Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 17 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page 1, 2  Next
Author Enter your Message here

Golden Slam
 Post subject: Internazionali BNL d'Italia 2010, Rím
PostPosted: 30. April 2010 12:14 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 10:01
image



Internazionali BNL d'Italia

Dátum: 2. - 8. mája 2010
Miesto: Rím, Taliansko
Kategória: Premier
Dotácia: 2.000.000 USD
Povrch: antuka, vonku

Internet:

Danielin vlaňajší výsledok: Prehra v 2. kole s Kuznecovovou 3:6, 3:6.

Výsledky v roku 2010:

Dvojhra - 1. kolo: Francesca Schiavoneová (13-Tal.) - Daniela Hantuchová 3:6, 6:2, 6:2


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Internazionali BNL d'Italia 2010, Rím
PostPosted: 30. April 2010 13:10 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 10:01
Pavúk dvojhry



U Dominiky to vidím stop v 1. kole, Daniela by šancu mala, ale Francesca je doma a bude po tejto stránke trochu vo výhode. Daniele by mohlo pomôcť, že Rím tak vychvaľuje. :D

Pozor! Turnaj sa začína už v nedeľu!


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Internazionali BNL d'Italia 2010, Rím
PostPosted: 30. April 2010 15:50 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 09:01
ja to vidim na rychle prehry v oboch pripadoch.........zreb bol zase ,,milostivy", aj ked sa velmi nedalo vyberat.......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Internazionali BNL d'Italia 2010, Rím
PostPosted: 30. April 2010 20:10 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 09:01
U Daniely by som to az tak pesimisticky nevidela, aj ked Schiavone je narocna superka a hra doma, ale Daniela je vo forme.... pokial sa dala fyzicky dokopy......no uvidime 8-)


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Internazionali BNL d'Italia 2010, Rím
PostPosted: 30. April 2010 21:25 
Offline
User avatar

Joined: 22. October 2009
Posts: 1148
Local Time:
|29. March 2024| 09:01
Dufajme, ze zabojuje :) Sance tam su... ak predvedie to, co doteraz :)



Everything in life happens for a reason


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Internazionali BNL d'Italia 2010, Rím
PostPosted: 30. April 2010 23:04 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 09:01
no jasne, ze daniela je vo forme...lenze aj schiavone ma formu a navyse na antuke a pred domacim publikom....neviem, ale radsej budem pesimistickejsi, lebo vzdy ked som, daniela prekvapi :)



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Internazionali BNL d'Italia 2010, Rím
PostPosted: 1. May 2010 09:13 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. March 2024| 09:01
Podle mě docela hratelné, pokud si Daniela udrží formu, kterou nabrala v Miami. Domácího publika bych se až tolik nebál, jednak nejde o nějaké skandování jako při fotbale a druhak na tento turnaj si stejně moc lidí cestu nenajde. Je pravda, že Italka teď taky měla dost dobrých zápasů, ale Daniela je celkově lepší hráčka.


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Internazionali BNL d'Italia 2010, Rím
PostPosted: 1. May 2010 10:04 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 09:01
keby Daniela nebola v takej forme v akej je posledné týždne tak by som bol pesimista ale nemám na to dôvod a myslím, že Schiavone by mala zdolat. tiež si myslím, že Daniela je celkovo lepšia hráčka ako Francesca. Verím, že Daniela vyhrá v dvoch setoch. ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Internazionali BNL d'Italia 2010, Rím
PostPosted: 1. May 2010 12:18 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 09:01
keby Daniela nebola v takej forme v akej je posledné týždne tak by som bol pesimista ale nemám na to dôvod a myslím, že Schiavone by mala zdolat. tiež si myslím, že Daniela je celkovo lepšia hráčka ako Francesca. Verím, že Daniela vyhrá v dvoch setoch. ;)
ja radsej zostanem pesimistom :D pamatam si par ich zapasov a schiavone na danielu vzdy vedela hrat......jasne, viem, aku ma daniela formu, ale schiavone a na antuke......
a martin, nemyslim si, ze tam bude malo divakov....tento tyzden pocas atp turnaja tam je od stvtfinale ,,narvano" a ked pojde o domacu hracku, tak si rimania najdu na nu cas :)
jaj, tak rad by som teraz bol v rime.....s danielou sme sa minuli len o necely mesic :)



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Internazionali BNL d'Italia 2010, Rím
PostPosted: 2. May 2010 14:18 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. March 2024| 09:01
Mužské turnaje mají větší návštěvnost, takže tímhle bych se zrovna neřídil. V minulých letech na ženskou část turnaje nebyla návštěva nikdy valná. No a Schiavone není zrovna někdo, kdo by do hlediště měl přitáhnout davy. Není to ani nějaká skvělá hráčka a ani není moc hezká. Ale tak uvidíme, kolik lidí přijde, beztak si ale nemyslím, že by divácká kulisa měla nějak promluvit do výsledku tohoto zápasu.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Internazionali BNL d'Italia 2010, Rím
PostPosted: 2. May 2010 19:16 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 09:01
Ale tak uvidíme, kolik lidí přijde, beztak si ale nemyslím, že by divácká kulisa měla nějak promluvit do výsledku tohoto zápasu.
ja som to skor myslel tak, ze domace prostredie talianku vyhecuje k dobremu vykonu :)



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Internazionali BNL d'Italia 2010, Rím
PostPosted: 3. May 2010 21:39 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 10:01
No to som sa sekol! Môj tip dopadol presne naopak - Daniela prekvapujúco (?) prehrala, Cibulková postúpila, hoci sa poriadne potrápila s náhradníčkou Stosurovej. Ťažko sa objektívne vyjadriť, no zachytil som, že Schiavoneová chytila na "staré kolená" formu a keďže Daniela antuku až tak nemusí, dopadlo to takto. Škoda.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Internazionali BNL d'Italia 2010, Rím
PostPosted: 4. May 2010 11:01 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 09:01
velka skoda, sice som to cakal, ale dufal som, ze nakoniec daniela vyhra.....ten zapas bol tesny, ale to som usudil len zo statistik, ktore su takmer vyrovnane....ale zapas som nevidel neviem co sa tam dialo......len dufam, ze to zase nie je stara dobra daniela....myslis si, ze ma formu a ona sa len pohybuje na sinusoide....



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Internazionali BNL d'Italia 2010, Rím
PostPosted: 4. May 2010 14:13 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|29. March 2024| 09:01
no ja som ten zápas videl len od stavu 1:2 do 4:3 v prvom sete, kde Daniela sériou troch hier v rade otočila a hrala vtedy dobre, minimálne tak ako vo Fed Cup-e proti Jankovič. Dokázala dobre tlačiť na Talianku, mala kvalitný servis, dobrý prechod k sieti skvelé zakončenia. Čo sa stalo potom neviem, lebo som musel ísť do školy, ale myslel som, že to Daniela zvládne, hoci som čakal trojseťák. Síce tá prehra zamrzí hlavne, keď viedla, ale aj to sa stane...



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Internazionali BNL d'Italia 2010, Rím
PostPosted: 4. May 2010 14:44 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 09:01
Ja som videl iba tretí set a pravdupovediac to bolo trápenie... Hh, v druhom sete mala Daniela 7 bp a využila veľké nič, naopak Schiavone 2/2 ... No a tretí set. Daniela podávala ako prvá, po odvrátení s 15-40, bojovala ešte o gam ale vždy do výhody šla talianka, Daniela síce stále odvrátila dobrým serv. no pri poslednom neodvrátenom po výbornou servise, ktorý letel tesne ku sieti mohla Daniela opäť odvrátiť ale namiesto vypalenia na druhú polku kurtu zvoli kraťas, ktorý jej nevyšiel o asi centimeter... pak sa tu už iba viezlo, tie Schiavoneovej vysoké lopty Danielu úplne rozhodili, robila úplne zbytočné chyby a frustrácia rástla, ono boli aj náznaky hodenia rakety, tak trošku som aj chcel aby ju hodila :D :D :D pri stave 1-3 a 30-0 na servise opäť urobila s tých vysokých lôpt chyby a bolo i po servise i po zápase... Chválim ten oranžový outfit :heart2: ale to je všetko... azda to bola iba náhoda, lebo s takou hrou akú predvádzala no hrôza des... žiaden útok, nevnútila svoju hru súperke vôbec... škoda no...





Top
  Profile WWW
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 17 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page 1, 2  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy