Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 39 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page 1, 2, 3  Next
Author Enter your Message here

Golden Slam
 Post subject: Australian Open 2010
PostPosted: 14. January 2010 22:16 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 16:03
image

Australian Open 2010

Miesto: Melbourne, Austrália
Dátum: 18. - 31. januára
Kategória: Grandslam
Povrch: tvrdý, vonku

Internet:

Vlaňajší výsledok: prehra v 3. kole s Alizé Cornetovou 6:4, 4:6, 2:6, v 4hre prehra so Sugi až vo finále

Výsledky v roku 2010

Dvojhra
1. kolo: Daniela Hantuchová (22-SR) - Viktorija Kutuzovová (Ukr.) 3:6, 6:1, 7:5
2. kolo: Daniela Hantuchová (22-SR) - Sofia Arvidssonová (Švéd.) 6:4, 6:1
3. kolo: Na Li (16-Čína) - Daniela Hantuchová (22-SR) 7:5, 3:6, 6:2

Miešaná štvorhra
1. kolo: Daniel Nestor, Daniela Hantuchová (2-Kan./SR) - André Sá, Anabel Medinová-Garriguesová (Braz./Šp.) 6:3, 3:6, 10:6
2. kolo: Jekaterina Makarovová, Jaroslav Levinský (Rus./ČR) - Daniela Hantuchová, Daniel Nestor (2-SR/Kan.) - bez boja


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Australian Open 2010
PostPosted: 14. January 2010 22:21 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 16:03
Nasadenie hráčok

1. Serena Williamsová
2. Dinara Safinová
3. Svetlana Kuznecovová
4. Caroline Wozniacká
5. Jelena Dementievová
6. Venus Williamsová
7. Viktoria Azarenková
8. Jelena Jankovičová
9. Vera Zvonarevová
10. Agnieszka Radwanská
11. Marion Bartoliová
12. Flavia Pennettová
13. Samantha Stosurová
14. Maria Šarapovová
15. Kim Clijstersová
16. Na Li
17. Francesca Schiavoneová
18. Virginie Razzanová
19. Naďa Petrovová
20. Ana Ivanovičová
21. Sabine Lisická
22. Daniela Hantuchová
23. Dominika Cibulková
24. María José Martínezová Sánchezová
25. Anabel Medinová Garriguesová
26. Aravane Rezaiová
27. Alisa Klejbanovová
28. Jelena Vesninová
29. Šahar Peerová
30. Kateryna Bondarenková
31. Aľona Bondarenková
32. Carla Suarezová Navarrová


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Australian Open 2010
PostPosted: 14. January 2010 22:26 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 16:03
Pamätáte pred 2 rokmi SF s Ivanovičovou a vlani F v debli so Sugi? Tento rok sa zrejme ani jedného nedočkáme (toho druhého vlastne určite), ale aspoň dve kolá by som si želal. Takže čakám, čo príde. Začíname v noci na pondelok o 01.00 h SEČ, žreb je na programe v piatok 15. januára. Časový rozdiel je 10 hodín.


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Player
 Post subject: Re: Australian Open 2010
PostPosted: 15. January 2010 01:07 
Offline

Joined: 13. October 2008
Posts: 8
Local Time:
|29. March 2024| 15:03
Pamätáte pred 2 rokmi SF s Ivanovičovou a vlani F v debli so Sugi? Tento rok sa zrejme ani jedného nedočkáme (toho druhého vlastne určite), ale aspoň dve kolá by som si želal. Takže čakám, čo príde. Začíname v noci na pondelok o 01.00 h SEČ, žreb je na programe v piatok 15. januára. Časový rozdiel je 10 hodín.

Hmmm...je zaujímavé pozorovať rozdiel medzi slovenským a anglickým fórom. Teraz mám na mysli to, ako vnímajú jednotliví fanúšikovia Danielinu formu. Na SVK fóre sú to skôr pesimistické názory (Daniela má výkyvy, je nestabilná...), na ENG fóre sú ľudia oveľa pozitívnejšie naladení, čo sa mne osobne viac páči. Majô nádej a veria. Ja by som prehru s Dementievou, ani s Petković nebral vôbec tragicky. Zápasy som nevidel celé, ale Daniela (hlavne v zápase s Dementievou) hrala výborne, aj keď jej tretí set takpovediac "trochu ušiel":). Možno nebyť tej "heat" prestávky, tak by sa zápas skončil inak. Ale keby bolo keby, boli by sme...Viď dvojsetové (hladké?) víťazstvá Eleny nad svetovou 2. a 7. v neskorších fázach turnaja v Sydney. Daniela jej dokázala zobrať aspoň set a zdržať ju na kurte vyše dvoch hodín. Netvrdím, že Daniela má super formu, ale vidno podľa mňa obrovský rozdiel, už len v prístupe. Uvidíme ako to bude na AO. Veľmi bude záležať aj od žrebu. Daniela nemala naň posledné roky veľa šťastia. Dúfam, že tentokrát jej to víde. Veľmi jej to prajem. Takže hlavu hore! Veď si len predstavte, ako by sa napríklad Daniela cítila, keby si tu tie príspevky chodievala čítať:). Takže ešte raz, prajem veľa šťastia!!!Ja verím...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: Australian Open 2010
PostPosted: 15. January 2010 08:31 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 95
Local Time:
|29. March 2024| 14:03
No tak som si pozrel pavuka.Daniela ma v pohode pavuka v pripadnom tretom kole by mohla narazit na Li Na to je hratelna hracka potom je tam bud Shahar alebo Caroline tak to bude velmo zaujimave.Co sa taky dasich bab chuda Kristina a chuda Magda to sa budu lucit hned v prvom kole dufam za sa aspon v jednom pripade mylim a co sa tyka Dominiky tak v pripadnom tretom kole skrekava Mary a keby postupila je tam Dinara je to tiez zaujimave.clovek si uz nevybera.


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Australian Open 2010
PostPosted: 15. January 2010 12:47 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 15:03
ja som spokojný s týmto žrebom, lebo Daniela má nato aby sa dostala myslím do toho 4. kola kde ju čaká Wozniacki, aj tá je ešte hratelná v pohode pri Dankinej polostupavej forme. ;) ja očakávam 4. kolo, ak skončí skor, prežijem, ale tak nebudem najak radostný, ale verím aspon vo štvrtfinále.



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Australian Open 2010
PostPosted: 15. January 2010 22:28 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 16:03
Danielina časť pavúka

Caroline Wozniacki (4-Dán.) - Aleksandra Wozniaková (Kan.)
Tamira Paszeková (Rak.) - Julia Görgesová (Nem.)
Galina Voskobojevová (Kaz.) - Cvetana Pironkovová (Bul.)
Lucie Hradecká (ČR) - Šahar Peerová (29-Izr.)

Daniela Hahntuchová (22-SR) -Viktorija Kutuzovová (Ukr.)
Jarmila Grothová (Austr.) - kvalifikantka
Stephanie Duboisová (Kan.) - Ágnes Szávayová (Maď.)
Marina Erakovicová (N. Zél.) - Na Li (16-Čína)

Agnieszka Radwanská (10-Poľ.) - Tatjana Maleková (Nem.)
Melanie Oudinová (USA) - Alla Kudrjavcevová (Rus.)
Julie Coinová (Fr.) - Alicia Moliková (Austr.)
Alize Cornetová (Fr.) - Francesca Schiavoneová (17-Tal.)

Anabel Medinová Garriguesová (25-Šp.) - Karolina Špremová (Chor.)
Anastasia Jakimovová (Biel.) - Casey Dellacquová (Austr.)
Arantxa Parrová Santonjová (Šp.) - Sybille Bammerová (Rak.)
Lucie Šafářová (ČR) - Venus Williamsová (6-USA)


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Australian Open 2010
PostPosted: 16. January 2010 01:45 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. March 2024| 15:03
Dá se to včetně Li, třeba Danka překvapí. :lol:


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Australian Open 2010
PostPosted: 16. January 2010 11:49 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 15:03
podla mna to bude v 3.kole koniec, li vyhra.....a keby nie, z vrcnej casti podla mna postupi peer a ta je tiez na koni tento rok......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Australian Open 2010
PostPosted: 17. January 2010 13:53 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 16:03
Program Slovákov na 18. 1.

Hisense Aréna, 1. 10. h SEČ
Magdaléna Rybáriková- Dinara Safinová (2-Rus.)

Kurt číslo 13, cca 3.30 h SEČ
Dominika Cibulková (23-SR) - Vania Kingová (USA)

Kurt číslo 10, cca 7.30 h SEČ
Lukáš Lacko - Leonardo Mayer (Arg.)


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Australian Open 2010
PostPosted: 17. January 2010 20:53 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 101
Local Time:
|29. March 2024| 15:03
Prosim vaaaas ako sa volal odbornik co predikoval semifinale na AO v roku 2008?? Dakujem za odpoved..:) Bol by som zvedavy na jeho zmyslanie ohladom tohto roku...:) BTW....C´Mon Daniela...:)


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Player
 Post subject: Re: Australian Open 2010
PostPosted: 17. January 2010 22:10 
Offline

Joined: 13. October 2008
Posts: 8
Local Time:
|29. March 2024| 15:03
Prosim vaaaas ako sa volal odbornik co predikoval semifinale na AO v roku 2008?? Dakujem za odpoved..:) Bol by som zvedavy na jeho zmyslanie ohladom tohto roku...:) BTW....C´Mon Daniela...:)

Myslím, že to bol Jon Wertheim, alebo tak nejak...ale nie som si vôbec istý.


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Australian Open 2010
PostPosted: 18. January 2010 01:21 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. March 2024| 15:03
Odborník :lol: , ale ano, byl to on. ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Australian Open 2010
PostPosted: 18. January 2010 19:14 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 16:03
Výsledky žien z 18. 1.:
Dinara Safinová (2-Rus.) - Magdaléna Rybáriková 6:4, 6:4, Svetlana Kuznecovová (3-Rus.) - Anastasia Rodionovová (Austr.) 6:1, 6:2, Jelena Dementievová (5-Rus.) - Vera Duševinová (Rus.) 6:2, 6:1, Justine Heninová (Belg.) - Kirsten Flipkensová (Belg.) 6:4, 6:3, Flavia Pennettová (12-Tal.) - Anna Čakvetadzeová (Rus.) 6:3, 3:6, 6:2, Maria Kirilenková (Rus.) - Maria Šarapovová (14-Rus.) 7:6(4), 3:6, 6:4, Kim Clijstersová (15-Belg.) - Valérie Tétreaultová (Kan.) 6:0, 6:4, María José Martínezová-Sánchezová (24-Šp.) - Jevgenija Rodinová (Rus.) 6:0, 6:0, Alisa Klejbanovová (27-Rus.) - Jelena Dokičová (Austr.) 6:1, 7:5, Kateryna Bondarenková (30-Ukr.) - Ioana Raluca Olarová (Rum.) 6:2, 7:6(6), Yanina Wickmayerová (Belg.) - Alexandra Dulgherová (Rum.) 1:6, 7:5, 10:8, Elena Baltachová (V. Brit.) - Pauline Parmentierová (Fr.) 6:4, 3:6, 7:5, Ťie Čeng (Čína) - Šuaj Pcheng (Čína) 0:6, 6:1, 6:2, Yvonne Meusburgerová (Rak.) - Timea Bacsinszká (Švajč.) 6:4, 4:6, 6:2, Anastasia Pavľučenkovová (Rus.) - Anastasija Sevastovová (Lot.) 6:2, 6:4

Program Slovákov na 19. 1.

Kurt číslo 13, 2. zápas
Dominika Cibulková (23-SR) - Vania Kingová (USA), dohrávka z pondelka 3:6, 2:1 15:30*

Kurt číslo 4, 4. zápas
Zuzana Kučová - Gisela Dulková (Arg.)

Kurt číslo 10, 4. zápas
Lukáš Lacko - Leonardo Mayer (Arg.)


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Australian Open 2010
PostPosted: 18. January 2010 19:36 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 16:03
V tomto článku sa akoby mimochodom spomína, že Daniela má nového trénera. Rozchod s Passosom som predpovedal, po uplynulej nemastnej-neslanej sezóne sa to dalo čakať. Som zvedavý, čo vylezie z novej spolupráce, ale veľa si od toho nesľubujem. Prepáč Maco, ale ja veľký optimista nie som.

Hantuchová v rovnakej izbe, súperku preberala s Kim

Melbourne (SITA) - Slovenská tenistka Daniela Hantuchová z okna izby letmo skontrolovala melbournskú sychravú klímu a na úvod pondelňajšieho rozhovoru pre agentúru SITA si povzdychla: "Teraz, zdá sa, prestalo pršať, ale je tu nepríjemne. Dosť fúka, hrozné podmienky. Nie je to tenisovo optimálne."
Do svojich už 11. seniorských Australian Open by mala vstúpiť v utorok: "Ak to počasie dovolí... Už sa neviem dočkať na prvý grandslamový turnaj sezóny - byť konečne na dvorci a hrať. Veľmi sa teším. Samozrejme, treba byť okamžite koncentrovaná a pripravená bojovať. V posledných dňoch som sa už snažila najmä oddychovať, aby som bola čerstvá na tie zápasy."
Dvadsaťšesťročná popradská rodáčka bude na úvod čeliť Ukrajinke Viktorii Kutuzovovej, ktorá v roku 2003 bola v miestnom finále súťaže dievčat a ako 17-ročná figurovala na 76. priečke vo svetovom rebríčku WTA Tour. Momentálne je však o 4 roky staršia a 10 pozícii nižšie postavená. "Ani by som veru nepovedala, že 'no name'," zaprotestovala Hantuchová a dodala: "Kutuzovová v minulosti už zdolala pár dobrých hráčok, takže si na ňu treba dať pozor. Hovorila som o nej s Kim Clijstersovou, ktorá ju vlani mala v prvom kole US Open, tréner sa bol na ňu pozrieť."
Majiteľka kompletnej zbierky trofejí z grandslamového mixu si so spomenutou rovesníčkou a kamarátkou Kim v Melbourne zatrénovala rovnako ako napríklad s Ruskou Svetlanou Kuznecovovou či Nemkou Sabine Lisickou. Na 2. kolo prichádza do úvahy Hantuchovej súboj s bratislavskou rodáčkou Jarmilou Grothovou, pred vydajom Gajdošovou. So smiechom odmietla diskusiu na túto tému: "Žiadny tenista nikdy vopred nehovorí o ďalšom kole. Dá sa to veľmi rýchlo zakríknuť. Najprv obe musíme vyhrať prvý zápas."
Hantuchovej minulý týždeň v Sydney radil Eduardo Nicolas, teda kouč, s ktorým zvykla cestovať už počas svojej "barcelonskej" etapy.
O aktuálnej situácii v zázemí uviedla: "Darren Cahill bol so mnou na úvodnom turnaji sezóny v Brisbane, potom mal povinnosti ako spoluorganizátor exhibičného podujatia v Adelaide. Teraz je tu síce tiež a bol na pár tréningoch, ale od začiatku turnaja sa už venuje najmä komentovaniu pre ESPN. Mám v Melbourne môjho trénera Eduarda Nicolasa, s ktorým robím každý deň. Spolupráca s Larrim Passosom bola ukončená už po uplynulej sezóne."
Držiteľka troch titulov z hlavnej profesionálnej úrovne Hantuchová sa predvlani na Grand Slame Ázie a Pacifiku prebojovala do semifinále, v ňom viedla nad Srbkou Anou Ivanovičovou 6:0, 2:0. "Po príchode do Melbourne sa mi opäť oživili nádherné spomienky, ale aj také, že som v tom roku bola hrozne blízko. Aj proti tej Ivanovičovej som tak dobre hrala... Asi prvýkrát v živote som mala pocit, že to mohlo byť aj v mojich rukách. Čo už... Bez ohľadu na to - ja mám toto mesto veľmi rada, chodím do tých istých reštaurácií, vopred sa sem teším. Je to jeden z najkrajších turnajov sezóny, hotel tiež. Dokonca mám rovnakú izbu ako vtedy."


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 39 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page 1, 2, 3  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy