Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 40 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3
Author Enter your Message here

Lukyno
 Post subject: Re: Roland Garros 2010, Paríž
PostPosted: 31. May 2010 21:31 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 11:39
Bál som sa tohto zápasu, väčšina čakala od Daniely postup, dokonca semifinále ale nejako ja som neveril no iba dúfal. Ale po tom čo som videl prvých 8 gamov som zmenil názor, takto Danielu už od začiatku som nevidel hrať... to bolo neskutočné... žial vidno, že jeden moment dokáže úplne Danielu rozhodiť, nemyslím si, že to bola tá hrubá chyba pri bp, stáva sa hej ale skôr tá loptička pri servise, pri ktorej šla Daniela na lavičku... takéto veci sa jej stali už viac krát a nikdy to nedopadlo dobre... sa mi zdalo, že to druhého setu nevošla dosť uvoľnene a Jankovic ako parný vlak to úplne zúžitkovala... ku koncu ešte malé kúsanie a to bolo všetko. O to viac ma mrzí tá prehra, pretože viem, že na ten zápas Daniela mala ale žial nestalo sa... ALE CHCEM POZDVIHNUT NIE LEN UDERY, KTORE BOLI FAMOZNE ALE ... POHYB... to bolo neuveritelne ako sa hýbala, ba dokonca ako dokázala pozahrávať tie dobiehané forhandy, ktorými sa dokázala dostať do hry... ide tráva a tam čakám titul !!!

Dan3yx neviem ci si videl ten zapas v sobotu?Ja som ho videl a tam bola cely zapas agresivna v tomto stretnuti nebola tak agresivna ako v sobotu, este mozno prve 3 alebo 4 gemy hrala ako v predoslom zapase ale potom to bolo take tukanie kto skor urobi chybu.Totiz v sobotu chodila na siet,robila kratasy, forhendy a backhandy pociare boli dnes to nebolo a to tu chybalo, keby hrala ten tenis co v sobotu videl by som na postup v dvoch setoch ale bohuzial.Verim som jej po sobote ale strasne.A o to viac som sklamany. V jednom s tebou suhlasim to eso co jej neuznali tak to ju zlozilo totalne dole.

Videl som a bol to vážne jeden s jej podarených zápasov... to ako hrala Daniela super bolo vlastne písané presne o tých 4 gamoch. Na druhej strane som písal, že som sa bál tohto zápasu ani nie tak, že Daniela hra zle ale po výbornom výkone prichádza stagnácia u Daniely a to neustále ale ako som písal milo ma prakvapila. Ten začiatok bol famooozny, obojstranne výborný duel. Žial Daniele trebalo v rozhodujucom momente potreba coachingu a tá nebola... ale ja to už nerozoberám, proste stalo sa, stávalo sa to už dávnejšie a ak k tomu príde tak sa to bude aj stávať... Ale jedna vec je jasná ak hrá Daniela tak ako vie, je to podľa mňa najpozeranešia hráčka čo sa tíka s pohladu fanusika v Tv... a to už berem s pohladu oca, ktorý Danielu nemusí a ona ho sere aj ked vyhráva... :lol: :lol: :lol:





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Roland Garros 2010, Paríž
PostPosted: 1. June 2010 08:47 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 11:39
Druhý set bol odstrašujúci. Aj keď dávala loptičkám zvláštne uhly, nič jej nepadlo tam kde chcela. Skrátka úplne bola mimo. Bolo jasné, že Daniela sa z tohto nepozviecha a tak to aj dopadlo. Mňa len neskutočne štve, že Daniela hrá pekný tenis ale stále nie a nie sa zbaviť v tom renkingu 25 miesta. Nechápem ako tak môže stagnovať. Už ma to dosť štve a myslím, že takto tam ostaneme aj tuším dokonca roku.

:?
este ze si spomenul tie uhly!!aj by som zabudol na par tych neuveritelnych bekhendovych crossov! tie boli famozne, prave toto chyba v dnesnom zenskom tenise, vsetky sa tlacia cez zakaldnu ciaru a cez silu, ale myslim, ze daniela je uz jedna z poslednych, ktore vymyslaju tieto brilantne crossy a preto bude pre mna vzdy jednotka, pretoze ma pestry a technicky dokonaly tenis.....ten jeden cross, uz neviem presne kedy, tak ten by nezahrala ziadna ina hracka, to aj moja mama otvarala oci! :D
k rankingu....ono to stagnuje, pretoze pred danielu sa dostali hracky ako henin, rezai, martinez-sanchez, ktore nahrabali furu bodov v poslednom case a maju pred danielou naskok mozno aj 500 bodov...a stve ma tam aj ta chlapina schiavone, vzdy sa dostane do zaverecnych kol na turnajoch...treba dufat, ze v lete poju niektore dole, napr pennetta urcite neobhaji vsetko, ale na druhej strane tam ma dost na obhajovanie aj daniela, zase treba dufat, ze sa to nejako obhaji :)



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Roland Garros 2010, Paríž
PostPosted: 1. June 2010 08:49 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 11:39
este jednu vec si treba uvedomit, HRALO SA NA ANTUKE!!! :)



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Roland Garros 2010, Paríž
PostPosted: 2. June 2010 00:47 
Offline
User avatar

Joined: 22. October 2009
Posts: 1148
Local Time:
|29. March 2024| 11:39
ako bolo povedane, skoda zapasu s Jelenou po tom stave 4:4

Urcite na to Daniela mala... no a po tom prvom sete uz bola Jelena na koni


Danielu rozhodilo hlavne to napomenutie od Umpirovej

ach, skoda, ze za vsetky tie roky sa Daniela nevie viacej koncentrovat a hodit niektore veci za hlavu :/


ale aj tak velmi uspesny RG pre Danielu :)



Everything in life happens for a reason


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Roland Garros 2010, Paríž
PostPosted: 2. June 2010 15:36 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 12:39
Jankovičová práve postúpila v Paríži do SF. Už som prestal počítať prípady, keď Daniela vypadla z turnaja s jeho budúcou víťazkou, aj keď Srbka má pred sebou ešte dva zápasy. Z RG som videl len dva zápasy, zhodou okolností labutie piesne Cibulkovej a Hantuchovej. Oba mohli dopadnúť inak. U Daniely určite nastala zmena v spôsobe pohybu (naozaj dosť toho v 1. sete vybehala) a úderoch (tie krosy s neskutočnými uhlami), ale zostalo jedno veľké mínus - hranie sa na rozhodcu. Už toľkokrát si týmto zápas zničila, myslel som si, že sa poučí, ale nestalo sa. Jednoducho rozhodcovia sú ľudia, môžu sa mýliť, ale či bola lopta dobrá alebo nie, určujú oni, ak to nevie lepšie jastrabie oko. Zo zápasu som preto sklamaný, nech už hrala dovtedy na RG akokoľvek dobre, týmto si to dosť pokazila. Navyše najmä médiá to zas zobrali tak, že keď tento rok dvakrát zdolala Jankovičovú na antuke, automaticky sa tak stane aj v Paríži. Napriek všetkému hlavne Daniela stále drží slovenský ženský tenis na popredných miestach a ak sa Cibulková a Rybáriková čoskoro k niečomu nezmôžu, ešte tomu tak dlho bude.

P.S. V Paríži sa dnes rozhodlo, že Slovenky nastúpia v 1. kole svetovej skupiny Pohára federácie 5.-6. februára 2011 doma v bratislavskom NTC proti Češkám.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: Roland Garros 2010, Paríž
PostPosted: 3. June 2010 17:48 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 95
Local Time:
|29. March 2024| 10:39
Takze dost prekvapive finale pre mna.Dufam ze Sam to vyhra Schiavone si to nezasluzi.


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Roland Garros 2010, Paríž
PostPosted: 4. June 2010 13:29 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 11:39
je zvláštne, že hráčky, ktoré sa kedysi vôbec nemohli porovnávať s Danielou a jej talentom zrazu dosiahli viac ako samotná Daniela. I keď Danieline maximum bolo 5 miesto v renkingu, vďakabohu v tomto ju ešte žiadna nepredbehne lebo Sam a Schiavone si podelia 6 a 7 miesto v rebríčku. ;)

ani jednu z nich nemám rád, ale už nech to vyhrá Samantha keď tak.



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Roland Garros 2010, Paríž
PostPosted: 4. June 2010 22:44 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 11:39
tak tak, obidve predstavitelky ,,muzskeho" zenskeho tenisu, dokonca sa na muzov aj podobaju.....neviem si predstavit ako jedna z nich zdviha trofej, beriem to skoro ako upadok zenskeho tenisum kedze to vyhra nefavoritka a navyse hracka, od ktorej by to nikto nikdy necakal....som za stereotyp :D vyhovuje mi ked si grandslamy delia williamsky, po pripade kim alebo nejaka ruska....lebo sa tym vzdy potvrdi, ze kralovien nie je az tak vela......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: Roland Garros 2010, Paríž
PostPosted: 7. June 2010 10:24 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 95
Local Time:
|29. March 2024| 10:39
Ked vyhrala Pariž Schiavone tak Daniela by mala vyhrat Wimbledon neverim ze Talianka je lapsia ako Daniela.


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Roland Garros 2010, Paríž
PostPosted: 7. June 2010 18:25 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 11:39
v mojich očiach je Daniela s dvoma titulmi ktoré sa nazývajú aj piaty grandslam oveľa lepšia ako Schiavone.

a inak Daniela je od nej o tri roky mladšia takže ešte stále je čas na zlepšovanie ako vidím u Daniely.



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 40 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy