Roland Garros Women's Legends        Daniela/ Francesca Schiavone bt Lucie Safarova/ Nathalie Tauziat 6-2 6-3        Mixed Legends: Daniela/Guy Forget bt Francesca Schiavone/Mansour Bahrami 4-6 6-3 10-4        Mixed Legends: Tatiana Golovin/Sebastien Grosjean bt Daniela/Cedric Pioline 4-6 6-2 12-10        Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts   

Post new topic Reply to topic  [ 403 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Diskusia o Daniele

Go to page Previous  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 27  Next
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Novinky
PostPosted: 24. June 2008 20:58 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|16. June 2024| 11:31
Wimbledon: Japonka Sugijamová prekonala Ferreiru

LONDÝN 24. júna (SITA, AP) - Japonská tenistka Ai Sugijamová 57. účasťou na grandslamovom podujatí v rade prekonala na londýnskom Wimbledone historický rekord Juhoafričana Wayna Ferreiru.

Navyše, zápis do histórie oslávila pomerne nečakaným víťazstvom 6:4, 6:2 nad 18-ročnou Belgičankou Yaninou Wickmayerovou, minulý týždeň finalistkou na prípravnom podujatí v Birminghame. V 2. kole si Japonka špecializujúca sa skôr už na štvorhru zmeria sily s dvadsiatou druhou nasadenou, Taliankou Flaviou Pennettovou, nad ktorou vedie v bilancii vzájomných súbojov 1:0.

Čoskoro 33-ročná veteránka Sugijamová (nar. 5. júla 1975), vo februári 2004 ôsma hráčka svetového rebríčka WTA Tour, začala ťahať svoju šnúru práve v britskej metropole na trávnatých dvorcoch All England Lawn Tennis and Croquet Clubu pred štrnástimi rokmi a v rámci nej sú jej singlovými vrcholmi štvrťfinálové účasti na Australian Open 2000 a vo Wimbledone 2004. Niekdajšia deblová partnerka Daniely Hantuchovej Sugijamová, momentálne 38. v renkingu dvojhry, naposledy chýbala na niektorom z podujatí "veľkej štvorky" na Roland Garros v Paríži v sezóne 1994.

Z aktívnych hráčok je na druhom mieste v štartoch bez prerušenia Francúzka Nathalie Dechyová, ktorá teraz nastúpila po jubilejný 50. raz nonstop. Najviac účastí v open ére má na konte Američanka Amy Frazierová (71) pred českou rodáčkou Martinou Navrátilovou (67) a Španielkou Conchitou Martinezovou (64).

Medzi mužmi zlepšuje na adrese Church Road SW19 svoje absolútne historické maximum v tzv. otvorenej ére Francúz Fabrice Santoro, ktorý celkovo absolvuje 64. grandslamový podnik. Ako je známe, absenciou Dominika Hrbatého na Australian Open 2008 (po 44 účinkovaniach) sa Santoro zároveň stal jednotkou v množstve vystúpení bez vynechania. Vo Wimbledone sa postaví na svoj okrúhly 40. grandslamový turnaj v rade, čo znamená štvrtú priečku za spomenutým Ferreirom (56), Švédom Stefanom Edbergom (54) a Hrbatým.





Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Novinky
PostPosted: 24. June 2008 21:00 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|16. June 2024| 11:31
Görgesová a Srebotniková takmer do histórie

LONDÝN 24. júna (SITA) - Nemecká tenistka Julia Görgesová a Slovinka Katarina Srebotniková v utorok na treťom grandslamovom turnaji sezóny, londýnskom Wimbledone, takmer odohrali set s najväčším počtom gemov vo dvojhre žien v histórii majstrovstiev Anglicka, ale ohrozovali aj rekordný singlový "dámsky" duel podľa celkového počtu gemov i času. Chýbalo im len 5 minút.

Devätnásťročná Görgesová, 102. vo svetovom rebríčku WTA Tour, pri svojom miestnom debute v hlavnej súťaži napokon zvíťazila nad favorizovanou dvadsiatou treťou nasadenou Srebotnikovou, premožiteľkou Američanky Sereny Williamsovou na nedávnom parížskom Roland Garros, za 220 minút 4:6, 7:6 (6), 16:14. Zatiaľ čo v prvých dvoch setoch sa zrodil spolu len jeden brejk, v záverečnom treťom sete to bolo až 15 strát podania.

Víťazka zahrala 111 víťazných úderov. Rozhodujúce dejstvo trvalo 136 minút a s 30 gemami útočilo na výsledok 17:15, ktorý sa na trávnatých dvorcoch v britskej metropole zrodil v sezóne 1995 v 2. kole medzi Američankou Chandou Rubinovou a Kanaďankou Patriciou Hyovou-Boulaisovou. Rubinová vtedy za 225 minút triumfovala 7:6 (4), 6:7 (5), 17:15. Hralo sa teda spolu 58 gemov a teraz to bolo 53 hier.





Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Novinky
PostPosted: 25. June 2008 06:23 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|16. June 2024| 11:31
Serena šokovala pršiplášťom

Víťazka z roku 2004 Šarapovová zaútočí na ďalší titul v šortkách, Federer vymenil sako za vestu.

LONDÝN, BRATISLAVA. Diváci na kurte číslo 1 vo Wimbledone neverili vlastným očiam, keď americká tenistka Serena Williamsová nastupovala na zápas 1. kola dvojhry s Estónkou Kanepiovou oblečená v bielom pršiplášti s opaskom. Ba dokonca sa v ňom rozcvičovala, hoci žiadny dážď nehrozil. Až potom si ho odložila na lavičku.

Dvojnásobná víťazka najslávnejšieho turnaja sveta (2002, 2003) duel vyhrala 7:5, 6:3 a neskoršie na tlačovke dostala bezmála toľko otázok na oblečenie ako na samotnú hru. Tenistky na Wimbledone rady predvádzajú módne výstrelky, hoci jedinou dovolenou farbou je biela.

Dobrý aj do ulíc New Yorku

„Milujem tieto plášte,“ cituje internetový server turnaja slová mladšej zo sestier Williamsových. „Žijem na Floride a zrejme ich mám doma viac ako ktokoľvek iný. Rada ich nosím. A teraz mi ďalší pripravila moja firma Nike. Bol to výborný nápad, hneď som pristala. Mám nádherný biely plášť. Môžem ho nosiť na kurte a rovnako aj v New Yorku, keď pôjdem do dažďa.“

Serena si pochvaľovala retrostrih zo šesťdesiatych rokov, zapínanie na gombíky aj kvalitu ľahkého materiálu. Dobre sa v ňom pohybovala. Neprekážalo jej, že oblečenie pri rozcvičke nemalo športový šmrnc. „Je to dámska záležitosť, plášť vyjadruje moju osobnosť. Je očarujúci,“ nadchýnala sa americká tenistka.

Svojím oblečením v úvode Wimbledonu šokovala viac než vlani Francúzka Tatiana Golovinová, ktorá provokovala organizátorov krikľavo červenými nohavičkami pod predpisovo bielym kompletom. Priťahovala pozornosť fotografov aj fanúšikov.

Suknička jej svedčí viac

Už pred tohtoročným turnajom ohlásila zmenu v oblečení ruská tenistka Maria Šarapovová. "Verte - neverte, tentoraz si oblečiem šortky. Na grandslamovom turnaji som ich ešte nenosila," oznámila rodáčka zo Sibíri. Keď včera nastúpila na centrálny dvorec v zápase s Francúzkou Foretzovou (6:1, 6:4), kráska s dlhými nohami pôsobila chlapčensky. Najmä mužskej časti publika to bolo ľúto, lebo krátke sukničky jej svedčia viac. Vlani pripomínala na hracej ploche primabalerínu.

Aj Roger Federer vyvolal svojím oblečením polemiku. Svetová jednotka prišla na úvodný zápas na ústrednom dvorci proti Slovákovi Hrbatému v pletenej veste v štýle britských tenisových legiend so zlatým lemovaním, zlatými gombíkmi a zlatými písmenami RF. „Doteraz som nosil sako. A tak sme si povedali, že už treba niečo nové," vysvetľoval päťnásobný víťaz Wimbledonu. „Vesta sa mi páči, dobre sa nosí. Ale ktovie, možno o rok sa znova vrátim k saku."





Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Novinky
PostPosted: 25. June 2008 12:37 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|16. June 2024| 11:31
julia goerges :pray: je neskutocne,ze taka mlada hracka bola schopna vyhrat tak napinavy zapas,hlavne treti set,co bolo nepochybne viac o psychickej stranke hracok,proti srebotnik,takej skusenej hracke,ktora v kariere ma urcite viac skusenosti a psychickej odolnosti na takyto zapas,ako julia.tesim sa s nemkou ;)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Novinky
PostPosted: 26. June 2008 08:27 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|16. June 2024| 11:31
julia goerges :pray: je neskutocne,ze taka mlada hracka bola schopna vyhrat tak napinavy zapas,hlavne treti set,co bolo nepochybne viac o psychickej stranke hracok,proti srebotnik,takej skusenej hracke,ktora v kariere ma urcite viac skusenosti a psychickej odolnosti na takyto zapas,ako julia.tesim sa s nemkou ;)

Ešte že tu tin-majo dal ten príspevok v porovnaní s rekordom, nevedel som aký bol starý rekord, teda vlastne ten starý odolal o 5 minúť a pár gemov, ozaj neviete niekto či sa ku koncu tie tenistky nepremávali po kurte štvornožky? Asi takto by to dopadlo, keby sa hralo na 3 víťazné sety aj u žien :lol: Ale kto vie, nevidel som ten zápas možno len sa trošku pomalšie pohybovali, aj tak som musel spomenúť moju oblúbenú tému, baby na 3 víťazné sety, presne tak ako muži, kedže berú tie isté odmeny ako muži ;) no? Kto ma sprdne ako prvý? Už si nepamätám kto to bol na starom dobrom fóre :lol:


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Re: Novinky
PostPosted: 26. June 2008 16:10 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 10
Location: Východné Slovensko
Local Time:
|16. June 2024| 11:31
Kamill,nesprdne Ťa nikto.Len si budeme myslieť svoje.hahaMyslím,že na starom fóre sme sa o tom bavili až až.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Novinky
PostPosted: 28. June 2008 07:38 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|16. June 2024| 11:31
Jankovičová má na dosah post jednotky

LONDÝN 27. júna (SITA) - Srbská tenistka Jelena Jankovičová má po štvrtkovej wimbledonskej prehre Rusky Marie Šarapovovej a piatkovom neúspechu svojej krajanky Any Ivanovičovej veľkú šancu stať sa po prvý raz v kariére jednotkou svetového rebríčka.

Ak terajšia trojka dlhodobého počítačového poradia WTA Tour v sobotu zdolá v 3. kole na tráve v britskej metropole Dánku Caroline Wozniackú, splní predposledné požadované kritérium: prekonanie wimbledonského výsledku Ivanovičovej. Prvý krok už zvládla v podobe zatienenia Šarapovovej aspoň o jeden zápas, pretože Ruska sa lúčila už v 2. kole.

Prípadný sobotňajší triumf Jankovičovej nad severankou bude znamenať istotu, že na vrchole renkingu sa k 7. júlu objaví nové meno. Do úvahy zatiaľ prichádza aj Ruska Svetlana Kuznecovová, ktorá sa však musí prebojovať do finále proti niekomu inému ako Jankovičovej, ba dokonca triumfovať v zápase o titul, keď sa Jankovičová dostane do semifinále.

Táto Srbka siahala na trón už pred necelým mesiacom na Roland Garros v Paríži. Vtedy Jankovičovej stačilo zdolať Ivanovičovú v semifinále, ale neuspela.





Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Novinky
PostPosted: 28. June 2008 07:39 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|16. June 2024| 11:31
Gimelstobove sexistické výroky Vaidišovú nerozrušili

LONDÝN 27. júna (SITA, AFP) - Česká tenistka Nicole Vaidišová sa v piatok vysmiala sérii sexistických poznámok bývalého profesionálneho hráča Justina Gimelstoba. Tridsaťjedenročný veterán tenisových dvorcov v rozhovore pre americké rádio označil 19-ročnú Češku za "dobre vyvinutú mladú dámu" a na adresu pôvabných Francúzok Tatiany Golovinovej a Alizé Cornetovej povedal, že "majú výrazný sexepíl". Američan v predmetnom interview navyše ruskú krásku Annu Kurnikovovú nazval "ženou ľahších mravov". Rodák z Morristownu na dôvažok povedal, že tenisové hráčky majú niektoré nedostatky, čo sa spoločenského správania týka, pretože "nenavštevujú stredné školy ani rôzne večierky".

Vaidišová, ktorá sa nachádza na 22. pozícii ženského tenisového rebríčka, po víťazstve v 3. kole wimbledonskej dvojhry nad Austrálčankou Casey Dellacquovou (6:2, 6:4), vyhlásila, že zo strany Gimelstoba išlo určite o žart. "Trochu poznám jeho humor a viem, že občas rozpráva podobným štýlom, beriem to teda s rezervou. Justin je milý chlapec, počula som, že sa za svoje výroky už ospravedlnil - neverím, že to, čo povedal, myslel vážne. To sa občas stáva."





Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Novinky
PostPosted: 29. June 2008 00:07 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|16. June 2024| 11:31
Venus prekonala wimbledonský rekord v rýchlosti podania

WIMBLEDON 28. júna (SITA, AP) - Americká tenistka Venus Williamsová v úspešnom zápase 3. kola dvojhry vo Wimbledone proti Španielke Márii José Martinézovej-Sanchézovej ustanovila nový rekord turnaja v rýchlosti letu loptičky pri prvom podaní - 127 míľ za hodinu. Rekordérka celého okruhu WTA Tour v tomto ukazovateli síce neprekonala svoje maximum všetkých čias - 129 míľ za hodinu, ale za vlastným historickým rekordom zaostala len o dve čísla. Na dvorcoch v areáli All England Lawn Tennis and Croquet Clubu však jednoznačne staršia z dvojice amerických sestier prepísala anály, keď svojím 11. esom ukončila zápas so spomenutou španielskou kvalifikantkou. "Áno, 127 miľ za hodinu sa mi zdá dosť dobrý spôsob, akým ukončiť stretnutie," stručne komentovala menej charizmatickejšia zo sesterského dua.





Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Novinky
PostPosted: 29. June 2008 00:09 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|16. June 2024| 11:31
Peerová má slovenský pas a trénera Hromca

LONDÝN 28. júna (SITA) - Izraelská tenistka Šahar Peerová má dve novinky týkajúce sa Slovenska. Hráčka širšej svetovej špičky získala pred dvoma týždňami slovenský pas a len o niečo dlhšie má aj nového slovenského trénera - Martina Hromca. Dvadsaťjedenročná Izraelčanka, držiteľka troch singlových titulov z okruhu WTA, v tomto roku trochu ustúpila z predchádzajúcich pozícii, aj preto angažovala do svojho tímu nového kouča zo Slovenska. „Dostal som ponuku od Peerovej manažéra a počas druhého týždňa Roland Garros sme naštartovali spoluprácu. Som rád, že celkom úspešne,“ cituje internetová stránka STZ M. Hromca.

Momentálne sa jeho zverenkyňa nachádza na 26. pozícii dlhodobého rebríčka WTA Tour vo dvojhre a vo Wimbledone postúpila už do osemfinále. Vo vyrovnanom stretnutí 3. kola zdolala finalistku nedávneho Roland Garros v Paríži, Rusku Dinaru Safinovú 7:5, 6:7 (4), 8:6, keď jej súperka po takmer tri a polhodinovej dráme dohrávala na pokraji vyčerpania a pri štvrtom mečbale Peerovej urobila dvojchybu.

S bývalým daviscupovým reprezentantom Hromcom sa Izraelčanka dohodla na spolupráci zatiaľ iba do jesene tohto roka. „Hodnotiť budeme po US Open,“ dodal pre stz.sk Hromec, kedysi 218. hráč rebríčka ATP a ešte stále aktívny hráč najmä vo štvorhre.

Peerovej obaja starí rodičia pochádzajú zo Slovenska a v súvislosti s jej nadobudnutím slovenského pasu by v budúcnosti prípadne mohla reprezentovať Slovensko v Pohári federácie. “Teoreticky to síce prichádza do úvahy, ale až 36 mesiacov po tom, ako naposledy hrala za Izrael, čo bolo v apríli tohto roka," povedal nedávno pre agentúru SITA medzinárodný a športovo-technický riaditeľ Slovenského tenisového zväzu (STZ) Ľubomír Páleník. Zároveň dodal, že po získaní slovenského pasu by Peerová mohla oznámiť ITF svoju požiadavku reprezentovať Slovensko, ale aj na individuálnej úrovni by sa to mohlo stať až s akceptáciou slovenskej a izraelskej strany. Peerová bola v rebríčku WTA Tour zatiaľ najvyššie na 15. mieste k 29. januáru 2007.





Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Novinky
PostPosted: 29. June 2008 09:51 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|16. June 2024| 11:31

že vraj Serena :lol: ,čista sodoma komora... :D
ps:inac čo je to ta že v "diskusia o daniele" a že tam pod novinkami su ešte jedne...akože nechapem... :dunno:





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Re: Novinky
PostPosted: 30. June 2008 18:36 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 10
Location: Východné Slovensko
Local Time:
|16. June 2024| 11:31
No dan3yx to sa podarilo mne to tam nejako nechtiac dať.Ale ako som to urobila tak nato sa ma nepýtaj lebo to ani ja sama neviem.Všetkým sa,ale ospravedlňujem.No hold my čo sme z Microsoftu.....hahaha


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Novinky
PostPosted: 30. June 2008 18:53 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|16. June 2024| 11:31
No dan3yx to sa podarilo mne to tam nejako nechtiac dať.Ale ako som to urobila tak nato sa ma nepýtaj lebo to ani ja sama neviem.Všetkým sa,ale ospravedlňujem.No hold my čo sme z Microsoftu.....hahaha
hehe nevadiiiii :D ,ale ved ked ces to môžeš zmazať kedykolvek-je to tvoja tema a nikto ešte do nej nenapisal... ;)





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Novinky
PostPosted: 1. July 2008 11:16 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|16. June 2024| 11:31
Hewitt možno vynechá olympijské hry i US Open

LONDÝN 1. júla (SITA, AFP) - Austrálsky tenista Lleyton Hewitt v záujme dôkladného vyliečenia si chronicky problémového boku možno vynechá olympijské hry v Pekingu i newyorské grandslamové US Open. "Toto bol turnaj, na ktorom som chcel štartovať, ale teraz sa pokúsim o perspektívnejšie uvažovanie i riešenie. Chcem si ten bok dať úplne do poriadku, pretože sa to nelepší," skonštatoval L. Hewitt po pondelňajšej osemfinálovej wimbledonskej prehre 6:7 (7), 2:6, 4:6 so Švajčiarom Rogerom Federerom.

"Teraz celú záležitosť prekonzultujem s viacerými odborníkmi. Uvidíme, čo z toho vzíde," predznamenal víťaz medzinárodných otvorených majstrovstiev Anglicka 2002 a niekdajší líder renkingu L. Hewitt, ktorý momentálne figuruje až na 27. mieste v počítačovom poradí. Dvadsaťsedemročný rodák z Adelaide má zdravotné ťažkosti už od apríla. V rámci antukovej časti sezóny absolvoval len parížske Roland Garros a počas pondelňajšieho duelu s Federerom viackrát urobil grimasu od bolesti.

Držiteľ 26 titulov Hewitt, ktorý má s "FedExom" bilanciu 7:14 a prehral ostatných 12 vzájomných stretnutí, si napriek vyradeniu v britskej metropole zachováva optimistický prístup: "Samozrejme, Federer, Nadal a Djokovič momentálne z dlhodobého hľadiska vyčnievajú, ale napríklad dnes som vôbec nemal pocit, že som výkonnostne nejako nepreklenuteľne vzdialený. Potrebujem však byť zdravý."

Dvanásťnásobný grandslamový šampión Federer, ktorý postúpil aspoň do štvrťfinále na úrovni "veľkej štvorky" 17. raz v rade, v podstate súhlasil: "Myslím si, že Lleyton stále má potenciál na hornú desiatku či dokonca päťku. Ak odohrá za rok 25 turnajov a bude môcť predvádzať svoje reálne maximum, má obrovskú šancu byť bližšie k absolútnej špičke."





Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Novinky
PostPosted: 1. July 2008 17:42 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|16. June 2024| 11:31
Turnaj WTA Tour v Amelia Island možno presťahujú do Sawgrassu

JACKSONVILLE 1. júla (SITA) - Aprílový tenisový turnaj WTA Tour na zelenej antuke v Amelia Island na Floride možno presťahujú, ale len v rámci lokality Jacksonville o čosi južnejšie do Sawgrassu. Podujatie s históriou siahajúcou do sezóny 1980 sa po 22 rokoch kooperácie nedohodlo s dosiaľ sponzorujúcou spoločnosťou Bausch & Lomb na pokračovaní zväzku. Dianie manažujúca značka Octagon Enterprises poverila firmu Axia zabezpečením nového hlavného partnera pre turnaj, do ktorého finále sa tento rok prebojovala Dominika Cibulková. Zároveň rozoslali občanom Sawgrassu informačný list o možnom hostení turnaja v Country Clube na Ponte Vedra Beach a oslovili miestne úrady s ponukou. Predbežné úvahy hovoria o trojročnom kontrakte. Správu priniesli lokálne noviny The Florida Times-Union.





Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 403 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Diskusia o Daniele

Go to page Previous  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 27  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy