Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 37 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Author Enter your Message here

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Monterrey Open 2010
PostPosted: 5. March 2010 11:57 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|29. March 2024| 14:49
gratulujem k postupu do štvrťfinále... pre mňa osobne konečne po dlhej dobe zápas, v ktorom som videl Danielu hrať pekne od začiatku do konca, hrať peknú rozumnú nátlakovú hru s minimom chýb (tie robila viac Estónka, takže Daniele ľahšie naskakovali fiftíny), so skvelým pohybom, atď., atď. ... po tom Dominikinom trápení s nie až tak pekným tenisom bol Danielin zápas balzam na dušu aj pre oči :D Dúfam, že štvrťfinále nebude konečnou a snáď Daniela rozbije Vaniu ako na US Open, inak budem sklamaný a hlavne chcem vidieť SVK duel ;)



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Monterrey Open 2010
PostPosted: 5. March 2010 13:19 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 14:49
Kanepiova bola hračka. teraz Kingova a tiež si myslím, že by to nemal byt problém. Ked Daiela zahrá dnesjaškí tenis može ju pekne vypraskat. Inak ja nechcem to slovenské semifinále. Pri predstave, že Daniela tu može pomýšlať na triumf a má ju vyradit práve Dominika. Takisto, pri predstave, že Dominika tu ma siahnut na svoj uplne prvý titul a nestane sa tak, to ma tiež desí. nie nie, nechcem také semifinále.



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Monterrey Open 2010
PostPosted: 5. March 2010 20:29 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 14:49
mne sa ten vcerajsi tenis nepacil, samozrejme, po dominike som si vravel, ze s danielou pride gracioznost atd., ta prisla, ale tie vymeny boli nemastne-neslane....navyse kanepi kazila kazdy druhy uder, daniela sa OPAT zablysla PAR skvelymi udermi, ale tak to uz byva roky....daniela pocas zapasu ukaze skvele vecicky ako napr. vcera tie dva kratasy tesne za sebou, ci par forhendov, ale nikdy jej to nevydrzi cely zapas......a ten jej tenis je v porovnani s tym, co hravala kedysi, len taky udrziavaci....a hlavne co sa tyka bekhendu, ten stratil na razancii a hra ho s velmi velkou rezervou.....toto nikdy nepochopim....daniela sa vyjadrovala vzdy o svojej hre z roku 2002 atd. ako o velmi riskantnej a ze teraz je vyspelejsia a bla bla, ale neviem, preco menila nieco, co fungovalo...ked som si narazil na highlights z wimbledonskeho stvrtfinale, bola to uplne ina daniela ako dnes....razantna, presna, hrala riskantne a vychadzalo to.....dnes je to skor o istote.....ale na tej ladnosti v jej hre to neubera...len ma skor mrzi, ze sa zmenilo nieco, co sa mohlo zlepsit.....
co sa tyka king, tak dufam, ze daniela zopakuje ten skvely vykon z us open, i ked mam pocit, ze king teraz niekde zahrala nejaky pekny vysledok, ci? :) drzim palce, zase budem sledovat a stresovat :D



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Monterrey Open 2010
PostPosted: 5. March 2010 21:21 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 14:49
mne sa ten vcerajsi tenis nepacil, samozrejme, po dominike som si vravel, ze s danielou pride gracioznost atd., ta prisla, ale tie vymeny boli nemastne-neslane....navyse kanepi kazila kazdy druhy uder, daniela sa OPAT zablysla PAR skvelymi udermi, ale tak to uz byva roky....daniela pocas zapasu ukaze skvele vecicky ako napr. vcera tie dva kratasy tesne za sebou, ci par forhendov, ale nikdy jej to nevydrzi cely zapas......a ten jej tenis je v porovnani s tym, co hravala kedysi, len taky udrziavaci....a hlavne co sa tyka bekhendu, ten stratil na razancii a hra ho s velmi velkou rezervou.....toto nikdy nepochopim....daniela sa vyjadrovala vzdy o svojej hre z roku 2002 atd. ako o velmi riskantnej a ze teraz je vyspelejsia a bla bla, ale neviem, preco menila nieco, co fungovalo...ked som si narazil na highlights z wimbledonskeho stvrtfinale, bola to uplne ina daniela ako dnes....razantna, presna, hrala riskantne a vychadzalo to.....dnes je to skor o istote.....ale na tej ladnosti v jej hre to neubera...len ma skor mrzi, ze sa zmenilo nieco, co sa mohlo zlepsit.....
co sa tyka king, tak dufam, ze daniela zopakuje ten skvely vykon z us open, i ked mam pocit, ze king teraz niekde zahrala nejaky pekny vysledok, ci? :) drzim palce, zase budem sledovat a stresovat :D

dávnejšie som si pozrel video z roku 2002 v IW kde hrá Daniela proti Justine Henin. Tam Daniela hraje neskutočne krásne, neviem či tam to video ešte je na youtube ale musím ho pohladat. a presne to si myslím aj ja, tam Daniela skvele udáva tempo a aj ked hrala v defenzíve zakaždým bola schopná sa rozmachnut tak silno aby nejak prehodila tu hráčku. všetky jej udery boli celkovo viac ako keby manévrovane. skrátka toto kým tam nebude dalej sa asi nepohne.

a Vania nezahrala vobec nič zatial tento rok tuším, teda kým nepočítam to porazenie Cibulkovej v prvom kole AO, potom následne vypadla proti Vinciovej v druhom kole. ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Monterrey Open 2010
PostPosted: 5. March 2010 21:45 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 14:49
dávnejšie som si pozrel video z roku 2002 v IW kde hrá Daniela proti Justine Henin. Tam Daniela hraje neskutočne krásne, neviem či tam to video ešte je na youtube ale musím ho pohladat. a presne to si myslím aj ja, tam Daniela skvele udáva tempo a aj ked hrala v defenzíve zakaždým bola schopná sa rozmachnut tak silno aby nejak prehodila tu hráčku. všetky jej udery boli celkovo viac ako keby manévrovane. skrátka toto kým tam nebude dalej sa asi nepohne.

a Vania nezahrala vobec nič zatial tento rok tuším, teda kým nepočítam to porazenie Cibulkovej v prvom kole AO, potom následne vypadla proti Vinciovej v druhom kole. ;)
hej, to video tam este je, aj ja to rad pozeravam :)
len to porazenie cibulkovej? vazne? ze by sa mi len kvoli tomu dostala do usi?



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Monterrey Open 2010
PostPosted: 6. March 2010 09:34 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 14:49
až na ten prvý set, dokonale skore. konečne ma Daniela nesklamala. a teraz proti Cibulkovej. Obe baby mám rad ale prím ma Daniela tentoraz. Myslím, že Daniela by mala Domču porazit. čakám trojseták; jách keby len Daniela hrala zase o titul po dvoch rokoch by sme sa dočkali opat.

Držím prsty obom, nech už dopadne akokolvek. Ale ak vyhra Domča tak už očakávam že vyhrá aj vo finále. Dotoho baby :beer:



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Monterrey Open 2010
PostPosted: 6. March 2010 12:51 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 14:49
tak, ako som vcera uz cez zapas pisal, pre mna sa ten prvy set nepocita, lebo daniela prisla az v druhom.....cize ked si odmyslim ten prvy, tak mi vychadza skore 6:2, 6:1 a to zodpoveda tomu, co si zo zapasu pamatam....daniela hrala od druheho svetu vyborne, sem-tam sa este objavili chyby, ale inak to bol koncentrovany vykon, cely cas tlacila superku a koncom zapasu to bol uz naozaj koncert, po dlhom case som konecne videl tie bekhendy po ciare a drave forhendy...naozaj, vcera sa oplatilo vydrzat do 5.00 :)
k slovenskemu semifinale.....neviem, ako to dopadne, ale koniec koncov si myslim, ze slovenka cely turnaj nevyhra, vidim to na pavlyuchenko.....ten suboj bude mat urcite zvlastny naboj, lebo pojde aj o neoficialne superenie o post slovenskej jednoty (aspon v povedomi slovenskej blbej mentality)....pre danielu to bude tazke, lebo ona je favoritka a ked prehra, slovensko zase vynesie do neba dominiku.....ale nic sa neda robit.....daniela by mala hlavne triafat co najviac prvych servisov, lebo co sa tyka tohto turnaja, tak po prvom servise je skoro nezastavitelna a zbiera body.....bude tazke hrat svoj typicky tenis proti tenistke, ktora toho tolko vybeha...vsetci dobre vieme, aka daniela je a ze ked ma zahrat niekolko po sebe iducich kvalitnych utocnych uderov, zvacsa kazi...v tom to bude mat tazke, lebo dominika urcite vybeha to, na co vcera king nestacila.....sance vidim na returne, lebo ten dominikin servis.....je to stale bieda, ale ked bude servovat na telo, bude mat sance aj ona.....
no ja si teda tipnem vitazku - dominika....lebo neverim, ze bude daniela koncentrovana cely cas a ze bude tazke dohravat jednotlive vymeny do konca.......
ale aj tak, cmon daniela :)



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Monterrey Open 2010
PostPosted: 6. March 2010 19:39 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 14:49
..k slovenskemu semifinale.....neviem, ako to dopadne, ale koniec koncov si myslim, ze slovenka cely turnaj nevyhra, vidim to na pavlyuchenko.....ten suboj bude mat urcite zvlastny naboj, lebo pojde aj o neoficialne superenie o post slovenskej jednoty (aspon v povedomi slovenskej blbej mentality)....

..podla mna baby toto vobec neriesia, poukazuju na to len novinari, aby za kazdu cenu niecim zaujali. Myslim si, ze Daniela je momentalne v lepsej forme ako Dominika, Domca vsak moze prekvapit. Davam vsak vacsie sance Daniele.


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Monterrey Open 2010
PostPosted: 6. March 2010 21:08 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. March 2024| 14:49
Tento zápas vypadá zajímavě... předešlé se odehrály, když byla Daniela jasně lepší hráčkou, tentokrát to ovšem zřejmě bude o něčem jiném. Taky si ale myslím, že Ruska vyhraje celý turnaj, ať už bude hrát proti Daniele nebo Dominice.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Monterrey Open 2010
PostPosted: 6. March 2010 21:26 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|29. March 2024| 14:49
Myslim si, ze Daniela je momentalne v lepsej forme ako Dominika, Domca vsak moze prekvapit. Davam vsak vacsie sance Daniele.

súhlasím... tiež si myslím, že do finále sa prebojuje Daniela; na tomto turnaji som videl 2 Domčine zápasy, ktoré musela otáčať a Danielin zápas s Kanepi a Danielina hra mi v porovnaní s Dominikinou pripadala lepšia, aj keď... nikdy nehovor nikdy... každopádne aspoň jedna Slovenka bude vo finále, čo je taktiež skvelé ;) ale ak by som mal tipovať víťazku turnaja a nebral by som Slovenky do úvahy, skôr by som si vsadil na Sevastovu ako na "čierneho koňa", ktorá porazila ako Jankovič, tak Cornet, takže mala ťažšiu cestu do semi ako Ruska, aj keď som ju hrať vôbec nevidel, takže neviem, či tie výsledky boli zapríčinené jej skvelou hrou, či biednou hrou súperiek ;) no som zvedavý ako tento turnaj dopadne ;)



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Monterrey Open 2010
PostPosted: 7. March 2010 09:16 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|29. March 2024| 14:49
(2WC) Daniela Hantuchová (SVK) - (4WC) Dominika Cibulková (SVK) 4:6 6:3 6:0

Pekné, konečne po dlhom čase opäť vo finále ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Monterrey Open 2010
PostPosted: 7. March 2010 10:14 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 14:49
už som prestával veriť, či Danielu ešte uvidíme vo finále a je to tu. (a myslím, že tento rok to nemusí byt ešte posledné. ;) )

zápas som pozeral len prvé dva sety. ten prvý to sa mi zdal taký dost nudný. obe hrali tak nemastne neslano. ani to nebol tenis hráčok z top 30, skor taký top 50. lenže za stavu 1-1 začala hrať Daniela niečo uplne odlišné a vtedy prišli tak krásne výmeny, krásne kratasy, no ozaj, bolo sa načo pozerat, výborna hra. tretí som nevidel ale tak z toho výsledku usudzujem, že Daniela bola uplne dominantnou hráčkou na kurte. ;) Gratulujem jej a snád jej to finále vyjde.



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Monterrey Open 2010
PostPosted: 7. March 2010 12:42 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 14:49
no huraaaaaaaaaaa, som nenormalne stastny z tejto vyhry a konecne daniela odkazala vsetkym svojim neprajnikom na slovensku, kto je ozajstnou kralovnou slovenskeho tenisu....a potvrdila to kanarom :) to ma tesi najviac.....a takisto ma tesi aj jej hra....zase ako proti king som sa rozhodol nebrat do uvahy prvy set, lebo daniela prisla az v druhom a to bol teda tenis......miestami som mal pocit, ze zase pozeram na danielu v semifinale AO 2008, tie vymeny nemali chybu....to, naco som sa stazoval po prvych zapasoch, to jej udrziavanie vymeny a slabe udery, vsetko daniela zmenila v tomto zapase a keby nebola na druhej strane behava zajacica dominika, vysledok mohol byt este jednoznacnejsi....niektore vymeny nezabudnem do konca zivota :D
tak a teraz finale.....vobec som necakal, ze sa tam daniela moze dostat, ale je to tu....zatial nevieme superku, ale obe budu tazke......s pavlyuchenkovou prehrala pred dvomi tyzdnami a je jasne preco a so sevastovou este sice nehrala, no ta tu porazila dobre hracky a bude urcite nebezpecna aj pre danielu....
ja titul nevyzadujem :) ale bolo by pekne, keby bol....ja som najviac rad za tieto vitazstva doteraz a za tu dobru hru, ktoru zacala daniela predvadzat.......pri dobrom zrebe v indian wells by to mohla dotiahnut aspon do stvrtfinale, ale je tazke takto predbieat bez zrebu, lebo pri jej stasti dostane do 3. kola dementievu alebo podobne....budem drzat palce dnes vecer :) pome, cmon, vamos!!!!! :D



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Player
 Post subject: Re: Monterrey Open 2010
PostPosted: 7. March 2010 21:52 
Offline

Joined: 13. October 2008
Posts: 8
Local Time:
|29. March 2024| 14:49
Nevie prosím vás niekto, kedy sa presne začína finálový zápas? Podľa rozpisu na oficiálnej stránke sa malo začať hrať hneď po finálovej 4-hre, ale stránka livescore.com uvádza dátum 8.3., 17:00 CET! Dík vopred za odpoveď!


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Monterrey Open 2010
PostPosted: 8. March 2010 18:23 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 14:49
samozrejme, ze som sklamany...ale nieco podobne som cakal od pavlyuchenkovej, dokonca som skor cakal dva vitazne sety....nemozem povedat, ze som na danielu nastvany, len sklamany, ze bola tak blizko.....a takisto nechapem tie komentare na anglickom fore, ze daniela nic nehrala, hrala bez inteligencie, bojovnosti atd......daniela podla mna bojovala, len niektore stratene lopticky neodohrala, ako u nej byva zvykom....a hrala rozumne najskor, ale hned som si vsimol ten kratky servis, ktory proti anastasii hrala aj v dubaji a tom ma trochu sralo, ze si to neuvedomila....ale inak by proti pavlyuchenkovej nemala sancu ziadna tenistka z tohto turnaja.....hrala od druheho setu takmer bezchybne, tlacila, daniela bola pod permanentnym tlakom a samozrejme, pridali sa danieline chyby, nebolo ich vela, ale pavlyuchenkova hrala tak kvalitne, ze to stacilo na taky vysledok......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 37 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy