Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 185 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Diskusia o Daniele

Go to page Previous  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next
Author Enter your Message here

Site Admin
 Post subject: Re: Články o Danke
PostPosted: 1. September 2009 18:17 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|28. March 2024| 11:39
Že by ten facebook byl přeci jen k něčemu dobrej? :o
Hodím to i do ingliš části, díky.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Články o Danke
PostPosted: 2. September 2009 21:28 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:39
... uff, tak dlhsie som bola mimo informacii a Daniela ma prejdenim k Adidasu prekvapila. Vyzera v tom inak, clovek bol u nej zvyknuty na Nike. Adidas jej snad povoli napis Slovensko v zapasoch Fed cupu. Od Nike som toto obmedzenie povazovala za dost uzkoprse.
myslim, ze daniela nosila ,,slovensko" pocas fed cupu.........



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Články o Danke
PostPosted: 3. September 2009 19:30 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|28. March 2024| 11:39
Ve Fed Cupu máte podle pravidel buď outfit v národních barvách a nebo nápsaný název vaší země na zádech. Daniela si již vyzkoušela obojí.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Články o Danke
PostPosted: 3. September 2009 19:45 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:39
... uff, tak dlhsie som bola mimo informacii a Daniela ma prejdenim k Adidasu prekvapila. Vyzera v tom inak, clovek bol u nej zvyknuty na Nike. Adidas jej snad povoli napis Slovensko v zapasoch Fed cupu. Od Nike som toto obmedzenie povazovala za dost uzkoprse.
myslim, ze daniela nosila ,,slovensko" pocas fed cupu.........
Napis Slovensko mala iba raz a potom mala problemy s Nike, tak to sama vysvetlovala v jednom rozhovore.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Články o Danke
PostPosted: 3. September 2009 20:50 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:39
Napis Slovensko mala iba raz a potom mala problemy s Nike, tak to sama vysvetlovala v jednom rozhovore.
no ja mam pocit, ze ho mala aj proti thajsku 2005 a potom si pamatam este proti cesku 2007....a potom nosila ten outfit v nasich farbach plus so slovenskou vlajkou.....ja som nejake problemy s nike nezaregistroval...



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Články o Danke
PostPosted: 13. October 2009 13:02 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:39
Serena Williamsová o Hantuchovej: Je taká krásna!


Recenzent Bobby Chintapalli k tomu podotkol: "Označte ma za blázna, ale podnietilo ma to myslieť si, že Serena má pre Danielu slabosť."

Jedenásťnásobná grandslamová šampiónka S. Williamsová, ktorá vedie nad Hantuchovou 8:1, o známej situácii z wimbledonského osemfinále 2007, keď ju takmer odstavili kŕče a v kritickej chvíli zjavne zachránil dážď, napísala: "Bola to najhoršia bolesť v celom mojom živote. Daniela podávala a ja som tam prestála celý ten gem. Musela ma ľutovať - servovala totiž priamo na mňa. Je taká vysokánska. Nie síce ako moja sestra Venus, ale tiež zasahuje loptičku riadne tvrdo, a to po veľmi, veľmi efektívnom podaní. Okrem toho: je taká krásna!"





Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Články o Danke
PostPosted: 21. October 2009 18:58 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:39
... nikde som tu nevidela tento rozhovor s Danielou z minuleho tyzdna, tak ak ste este necitali:



Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Články o Danke
PostPosted: 21. October 2009 20:21 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 101
Local Time:
|28. March 2024| 11:39
... nikde som tu nevidela tento rozhovor s Danielou z minuleho tyzdna, tak ak ste este necitali:


pekny clanok..... :)


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Články o Danke
PostPosted: 3. November 2009 13:05 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:39
Pre tych, co este celkom na Danielu po jej vysledkoch nezanevreli, je tu rozhovor na koniec sezony z mesacnika Tenis na 5-7 str.:


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Články o Danke
PostPosted: 3. November 2009 16:35 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|28. March 2024| 11:39
pdfka mi už nejdou nějakou dobu otevírat, musím to přeinstalovat, ale i tak díky Viky.


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Re: Články o Danke
PostPosted: 10. November 2009 09:30 
Offline

Joined: 19. June 2009
Posts: 11
Local Time:
|28. March 2024| 11:39
Hantuchová má na grandslamový triumf, nepochybuje kouč Passos

09.11.2009 17:21:00
Rio De Janiero (SITA) - Brazílsky tréner slovenskej tenistky Daniely Hantuchovej Larri Passos je presvedčený, že v jeho zverenkyni sa skrýva potenciál na grandslamový triumf. "Nepochybne. Myslím si, že spoločnými silami sa môžeme dostať do Top 10. Keď sme začínali, zdesil som sa. Bola bez sebavedomia i fyzického fondu, slabé nohy, krehká hlava. Strácala také zápasy, akoby Internacional Porto Alegre vypadol do druhej futbalovej ligy. Pohadzoval som si v rukách horúci zemiak a zostávalo minimum času do začiatku antukovej časti sezóny. Už po týždni prípravy v Monte Carle sme išli na Fed Cup do Limoges," zaspomínal si niekdajší tréner Gustava Kuertena Passos na začiatok spolupráce s Hantuchovou pre Gazetu Esportiva a dodal:

"Ona sa vtedy pohybovala niekde v piatej desiatke rebríčka. Hneď pri prvej debate o našej možnej dohode som ju upozornil, že ma nepotrebuje na to, aby bola v hornej tridsiatke. Odvetila, že jej cieľom je návrat medzi elitu. Keď sa kedysi zjavila na okruhu, bola krásna a útla. Vyvolala veľké očakávania a doľahlo to na ňu, poznačilo jej kariéru. Veľa sme o tom hovorili, pracovali na mentálnej stránke. Už sa častejšie usmieva." Hantuchová je momentálne na 25. mieste rebríčka WTA Tour.

Päťdesiatdvaročný Passos zareagoval pre UOL Esporte na fámy o uvoľnení zo služieb. Hantuchovej v októbri v Luxemburgu radil Eduardo Nicolas, teda kouč, s ktorým zvykla cestovať počas svojej "barcelonskej" etapy. "V apríli sme sa s Danielou dohodli na 20 - 25 týždňoch. Strávili sme spolu 21 týždňov a keď sme sa v Pekingu dočasne lúčili, povedala mi: ´Larri, kiež by si pri mne bol 365 dní v roku´," uviedol Passos a pokračoval: "Také niečo však nie je možné. Teoreticky by som sa mohol usadiť v Monaku, vo Švajčiarsku či v Bratislave, kde by som bol Daniele poruke, ale môj tenisový inštitút vo Florianópolise bude v marci oslavovať desať rokov od založenia. Neviem, či sa niekedy medzi tými mládežníkmi nájde nový ´Guga´ Kuerten, tie deti ma napĺňajú obrovskou energiou."

Brazílsky tréner s povestnou náušničkou, nemenej erbovými fúzikmi a družnou povahou spätne prezradil, že od marca 2005 do septembra 2006, keď sa ich cesty s Kuertenom priebežne rozišli, dostal ponuky od troch tenistov, ktorí teraz sú v Top 10: Srba Novaka Djokoviča, Brita Andyho Murraya a Španiela Fernanda Verdasca. "Mohol som niektorý z tých návrhov prijať, ale mal som neochvejný pocit, že ja a Guga sme ešte neskončili. V tom období som mojej manželke povedal, že si neviem predstaviť spoluprácu s iným mužom," uviedol Passos, ktorý neskôr viedol Tamiru Paszekovú. Zhodou okolností potom Rakúšanku prevzal Španiel Angel Giménez, teda bývalý kouč Hantuchovej v Akadémii Sánchez / Casal. Passos k tejto téme pridal aj jednu príhodu: "Keď som bol s Danielou v Monte Carle, stretli sme Murraya. Pozrel sa na mňa, usmial sa a začal si ma doberať: ´Tento chlap mohol byť mojím koučom.´ Nepovedal teda: ´Tento chlap by mal byť mojím koučom´."

O svojom prípadnom neskoršom comebacku na mužský okruh Passos uviedol: "Milujem tenis, prácu v tomto odvetví, nevylučujem to. Cítim, že je to moja parketa. So ženami je to predsa len trochu odlišné: treba im viac vysvetľovať, preniknúť do ich spôsobu uvažovania, komunikovať s nimi citlivejšie. U mužov je to priamejší boj, skôr zjazd ako slalom - už to mám zažité. Uvidíme, čo mi prinesie budúcnosť."

Zdroj: SITA


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Články o Danke
PostPosted: 22. December 2009 19:21 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:39
A je to tu! Ziaden prispevok,ktory by o tejto bombe v Danielinom osobnom zivote hovoril,som nenasla,tak to posielam teda ja. Daniela bola v Bratislave odhalena ako nakupuje darceky so svojim "milencom",ako ho nazvali v Novom Case! Informacie o muzovi sa zistuju,ale na stranke NC je aj video a paparazzi fotka Daniela a tohto zrelsieho muza.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: Články o Danke
PostPosted: 23. December 2009 09:31 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 95
Local Time:
|28. March 2024| 10:39
A je to tu! Ziaden prispevok,ktory by o tejto bombe v Danielinom osobnom zivote hovoril,som nenasla,tak to posielam teda ja. Daniela bola v Bratislave odhalena ako nakupuje darceky so svojim "milencom",ako ho nazvali v Novom Case! Informacie o muzovi sa zistuju,ale na stranke NC je aj video a paparazzi fotka Daniela a tohto zrelsieho muza.


Mne osobne sa podoba na jedneho z jej trenerov.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Články o Danke
PostPosted: 23. December 2009 11:43 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:39
A je to tu! Ziaden prispevok,ktory by o tejto bombe v Danielinom osobnom zivote hovoril,som nenasla,tak to posielam teda ja. Daniela bola v Bratislave odhalena ako nakupuje darceky so svojim "milencom",ako ho nazvali v Novom Case! Informacie o muzovi sa zistuju,ale na stranke NC je aj video a paparazzi fotka Daniela a tohto zrelsieho muza.


Mne osobne sa podoba na jedneho z jej trenerov.
Cely clanok na NC este nie je,ale na titulke bol ten chlap oznaceny za 48-rocneho Taliana.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Články o Danke
PostPosted: 23. December 2009 14:15 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:39
mne asi bude zle.......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 185 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Diskusia o Daniele

Go to page Previous  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy