Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 21 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page 1, 2  Next
Author Enter your Message here

Golden Slam
 Post subject: BNP Paribas Open 2010, Indian Wells
PostPosted: 5. March 2010 09:23 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 08:20
image

BNP Paribas Open 2010



Dátum: 10.-21. marca 2010
Miesto: Indian Wells, USA
Kategória: Premier
Dotácia: 4.500.000 USD
Povrch: tvrdý, vonku

Internet:

Danielin vlaňajší výsledok: prehra vo 4. kole s Bammerovou 3:6, 2:6.
Turnaj vyhrala v rokoch 2002 a 2007.

Výsledky v roku 2010

Dvojhra
1. kolo: voľno
2. kolo: Roberta Vinciová (Tal.) - Daniela Hantuchová (21-SR) 6:3, 7:5


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: BNP Paribas Open 2010, Indian Wells
PostPosted: 5. March 2010 09:26 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 08:20
Daniela sa tento rok nemusí báť, či sa na svojom obľúbenom turnaji zmestí do do skupiny 32 nasadených. Podľa päťročnej periodicity ho však vyhrá až na budúci rok.


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: BNP Paribas Open 2010, Indian Wells
PostPosted: 8. March 2010 22:29 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 08:20
Wild cards

Bethanie Matteková-Sandsová
Alexa Glatchová
Alicia Moliková
Tamira Paszeková
Eleni Daniilidou
Christina McHaleová
Alja Tomljanovičová
Justine Heninová

Žreb dvojhry, (Danielina) horná polovica

image


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: BNP Paribas Open 2010, Indian Wells
PostPosted: 9. March 2010 21:18 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 07:20
dosť náročny žreb už od druhého kola. to nevidím na ďaleku cestu, jedine, že si zaspomína na staré časy a rozbalí to tam.

inak Daniela sa pripojila do tej socialnej siete Twitter. ja to ani používať neviem ale až mám sto chutí jej tam napísať nech začne hrať ako predtým a nech riskuje lebo jej hra nie je zatiaľ bohviečo. :roll:



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: BNP Paribas Open 2010, Indian Wells
PostPosted: 10. March 2010 07:49 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|29. March 2024| 07:20
dosť náročny žreb už od druhého kola. to nevidím na ďaleku cestu, jedine, že si zaspomína na staré časy a rozbalí to tam.

inak Daniela sa pripojila do tej socialnej siete Twitter. ja to ani používať neviem ale až mám sto chutí jej tam napísať nech začne hrať ako predtým a nech riskuje lebo jej hra nie je zatiaľ bohviečo. :roll:

Je toto možné s tebou??? A čo by bol dobrý žreb??? Zase to isté dokola s niektorými členmi tohto fóra, ešte sa ani nezačal turnaj a už tu vyfňukáva aký zlý žreb a určite ho budú nasledovať ďalší. Vy sa absolutne neviete pozerať na žreb objektívnejšie.
Podľa mňa si ani lepší žreb nemohla želať, je tam najbližšie bulharka, ale čo iné si čakal ked Daniela je v tretej desiatke??? Čo keby dostala Heninovú ako Rybáriková? A nemá tam ani Demenievovú ani Clijstersovú, ja fakt neviem aký žreb by mala mať DAniela aby tu niekto s tých mladých fanúšikov neplakal. Preto som napísal mladých, lebo tu nechcem nadávať a niekoho urážať, ale leze mi nehorázne na nervy toto vyplakávanie nad žrebom pri každučkom turnaji!!!!!!!


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: BNP Paribas Open 2010, Indian Wells
PostPosted: 10. March 2010 16:14 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 08:20
V IW si na rozdiel od Monterrey tenista nevyberie. Turnaj je na úrovni grandslamu, je povinný pre hráčky tuším top 20, takže konkurencia je týmto zaručená. Daniela dopadla podľa mňa celkom dobre, automatický postup do 2. kola jej dá šancu trochu si vydýchnuť. Azarenková, Dulgheru, Wickmayerová, prípadne Görgesová by mohli robiť problémy, ale tajne dúfam, že sa dostane aspoň do 4. kola ako vlani. Možno som priveľký optimista, navyše zápasy už toľko nesledujem, takže neviem, v akej forme sú hráčky v Danielinej časti. Ale IW je jej obľúbený turnaj a psychike hráča to vždy pomôže. Navyše neobhajuje titul, ale "iba" 4. kolo. Takže pome!

P.S. Daniela píše blog z IW . Sú tam aj odkazy na jej facebookové a twitterové konto.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: BNP Paribas Open 2010, Indian Wells
PostPosted: 10. March 2010 16:58 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 07:20

Je toto možné s tebou??? A čo by bol dobrý žreb??? Zase to isté dokola s niektorými členmi tohto fóra, ešte sa ani nezačal turnaj a už tu vyfňukáva aký zlý žreb a určite ho budú nasledovať ďalší. Vy sa absolutne neviete pozerať na žreb objektívnejšie.
Podľa mňa si ani lepší žreb nemohla želať, je tam najbližšie bulharka, ale čo iné si čakal ked Daniela je v tretej desiatke??? Čo keby dostala Heninovú ako Rybáriková? A nemá tam ani Demenievovú ani Clijstersovú, ja fakt neviem aký žreb by mala mať DAniela aby tu niekto s tých mladých fanúšikov neplakal. Preto som napísal mladých, lebo tu nechcem nadávať a niekoho urážať, ale leze mi nehorázne na nervy toto vyplakávanie nad žrebom pri každučkom turnaji!!!!!!!
je pravda, ze ten zreb nie je az taky tazky, ked mohla dostat aj spominane superky.....ale nechapem, preco by nemohol niekto vyjadrit svoj nazor nato, ze sa mu nepaci zreb a podla neho daniela daleko nepojde....a to ,,vyplakavanie" nie je pri kazdom turnaji....minuly tyzden napr....
ja si myslim, ze daniela mohla dopadnut aj horsie...aj ked teraz tam je wickmayer, ktora ak stale hra ttak, ako si ju pamatam zo zaciatku roka, tak pojde daleko a kludne aj cez danielu......budem drzat palce, aby vypadla skor a daniele sa podarilo dostat aspon tam, kde minulyy rok....



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: BNP Paribas Open 2010, Indian Wells
PostPosted: 10. March 2010 20:12 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 07:20
dosť náročny žreb už od druhého kola. to nevidím na ďaleku cestu, jedine, že si zaspomína na staré časy a rozbalí to tam.

inak Daniela sa pripojila do tej socialnej siete Twitter. ja to ani používať neviem ale až mám sto chutí jej tam napísať nech začne hrať ako predtým a nech riskuje lebo jej hra nie je zatiaľ bohviečo. :roll:

Je toto možné s tebou??? A čo by bol dobrý žreb??? Zase to isté dokola s niektorými členmi tohto fóra, ešte sa ani nezačal turnaj a už tu vyfňukáva aký zlý žreb a určite ho budú nasledovať ďalší. Vy sa absolutne neviete pozerať na žreb objektívnejšie.
Podľa mňa si ani lepší žreb nemohla želať, je tam najbližšie bulharka, ale čo iné si čakal ked Daniela je v tretej desiatke??? Čo keby dostala Heninovú ako Rybáriková? A nemá tam ani Demenievovú ani Clijstersovú, ja fakt neviem aký žreb by mala mať DAniela aby tu niekto s tých mladých fanúšikov neplakal. Preto som napísal mladých, lebo tu nechcem nadávať a niekoho urážať, ale leze mi nehorázne na nervy toto vyplakávanie nad žrebom pri každučkom turnaji!!!!!!!


tak to potom prepáč, že ťa moje analógie Dankiných žrebov takto dušujú. ale ja si ozaj nemyslím, že to je dobrý žreb. čo už so mnou ,nie?



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: BNP Paribas Open 2010, Indian Wells
PostPosted: 12. March 2010 05:14 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 08:20
Daniela si v 2. kole zmeria sily s Vinciovou. Prosím, len nech je to v dvoch setoch! Na zápasy je to zatiaľ 1:1.


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: BNP Paribas Open 2010, Indian Wells
PostPosted: 14. March 2010 10:11 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 07:20
Daniela si v 2. kole zmeria sily s Vinciovou. Prosím, len nech je to v dvoch setoch! Na zápasy je to zatiaľ 1:1.

no v dvoch setoch to bohužiaľ bolo víťazne pre Vinciovu. :( čítal som, že Danielu seklo v chrbte na tréningu, takže je to ospravedlnenie. ale škoda. Vinciová hrala aj tak skvele. a teraz mi niekto hovorte, že to bol ľahký žreb. :roll:



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: BNP Paribas Open 2010, Indian Wells
PostPosted: 14. March 2010 12:41 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 07:20
Tak Daniela letí s IW rýchlosťou zvuku :roll: S Taliankou prehrala 3-6 5-7 ... Ako nemám slov no aj ked neviem kôli čomu som bol s takýmto niečím pripravený. Daniela po zápase vravela, že ju na tréningu seklo, ledva prišla na kurt iba z protizápalovými liekmi no uvedomuje si, že mohla byť predsa agresívnejšia.





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: BNP Paribas Open 2010, Indian Wells
PostPosted: 14. March 2010 17:30 
Offline
User avatar

Joined: 22. October 2009
Posts: 1148
Local Time:
|29. March 2024| 07:20
Velka skoda, ze jej oblubeny turnaj sa musel takto skoncit! :/

Skoda, no. Keby nemala problem s tym chrbtom, urcite by to bolo minimalne 3setove... Co uz narobime, Dufam, ze sa jej chrbat coskoro uzdravi, odpocinie si a v Miami sa jej podari uhrat lepsie...



Everything in life happens for a reason


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: BNP Paribas Open 2010, Indian Wells
PostPosted: 14. March 2010 20:53 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 08:20
Daniela po zápase pre TASR:
"Už po piatich minútach tréningu ma zrazu seklo v chrtbe a vôbec nebolo jasné, či budem môcť nastúpiť na zápas. Dostala som protizápalové lieky, zatejpovali mi to a napokon som išla na kurt, no nébolo to ono. Nemohla som sa vytáčať, ťažko sa mi dýchalo. Nechcem znižovať dobrý výkon Vinciovej, ktorá v nepríjemnom silnom vetre hrala šikovný tenis a zvíťazila zaslúžene. Snažila som sa ju naháňať po kurte a byť trpezlivá vo výmenách, no mala som byť predsa len agresívnejšia."
"Bojovala som do poslednej loptičky, fanúšikovia ma výdatne povzbudzovali. no nedotiahla som to v druhom sete ani do tajbrejku. Som pochopiteľne veľmi sklamaná, pretože turnaj v Indian Wells je už roky mojim najobľúbenejším na okruhu na tréningoch som sa cítila vo veľmi dobrej pohode. Tenis je však už raz taký, raz ste hore, inokedy dolu. Minulý týždeň v mexickom Monterrey som sa dostala až do finále, teraz som stroskotala hneď na úvodnej prekážke."
"Najbližšie dni určite nebudem môcť hrať. Dúfam, že do začiatku turnaja v Miami sa dám zdravotne do poriadku. Na Floride sa pokúsim zabojovať o čo najlepší výsledok."


Ani vo sne som si nemyslel, že Danielin obľúbený turnaj sa pre ňu takto skončí. To zranenia je určitým ospravedlnením, ale spolu s prehrou Cibulkovej mi to trochu pokazilo deň. Bohužiaľ Slováci v IW tento rok úplne pohoreli. Naše hviezdy teraz čaká ďalší dvojtýždňový turnaj v Miami.


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: BNP Paribas Open 2010, Indian Wells
PostPosted: 15. March 2010 15:03 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 07:20
inak, registruje aj iné hráčky? všetky predchádzajuce víťazky vypadi v prvých kolách. dnes už aj Šarapovová, víťazka z roku 2006, potom Hantuchová, aj Ivanovič je out, Henin taktiež. myslím, že tam ostáva už len Clijsters a Zvonarevová. Ozaj nepochopím čo sa to deje v kariere Hantuchova, Ivanovic, Sarapova. :roll:



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: BNP Paribas Open 2010, Indian Wells
PostPosted: 15. March 2010 16:08 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 07:20
Zaiste, sú to ešte len 2 roky, ked tieto 3 hráčky "ovládli" Australian Open, no potom Danielu vyradilo zranenie, podobne je na tom Sharapova a Ivanovičová akoby sa zasekla od víťazstva na RG-nepočítam do toho únavovú zlomeninu prsta... Dnes som práve čital o Ane, tá spomínala, že hrá do toho tak ako hrala vždy ale nejde to a nejde... Ale neviem si pomôcť ale Daniela musí byť furt výnimka :D ale tá čo už... Nepochopím, že dokáže na určitý čas prepnúť v hlave hrať stabilne a potom príde útlm a výbuch... v tom roku 2007/2008 ked bola v top 10 bola tam zaslúžene, na pár výnimiek sa dostávala do konečných kôl medzi tie najlepšie a aj ked tam nedokázala ich poraziť stabilne podávala super výkony a porážala hráčky v top 20... a teraz? je to ako na hojdačke, raz je hore a raz zase dole... O Sharapovej ani nevravím tá je total mimo :lol:





Top
  Profile WWW
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 21 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page 1, 2  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy