Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 39 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Author Enter your Message here

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Australian Open 2010
PostPosted: 19. January 2010 15:01 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 07:21
Tak z toho, aký som bol natešený kolko slovenských hráčov si zahra na AO som teraz riadne sklamaný. Teraz Cibulková, ktorá vyhlasovala, že ma skvelu formu a len nedávno porazila Svetlanu tak sa luči prvým kolom. :roll: Snád zajtra Daniela obháji farby Slovenska, lebo po vypadnutí Rybarikovej, Sarapovovej, Cibulkovej by to už nemalo žiadny zmysel pozerat.



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Australian Open 2010
PostPosted: 19. January 2010 18:02 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 07:21
Tak z toho, aký som bol natešený kolko slovenských hráčov si zahra na AO som teraz riadne sklamaný. Teraz Cibulková, ktorá vyhlasovala, že ma skvelu formu a len nedávno porazila Svetlanu tak sa luči prvým kolom. :roll: Snád zajtra Daniela obháji farby Slovenska, lebo po vypadnutí Rybarikovej, Sarapovovej, Cibulkovej by to už nemalo žiadny zmysel pozerat.
ale prosim ta......stale je tam vela tenistiek a tenistov, kvoli ktorym sa oplati vstavat o 1.00 v noci a tahat par hodin pri telke :lol: ja si rad pockam aj na serenu, kim, justine, samozrejme danielu, ak budeme mat stastie a bydrzi turnaji tak dlho, aby ju konecne supli na center..je tam aj dementieva, jankovic a z muzov federer, nadal, gasquet, hewitt a roddick......tito aspon bavia mna..... ;)



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Player
 Post subject: Re: Australian Open 2010
PostPosted: 20. January 2010 04:48 
Offline

Joined: 13. October 2008
Posts: 8
Local Time:
|29. March 2024| 07:21
Tak. Je dobojované. Po zaujímavom priebehu Daniela nakoniec zvíťazila 3:6, 6:1 a 7:5. Veľmi oceňujem obrat v treťom sete, keď prehrávala už 0:4. Škoda začiatku a nevyužityých brejkov. Skoro každý gem v prvom sete sa ťahal cez zhody. Zápas sa nedal pozerať naživo, ale štatistiky sú každopádne zaujímavé. 1 eso, 1 dvojitá, 2 víťazné, 2 nevynútené a žiadne body z prechodu na sieť. A to zápas trval takmer niečo cez 160 minút. Kutuzova mala na konte 0 víťazných loptičiek a 8 nevynútených chýb. Neviem si celkom predstaviť, aký zápas sa odohrával na kurte č.7. Výhra každopádne potešila. Gratulujem a prajem veľa štastia v 2. kole proti Švédke!


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Australian Open 2010
PostPosted: 20. January 2010 09:22 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 07:21
Tak Daniela si zahrá aj mix, z čoho som prekvapený keďže tvrdila,že debla a mix na AO hrať nebude, ale asi ju presvedčil jej debl kolega :)


Mix

1. kolo : /2/ Daniela Hantuchová / Daniel Nestor (SVK/CAN) - Anabel Medina Garrigues / Andre Sá (ESP/BRA)



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Australian Open 2010
PostPosted: 20. January 2010 12:41 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 08:21
Dvojhra - 1. kolo: Daniela Hantuchová (22-SR) - Viktoria Kutuzovová (Ukr.) 3:6, 6:1, 7:5 za 161 min

Ostatné výsledky žien z 20. 1.:

Dvojhra - 1. kolo: Caroline Wozniacká (4-Dán.) - Aleksandra Wozniaková (Kan.) 6:4, 6:2, Viktoria Azarenková (7-Biel.) - Stéphanie Cohenová-Alorová (Fr.) 6:2, 6:0, Na Li (16-Čína) - Marina Erakovicová (N. Zél.) 6:2, 6:0, Tathiana Garbinová (Tal.) - Jelena Vesninová (28-Rus.) 7:6 (5), 6:4, Šahar Peerová (29-Izr.) - Lucie Hradecká (ČR) 6:7(5), 6:2, 6:1, Sofia Arvidssonová (Švéd.) - Jarmila Grothová (Austr.) 6:2, 4:6, 6:4, Iveta Benešová (ČR) - Čchang Kchai-čchen (Taiw.) 7:5, 6:2, Julia Görgesová (Nem.) - Tamira Paszeková (Rak.) 6:0, 3:6, 6:3, Cvetana Pironkovová (Bulh.) - Galina Voskobojevová (Kaz.) 6:4, 6:4, Ágnes Szávayová (Maď.) - Stéphanie Duboisová (Kan.) 6:3, 6:2, Jaroslava Švedovová (Kaz.) - Kimiko Dateová-Krummová (Jap.) 6:4, 6:2, Stefanie Vögeleová (Švajč.) - Melinda Czinková (Maď.) 7:5, 6:7(5), 9:7, Vera Zvonarevová (9-Rus.) - Kristína Kučová 6:2, 6:0, Gisela Dulková (Arg.) - Zuzana Kučová 6:0, 5:7, 7:5

Dvojhra -2. kolo: Yanina Wickmayerová (Belg.) - Flavia Pennettová (12-Tal.) 7:6(2), 6:1, Naďa Petrovová (19-Rus.) - Kaia Kanepiová (Est.) 6:4, 6:4, Angelique Kerberová (Nem.) - Aravane Rezaiová (26-Fr.) 6:2, 6:3, Svetlana Kuznecovová (3-Rus.) - Anastasia Pavľučenkovová (Rus.) 6:2, 6:2, Marion Bartoliová (11-Fr.) - Sandra Záhlavová (ČR) 6:4, 6:4, Kim Clijstersová (15-Belg.) - Tamarine Tanasugarnová (Thaj.) 6:3, 6:3, Ťie Čeng (Čína) - María José Martínezová-Sánchezová (24-Šp.) 2:6, 6:2, 6:3, Elena Baltachová (V. Brit.) - Kateryna Bondarenková (30-Ukr.) 6:2, 7:5, Maria Kirilenková (Rus.) - Yvonne Meusburgerová (Rak.) 6:3, 6:1, Dinara Safinová (2-Rus.) - Barbora Záhlavová-Strýcová (ČR) 6:3, 6:4, Aľona Bondarenková (31-Ukr.) - Polona Hercogová (Slovin.) 6:4, 7:5, Sara Erraniová (Tal.) - Jekaterina Makarovová (Rus.) 6:2, 6:3, Jelena Jankovičová (8-Srb.) - Katie O'Brienová (V. Brit.) 6:2, 6:2
Alisa Klejbanovová (27-Rus.) - Sorana Cirsteová (Rum.) 6:4, 6:3

Ale áno, bez drámy to nejde, Daniela to evidentne potrebuje. Hlavné je, že zachránila česť našich farieb na AO. Zaujímavé je, že opäť hovorila o tom, aké neuveriteľné údery proti nej Kutuzovová vytiahla. Vôbec mnohé naše tenistky sa sťažujú, že v rozhodujúcich momentoch hrajú ich súperky neuveriteľne. Mix je príjemné prekvapenie a spestrenie, možno si nájde aj novú partnerku do 4hry, aj keď mala určité kategorické vyjadrenia.
No nič, Daniela dnes zabojuje o 3. kolo na dvorci č.2, takže prenos cez net by mal byť.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Australian Open 2010
PostPosted: 20. January 2010 12:54 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 07:21
Ale áno, bez drámy to nejde, Daniela to evidentne potrebuje. Hlavné je, že zachránila česť našich farieb na AO. Zaujímavé je, že opäť hovorila o tom, aké neuveriteľné údery proti nej Kutuzovová vytiahla. Vôbec mnohé naše tenistky sa sťažujú, že v rozhodujúcich momentoch hrajú ich súperky neuveriteľne. No nič, Daniela dnes zabojuje o 3. kolo na dvorci č.2, takže prenos cez net by mal byť.
jo!! konecne stream!!!
k zapasu : pravdupovediac som cakal jednoznacny vysledok, ale rano som mal trochu strach pozriet sa na vysledky....ale potesil som sa, aj ked sa teraz ovela viac bojim 2.kola, arvidson bude este tazsia superka, no neviem, mozno danielu nabudi vacsi kurt...vela casu na trening nemala, som zvedavy ako to dnes cele zvladne.......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Australian Open 2010
PostPosted: 20. January 2010 13:56 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|29. March 2024| 07:21
gratulujem Daniele k postup a k tomu, že ako jediná ostáva hájiť slovenské farby vo dvojhre... ja som zápas sledoval cez live score a pri stave 1:4 v 3. sete som to už vzdal...síce som veril, že to Daniela otočí, ale už som na to nemal nervy ;) aspoň, že Daniela môj inštinkt potvrdila a otočila...z mixu som prekvapený aj ja, ale poteší... a osobne si nemyslím, že by Švédka bola ťažšia...videl som ju včera hrať proti Jarke a veľká sláva to nebola... obe tam striedali svetlé a temné momenty...zaujímavé to bolo tým, že Švédka vyhrala keď dala 18 winnerov a 26 UE pričom Jarka nastrieľala 51 winnerov a 86 UE...takže, keď Daniela nebude robiť priveľa UE prejde...len nevýhodou môže byť, že Sofia je rozohraná z kvaldy, ale zas môže byť aj dosť unavená, keď to bude jej 4. zápas (hoci aj Daniela včera hrala dlho) takže uvidíme ;)



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Australian Open 2010
PostPosted: 20. January 2010 17:16 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 07:21
gratulujem Daniele k postup a k tomu, že ako jediná ostáva hájiť slovenské farby vo dvojhre... ja som zápas sledoval cez live score a pri stave 1:4 v 3. sete som to už vzdal...síce som veril, že to Daniela otočí, ale už som na to nemal nervy ;) aspoň, že Daniela môj inštinkt potvrdila a otočila...z mixu som prekvapený aj ja, ale poteší... a osobne si nemyslím, že by Švédka bola ťažšia...videl som ju včera hrať proti Jarke a veľká sláva to nebola... obe tam striedali svetlé a temné momenty...zaujímavé to bolo tým, že Švédka vyhrala keď dala 18 winnerov a 26 UE pričom Jarka nastrieľala 51 winnerov a 86 UE...takže, keď Daniela nebude robiť priveľa UE prejde...len nevýhodou môže byť, že Sofia je rozohraná z kvaldy, ale zas môže byť aj dosť unavená, keď to bude jej 4. zápas (hoci aj Daniela včera hrala dlho) takže uvidíme ;)
haha :D ze daniela nebude robit UE....to si ju s niekym mylis.. :D
je pravda, ze bude svedka rozohrana z kvaldy, preto to bude tazsie...a takisto je nevyhoda, ze daniela mala velmi malo casu na pripravu na tento zapas......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Australian Open 2010
PostPosted: 20. January 2010 18:10 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 07:21
budem a chcem verit, že to bol iba zlý deň. lebo ak nie, zajtra je pre Danielu koniec. :roll: a to si može ešte zatlieskať, kde sa tento rok dostala...



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Australian Open 2010
PostPosted: 20. January 2010 21:07 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|29. March 2024| 07:21
haha :D ze daniela nebude robit UE....to si ju s niekym mylis.. :D


tak mne je jasné, že nejaké UE budú, to by nebola Daniela :D len hlavne nech ich je menej ako winnerov
keď mala Jarka bilanciu W/UE 51/86 tak budem rád keď bude mať Daniela aspoň toľko winnerov a "len" polku UE :) hlavne nech v tej bilancii UE neprekoná Jarku :D



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Australian Open 2010
PostPosted: 21. January 2010 07:29 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 08:21
Dvojhra - 2. kolo: Daniela Hantuchová (22-SR) - Sofia Arvidssonová (Švéd.) 6:4, 6:1 za 64 min

Takýto pohodový zápas sme tu už dlho nemali. Počet 15 UE (súperka o 1 viac) mohol byť aj nižší, ale pomer winnerov 28:6 ukazuje, kto bol pánom na dvorci. Výhru nad Na Li v ďalšom kole vidím celkom reálne, len aby som to nezakríkol.

Ostatné výsledky žien z 21. 1.

Dvojhra - 2. kolo: Caroline Wozniacká (4-Dán.) - Julia Görgesová (Nem.) 6:3, 6:1, Viktoria Azarenková (7-Biel.) - Stefanie Vögeleová (Švajč.) 6:4, 6:0, Vera Zvonarevová (9-Rus.) - Iveta Benešová (ČR) 6:0, 6:3, Agnieszka Radwanská (10-Poľ.) - Alla Kudriavcevová (Rus.) 6:0, 6:2, Na Li (16-Čína) - Ágnes Szávayová (Maď.) 3:6, 7:5, 6:2, Gisela Dulková (Arg.) - Ana Ivanovičová (20-Srb.) 6:7(6), 7:5, 6:4, Šahar Peerová (29-Izr.) - Cvetana Pironkovová (Bulh.) 6:1, 6:4, Carla Suárezová-Navarrová (32-Šp.) - Andrea Petkovicová (Nem.) 6:1, 6:4, Francesca Schiavoneová (17-Tal.) - Julie Coinová (Fr.) 6:3, 6:4, Samantha Stosurová (13-Austr.) - Kristina Barroisová (Nem.) 7:5, 6:3, Tathiana Garbinová (Tal.) - Jaroslava Švedovová (Kaz.) 6:7(5), 6:2, 6:0, Serena Williamsová (1-USA) - Petra Kvitová (ČR) 6:2, 6:1, Venus Williamsová (6-USA) - Sybille Bammerová (Rak.) 6:2, 7:5, Alberta Briantiová (Tal.) - Sabine Lisická (Nem.) 2:6, 6:4, 6:4

Štvorhra - 1. kolo: Simone Bolelli, Andreas Seppi (Tal.) - Lacko, Michael Russell (SR/USA) 6:4, 6:2, Jelena Jankovičová, Shenay Perryová (Srb./USA) - Cibulková, Michaella Krajiceková (SR/Hol.) 6:1, 6:4, Fernando González, Ivan Ljubičič (Čile/Chorv.) - František Čermák, Michal Mertiňák (6-ČR/SR) 6:3, 7:6(7), Martin Damm, Filip Polášek (14-ČR/SR) - Marinko Matosevic, Bernard Tomic (Austr.) 6:3, 6:4, Philipp Marx, Igor Zelenay (Nem./SR) - Nick Lindahl, Matt Reid (Austr.) 6:3, 6:4

Tak v debli to dnes našim išlo!


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Australian Open 2010
PostPosted: 21. January 2010 07:52 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 07:21
jou jou jou!!! :D tak daniela ma milo prekvapila....drzim palce proti li, bude to tazky zapas......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Australian Open 2010
PostPosted: 21. January 2010 11:23 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 08:21
Prečo si dala Daniela mix (úryvok zo správy TASR): "Keď sa ma opýtal, či si s ním nezahrám v Melbourne miešanú štvorhru, bola som zaťatá a dlho som hovorila, že nie. Napokon ma však zlomil a tak sme sa prihlásili do súťaže, v ktorej sme nasadenými dvojkami. Ťažko sa hovorí nie svetovej trojke, bývalej svetovej jednotke a jednému z najlepších deblistov vôbec. Na moje rozhodnutie malo trochu vplyv aj to, že v pondelok pršalo a mala som pocit, že si chcem okrem dvojhry zahrať ešte nejaký zápas," povedala pre TASR Hantuchová, ktorá tvrdí, že melbournske spoločné vystúpenie s Nestorom bude skôr epizódneho charakteru. Na ďalších grandslamoch už Slovenka mix hrať nechce. "S Danielom budeme k tomu pristupovať tak pohodovo a dúfam, že na dvorci spolu zažijeme kopec zábavy. Stále platí, že mix a ani debla už na grandslamoch hrať nemienim a sústredím sa výlučne na singla. Pár zápasov miešanej štvorhry mi však zasa neuberie až toľko síl," dodala Hantuchová.


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Australian Open 2010
PostPosted: 21. January 2010 13:21 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 07:21
žeby Daniela trpela nejakým syndromom horskej dráhy? lebo opat je to vrtkavé, výhra nad Kutuzovou ltt a teraz suverenne, teoreticky by proti Na Li mala hrat dlhý vyrovnaný zápas, nerozhodný až do konca; tak som zvedavý ako to dopadne. Ak porazí Na Li bude to skvelý začiatok tohto GSlamu, potom snád má aj na Wozniacku suverenne. ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Australian Open 2010
PostPosted: 21. January 2010 14:34 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 08:21
Info od veci (out of topic po novom): Danielina "oficiálna stránka" opäť zmenila dizajn, ale preklopili doň starý obsah, takže sa absolútne nič nezmenilo. Napr. o AO ani zmienky, posledný turnaj je Luxemburg.


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 39 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy