Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela is player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 51 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: US Open 2010
PostPosted: 28. August 2010 18:36 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|1. May 2024| 10:53
Ale ta čosi, šak ja o Daniele nepočul až do roku 2006... A ak sa nemýlim, tak pohrebisko favoritou je to, ktoré je pripojené s boku na ten druhý najväčší kurt...
tak ja teda neviem, skus google :D



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: US Open 2010
PostPosted: 31. August 2010 00:19 
Offline
User avatar

Joined: 22. October 2009
Posts: 1148
Local Time:
|1. May 2024| 10:53
wohooo, perfektne :)


Daniela hrala solidne. Som rad, ze tentokrat Safina tak dobre neservovala ako v New Havene...

Hantuchová po triumfe nad Safinovou žiarila spokojnosťou. "Je to pre mňa veľmi cenné víťazstvo, ráta sa za dva zápasy. Bolo to z oboch strán veľmi kvalitné stretnutie a malo úroveň, ako keby išlo o osemfinále alebo štvrťfinále, nie o prvé kolo. Hoci som nastúpila so zabandážovaným stehenným svalom, počas celého zápasu som sa výborne pohybovala. Veľmi mi pomohli dva dni voľna, keď som vôbec nehrala a snažila som sa dať nohu do poriadku. Cítila som sa na dvorci fyzicky i mentálne čerstvejšia a dobre pripravená na náročný zápas. Dnes bolo veľmi teplo a snažila som sa Dinaru dostávať do dlhých výmen, aby sa fyzicky unavila. Hrala som dostatočne agresívne a mala som dobrú dĺžku úderov, čo bolo veľmi dôležité. Ak totiž proti Dinare zahráte kráky úder, vie to okamžite využiť a zaútočiť, vtedy je naozaj nebezpečná," povedala pre TASR Hantuchová, ktorá počítala s tým, že v 2. kole nastúpi proti Kingovej. S Američankou má priaznivú bilanciu 4:0, naposledy ju zdolala v júni v 1. kole Wimbledonu. "Vania je veľmi nepríjemná hráčka. Na US Open sú rychle dvorce, čo jej vyhovuje, pretože dobre servuje a rada chodí na sieť. Žreb tohtoročného US Open je dosť ťažký a musím sa snažiť ísť od zápasu k zápasu, každé víťazstvo je cenné," dodala Hantuchová.



Everything in life happens for a reason


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: US Open 2010
PostPosted: 31. August 2010 07:30 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|1. May 2024| 10:53
aj podla mna hrala daniela dost dobre, aj ked mi neustale zvysovala tlak tymi neuveritelnymi chybami ako napr. ten skvele dobehnuty kratas a nasledne vyhodenie lopticky asi meter von.....prvy set som vobec nevidel, dufal som, ze ked to nebudem pozerat, tak sa daniele bude darit, ale po prvoms ete som na to proste musel pozerat :D ten pohyb bol skvely, to treba uznat....forhendy boli tradicne klucove, bekhendy jej casto sli mimo a to hlavne po ciare....podla toho vzdy spoznam danielinu formu, ked jej bekhendy po ciare idu, viem, ze je dobre :) mam pocit ze sa stale moze daniela rozohrat k skvelym vykonom, este musi porazit king a budem stastny.....dementieva vyzera dost dobre, chcel by som vidiet zapas ich dvoch......a tie ruzove saty :hearts:



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: US Open 2010
PostPosted: 31. August 2010 08:43 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|1. May 2024| 10:53
Do stavu 5-1 v prvom sete to bolo od Daniely úžasné a aj preto, že aj tie údery po čiare z backhendu šli výborne, boli dosť agresívne a presné. Prakticky hrala Daniela bez chýb a dokázala pretlačiť Safinu vo výmene, toto sa aj Daniela naučila. Proste tie dobiehané forhanfové krosy už nevyhadzuje von ale vracia ich do kurtu a hned to vidno, pretože týmto sa dokáže dostať z tlaku. Daniela tam skúsila 2 krát kraťas ale, kedže jej nevyšiel tak od neho vypustilo a bolo to dobré rozhodnutie. Pak ale treba doviesť set do konca a Daniela začala vymýšľať a kedže jej to nešlo, tak hrala akurát tak ping pong a nie ten tenis. Ani neviem ako ale ten set nakoniec vyhrala :) Ale ten famózny voley na sieti - určite to bol úder dňa :D
Druhý set bol z Danielinej strany ako na hojdačke, raz jej to vychádzalo, raz nie. Naštastie to dopadlo dobre :)
Ako je jedno nechápem, tak daleko za základnou čiarou vidieť hrať takú hráčku aku je Dinara, žasnem...

A samozrejme, ten outfit bol prekrásny :heart2: :heart2: :heart2:





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: US Open 2010
PostPosted: 31. August 2010 14:21 
Offline
User avatar

Joined: 22. October 2009
Posts: 1148
Local Time:
|1. May 2024| 10:53
aj podla mna hrala daniela dost dobre, aj ked mi neustale zvysovala tlak tymi neuveritelnymi chybami ako napr. ten skvele dobehnuty kratas a nasledne vyhodenie lopticky asi meter von.....prvy set som vobec nevidel, dufal som, ze ked to nebudem pozerat, tak sa daniele bude darit, ale po prvoms ete som na to proste musel pozerat :D ten pohyb bol skvely, to treba uznat....forhendy boli tradicne klucove, bekhendy jej casto sli mimo a to hlavne po ciare....podla toho vzdy spoznam danielinu formu, ked jej bekhendy po ciare idu, viem, ze je dobre :) mam pocit ze sa stale moze daniela rozohrat k skvelym vykonom, este musi porazit king a budem stastny.....dementieva vyzera dost dobre, chcel by som vidiet zapas ich dvoch......a tie ruzove saty :hearts:
Tak to si urobil chybu, ze si to nepozeral :D

Pozri si to niekde, co to sem nahravali do videi...


Prvy set bol od Daniely skvely vykon! Hned od zaciatku jej vsetko vychadzalo, aj tie bekhendy. No na konci setu Daniela asi trosku znervoznila...ale dotiahla to potom do uspesneho konca :)



Everything in life happens for a reason


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: US Open 2010
PostPosted: 31. August 2010 15:33 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|1. May 2024| 11:53
Dažde odložili o dva dni môj odchod na Hornú Nitru a tak som si mohol pozrieť zápas s Dinarou, aj keď som naň opäť narazil náhodne počas prepínania kanálov. Prikláňam sa k slovám českého komentátora Eurosportu, ktorý úvod duelu nazval zápasom "dvoch nervóznych slečien". Danielina hra bola všelijaká, ale v konečnom dôsledku bola proti strojovo hrajúcej Safinovej jednoznačne lepšia. Proti Kingovej v 2. kole ju favorizuje jej bilancia 4:0 na zápasy, dúfam, že si ju udrží.
Mimochodom - dala sa prehovoriť aj na debla s Wozniackou (nastúpia proti Hlaváčkovej s Hradeckou), ako aj mix s Bhupáthím (nastúpia proti Kanepiovej a Lindstedtovi). Takže plný program ako za starých čias.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: US Open 2010
PostPosted: 1. September 2010 10:13 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|1. May 2024| 10:53
Ale ten famózny voley na sieti - určite to bol úder dňa :D

Ako je jedno nechápem, tak daleko za základnou čiarou vidieť hrať takú hráčku aku je Dinara, žasnem...


do toho voleja som sa zamiloval :)
a tiez ma cely zapas prekvapovalo, ako daleko dinara je za zakladnou ciarou...dokonca aj proti danielinmu druhemu servisu, ved taku chybu nerobi uz nikto, vsetky hracky cakaju na ten kick do bekhendu a pekne si dobehnu po vitazny return......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: US Open 2010
PostPosted: 1. September 2010 10:44 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|1. May 2024| 10:53
ja som celý zápas síce nevidel ale videl som začiatok a už som vedel, že toto Daniela musí vyhrať. proste bola agresívna a tie udery mali všetko čo mali mať. hlavne tie forehandy, tie sú famózne keď Daniela má čas sa na ne pripraviť. Určite po tých zápasoch po Pennete a Safine spravili s trénerom nejaké rázne zmeny a snáď pomôžu lebo Daniela sa mi predvčerom vážne na kurte páčila. hlavne nech ju to drží. ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Player
 Post subject: Re: US Open 2010
PostPosted: 1. September 2010 10:48 
Offline
User avatar

Joined: 31. August 2010
Posts: 7
Local Time:
|1. May 2024| 10:53
Ale ten famózny voley na sieti - určite to bol úder dňa :D
A samozrejme, ten outfit bol prekrásny :heart2: :heart2: :heart2:

Aký úder dňa :D To bol rovno úder US Open .. :D :D .. a outfit .. čo k tomu dodať .. Ona aj keby si na seba navliekla vrece by v ňom vyzerala úžastne :) ...



__Daniela Hantuchová__


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: US Open 2010
PostPosted: 1. September 2010 10:50 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|1. May 2024| 10:53
Ale ten famózny voley na sieti - určite to bol úder dňa :D

Ako je jedno nechápem, tak daleko za základnou čiarou vidieť hrať takú hráčku aku je Dinara, žasnem...


do toho voleja som sa zamiloval :)
a tiez ma cely zapas prekvapovalo, ako daleko dinara je za zakladnou ciarou...dokonca aj proti danielinmu druhemu servisu, ved taku chybu nerobi uz nikto, vsetky hracky cakaju na ten kick do bekhendu a pekne si dobehnu po vitazny return......
Nakoniec úder dňa to nebol, pretože Fedo sa musel vytiahnuť :D
Ten úder bol podobný aký zahrala Aga Radwanska proti Daniele vtedy v San Diegu...

Jj, Prakticky na returne jej nemala ako ublížiť, všetko to bolo na istotu ale tak je kus choré sa znervózňovať aj po víťaznej výmene... koľko razy to bolo...





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: US Open 2010
PostPosted: 1. September 2010 10:51 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|1. May 2024| 10:53
Ale ten famózny voley na sieti - určite to bol úder dňa :D
A samozrejme, ten outfit bol prekrásny :heart2: :heart2: :heart2:

Aký úder dňa :D To bol rovno úder US Open .. :D :D .. a outfit .. čo k tomu dodať .. Ona aj keby si na seba navliekla vrece by v ňom vyzerala úžastne :) ...

Ani nie :D Už mala na sebe vreco a nebolo to nič moc :lol:





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: US Open 2010
PostPosted: 1. September 2010 10:56 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|1. May 2024| 10:53
ja som celý zápas síce nevidel ale videl som začiatok a už som vedel, že toto Daniela musí vyhrať. proste bola agresívna a tie udery mali všetko čo mali mať. hlavne tie forehandy, tie sú famózne keď Daniela má čas sa na ne pripraviť. Určite po tých zápasoch po Pennete a Safine spravili s trénerom nejaké rázne zmeny a snáď pomôžu lebo Daniela sa mi predvčerom vážne na kurte páčila. hlavne nech ju to drží. ;)

Začiatok bol vynikajúci, Daniele sa nebála ísť do tých úderov, lenže ona ak vidí, že jej to ide, tak začne skúšať kraťasi a pod. a kedže to nejde tak už je vedľa jak tá jedľa a potom to bol od nej v prvom sete iba opatrný servis. Proste to isté sa musela stať aj v Stanforde, prvý set Daniela vyhrala 6-0 a potom si myslela, že to pôjde hladko ale začala vymýšľať a ono to nešlo. Zrazu jej nešli ani tamtie údery a bolo... Druhý set bol ako na hojdačke a bolo štastie, že to Daniela zvládla. Jej zápas je taká sinusoida... Raz si hore a niekedy zas dole.





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

ITF Player
 Post subject: Re: US Open 2010
PostPosted: 1. September 2010 11:02 
Offline
User avatar

Joined: 31. August 2010
Posts: 7
Local Time:
|1. May 2024| 10:53
Ani nie :D Už mala na sebe vreco a nebolo to nič moc :lol:

Myslíš asi tú Austráliu :) :) ..



__Daniela Hantuchová__


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: US Open 2010
PostPosted: 1. September 2010 22:13 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|1. May 2024| 10:53
Ani nie :D Už mala na sebe vreco a nebolo to nič moc :lol:

Myslíš asi tú Austráliu :) :) ..
presne tu :D ale nahodou, aj sharapova mala to vreco na sebe a jej to seklo :)



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Player
 Post subject: Re: US Open 2010
PostPosted: 1. September 2010 22:21 
Offline
User avatar

Joined: 31. August 2010
Posts: 7
Local Time:
|1. May 2024| 10:53
Daniela je v 3 kole. Ale nadrela sa to je fest .. Už len sa pripraviť na Dementieva, Šance istotne má , Elena v poslednej dobe nič nehrá.



__Daniela Hantuchová__


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 51 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy