Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 22 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2
Author Enter your Message here

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Sony Ericsson Open 2010, Miami
PostPosted: 28. March 2010 09:25 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 06:46
Daniela ma víťazstvom nad Petrovou neskutočne potešila. :) A do karát jej hraju aj skvelé štatistiky zo zápasu čo sa u Daniely tak často nevidí. Teraz snáď najvčšia prekážka v podobe Venus. Doť zlá bilancia ale verím, že Daniela ak bude hrať tak že nemá čo stratiť a niečo z predchádzajucich zápasov s takými štatistikami, može to byť pekný zápas. ;) Verím, že sa jej nezlakne lebo ozaj čo už len može v tomto zápase riskovať. Všetko je proti Daniele. Bilanca, miesto...ale držím prsyt nech Daniela ju pekne prevetrá na kurte. ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Sony Ericsson Open 2010, Miami
PostPosted: 28. March 2010 23:50 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 07:46
Panečku - druhé dvojsetové víťazstvo s náročnou súperkou! A prvýkrát postup v Miami do osemfinále. Akoby sa vracali staré časy, bohužiaľ aj s Williamskami. S Venus je to 0:9, ale každá séria sa raz musí skončiť a ja by som bol rád, keby to Američanka na desiatku nedotiahla.


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Sony Ericsson Open 2010, Miami
PostPosted: 29. March 2010 14:34 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 06:46
tak dnes končene taký čas, že si to aspoň možem pozrieť po prípade pozerať na livescore. inak posledná prehra s Venus bola v San Diegu 6-0 6-3, krátko potom čo Venus získala po dlhšej dobe Wimbledon a vtedy hrala opäť svoj velký tenis. Momentálne drží dlhšiu šnuru vítazstiev ale Daniela bude musieť hrať tip top tenis.

Poďme Daniela! ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Sony Ericsson Open 2010, Miami
PostPosted: 29. March 2010 21:30 
Offline
User avatar

Joined: 22. October 2009
Posts: 1148
Local Time:
|29. March 2024| 06:46
Velmi sa tesim. Koli tomu dazdu sa posunuli zapasy a Radwanskej zapas dokonca presunuli na kurt1, takze budu davat live namiesto toho Danielin zapas! ;) Perfektne, aspon si to budeme moct pozriet!

Daniela nema co stratit, snad Venus aspon potrapi!


Come on! :)



Everything in life happens for a reason


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Sony Ericsson Open 2010, Miami
PostPosted: 30. March 2010 06:21 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|29. March 2024| 06:46
4.kolo
(19) Daniela Hantuchová (SVK) - (3) Venus Williamsová (USA) 6:1 5:7 4:6

Pozeral som prvé dva sety zápasu. V prvom ani ja ani český komentátor sme neverili ako dobre hrá Daniela. Ale ako obvykle, v druhom sete za stavu 2:0 pre DAnielu, si asi uvedomila, že by konečne mohla Williamsku poraziť a ako Daniela sama hovorí, zlakla sa možnej výhry...
Tretí set som ani nekukal, lebo som tušil, že to už Daniela nezvládne.
Podobne to bolo v zápase s Ivanovičovou kedysi na Australian open v semifinále kde Daniela viedla 6:0 a 2:0 a tiež zápas stratila.
Tak som si ráno povedal, že či nemohla aspoň jedne krát pustiť ten zápas tá Williamska Daniele, alebo jej pri site povedala, že neboj Daniela už ten jedenásty zápas ti pustím :lol:


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Sony Ericsson Open 2010, Miami
PostPosted: 30. March 2010 11:00 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 07:46
Tak toto bolí. Na jednej strane musím Danielu pochváliť za predvedený výkon, hoci som zápas nevidel, len som o ňom čítal, keďže som musel vstávať o šiestej do práce. Na druhej strane ma prehra veľmi mrzí, neviem, či niekedy bola tak blízko k vyradeniu Venus. Teraz dúfam, že výkony predvedené v Miami sú predzvesťou lepších čias a nie len ďalší výkrik do tmy.


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Sony Ericsson Open 2010, Miami
PostPosted: 30. March 2010 13:05 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 06:46
tento zápas su budem od Daniely pamatat ešte dlho. neskutočne krásny zápas. zo začiatku to bola ako uplne Daniela. Všetko jej padalo tam kde mierila. potom však začala trocha pokulhavat ale aj tak bola velkym problemom pre Venus. a hoc prehrala, určite mala Venus čo robit. Trápit hráčku ktorej je tento turnaj domovom tobož ked je to Williamsová je skvelé. Daniela ukázala, že má na viac.

Mna škrie len jediná vec. Daniela dokáže vždy proti nejakej hráčke ktorá celý turnaj vyhrá o prípade dosahne skvelý výsledok zobrat set ako jediná. Pochybujem že radwanska dokáže uhrat to čo Daniela. Keby bol iný žreb rozhdone by sme boli dalej. nič to. snád dodá takéto hranie Daniele trocha sebavedomia. ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 22 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy