HAPPY BIRTHDAY DANIELA        Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela is player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 185 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Diskusia o Daniele

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Next
Author Enter your Message here

Lukyno
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 26. June 2008 16:33 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. April 2024| 15:46
Hh,a som si nanho musel veru aj počkať,kedze ten clanok bol zamknuty a odblokovali ho až po 12:00 8-)





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 28. June 2008 18:20 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|29. April 2024| 15:46
Prehru neberie tragicky

Ako hodnotíte stretnutie proti Klejbanovovej?
- spýtali sme sa včera neskoro večer najlepšej slovenskej tenistky Daniely Hantuchovej.

„Škoda, že som ho nedotiahla do víťazného konca, napokon mal totiž celkom vyrovnaný priebeh. Dlho to tak síce nevyzeralo, lebo súperka ma takmer ,odpálila’ z dvorca.“

Mali ste v treťom sete kondičný problém po tej dlhej prestávke spôsobenej zranením?

„Nie, s vytrvalosťou som nikdy nemala problém, ani teraz. Aj počas prestávky som sa snažila udržiavať v kondícii. Bola to otázka nevyužitých brejkových šancí.“

Čo hovoríte na súperku?

„Jej servis mi spôsoboval najväčšie problémy. Aj keď som vystihla jeho smer. Pri jej spôsobe hry som sa nedostala do rytmu. Čakala som síce, že bude mať dobré podanie, ale že až také dobré, to nie.“

Aký je vôbec recept na hru súperky, ktorá loptičky „páli“ na druhú stranu?

„Stačilo ju len rozbehať. Dva-trikrát na jednu a druhú stranu. Navyše je silná a mohutná, preto ona sa usilovala radšej spomaliť výmenu.“

Pred vami sa na dvorci naťahovali v piatich setoch Američan Blake s Nemcom Schüttlerom. Neznervózňovalo vás čakanie na váš zápas?

„Nie. V minulosti som bola z takýchto situácií nervózna, no teraz som bola rada, že tu vôbec môžem byť.“

Takže nie ste sklamaná z vypadnutia už v druhom kole?

„Neberiem to tragicky. Vážim si, že som tu vôbec mohla hrať. Aj s trénerom to berieme ako odrazový mostík pre mňa do ďalšej prípravy.“

Máte už predstavu o najbližšom turnajovom programe?
„Mám, ale podstatné bude, čo povedia lekári. Absolvujem prehliadku vo Švajčiarsku a Taliansku, potom sa uvidí. V pláne mám štart na turnajoch v Stanforde a Los Angeles.“



Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 28. June 2008 19:59 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. April 2024| 15:46
Hantuchovej radila o päte Hingisová

Daniela Hantuchová konzultovala svoj zdravotný stav počas rekonvalescencie okrem lekárov aj so Švajčiarkou Martinou Hingisovou. Košická rodáčka a bývalá svetová jednotka, ako je známe, mala počas úspešnej kariéry dlhú prestávku pre zranenie päty, z ktorého sa vykľuli dlhotrvajúce problémy.

„Mala rovnaké zranenie a tak ma upozornila, aby som kládla veľký dôraz na správne obutie,“ prezradila nám slovenská tenistka. Podľa jej slov firma Nike už pracuje na tom, aby jej vyrobila špeciálnu tenisku, v ktorej by sa noha cítila pohodlne.

Hantuchová ešte stále nohu podvedome šetrí. Vo Wimbledone si však po oboch zápasoch obrazne klopala na drevo, že vôbec tu mohla nastúpiť. „Vypadnutie v druhom kole nepokladám za tragédiu. Účasť v tomto roku beriem ako odrazový mostík do ďalšej prípravy,“ lúčila sa s trávou po prehre 3:6, 6:4, 1:6 s 18-ročnou Ruskou Alisou Klejbanovovou.





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 1. July 2008 18:11 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. April 2024| 15:46
Hantuchová zapózovala v úlohe jachtárky

V úlohe jachtárky predstavuje najlepšiu slovenskú tenistku Danielu Hantuchovú publikácia, ktorú Medzinárodná tenisová federácia vydala k olympijským hrám v Pekingu. Ako informuje oficiálna stránka Slovenského tenisového zväzu, do života ju uviedol prezident ITF Francesco Ricci Bitti v utorok na tlačovej konferencii vo Wimbledone.

Cesta do Pekingu, ako znie názov publikácie, predstavuje 44 tenistov, budúcich olympionikov, na fotografiách a v rozhovoroch. Hráči na snímkach reprezentujú vždy nejaký olympijský šport. Líder mužského rebríčka ATP Roger Federer je šermiarom, ženská svetová jednotka Ana Ivanovičová plážovou volejbalistkou. Snímka Rafaela Nadala v úlohe futbalistu vznikla na turnaji v Šanghaji a Djokoviča, zdatného lyžiara, zachytil objektív na svahu v známom dubajskom krytom stredisku. Marii Šarapovovej je póza modernej gymnastky ako uliata, ani Serena Williamsová ako krasokorčuliarka nevyzerá zle.

"Môj záujem o tenis vznikol vďaka olympiáde, keď som ako päťročná sledovala v televízii víťazstvo Miloslava Mečířa v Soule 1988," priznáva v knihe Slovenka Hantuchová, o ktorej v publikácii píšu: "Svoj najlepší tenis hrá vtedy, keď reprezentuje svoju krajinu. Slovensku pomohla vyhrať Fed Cup a Hopmanov pohár."
Predstavenie výrazných tenisových osobností na 140 stranách publikácie slúži ako propagácia olympiského turnaja v Pekingu. Jeho obsadenie bude známe 2. júla.






Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 1. July 2008 19:07 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. April 2024| 15:46
Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 14. July 2008 15:53 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. April 2024| 15:46
Hantuchová má sen byť 24 hodín neviditeľná
Slovenská tenistka Daniela Hantuchová pre nedeľňajšie vydanie denníka The Times: "Mojou najťažšou súperkou som si ja sama"
Slovenská tenistka Daniela Hantuchová má sen byť na 24 hodín neviditeľná a môcť sledovať, čo iní ľudia robia, keď si myslia, že sú sami. Dvadsaťpäťročná popradská rodáčka to povedala v rozhovore pre nedeľňajšie vydanie britského denníka The Times. Pôvodne pritom vyrukovala s túžbou hrať ako Roger Federer.

Za najcennejší triumf vo svojej doterajšej kariére Hantuchová označila zdolanie Belgičanky Justine Heninovej na US Open 2002. Sklamanie číslo jeden nekonkretizovala: "Každú prehru sa usilujem vnímať ako skúsenosť, z ktorej sa dá poučiť. Mojou najťažšou súperkou som si ja sama. Väčšina hráčok by vám povedala to isté, pretože pôsobíme v individuálnom športovom odvetví a je to najmä boj o sebadôveru."

Semifinalistka Australian Open 2008 vyhlásila za svoju najlepšiu kamarátku na okruhu Japonku Ai Sugijamovú, s ktorou dlho hrávala štvorhru a teraz sa môžu stretnúť v osemfinálovom 2. kole dvojhry na turnaji v kalifornskom Stanforde: "Ai sa drží pri zemi a je mimo dvorca neuveriteľne milá, ale na kurte bojuje ako tigrica." Hantuchová uviedla, že v mladosti obdivovala Miloslava Mečířa: "Keď som bola ešte dievčatko, jeho víťazstvo na olympijských hrách 1988 v Soule ma inšpirovalo k tomu, že som začala s tenisom."

Na otázku, ktorú destináciu by si cestovateľsky vybrala, Hantuchová odvetila: "Poviem to takto: Kapské Mesto nasledované Kapským Mestom a po ňom Kapské Mesto. Nemôžem sa však sťažovať ani na život v Monte Carle a Rím je takisto krásny." Držiteľka troch singlových titulov prezradila aj svoju sympatiu k plodom mora na tanieri a nezaváhala pri voľbe DVD na relaxovanie v hotelovej izbe: "Som veľkou obdivovateľkou Russella Crowa a Gladiátor je mojím najobľúbenejším filmom."

Zdroj:SITA





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 15. July 2008 14:36 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. April 2024| 15:46
Hantuchová inšpirovaná Mečířom chce získať olympijskú medailu
Slovenská tenistka Daniela Hantuchová chce na OH 2008 v Pekingu získať medailu. Olympiádu považuje za jeden z vrcholov roka a dobrú prípravu na záverečný grandslamový turnaj sezóny US Open, ktorý štartuje koncom augusta.

"Štyri grandslamové turnaje sú v tenisovej hierarchii stále najvyššie, no olympijské hry radím hneď za ne na piate miesto. Do Pekingu sa už veľmi teším a mojim snom je zisk olympijskej medaily," povedala v rozhovore pre Malay Mail Hantuchová, ktorá bude v Pekingu štartovať vo dvojhre i vo štvorhre spoločne so Janette Husárovou.

Pre slovenskú ženskú jednotku bol veľkou inšpiráciou triumf Miloslava Mečířa na OH 1988 v Soule. "Prvýkrát som sledovala tenis na televíznej obrazovke práve počas olympiády v Soule, keď Miloš Mečíř získal zlatú medailu. Mala som vtedy päť rokov a urobilo to na mňa obrovský dojem. Povedala som si, že aj ja začnem hrávať tenis," zaspomínala si Hantuchová.

Pri premiére pod piatimi kruhmi na OH 2004 v Aténach skončila Hantuchová vo dvojhre v 2. kole, vo štvorhre stroskotali s Husárovou hneď na úvodnej prekážke. "Hoci sa mi nepodarilo postúpiť do bojov o medaily, na Atény mi zostalo množstvo krásnych spomienok. Bola som nadšená olympijskou atmosférou, chcela som vidieť priamo v akcii čo najviac slovenských športovcov. Teraz sa budem koncentrovať takmer výlučne na tenis, no rada by som pozrela aj nejaké súťaže v plaveckých disciplínach," zakončila Hantuchová.

Zdroj:TASR





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Olympiáda bez Daniely
PostPosted: 17. July 2008 21:21 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. April 2024| 16:46
Opäť musím urobiť výnimku a dať priestor bulváru, keďže nejde o špekulácie, aj keď štýl je samozrejme nabubralý. Dnešný Nový čas zverejnil nasledujúci článok:

Peking bez Hantuchovej?

Nadtitulok znel: Šéf slovenskej výpravy na OH 2008 V. Miller: Žiadne výnimky!

BRATISLAVA - Šéfa slovenskej olympijskej výpravy v Pekingu Vladimíra Millera k tomu vyhláseniu vedie nielen trpká skúsenosť spred štyroch rokov s guliarom Haborákom, ale aj to, že športovci vedeli o kritériách, ktoré musia splniť, od apríla 2007. Tento postoj by znamenal, že v Pekingu bude chýbať najlepšia slovenská tenistka Daniela Hantuchová! „Nesplnila všetky kritériá, a tak v návrhu nominácie, ktorú dnes predložím Výkonnému výboru Slovenského olympijského výboru, jej meno nefiguruje,“ vyhlásil V. Miller.
Podľa neho všetci, ktorí majú záujem o olympiádu, splnili kritériá. „Tie nie sú len športové. Sú tam dve dopingové kontroly, ale napríklad aj lekárska prehliadka. O všetkom sme mesačne informovali zainteresované športové zväzy, ktoré sa mali postarať o ich splnenie,“ pokračoval V. Miller, ktorý dodal, že na stretnutiach už so športovcami rozdávali poučenie, čo treba pre účasť v Pekingu urobiť. „Stihol to každý. Ne- rozumiem celkom dobre, ale Daniela Hantuchová sa predsa doma liečila niekoľko týždňov...“ podotkol ešte Miller.
Z Antidopingového výboru SR sme sa dozvedeli, že Hantuchovej chýba vlastne iba jedna kontrola! „Poslala nám faxom protokol, že v januári absolvovala jeden test. Ten druhý ešte musí absolvovať,“ povedal Miroslav Motyčík, gen. sekretár Antidopingového výboru SR, ktorý vysvetlil, že kontrola nie je podľa platných predpisov vôbec jednoduchá. „Nestačí prísť do čakárne a povedať: Tu som, skontrolujte si ma. Povinnosťou športovca je zaslať každý štvrťrok miesta svojho pobytu, z ktorých si dopingoví komisári vyberú kam a kedy ho prídu kontrolovať,“ dodal M. Motyčík. Dnešný výkonný výbor, ale aj sobotné nominačné plénum teda čaká neľahká úloha. Bude SOV zásadový, alebo ustúpi a výnimku predsa len udelí?


Následne zverejnila agentúra SITA správu aj s touto pasážou:
"Dvadsaťpäťročná rodáčka z Popradu by sa mala v Číne predstaviť vo dvojhre a po boku Janete Husárovej aj vo štvorhre. V uplynulých dňoch sa však na verejnosť dostala informácia, že členka širšej ženskej tenisovej špičky nespĺňa jednu z podmienok pre účasť na olympiáde - dve dopingové skúšky, ktoré sú povinné pre všetkých účastníkov OH. K tejto téme Hantuchová po stredajšej prehre v 2. kole dvojhry na turnaji v kalifornskom Stanforde poznamenala: "Mám všetko v poriadku. Pre nás tenistov je to bežná vec, že sa často podrobujeme dopingovým testom. Ja podstupujem asi desať kontrol ročne. Vo všeobecnosti chodíme všetci na kontroly a od štvrťfinále je to v podstate automatická záležitosť. Vždy nám pritom dajú osvedčenie o skúške s tým, aby sme si ho ponechali približne 2 mesiace pre prípad potreby. Každý to však aj tak vyhadzuje... Pred Pekingom išlo v mojom prípade o to, aby som si zohnala kópiu takého potvrdenia po skúške a vybavila to celé po administratívnej stránke zaslaním na príslušné miesta na Slovensko. To som aj urobila."

V Plus 1 deň vyšiel odlišne postavený článok .

Skutočnosť je, že Daniela stále nemá odobrenú účasť v slovenskom olympijskom tíme. Som zvedavý, ako sa celá kauza vyvinie. Nechcem ani pomyslieť, čo by bolo v prípade zamietnutia.

Ešte jedna pasáž zo správy SITA, ale k trochu inej veci: "Hantuchová ďalej poznamenala, že na blížiace sa olympijské hry už intenzívne myslí. Okrem toho, že dlhšej súťažnej odmlke zavinenej únavovou zlomeninou pätnej kosti potrebuje získať rýchlo hernú prax, chce sa dohodnúť so svojou deblovou partnerkou v Pekingu Husárovou na spoločných tréningoch. "Chystám sa kontaktovať Janette a nejako sa dohodnúť. Zatiaľ neviem, aký má najbližší turnajový program. Určite by bolo dobré si spolu pred olympiádou zatrénovať," povedala Hantuchová."

Neviem, či tréning pri štvorhre stačí. Zohratosť tímu sa predsa zlepšuje v reálnych zápasoch, aj so Sugi im to chvíľu trvalo. Nie je jednoduché zladiť sa na debla, ale s Janette sa nejako mohli dohodnúť na 2-3 turnaje. Inak sa pre ne môže olympiáda skončiť v 4hre už v 1. kole ako v Aténach.


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 17. July 2008 21:53 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. April 2024| 15:46
:shock:

Beztak dostane výjimku, pokud jsou tam vážně nějaké nesrovnalosti. Bránit vlastním nejlepším sportovcům ve startu na podniku jako Olympiáda by bylo dost netaktické, z hlediska prestiže i financí. Navíc Daniela není žádná vzpěračka nebo cyklistka. Snad má tenisový svaz na Slovensku dostatečný vliv.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 18. July 2008 06:33 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. April 2024| 15:46
Najlepšie by bolo keby Daniela a Janette spolu hrali na zvyšných dvoch turnajoch kde sa Daniela predstaví a to v Los Angeles a Montreale.No ktovie,aký ma program Husárová.Ale ako Martin napísal,aspoň ako tak sa zladiť a vyskúšať spoluprácu aj priamo na dvorcoch a nečakať až do Pekingu,aj keď sa Danka deblu už toľko nevenuje predsa aj vo 4-hre sa rozdávajú 3 sady kovov.A nebolo by odveci získať medailu aj tam.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Články o Danke:.
PostPosted: 22. July 2008 11:37 
Offline
User avatar

Joined: 02. June 2008
Posts: 22
Location: Plzeň/Praha
Local Time:
|29. April 2024| 15:46
Zdravím,
tak jsem našel v českém časopisu Glanc tento článek a dávám sem scan. Snad to není úplná blbost i když o sl. Hantuchové tam toho zase tolik není.sejmout.jpgsejmout0001.jpgsejmout0002.jpg


You do not have the required permissions to view the files attached to this post.



„ Jest cosi shnilého v království dánském.“


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 22. July 2008 11:39 
Offline
User avatar

Joined: 02. June 2008
Posts: 22
Location: Plzeň/Praha
Local Time:
|29. April 2024| 15:46
A ještě další stránky...sejmout0003.jpgsejmout0004.jpgsejmout0005.jpg


You do not have the required permissions to view the files attached to this post.



„ Jest cosi shnilého v království dánském.“


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 22. July 2008 16:29 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. April 2024| 15:46
Blbost to je a úplná. Autor Jan Zeman vůbec nemá ponětí, o čem píše. Trochu to tu rozpitvám.
Ženský tenis není daleko populárnější než kdy jindy, stačí se podívat na často prázdná hlediště na ženských turnajích a ne zrovna největší množství televizních přenosů z ženských turnajů. V Evropě se to ještě jakžtakž dá díky Eurosportu, i když i ten postupně rok po roce slevuje v množství přenosů. Jinde je to ještě horší. Momentálně chybí velká jména typu Grafové, Navrátilové nebo Evertové, která by přitáhla lidi.
Organizátorům velkých turnajů stejné prize money pro ženy i muže samozřejmě vadí, každému by vadilo, že musí platit víc. Ale co mají dělat, když by jinak byli neustále napadáni za diskriminaci žen.
Erotika a stačí je chvíli poslouchat ehh, zrovna Šarapovová mě svými vzdechy nijak nerajcuje. Spíš mě z toho rozbolí hlava.
Živou vodou není příliv hráček z Východu. V USA, Austrálii nebo i v západní Evropě by všichni daleko více přivítali nějakou mladou domácí naději. Německo, Španělsko, Británie, Itálie a i další tenisové země mají velké problémy najít mladé talenty a navázat na tradici. S tím má co dělat pokles popularity a sledovanosti, což už jsem nakousl výše.
Východoevropanky mají možná větší sex-appeal, ale v tenise je to jen několik z nich. Ostatní ehh, nebudu se moc raději vyjadřovat. Snad jen, že styl, kterým hraje většina Ruských tenistek, tzn. přerazit o míček raketu, mi není nijak sympatický a doufám, že ta invaze Rusek postupně opadne, i když i mezi juniorkami jich je dost. Většina Rusek reprezentuje styl typický pro ruský ženský sport všeobecně, asi dost lidí si vybaví, co za zjevy vždycky ze SSSR vylézalo. Na tom se dodnes nic nezměnilo.
No a ty fotky na konci, to je též těžký kalibr. Za prvé Čakvetadze se píše Anna se dvěma n. Na obrázku, kde má být ona, je naše Šafářová. Na obrázku, kde má být Safina, je místo ní Lichovceva, pokud se nepletu. No a dole pod tím oj, žádná Bulharka v top 20 není. Autor si zjevně plete mezinárodní zkratky Bulharska a Běloruska.

Shrnuto a podtrženo, jde pouze o jeden z dalších stupidních bulvár článků, jejichž obsah se točí víceméně kolem toho, kolik kdo vydělává a jak vypadá, přičemž je tam jako obvykle plno hloupostí, kterých si každý, kdo se trochu orientuje, musí hned všimnout. O časopisu Glanc jsem předtím ještě neslyšel, teď je jisté, že už ani slyšet nechci. Pan Zeman si tímhle jistě udělá jméno.
Ale i tak díky za ty skany, aspoň jsem se přesvědčil, že kvalita našeho bulváru se nijak závratně nezvýšila a můžu směle pokračovat v jeho ignorování.


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 22. July 2008 17:03 
Offline
User avatar

Joined: 02. June 2008
Posts: 22
Location: Plzeň/Praha
Local Time:
|29. April 2024| 15:46
Zdravím,
článek samozřejmě kravina je a pořádná. Když jsem psal jestli to není blbost myslel jsem jestli není blbost to sem dát když je to dost "off topic". Jestli se to sem vůbec hodí. Jinak Glanc je příšernost za 28,-Kč kterou si samozřejmě nekupuji. Tento aktuální jsem zrovna našel doma a než jsem ho vyhodil udělal jsem alespoň ty scany. Víc než fotky člověk asi po bulváru chtít nemůže....



„ Jest cosi shnilého v království dánském.“


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 22. July 2008 18:54 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. April 2024| 15:46
hracky divakom ponukaju aj tu vizaulnu stranku si myslim..ja mocno rad pozeram na pekne hracky typu Danka, Masha, Kirilenko...nie len kvoli ich hraniu ;) ale prevazuje to hranie
inac ja mam mozno taku blbu otazku ale nejak som bud o tom nevedel alebo to este neni ani iste...takze to Daniela sa chysta aj na US open??? :o je to pravda?



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 185 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Diskusia o Daniele

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy