Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 24 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon 2010
PostPosted: 23. June 2010 20:03 
Offline
User avatar

Joined: 22. October 2009
Posts: 1148
Local Time:
|18. April 2024| 16:26
Zvladla to, ale dalsie kolo bude tiez tazke... Musi zabrat. Pome! :D



Everything in life happens for a reason


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: The Championships, Wimbledon 2010
PostPosted: 24. June 2010 13:12 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|18. April 2024| 17:26
Hovorí sa, že dôležitý je postup, ale mne sa celkom nepáči, ako sa Daniela v 1. kole natrápila. Nemám čas sledovať tenis ani žiadny iný šport, ale moje slová o nerozohranosti na tráve sa potvrdzujú. No snáď v 2. kole nebude mať toľko roboty, ktovie ako je so so Strýcovou, známou svojou až prehnane cholerickou povahou.


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon 2010
PostPosted: 24. June 2010 17:42 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|18. April 2024| 16:26
tak sprvu. to, že vypadla mi až tak nevadí lebo Sarapovová by ju zničila.

po druhé, Strýcová je otrasne nesympatická hráčka pre mňa. tie jej výkriky ku konci boli ozaj dosť nepríjemné. myslím, že stokrát radšej mám Ivanovicovej Ajde!

a za tretie, myslím, že tráva už dávno nie je Danielin obľúbený povrch. lepšie hrá na antuke a myslím, že tam je lepšia a dokonca aj nebezpečnejšia ako na tráve lebo jej podanie už vlastne nie je tak silné ako v minulosti. tak či onak, Daniela bola aj nerozohratá.

a teším sa veľmi na hard turnaje. ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon 2010
PostPosted: 24. June 2010 17:45 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|18. April 2024| 16:26
nemam slov na toto.........proste otrasne......nech sa daniela nehneva, ale spravila si jednu obrovsku hanbu a to na wimbledone, ktory je jej najoblubenejsi....uz viackrat som bol tento rok sklamany, ale z prehier s favoritkami....teraz daniela dokazala, ze je zase raz uplne mimo a som sklamany asi najviac od semifinale AO 2008...asi si na par tyzdnov od daniely poriadne oddychnem a letnu sezonu sledovat nebudem, mozno sa zobudi.........



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon 2010
PostPosted: 24. June 2010 17:48 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|18. April 2024| 16:26
nemam slov na toto.........proste otrasne......nech sa daniela nehneva, ale spravila si jednu obrovsku hanbu a to na wimbledone, ktory je jej najoblubenejsi....uz viackrat som bol tento rok sklamany, ale z prehier s favoritkami....teraz daniela dokazala, ze je zase raz uplne mimo a som sklamany asi najviac od semifinale AO 2008...asi si na par tyzdnov od daniely poriadne oddychnem a letnu sezonu sledovat nebudem, mozno sa zobudi.........


nemyslím, že to bolo až tak otrasne. skrátka súperka toho dosť vybehala a samozrejme Daniela mohla hrať lepšie ale tak čo už. ja si myslím, že by mala zmeniť obľúbený povrch lebo tráva to ozaj podľa mňa nie a ani nikdy nebola. a Daniela hrala od začatku tu dosť zle a myslím, že by bolo zahanbujuce pripísať ôsme víťazstvo Sarapovovej, ktorá by ju skúkla v dvoch setoch a to ešte aj dosť hladko.



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon 2010
PostPosted: 24. June 2010 17:54 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|18. April 2024| 16:26
Úplne súhlasím unonumero, tá tráva nieje Danielyn povrch, možno bol ale v roku 2002 ked mala omnoho razantnejšie podanie napríklad... To čo tu hrala bola jedná veľká hojdačka, bol čas ked hrala tak otrasne, že som vypol TV a čas, kde som nevedel nájsť slová, vid. break na *3-4... neviem ani čo mám napísať. Tento wimbledon je jedno veľké sklamanie...





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon 2010
PostPosted: 25. June 2010 03:23 
Offline
User avatar

Joined: 22. October 2009
Posts: 1148
Local Time:
|18. April 2024| 16:26
Skoda toho 2 setu. V 3 sete to este vyzeralo nadejne ku koncu... ale potom par neuveritelnych lopticiek cesky a par chyb Daniely a uz bolo po zapase :/

Dufam, ze sa z tejto prehry Daniela pouci. Vyzera to, ze by aj mohla :)

"Takéto zápasy musím určite vyhrávať, keď chcem pomýšľať na väčšie úspechy na grandslamoch. Tentokrát budem na seba tvrdá, ale veľmi som to pokazila. Mala som pocit, že za stavu 4:4 to otáčam, no pokazila som return po druhom podaní a už sa to viezlo. Všetko to bolo dnes o mne. Začala som pritom veľmi dobre, agresívne, nepustila som ju k ničomu. Na začiatku druhého setu som však stratila servis a začala som hrať príliš opatrne. Prestala som sa hýbať a celé to nabralo zlý smer. Bojovala som, šance boli aj v poslednom geme, no spravila som chyby, ktoré sa nmmsú robiť. Súperka sa dobre hýbala, prekvapila ma, ako servovala. Aj druhý servis mala veľmi dobrý,"



Aj ja sa tesim na dalsie turnaje na harde :)



Everything in life happens for a reason


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: The Championships, Wimbledon 2010
PostPosted: 25. June 2010 13:00 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|18. April 2024| 17:26
Som aj nie som sklamaný. Keďže na tráve tohto predtým veľa nenahrala, dalo sa to čakať. Ale na druhej strane som dúfal, že ešte je v Danieliných silách poraziť Strýcovú. No aspoň si sebakriticky priznala chyby. Nech sa jej viac darí na harde.


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: The Championships, Wimbledon 2010
PostPosted: 3. July 2010 20:15 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|18. April 2024| 17:26
Wimbledon 2010 vyhrala medzi ženami Serena, čo nie je až také prekvapenie. Zaujímavá je "invázia" českých hráčov - Berdych vo finále mužskej dvojhry, Kvitová v SF ženského singla a K. Plíšková triumfálne v juniorke. A kde zostali naši? V šedej zóne priemeru.

P.S. Daniela si dá ako vlani letnú prestávku. Hrať začne až na šnúre (severo)amerických hardových turnajov, prvým je Stanford so začiatkom 26. júla.


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 24 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy