Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 21 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page 1, 2  Next
Author Enter your Message here

Golden Slam
 Post subject: Pohár federácie SR - Srbsko, play off o svetovú skupinu
PostPosted: 20. April 2010 20:53 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 17:25
image
Pohár federácie Slovensko - Srbsko, play off o postup do svetovej skupiny

Kde: Belehradská aréna, Belehrad, Srbsko
Kedy: 24. a 25. apríla 2010
Povrch: antuka, hala
Lopty: Dunlop Fort
Informácie o vstupenkách:
Ceny vstupeniek: sobota 6 eur, nedeľa 7 eur, dvojdňová 12 eur

Predbežné nominácie tímov

Slovensko: Daniela Hantuchová, Dominika Cibulková, Magdaléna Rybáriková, Lenka Wienerová, kapitán: Matej Lipták

Srbsko: Jelena Jankovičová, Bojana Jovanovská, Ana Jovanovičová, Aleksandra Kruničová, kapitán: Dejan Vraneš

Program

Žreb: 23. apríla, 12.00 h
Sobota 24. apríla: od 14.00 h - prvé dve dvojhry
Nedeľa 25. apríla: od 14.00 h - záverečné dve dvojhry a štvorhra

Rozhodcovia
Hlavný: Andreas Egli (Švajčiarsko)
Empajroví: Emmanuel Joseph (Francúzsko), Gabriela Zalogová (Poľsko)

Televízia

Sobota: 14:00 - 17:10 Dvojka
Nedeľa: 14:00 - 17:00 Dvojka

Výsledky

Slovensko - Srbsko 3:2

Jelena Jankovičová - Magdaléna Rybáriková 7:6(5), 6:3
Daniela Hantuchová - Bojana Jovanovská 6:2, 6:2
Daniela Hantuchová - Jelena Jankovičová 7:6(2), 5:7
Bojana Jovanovská - Magdaléna Rybáriková 6:1, 7:6(4)
Hantuchová, Rybáriková - Jankovičová, Jovanovská 6:4, 6:3


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Re: Pohár federácie SR - Srbsko, play off o svetovú skupinu
PostPosted: 20. April 2010 21:20 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 17:25
So Srbkami sme sa stretli v roku 2007 a vyhrali sme 4:1. Teraz to môžme zopakovať, keďže im chýba Ivanovičová a Jankovičová má zranené ľavé zápästie, ale zrejme nastúpi. V stredu bude jasné, či nastúpi Dominika. V Belehrade je zatiaľ len Rybáriková, ktorá si dnes prvýkrát vyskúšala antuku v belehradskej Aréne. Lenka Wienerová pricestuje v stredu, Daniela je stále v USA. Začiatok zápasu sa eventuálne môže posunúť o jeden alebo dva dni, podľa pravidiel sa musí dohrať najneskôr v utorok.
Držím babám palce, ale sledovať všetky zápasy nebudem môcť. Píšte sem svoje dojmy, aby to nebolo tak mŕtvo.


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Pohár federácie SR - Srbsko, play off o svetovú skupinu
PostPosted: 21. April 2010 15:19 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 17:25
Situácia po dnešku je nasledovná: Cibulková nenastúpi, nahradí ju 16-ročná Košičanka Jana Čepelová. Daniela je už na Slovensku a vo štvrtok odlieta do Srbska. Týmto sme aj my oslabení, ja Magde vo svetle doterajších turnajových výsledkov veľmi neverím, ale Fedcup je špecifická súťaž a možno ju Lipták motivuje lepšie ako Mihal.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Pohár federácie SR - Srbsko, play off o svetovú skupinu
PostPosted: 21. April 2010 15:56 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 16:25
Situácia po dnešku je nasledovná: Cibulková nenastúpi, nahradí ju 16-ročná Košičanka Jana Čepelová. Daniela je už na Slovensku a vo štvrtok odlieta do Srbska. Týmto sme aj my oslabení, ja Magde vo svetle doterajších turnajových výsledkov veľmi neverím, ale Fedcup je špecifická súťaž a možno ju Lipták motivuje lepšie ako Mihal.
cepelova???? to myslia vazne??????
no tak teraz som naozaj zvedavy, ako to dopadne...daniela i jelena vyhraju svoje povinne zapasy si myslim, rozhodujuce zapasy budu medzi dvojkami, podla mna magda prehra a daniela-jelena....aj po tom triumfe minuly tyzden si myslim, ze vyhra jelena...



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: Pohár federácie SR - Srbsko, play off o svetovú skupinu
PostPosted: 21. April 2010 18:07 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 95
Local Time:
|29. March 2024| 15:25
Moj osobny názor je ten ze to bude rozhodovat stvorhra.A ta bude pre nas


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Pohár federácie SR - Srbsko, play off o svetovú skupinu
PostPosted: 22. April 2010 20:18 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 17:25
Daniela dnes pricestovala do Belehradu. Zvyšok zo správy TASR:
"V Charlestone som odohrala super turnaj a odniesla som si z neho mnoho zážitkov, no odvtedy sa toho veľmi veľa udialo. Vulkanický popol z islandskej sopky paralyzoval leteckú dopravu a nemohla som sa dostať z Ameriky do Európy. Ani neviem, koľko letov som dokopy absolvovala. Spala som veľmi málo hodín, dalo by sa to zrátať na prstoch jednej ruky. Cítim sa strašne unavená a ospalá," povedala v rozhovore pre Slovenský rozhlas Hantuchová, ktorá v stredu v Miláne navštívila svojho fyzioterapeuta. "Nevyzeralo to veľmi dobre nielen s mojím ramenom, ale ani s chrbtom, v ktorom ma seklo ešte počas turnaja v Indian Wells. Bolo tam kopec roboty, no fyzioterapeut mi veľmi pomohol. S fedcupovým lekárom Romanom Fanom a masérom Zdenkom Ďurišom teraz urobíme všetko pre to, aby som cez víkend mohla hrať. Dôležité je, aby sa rameno dalo do poriadku. Máme veľkú šancu vyhrať a postúpiť medzi najlepších osem tímov sveta." Hantuchová správam o možnej neúčasti srbskej jednotky Jeleny Jankovičovej, ktorú zdolala vo štvrťfinále v Charlestone, nepripisuje veľký význam. "Informácie o jej zranení zápästia beriem s rezervou. Po prehre so mnou sa sťažovala, že mala problémy s bekhendom, no práve týmto úderom ma dostávala do nepríjemných situácií. Na bekhend sa navyše používa ľavá ruka, ale už sa nechcem k tomu vyjadrovať. Výhra nad Jelenou v Charlestone mi môže dodať sebavedomie, aj keď každý zápas je iný a v Belehrade bude mať podporu domáceho publika. Je to bývalá svetová jednotka, očakávam ťažký duel. Každé fedcupové stretnutie je otvorené a naše šance vidím 50:50. Urobíme však všetko pre to, aby sme zvíťazili," zakončila Hantuchová.


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Pohár federácie SR - Srbsko, play off o svetovú skupinu
PostPosted: 23. April 2010 14:08 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 17:25
Žreb fedcupového stretnutia Slovensko - Srbsko

Sobota

14.00 Jelena Jankovičová - Magdaléna Rybáriková, Bojana Jovanovská - Daniela Hantuchová

Nedeľa

14.00 Jankovičová - Hantuchová, Jovanovská - Rybáriková, štvorhra: Jankovičová, Ana Jovanovičová - Hantuchová, Rybáriková


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: Pohár federácie SR - Srbsko, play off o svetovú skupinu
PostPosted: 23. April 2010 21:48 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 95
Local Time:
|29. March 2024| 15:25
Jedna primitivny otazka bude to v TV ako som studoval program tak som to tam nenasiel


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Pohár federácie SR - Srbsko, play off o svetovú skupinu
PostPosted: 24. April 2010 09:28 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 16:25
Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Pohár federácie SR - Srbsko, play off o svetovú skupinu
PostPosted: 25. April 2010 15:23 
Offline
User avatar

Joined: 22. October 2009
Posts: 1148
Local Time:
|29. March 2024| 16:25
Daniela znovu porazila Jankovic, perfektne! Toto jej naozaj pomoze a zvysi sebavedomie :)


Dufam, ze Magda teraz vyhra... lebo inak by musela Daniela hrat este stvorhru :/



Everything in life happens for a reason


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Pohár federácie SR - Srbsko, play off o svetovú skupinu
PostPosted: 25. April 2010 15:28 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 16:25
:wav: Vyborny double proti Jelene. Gratulujem. Daniela predviedla velmi dobry vykon a bolo vidno, ze si veri. Potesila ma velmi dobrym servisom, tusim 8 es. Urcite jej to len prida na sebavedomi. Myslim, ze toho roku, aj podla toho, co som mohla vidiet na turnajoch je v najlepsej forme od toho jej zranenia.

..a inak nikto tu neocenil, ze napriek zdravotnym problemom bez reptania nastupila. Jelena je zase dobra herecka ;), ale to je o nej zname.

:slovakia:


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Pohár federácie SR - Srbsko, play off o svetovú skupinu
PostPosted: 25. April 2010 16:04 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 16:25
vynikajuci vykon :) daniela zase potesila......a mohla by nas vsetkych potesit aj v ostatnej sezone :)
drzim magde palce, aby to ukoncila uz po dvojhrach.....pome slovensko!!!!!! :slovakia:



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Pohár federácie SR - Srbsko, play off o svetovú skupinu
PostPosted: 25. April 2010 20:48 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 16:25
Daniela vyhrala cely zapas so Srbskom. Bolo radost sa na nu pozerat, hrala ozaj dobre. Aj v debli bola najlepsou hrackou.
:wav:


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Pohár federácie SR - Srbsko, play off o svetovú skupinu
PostPosted: 25. April 2010 20:51 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 16:25
"Som veľmi hrdá na to, že som získala druhý bod pre svoju krajinu. Podala som možno ešte lepší výkon ako pred deviatimi dňami v Charlestone, kde som Jankovičovú rovnako zdolala. Teraz som hrala za Slovensko a aj preto som možno bojovala viac ako inokedy," uviedla Daniela Hantuchová.
"Fyzicky to bolo náročné, ale dobre som servovala a hrala koncentrovane. Vedela som však, že takúto hráčku sa nedá zmiesť z dvorca za hodinu. Jelena určite pre niečo bola svetová jednotka a aj keď jej hra nejde podľa predstáv, nevzdáva sa a vždy hľadá cestu, ako by sa vrátila do zápasu. Hrá trpezlivo, múdro a takticky na výške. Keď ma rozbehala a dostala sa do tlaku, snažila som sa na to rýchlo zabudnúť a bojovať o ďalšie šance a využiť ich," komentovala jeden zo svojich najcennejších triumfov za národný tím D. Hantuchová.
"Dnes je asi prvý deň od môjho príchodu do Európy, čo sa necítim zaspatá a mám viac energie. Veľká vďaka patrí aj Zdenkovi Ďurišovi a Romanovi Fanovi, ktorí ma za ten krátky čas tu v Belehrade postavili na nohy,"



Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Pohár federácie SR - Srbsko, play off o svetovú skupinu
PostPosted: 27. April 2010 08:16 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 17:25
S veľkým oneskorením (ideme renovovať byt) blahoželám dievčatám k historickému úspechu, keďže víťazstvo nad Srbskom nás po 7 rokoch posunulo do svetovej skupiny fedcupu. Treba však aj povedať, že nám to celé vyhrala Daniela a napriek nástupu Cibulkovej je stále nenahraditeľnou oporou tímu. Zo zápasov som videl útržky len v nedeľu. Daniela bola super, dala si pekný darček k 27. narodeninám, bohužiaľ som nečakal, že Magda až tak vybuchne. Ešteže sa trochu pozbierala v debli. Keby hrali Srbky v plnej sile, možno by sa radovali ony, ale tentoraz sme mali aj šťastie, ktoré Slovensko v športe dosť obchádza.
P.S. Včera (26.4.) som bol prvý raz obedovať v jednej čínskej reštaurácii neďaleko komplexu Eurovea v BA a koho som tam nestretol - Cibulkovú s (potetovaným a nagelovaným - to je dnes asi väčšina chlapov) frajerom! Lepila sa naňho ako mucha na mucholapku a veľmi to nevyzeralo, že je zranená.


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 21 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page 1, 2  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy