Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 20 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2
Author Enter your Message here

Golden Slam
 Post subject: Family Circle Cup 2010, Charleston
PostPosted: 17. April 2010 21:33 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 07:53
No vida, fórum ožilo! Ešte keby bolo takto živo od začiatku, aby nás anglická časť toľko nezahanbila.

Daniela dnes nenadviazala na svoj včerajší výkon proti Jankovičovej. Som trochu sklamaný, ale zápasy som bohužiaľ nevidel okrem úplného záveru 3. setu proti Srbke, aj to pri Danielinom podaní na 6:3 vypadol obraz. Jankovičovú limitovalo zranenie ruky (ľavé zápästie), ale Daniela aj podľa toho mála, čo som videl, hrala skoro ako za starých čias. Nebolo na nej badať ani to, že si veľmi neoddýchla. Nad Stosurovou by som sa inak nepozastavoval, ale tento rok chytila formu, dostala sa do top 10, preto jej postup do finále neprekvapuje (neviem, aký povrch jej vyhovuje). Škoda, že posledný krok opäť nevyšiel, ale tento rok možno nejaký titul bude. A pred fedcupom so Srbskom mám celkom dobrý pocit.
Austrálčanka dala 8 es, Daniela ani jedno, možno aj to niečo naznačuje, môžte napísať, kto ste ste zápas videli. Čítal som, že 1. set jej veľmi nevyšiel (v 2. geme typicky stratila vlastné podanie), no v druhom bola za stavu 5:2 dve loptičky od zisku setu. Stosurová však vyrovnala na 5:5, keď v desiatej hre odvrátila dva setbaly a vynútila si tajbrejk, v ktorom jasne dominovala a za stavu 6:2 premenila hneď prvý mečbal.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Family Circle Cup 2010, Charleston
PostPosted: 17. April 2010 21:40 
Offline
User avatar

Joined: 22. October 2009
Posts: 1148
Local Time:
|29. March 2024| 06:53
No Stosur to celkom ide na antuke...


Ja som s Danielinym vykonom spokojny. Uz len to, ze sa jej vcera podarilo zvitazit nad Jankovicovou bolo super. Dnes to tiez nebolo zle, ale mala sance aspon dotiahnut to do 3 setu. skoda no...


Som zvedavy na Fed cup!

Len Daniela bude mat asi problemy ako sa dostat do Europy... ked je teraz problem s leteckou dopravou koli tej sopke a tym mrakom s popolom. Asi pojde na ponorke ako Jankovicka! ne? :D



Everything in life happens for a reason


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Family Circle Cup 2010, Charleston
PostPosted: 17. April 2010 21:50 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 06:53
vcelku to nebol zly zapas...ale daniela po cely zapas nevedela najst rytmus na podani, umiestnovanie nula bodov a druhy servis netreba ani komentovat, ten si vzdy stosur obehla na forhend a rubala winnery....veelmi ma mrzi ten naskok v druhom sete, daniela mala vela sanci skoncit ten set, ale stosur sa vzdy bohuzial oprela o servis a bodovala hlavne z neho...tak trochu som po vcerajsku sklamany, vcera som uz pomaly pomyslal na titul, potom som bol trochu skeptickejsi a radsej neprivolaval prehru....ale stalo sa....neviem, po dnesku ma zase trochu opustil pocit, ze sa daniela pomaly meni a hra lepsi tenis, ten dnesny vykon bol taky typicky danielovsky.....oproti vcerajsku pridala viac nevynutenych chyb, no a ten spominany servis....dufam, ze v belehrade sa este kusok rozohra, s jankovic bude podla mna problem, ale jeden bod podla mna ziska...pred europskou antukou neviem co povedat, je ina ako americka, buda daniele este menej vyhovoat....ale drzim palce do tych europskych turnajov :)



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Family Circle Cup 2010, Charleston
PostPosted: 17. April 2010 22:34 
Offline
User avatar

Joined: 22. October 2009
Posts: 1148
Local Time:
|29. March 2024| 06:53
No uvidime...


Tiez si myslim, ze v Belehrade to bude tazsie ako tu.

Ale uvidime. Dufam, ze nastupi aj Domca, ak sa jej zlepsi zdravotny stav.


No a som zvedavy ako a kedy sa Daniela vobec do Europy dopravi, ako som uz pisal...



Everything in life happens for a reason


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Family Circle Cup 2010, Charleston
PostPosted: 18. April 2010 09:13 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 06:53
tiež ma trocha mrzí včerajšia prehra ale Samantha hrala skvelo zatial čo Daniela pridala tie chyby a ten servis si ledva udržala. Myslím, že keby postupila Daniela do finále čakalo by nás sklamanie lebo pochybujem o tom že by bola schopná zdolat Veru na antuke. Inak Daniela na tomto turnaji predčila moje očakávania a nemožem byt nespokojný hoc prehrala pred brnami finále. ;) Dufam, že Daniela zužitkuje svoju dobru hru a uhrá pekné výsledky na červenej antuke lebo nemá v podstate už čo obhajovat. Vela štastia.



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 20 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy