Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 17 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page 1, 2  Next
Author Enter your Message here

Site Admin
 Post subject: Medibank International Sydney 2010
PostPosted: 10. January 2010 15:49 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. March 2024| 18:02
imageDates: January 10 - 15, 2010
Místo: Sydney, Austrália
Tier: Premier
Prize Money: $600,000
Povrch: tvrdý, vonku
Turnajový ředitel: Craig Watson

Oficiální webstránka: www.medibankinternational.com.au

výsledek loni: R16 Lst. Agnieszka Radwanská 6:3, 7:5.

Výsledky 2010:
1. kolo: Daniela Hantuchová - Virginie Razzanová (Fr.) 6:3, 6:0
2. kolo: Jelena Dementievová (5-Rus.) - Daniela Hantuchová 6:2, 4:6, 6:2


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Medibank International Sydney
PostPosted: 10. January 2010 15:51 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. March 2024| 18:02
Huh, kdybych si uvědomil, že se před AO hraje už od neděle... no nic.

6-3 6-0 vypadá nanejvýš dobře, obzvlášť vezmeme-li v úvahu dosavadní bilanci Daniely s Razzanovou.


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Medibank International Sydney
PostPosted: 10. January 2010 16:09 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 18:02
no, Daniela vraj opat hrala svoj skvelý tenis, ale tak už teraz to vidím, že proti Demetievovej tam zase toho vela neuhrá, snad keby som sa mýlil. ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Medibank International Sydney
PostPosted: 10. January 2010 16:32 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 18:02
Jj, tak tak...človeku to až srdce tahá ked vie, že zápas pred tým zahraje výborne a potom taká hanba, oj, no čo už-možno motyka vystrelí :lol:





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Medibank International Sydney
PostPosted: 10. January 2010 21:50 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|29. March 2024| 18:02
fíha, gratulujem k postupu... pekný jednoznačný výsledok ;) uvidíme ale, čo Daniela predvedie proti Ruske... nedávno tu niekto v shoutboxe hodil link na video ich duelu zo Stuttgartu z roku 2007... dúfam, že predvedie aspoň taký tenis ako tam, aby nemusela odchádzať so takou zdrvujúcou porážkou akú uštedrila Razzano ;) good luck



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Medibank International Sydney
PostPosted: 11. January 2010 15:28 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|29. March 2024| 18:02
Huh, kdybych si uvědomil, že se před AO hraje už od neděle... no nic.

6-3 6-0 vypadá nanejvýš dobře, obzvlášť vezmeme-li v úvahu dosavadní bilanci Daniely s Razzanovou.

Počkaj si na výsledok zápasu z Dementievovou, myslím že to až tak dobře vypadať nebude ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Medibank International Sydney
PostPosted: 11. January 2010 17:23 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 18:02
Inak neviem či som si to doteraz nevšimol ale po zápase zo Szavay som prišiel k názoru, že Daniela začala používať topspiny viac krát v hre a dokonca aj topspiny v obrane a zdalo sa že je to aj vychádza dostať sa trošku s obrany...Teraz neviem či sa mi to iba snivalo :lol: alebo to bola realita :lol:





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Medibank International Sydney
PostPosted: 11. January 2010 21:37 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 18:02
fíha, gratulujem k postupu... pekný jednoznačný výsledok ;) uvidíme ale, čo Daniela predvedie proti Ruske... nedávno tu niekto v shoutboxe hodil link na video ich duelu zo Stuttgartu z roku 2007... dúfam, že predvedie aspoň taký tenis ako tam, aby nemusela odchádzať so takou zdrvujúcou porážkou akú uštedrila Razzano ;) good luck
tusim ze ja som ho tam hodil :) a pozeram to doteraz, bol to spickovy tenis..ale neverim, ze daniela je v takej forme ako v roku 2007.....



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Medibank International Sydney
PostPosted: 11. January 2010 22:19 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 19:02
Ďakujem Martinovi z ČR za založenie témy, pravdupovediac tenis je u mňa momentálne na vedľajšej koľaji a naše baby v podstate nepredvádzajú zatiaľ nič mimoriadne. Pardon, výhra nad Razzanovou je niečo mimoriadne, keďže v rebríčku je na 19. mieste. Takže gratulujem. Nuž a Dementievová? Neverím, že ráno budeme happy, ale nechám sa prekvapiť. Kedysi by som si aj privstal, ale tie časy sú dávno preč - teraz mi stačí pohľad do teletextu. Držím palce.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Medibank International Sydney
PostPosted: 12. January 2010 07:27 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 18:02
je po prvom sete - 2:6...zapas je to hrozny..odkedy daniela stratila prvykrat svoj servis, ide to s nou dole vodou..ja uz to nebudem ani pozerat, takyto tenis dokaze skutocne znechutit ranajky............ona akoby isla do kazdej lopty s tym, ze ju pokazi...alebo ju neodohra dobre a dementieva ju zabije....takto sa zapas neda vyhrat..........



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Medibank International Sydney
PostPosted: 12. January 2010 09:21 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 18:02
je prekvapujuce, ze vyhrala ten druhy set....ale zase ked sa pozriem na dvojchyby, je mi to jasne.....dementievova jej darovala skoro cele dve hry...stacilo mat este stastie, aby ruska nieco pokazila a druhy set bol vo vacku...a podla prveho setu viem usudit, ako vyzeral ten treti....tie danieline zufale nabehy na siet s nedostatocnou pripravou, alebo skor odflaknutou, a tie voleje, co dokazala ona pokazit!!! neuveritelne!!! je smutne, ze napriek zjavnom nedostatku rusky-servise, nedokazala daniela-zvycajne so skvelymi returnami, takmer vobec bodovat....samozrejme, su tu tie dvojchyby.....tam bodovala.....
no ja teda neviem, co v tomto roku od daniely ocakavat....jeden zapas je vynikajuci (szavay, razzano) a potom uplne odpadne....je mi jasne, ze ziadna zmena neprisla....a uz ani nepride...som zvedavy, dokedy to bude danielu bavit, takto podavat nevyrovnane vykony a lucit sa v 2. - 3. kole.....mna to uz prestava......ale je to akoby ste sa chceli zbavit starej hracky....nemozem ju len tak prestat sledovat.......... :?



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Medibank International Sydney
PostPosted: 12. January 2010 15:53 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 18:02
je prekvapujuce, ze vyhrala ten druhy set....ale zase ked sa pozriem na dvojchyby, je mi to jasne.....dementievova jej darovala skoro cele dve hry...stacilo mat este stastie, aby ruska nieco pokazila a druhy set bol vo vacku...a podla prveho setu viem usudit, ako vyzeral ten treti....tie danieline zufale nabehy na siet s nedostatocnou pripravou, alebo skor odflaknutou, a tie voleje, co dokazala ona pokazit!!! neuveritelne!!! je smutne, ze napriek zjavnom nedostatku rusky-servise, nedokazala daniela-zvycajne so skvelymi returnami, takmer vobec bodovat....samozrejme, su tu tie dvojchyby.....tam bodovala.....
no ja teda neviem, co v tomto roku od daniely ocakavat....jeden zapas je vynikajuci (szavay, razzano) a potom uplne odpadne....je mi jasne, ze ziadna zmena neprisla....a uz ani nepride...som zvedavy, dokedy to bude danielu bavit, takto podavat nevyrovnane vykony a lucit sa v 2. - 3. kole.....mna to uz prestava......ale je to akoby ste sa chceli zbavit starej hracky....nemozem ju len tak prestat sledovat.......... :?

toto je najvačší problém a rozhodne sa bude prejavovat dost často tento rok, možno je to psychika, možno rešpekt, možno rozohrávanie sa ešte stále :?: kto vie? ved sezona je ešte len v začiatku a Daniela už má pekné vitazstva na konte. ale už teraz je to omnoho lepšie ako predošlá sezona a Daniela nemá čo obhajovat tak može ist naplno.
Zápas som nevidel ale čo som čítal, vraj obe hráčky hrali otrasný tenis, takže bolo to asi v zlom dni alebo neviem čo to viselo nad tým kurtom :roll: každopádne, keby keby kedy...Daniela zahrala to čo v prvom kole, dala by Elene riadny výprask a určite s takou hrou parí medzi top 15 a vyššie.



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Medibank International Sydney
PostPosted: 12. January 2010 19:37 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 18:02
toto je najvačší problém a rozhodne sa bude prejavovat dost často tento rok, možno je to psychika, možno rešpekt, možno rozohrávanie sa ešte stále :?: kto vie? ved sezona je ešte len v začiatku a Daniela už má pekné vitazstva na konte. ale už teraz je to omnoho lepšie ako predošlá sezona a Daniela nemá čo obhajovat tak može ist naplno.
Zápas som nevidel ale čo som čítal, vraj obe hráčky hrali otrasný tenis, takže bolo to asi v zlom dni alebo neviem čo to viselo nad tým kurtom :roll: každopádne, keby keby kedy...Daniela zahrala to čo v prvom kole, dala by Elene riadny výprask a určite s takou hrou parí medzi top 15 a vyššie.
s takou hrou patri kludne do top10...lale je rozdiel medzi takou danielou a napriklad aj elenou....elena dokaze hrat svoju skvelu hru nie len jeden zapas, ale kludne aj cely turnaj a v pohode aj viac turnajov za sebou.....daniela ani v casoch najvacsej slavy nevedela udrzat svoju solidnu hru, vid vzdy po indian wells odpadla v miami....alebo aj ine prikaldy....to je hlavny rozdiel medzi danielou a ostatnymi hrackami top10..a pokial doteraz neprisla zmena, uz je neskoro.....
a nesuhlasim, ja som videl prvy set a kusok druheho a elena hrala celkom dobre...samozrejme daniela jej nahravala alebo sama kazila...jedina ruskina slabost bol servis.....tusim 12 dvojchyb......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Medibank International Sydney
PostPosted: 12. January 2010 22:42 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 19:02
Nevidel som, takže len toľko: Ešte počkám na AO, ale začínam sa prikláňať k názoru, že Daniela opäť nasadla na húsenkovú dráhu a s výsledkami to bude všelijaké, ale nejaký prelom by sme nemali čakať. Ale jeden turnaj vyhrať môže, no IW to bude až v roku 2012.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: Medibank International Sydney
PostPosted: 15. January 2010 14:17 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 95
Local Time:
|29. March 2024| 17:02
Takze Jelena vyhrala celý turnaj ani Serene nedala sancu,tym padom Daniela urobila najvacsie problemy Jelene.Takze moze mat stupajucu formu nemozem hovorit na 100% ked som ju este nevidel hrat.


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 17 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page 1, 2  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy