Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela is player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 51 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: US Open 2010
PostPosted: 1. September 2010 22:38 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|12. May 2024| 21:47
Šance istotne má , Elena v poslednej dobe nič nehrá.
to by som vobec netvrdil......teda sanca je VZDY......ale vsetci dobre danielu pozname, ona tie sance nevyuziva......a elena sa dobre rozbehla, nebezpecna je vzdy.....ja ju dokonca vidim niekde vo stvrtfinale, mozno semi.....



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: US Open 2010
PostPosted: 1. September 2010 23:55 
Offline
User avatar

Joined: 22. October 2009
Posts: 1148
Local Time:
|12. May 2024| 21:47
S Dementievovou to bude naozaj tazke... ale aj keby prehrala, nevadi. Som rad, ze dokazala aspon sem sa dostat.

Nemala to lahke. V tom teple... Ku koncu bola naozaj unavena..


Hantuchová po postupe do 3. kola žiarila spokojnosťou. "Bol to obojstranne výborný zápas. Hoci som nad Vaniou vyhrala už piatykrát, podobne ako v júni vo Wimbledone to bol boj o každú loptičku. Som rada, že som to napokon v koncovke zvládla. Teraz sa budem snažiť aspoň trochu zregenerovať, pôjdem na masáž a budem sa usilovať čo najlepšie sa pripraviť na ďalší náročný duel s Dementievovou. Dnešný súboj mi odčerpal dosť síl, no verím, že ešte v sebe nájdem energiu," povedala Hantuchová v prvom interview priamo na kurte.


A teraz este hra aj stvorhru! No dufam, ze si do 3R poriadne oddychne a snad Dementievu trosku potrapi a uvidime, ci aj nieco viac :)


Ach a to, co sa stalo Vike. Chuda :(



Everything in life happens for a reason


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Player
 Post subject: Re: US Open 2010
PostPosted: 2. September 2010 10:18 
Offline
User avatar

Joined: 31. August 2010
Posts: 7
Local Time:
|12. May 2024| 21:47
Tak zase netvrdím že je Dementieva slabá ale tak nemá takú formu ako minulý rok , takže šance sú očosi vačšie že by mohla Daniela postúpiť. No uvidíme , budem jej silno držať palce a dúfam že nesklame a aj keby hej tak nech ju aspoň potrápi a nech je to pre nás aspoň krásny zápas. :)

Inak vo štvorhre pekne zmietli z kurtu české hráčky 6:0 6:2 :D



__Daniela Hantuchová__


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Player
 Post subject: Re: US Open 2010
PostPosted: 2. September 2010 10:20 
Offline
User avatar

Joined: 31. August 2010
Posts: 7
Local Time:
|12. May 2024| 21:47
Ach a to, co sa stalo Vike. Chuda :(

No tej mi bolo tiež ľúto. Kukám , kukám a zrazu báác a bola na zemi ... A ja že už na US Open končí no ale dnes má naplánovanú štvorhru s Dinarou .. tak neviem neviem ...



__Daniela Hantuchová__


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: US Open 2010
PostPosted: 2. September 2010 13:50 
Offline
User avatar

Joined: 22. October 2009
Posts: 1148
Local Time:
|12. May 2024| 21:47
Fuha, to si este trufa riskovat? Snad nenastupi, ked vcera bola cely cas v nemocnici.



Mrzi ma, ze Daniela nema tolko stastia ako Cibulkova. Li Na vypadla v prvom kole a cely pavuk sa jej otvoril az do 4 kola, kde ma potencialne tiez lahsiu superku ako Daniela uz v 3 kole :/

Daniela ak sa chce rovnat Dementieva alebo dokonca vyhrat, musi vytiahnut svoj najlepsi tenis! Takze Daniela snad nas prekvapis, ale tentokrat v dobrom :D



Everything in life happens for a reason


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Player
 Post subject: Re: US Open 2010
PostPosted: 2. September 2010 23:56 
Offline
User avatar

Joined: 31. August 2010
Posts: 7
Local Time:
|12. May 2024| 21:47
Fuha, to si este trufa riskovat? Snad nenastupi, ked vcera bola cely cas v nemocnici.



Mrzi ma, ze Daniela nema tolko stastia ako Cibulkova. Li Na vypadla v prvom kole a cely pavuk sa jej otvoril az do 4 kola, kde ma potencialne tiez lahsiu superku ako Daniela uz v 3 kole :/

Daniela ak sa chce rovnat Dementieva alebo dokonca vyhrat, musi vytiahnut svoj najlepsi tenis! Takze Daniela snad nas prekvapis, ale tentokrat v dobrom :D

To uvidíme už dnes :) Hrá na Centri takže atmosféra bude skvelá :D .. o 17:00



__Daniela Hantuchová__


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: US Open 2010
PostPosted: 3. September 2010 14:16 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|12. May 2024| 21:47
Daniela tento rok ani vedľajšie dvorce neukúsila. :) ale to je fajn, lebo aspon si zvykla za tie prve dve kolá na tieto vačšie dvorce a snad jej to pomôže pri uderoch.

dnes držím prsty, celý zápas si snáď pozriem v pohodlí. len dufam, že v NY nebude pršať.



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: US Open 2010
PostPosted: 3. September 2010 14:29 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|12. May 2024| 21:47
Na off. webe us open som čítal, že majú byť prehánky nad ránom a neskôr popoludní, takže dážd by nemal zasiahnuť do začatia zápasov ale ja sa obávam vetra, ten tám má fúkať 30 km/s a po skúsenostiach z Pennetou už radšej nič nevravím...





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: US Open 2010
PostPosted: 3. September 2010 15:26 
Offline
User avatar

Joined: 22. October 2009
Posts: 1148
Local Time:
|12. May 2024| 21:47
No asi tak, tiez sa toho bojim. Dmentieva sa s tym vetrom urcite lepsie vysporiada, nez Daniela :/


Ale budu hrat na tom velkom stadione, kde by teoreticky ten vietor az tak zasahovat nemal ako na nejakom otvorenom kurte. Pokial sa ale ten vietor pekne dostane dovnutra a zacne tam virit ako v lieviku... tak o to to bude horsie potom :? :roll:



Everything in life happens for a reason


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: US Open 2010
PostPosted: 3. September 2010 17:40 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|12. May 2024| 21:47
Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: US Open 2010
PostPosted: 3. September 2010 17:46 
Offline
User avatar

Joined: 22. October 2009
Posts: 1148
Local Time:
|12. May 2024| 21:47
Daniela hrala celkom dobre, ked to otocila v prvom sete... potom ako vzdy sa zasekla a hned cely set prehrala, lebo Elena sa vratila do hry. Daniela po tych nevyuzitych set pointoch proste zvadla... :|



Everything in life happens for a reason


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: US Open 2010
PostPosted: 3. September 2010 17:51 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 95
Local Time:
|12. May 2024| 20:47
Neviem co mam povedat.Prve kolo bolo uplne super,to bol uplne nadherny tenis.druhe kolo to bolo trosku horsie ale bolo to pekny tenis.A to tretie co mam povedat nemam slov.Videl som to od stavu 5.5 a 15:40,takze prvy set nemozem hodnotit.A ten druhy to bol totalna katastrofa.Ked som sa dozvedel ze Daniela mala v prvom sete vedenie 5:2 a este niekolko setbalov a nevyuzila to tak potom viem preco bola taka odovzdana druhom sete.Daniela este nikdy ale nikdy nevyhrala zapasa v ktorom v prvom sete vyhravala 5:2 a prehrala ho,vzdy to skoncilo dvoch setoch pre jej superku.Je to zasrana psychika ktoru ma Daniela hodne labilnu,mohla by s tym uz nieco urobit (viem ze sa mi to lahko hovori niesom ziadny profi tenista).Podla mna by Daniela nemala robit si taketo stavy (myslim zapasove) mala by hrat tak ze sa budu dotahovat zo superkou do stavu 4.4 a potom to rozbali.Som nastavny lebo mala na viac ale to bolo iba v mojej mysli potom vyhratom prvom kole.Neviem.

Dufam ze ste ma pochopili co tym chcem povedat.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: US Open 2010
PostPosted: 3. September 2010 18:17 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|12. May 2024| 21:47
OOOO MOJ BOZE!!!!!!!!!!!!!!!! :roll: pozeral som od stavu 0:2 a prisiel som prave v najlepsom.....nebolo daniele toho vela co vytknut.....navyse, elena jej pomahala chybami a potom to bolo 5:2 a dufal som v skory koniec prveho setu.....ked nevyuzila tie setbally, vedel som ze je zle, lebo uz pri predoslom servise jej nechodil prvy servis a potom to bolo o nicom....a zrazu 5:5 a 5:7....otrasne....dalsi set mi bol jasny, chyby chyby chyby a nahravanie elene na winnery....prvy servis uplne odisiel, to bolo najhorsie.....co viac povedat???ja nevidim chybu len v daniele....podla mna pri sebe nema spravneho trenera, ved odkedy je s nim, nic moc nam neukazala....stale si trvam na svojom a podla mna je pre nu vhodny cahill a uz davno som nepocul, ze by spolu trenovali......cuadrado nebola dobra volba a dufam, ze sa ho na konci sezony zbavi a zacne pripravu s niekym novym......o tejto sezone som si myslel, ze bude zlomova a daniela sa na dlhsiu dobu ukoreni v top15......vidim to tak, ze tento rok skonci mimo top40 a dalsi rok bude pre nu este o to tazsi a uz zacnu daniele tikat biologicke hodiny...



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: US Open 2010
PostPosted: 3. September 2010 18:19 
Offline
User avatar

Joined: 22. October 2009
Posts: 1148
Local Time:
|12. May 2024| 21:47
Dementieva nehrala az tak dobre, ten prvy set bol naozaj hratelny... potom to uz fakt bolo len o Danielinych chybach :/


______________________________
Tato FB stranka nie je hodna Danielinho mena, len tam nadavaju nasim tenistkam... Dominike, Magde aj Daniele... nehovorim len o tejto prehre, stale... nema to tam uroven.



Trosku som tam protestoval a uz ma zablokovali. Ubohost.... :roll:



Everything in life happens for a reason


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: US Open 2010
PostPosted: 3. September 2010 18:41 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|12. May 2024| 21:47
Top
  Profile WWW
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 51 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy