca s Angelom už bola trošku stereotypná. To, čo sa ma snažil učiť, bolo účinné možno pred desiatimi rokmi. Určite mal pravdu vo všetkom, čo mi hovoril, ale v dnešnom tenise už nie je čas robiť veci, aké odo mňa chcel.

Ako dlho trvalo od myšlienky na zmenu k jej realizácii?
Dlho. Ja som taká, že keď s niekým spolupracujem, tak som veľmi lojálna. Voči Angelovi som mala obrovský rešpekt. Ako človeka si ho veľmi vážim. Som veľmi rada, že aj po skončení našej spolupráce si stále píšeme.

Prečo ste si vybrali práve Alberta Portasa? Dá sa povedať, že ste ho ukradli barcelonskej akadémii?
Neukradla. On mal veľký záujem o spoluprácu so mnou. Tým, že je bývalý hráč, veľmi dobre vie, ako sa na dvorci cítim. Presne to mi chýbalo u Angela. Teoreticky myslel všetko veľmi dobre, ale zápas až tak neprežíval.

Zavážilo pri vašom rozhodovaní aj to, že Giménez už nechcel veľa cestovať?
O Angela som musela vždy bojovať, aby ho z Barcelony pustili niekam na turnaj. Albert ide so mnou, kdekoľvek chcem. Až sa čudujem, že hráč, ktorý nie tak dávno skončil aktívnu kariéru, nemá problém s neustálym cestovaním.

Na čo sa v tréningu najviac zameriavate?
Jednoznačne na zagresívnenie hry. Mám pocit, že práve agresivitu som po návrate po zranení stratila. Vtedy som prakticky len drilovala. Tak človek nenájde rytmus. Škoda, že som Alberta nenašla už skôr, pretože je skvelý práve na rozohratie.

Portas bol najmä antukár a jeho štýl sa nevyznačoval príliš technicky krásnymi údermi. Ako ich vás môže naučiť práve on?
Údery ma už nemusí učiť. Skôr ide o taktiku, o zvolenie správneho úderu v správnej chvíli. Mám obrovskú výhodu v tom, že je výborný sparingpartner. Techniku má fakt hroznú, ale keď chce, tak mi naloží aj 6:1 (smiech). Keď nehrá naplno, tak ma občas nechá vyhrať. Vždy pred turnajom, aby som mala viac sebavedomia (úsmev).

Akou cestou sa uberá ženský tenis?
Sila, sila, sila. Ktorá uvalí silnejšie, tá vyhrá. Je škoda, že tenis už nie je taký pekný ako kedysi. Páči sa mi hra Dementievovej. Ale všetky mladé Rusky hrajú strašne silovo.

Vy ste skôr technický typ. Ako sa vyrovnávate s takou výraznou zmenou?
Určite nesmiem moju hru zmeniť radikálne. Hrozilo by, že by som stratila aj tú techniku, ktorú mám teraz. Podľa mňa už stačí popracovať len na detailoch. Mala by som hrať viac vo dvorci a častejšie sa dostávať na sieť.

Kondičný tréner Pat Etcheberry vám má pomôcť zosilnieť?
Presne tak.

Čo potrebujete vylepšiť?
Najmä rýchlosť na dvorci. Prácu nôh. Potrebujem sa dostať k loptičke čo najrýchlejšie.

Na vlaňajšom Australian Open ste sa prezentovali vo svetovej forme. Koľko percent z nej máte dnes?
Od vtedajšej formy som veľmi vzdialená. Teraz hrám možno tak na šesťdesiat percent.

V čom sa dnes cítite slabšia?
Vtedy som bola veľmi dobre rozohratá. Všetko išlo akoby autoamaticky. Nad ničím som nemusela rozmýšľať. Teraz je to oveľa ťažšie. Hlavne v dôležitých situáciách príliš premýšľam.

Akú úlohu hrá vo výkone tenistu hlava a myseľ?
Deväťdesiatdeväť percent (úsmev).

Venujete sa aj mentálnemu tréningu?
Áno. Spolupracujem s jedným svetoznámym americkým odborníkom. Každý má svoje metódy a každý si ich stráži.

Dbáte po vlaňajšom ťažkom zranení pravej päty viac na prevenciu?
Áno. Vlaňajšok mi dal veľkú lekciu. Vážim si, že možem byť na dvorci zdravá. Predtým som to brala ako samozrejmosť. Keď som sedela zranená doma, dala by som všetko za to, aby som mohla hrať.

Dlho ste hrávali s boľavou pätou. Vyhodnotili ste s odstupom času svoje konanie ako chybu?
Určite. Mala som prestať hrať už po Australian Open. Nemala som ísť do Miami a Indian Wells. Po liečbe som si mala dopriať dlhšiu pauzu. Keď som lekárovi povedala, ako dlho som s tým zranením hrala, tak sa ma opýtal, kde mám prah bolesti. Pamätám si, ako som pre bolesti po zápasoch plakávala.

Akú úlohu hral pri uponáhľanom návrate na kurty tlak sponzorov?
Sama som na seba tlačila. Spomínam si, ako som doma pozerala v televízii zápasy grandslamového Roland Garros. Vtedy som si povedala, že neexistuje, že vynechám ďalší grandslamový turnaj. Zvlášť, keď nasledoval Wimbledon. A ten pre mňa znamená strašne veľa. Ale teraz už viem, že to bola z mojej strany blbosť. Každý ma odhováral - tréner, lekár. Ale ja som si nedala povedať. Sestry Williamsové by po takom zranení nehrali možno až do konca roka.

Aký bol návrat po takmer štvrťročnej pauze?
Bola som veľmi šťastná, že môžem hrať. Prvý zápas po štvordňovom tréningu som zvládla vďaka obrovskému nadšeniu, že opäť hrám. Eufória však opadla hneď v ďalšom stretnutí. A prišla realita. Pochopila som, že nie som rozohratá. Do Ameriky som vôbec nemala ísť.

Mali ste pocit, že začínate odznova?
Áno. Je strašne neférové, že človek hrá tenis pätnásť rokov a po pauze musí začínať odznovu. Všetko mi prišlo strašne nové, neznáme.

Začali ste jedenásty rok profesionálnej kariéry. Boli ste svetovou päťkou, vyhrali turnajové tituly, dvakrát hrali na turnaji šampióniek. Akú máte ešte motiváciu hrať ďalej?
Stále som nedosiahla to, čo chcem. A to má neustále ženie dopredu. Keď raz skončím a obzriem sa za kariérou, chcem mať pocit, že som pre svoj cieľ urobila naozaj všetko. Teraz mám pocit, že ešte toho môžem urobiť veľmi veľa.

Čo je vaším cieľom?
Post svetovej jednotky.

Koľko faktorov sa musí spojiť, aby sa hráč dostal až na vrchol?
Veľmi veľa. Hlavne v tenise. Od desiateho miesta vyššie rozhodujú len detaily. Trošku aj šťastie, na ktoré ja neverím, pretože si ho treba zaslúžiť. Dôležitý je pokoj na prácu. Už viem, aké chyby som v minulosti urobila. Snažím sa im vyhnúť.

Duel 3. kola tohtoročného Australian Open proti Francúzke Alizé Cornetovej pripomínal vaše vlaňajšie melbournské semifinále s Anou Ivanovičovou. Začali ste geniálne. Ale vydržali ste len štyridsať minút. Prečo nie celý zápas?
Veľakrát to je presne takto. Zľaknem sa víťazstva. Pracujem na tom. U mňa to už nie je o úderoch, ale skôr o ostatných veciach, ktoré hru bezprostredne ovplyvňujú. Keď si to vyriešim, bude to už ok.

Má nastupujúca generácia hráčok rešpekt pred menom Hantuchová?
Rešpektujú ma. Ale ony sú také, že na dvorci tieto veci veľmi neriešia. Ani sestry Williamsové už neberú ako nedotknuteľné.

Serena Williamsová po triumfe na Australian Open povedala, že ďalší turnaj, na ktorom sa bude môcť maximálne sústrediť, bude Roland Garros. Môžete si dovoliť niečo podobné, keď potrebujete získavať body, aby ste išli v rebríčku hore?
Nie. U Sereny je to iné. Veľmi ju obdivujem za to, že príde po polroku na veľký turnaj a vyhrá ho. Rovnaká bola aj Justine Heninová. Ja som iný typ. Potrebujem sa rozohrať. Prvý turnaj po dlhšej pauze je u mňa vždy rozohrávací.

Po šiestich rokoch ste stratili post slovenskej jednotky. Ako ste to prijali?
Takéto veci absolútne neriešim. Pre slovenský tenis je veľmi dôležité, že má v špičke opäť viac hráčok a môže mu to len a len prospieť.



Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 5. February 2009 17:18 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|6. May 2024| 21:02
skvely rozhovor, dakujem :D



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 5. February 2009 21:04 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 49
Local Time:
|6. May 2024| 21:02
Viem, ze tento clanok z dnesnej Pravdy sem dal uz michael, ale keby ho chcel vidiet niekto v podobe, v akej bol v novinach, tak som ho oskenoval a dal na tieto odkazy:





Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 6. February 2009 07:42 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|6. May 2024| 21:02
Čo je Vaším cieľom?
Post svetovej jednotky.

Tak toto ma najviac pobavilo ;) Ale samozrejme Daniele prajem, ale skôr by mala myslieť na návrat do prvej desiatky, ale vlastne aj svetová jednotka je prvá desiatka no nie? ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 6. February 2009 11:27 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|6. May 2024| 21:02
Hantuchovej nový tréner je synonymom úspechu

Vo víkendovom zápase Pohára federácie s Belgickom bude nášmu tímu držať palce aj fitneskouč Etcheberry.

BRATISLAVA. Slovenská tenistka Daniela Hantuchová vlani po zdravotných problémoch vypadla z top 10 a na začiatku tohto roka sa po Australian Open prepadla až to štvrtej desiatky rebríčka WTA. S novými trénermi, Španielom Albertom Portasom (nahradil krajana Angela Gimeneza) i americkým fitneskoučom Patom Etcheberrym (za Taliana Marka Paniciho) sa v tejto sezóne chce medzi úzku svetovú špičku vrátiť.

„Má na to všetky predpoklady," vyhlásil o 25-ročnej Hantuchovej legendárny kondičný tréner Etcheberry. Jeho meno je v tenise synonymom úspechu.
Mal iba jednu otázku

„Danielu sledujem v tenise už dlhšie, zdravili sme sa. Vlani však prišla za mnou, aby som ju trénoval," priblížil prešedivený odborník z Floridy začiatok ich spolupráce. „Mal som na ňu len jednu otázku: Či má dostatočnú motiváciu? Ona odvetila: Mám najväčšiu motiváciu, ako sa len dá. Tak poďme do toho - odvetil som."

Prvý raz sa dvojica stretla v novembri v zimnej príprave v Orlande, teraz pricestoval Etcheberry na týždeň do Bratislavy. Každý deň sleduje Hantuchovú na kurte Sibamac arény v tréningu pred víkendovým zápasom Pohára federácie Slovensko - Belgicko a potom nasleduje príprava v susednom fitnescentre.

„Daniela je milá, inteligentná. Vie, čo chce v tenise dosiahnuť," charakterizoval terajšiu slovenskú dvojku. „V príprave sa nebojí tvrdej roboty. Bez rep〜tania plní svoje úlohy. Robí pokroky a dúfam, že sa to časom prejaví aj na jej výsledkoch. Sme trpezliví, nečakáme skoky už zajtra či pozajtra."
Hráčka s veľkým potenciálom

Etcheberry je vo svojom biznise u elitných športovcov mimoriadne žiadaný, v tenise v súčasnosti spolupracuje aj so svetovou trojkou Jelenou Jankovičovou zo Srbska a Američanom Robbym Gineprim. Aj preto môže byť s Hantuchovou len nakrátko.

„Na Slovensku som prvý raz. Chcel som vidieť, v akých podmienkach sa doma pripravuje. Môžem byť spokojný," hodnotil. „V pondelok sa rozlúčime a Daniela dostane na kondičný tréning moje týždňové plány. Vie, čo má robiť. Budeme spolu hovoriť po telefóne, sme v spojení aj cez počítač. A začiatkom marca sa opäť stretneme."

Nedávna svetová jednotka Jankovičová po zimnej príprave s Etcheberrym vyhlásila, že sa nikdy necítila v takej dobrej fyzickej kondícii. Herne sa však v Melbourne trochu trápila a v osemfinále podľahla Francúzke Bartoliovej. Hantuchovej by pri jej výške 181 cm prospel najmä lepší pohyb na kurte, rýchlosť, obratnosť.

„Aj na tom pracujeme," pritakal Etcheberry. „Daniela sa môže výrazne zlepšiť po fyzickej stránke, v tom jej môžem pomôcť. Úderovo je na tom veľmi dobre a po desiatich rokoch v profesionálnej kariére má obrovské skúsenosti. To predstavuje veľký potenciál."
Individuálny prístup

Etcheberry je v príprave zástancom individuálneho prístupu. „Každý športovec má svoju osobnosť, reaguje odlišne," vysvetľoval. „Preto som v tréningu inak viedol Peta Samprasa a inak Andreho Agassiho, to isté môžem povedať o Monike Selešovej či o Martine Hingisovej. Preto musím tenistov detailne poznať."

Hantuchová sa narodila v roku 1983 v Poprade ešte v bývalom Československu. V Etcheberryho zozname desiatok popredných športovcov je prvá zo Slovenska, ale americký tréner porovnal jej húževnatú náturu s českým tenistom Petrom Kordom či s hokejistom NHL Petrom Svobodom, s ktorými niekoľko rokov spolupracoval a dobre ich spoznal.

Rodák z hlavného mesta Santiaga reprezentoval Čile v hode oštepom na olympijských hrách 1964 v Tokiu, no ako vraví, od medaily bol ďaleko. Dostal štipendium na univerzite v Kentucky a už počas štúdií sa špecializoval na trénerstvo. „Od fachmanov som sa snažil pochytiť čo najviac a urobil som si vlastný názor," predostrel svoj recept. „Vždy som bol zástancom tvrdej práce, chcel som byť medzi najlepšími. A mal som aj šťastie."

Etcheberry zostal po štúdiách v Amerike, dlhé roky pôsobil v Tampe. Neskôr sa presunul do neďalekého Orlanda, kde od vlaňajška kooperuje s tenisovou akadémiou Justiny Heninovej. Aj bývalá svetová jednotka z Belgicka patrila medzi jeho prominentné hráčky.
Etcheberry je iná úroveň

„Pat je podľa mňa najlepší fitneskouč v tenise. Bola som rada, keď vlani prijal moju ponuku," vravela o spolupráci naša tenistka. „V príprave ide cez silu, čo je typicky americký prístup. Poznala som viacerých kondičných trénerov, a tak môžem porovnávať: Pat Etcheberry vyžaduje viac než všetci ostatní. Je to úplne iná úroveň."

Hantuchová je po Melbourne až na 33. mieste renkingu WTA, ale nerobí si ťažkú hlavu. S novými trénermi vo svojom tíme si tento rok trúfa vrátiť tam, kam patrí.





Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 6. February 2009 16:30 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|6. May 2024| 21:02
Čo je Vaším cieľom?
Post svetovej jednotky.

Tak toto ma najviac pobavilo ;) Ale samozrejme Daniele prajem, ale skôr by mala myslieť na návrat do prvej desiatky, ale vlastne aj svetová jednotka je prvá desiatka no nie? ;)
Samozrejme,ze post svetovej jednotky je naozaj velmi daleko,ale podla mna v sucasnosti plati, ze ak je hracka uz v Top 10, ten post svetovej jednotky moze prist velmi lahko ak mate formu. V sucasnej dobe nikto nie je o level vyssie ako tie ostatne,ako to bolo za ery Heninovej, teraz sa tam moze dostat ktokolvek. Ved sa pozrite,ako rychlo sa da dostat z postu jednotky niekde na koniec svetovej desiatky.Prikladom je Ivanovicova, ta bola este v lete minuleho roka prvou hrackou sveta a teraz je az osma. Pritom,ak by Daniela naozaj z nicoho nic poriadne zmenila formu a zacala hrat tak ako asi pred rokom hrala, tak by naozaj mala nato. To by jej ta forma ale musela vydrzat na dlhsi cas. Ale ozaj to podla mna az take uplne nerealne, nulova sanca nie je. Ved Daniela od Indian Wells 2008 nic neuhrala a moze teda riadne zbierat body.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 7. February 2009 11:50 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|6. May 2024| 21:02
ja si nemozem pomoct ale tieto clanky a rozhovory s Danielou mi dali tolko optimismu ze sa to zlepsi...a dolsova mam pocit ze Daniela sa tento rok vrati so skvelou formou lebo fakt co som tam cital ma obrovsku vasen preto...a taktiez dufam ze jej pomoze aj jej trener a vsetci co s nou spolupracuju..bodaj by tak bolo ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 7. February 2009 15:02 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|6. May 2024| 21:02
ja si nemozem pomoct ale tieto clanky a rozhovory s Danielou mi dali tolko optimismu ze sa to zlepsi...a dolsova mam pocit ze Daniela sa tento rok vrati so skvelou formou lebo fakt co som tam cital ma obrovsku vasen preto...a taktiez dufam ze jej pomoze aj jej trener a vsetci co s nou spolupracuju..bodaj by tak bolo ;)
suhlasim 8-) ,presne tak isto je to i u mňa,len nech jej plány vyjdu :)





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Články o Danke
PostPosted: 8. February 2009 09:15 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|6. May 2024| 22:02
Aby bolo o čom písať: Kolega v angl. fóre z Thajska našiel (pochybnej?) fámu, že Daniela randí s Wesleyom Sneijderom, holandským futbalistom hrajúcim v Reale Madrid. Problémom podľa autora je, že Wesley je stále ženatý! Anglán zhrozene prosí "please tell me it's not true". Čo vy na to? Už sme tu tuším mali Demitru.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 8. February 2009 10:27 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|6. May 2024| 21:02
ja si nemozem pomoct ale tieto clanky a rozhovory s Danielou mi dali tolko optimismu ze sa to zlepsi...a dolsova mam pocit ze Daniela sa tento rok vrati so skvelou formou lebo fakt co som tam cital ma obrovsku vasen preto...a taktiez dufam ze jej pomoze aj jej trener a vsetci co s nou spolupracuju..bodaj by tak bolo ;)
nerad to pisem, ale takychto clankov a rozhovorov uz bolo nespocetne vela...podla kazdeho sa daniela zlepsovala a neviem co dalsie, ale zlepsenie neprichadzalo....mne tie rozhovory tiez vliali optimizmus, ale zostavam nohami pevne na zemi, pretoze moc neverim, ze zlepsenie pride tak skoro.....bolo by pekne, keby na antuke daniela zahrala nejake pekne vysledky, nahrabala by si body a potom by sa snazila na tvrdom povrchu, tam jej to ide lepsie......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Články o Danke
PostPosted: 8. February 2009 10:37 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|6. May 2024| 21:02
Aby bolo o čom písať: Kolega v angl. fóre z Thajska našiel (pochybnej?) fámu, že Daniela randí s Wesleyom Sneijderom, holandským futbalistom hrajúcim v Reale Madrid. Problémom podľa autora je, že Wesley je stále ženatý! Anglán zhrozene prosí "please tell me it's not true". Čo vy na to? Už sme tu tuším mali Demitru.
no tak ja sa pridavam k tomu zhrozenemu anglanovi...... :lol: ale pozrel som si nieco o tom futbalistovi, myslim, ze nevyzera zle, je o rok mladsi od daniely, ale inak v pohode........ja by som bol asi aj rad, keby sa jej zacalo darit v osobnom zivote......ale radsej so mnou :lol:



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 8. February 2009 11:44 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|6. May 2024| 21:02
si myslim ze to je novinarska kacica...Daniela urcite nikoho nema a aj keby tak urcite je dobre utajeny a neni to nejaka velka celebrita...ale myslim si ze Daniela by ani nemala cas na randenie...ved ked chce byt svetovou jednotkou ma co robit ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 185 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Diskusia o Daniele

Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy