Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 25 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2
Author Enter your Message here

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Toray Pan Pacific Open,Tokio
PostPosted: 1. October 2009 07:39 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|29. March 2024| 11:29
2.kolo Hantuchová, Sugiyamová - (2) Medina, Ruano Pascual 7:6 3:6 10:7

Pekný výsledok, baby vyradili druhý nasadený pár a postúpili do semifinále. Hladisko bolo úplne plné, keďže Sugi hrá poslednú štvorhru v kariére, takže ide ďalej, nebol to jej posledný zápas. Sugi hrala veľmi dobre, Daniela bola na sieti tiež výborná, ale od základnej čiary dosť kazila. Ale celkovo boli lepšie ako nasadené španielky...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Toray Pan Pacific Open,Tokio
PostPosted: 1. October 2009 09:07 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 11:29
Ja som strašne rád,že Hantuyama postúpili do semifinále :) ako bol by som naozaj happy keby sa im podarilo vyhrať debla na turnaji v Tokiu.Bola by to pekná rozlúčka a zakončenie jednej výbornej deblovej a priateľskej dvojice.V semifinále narazí Hantuyama na argentínsko-ruské duo Dulková, Petrová!A myslím,že na finále by to mohlo byť.Good Luck



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Toray Pan Pacific Open,Tokio
PostPosted: 1. October 2009 17:34 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 11:29
Este k zapasu s Radwanskou. Ja som k televizoru prisla za stavu 3-6 1-3. A znovu to vyzeralo na paradny obrat,aky predviedla Danka proti Agnieszke v Amerike. V druhom sete hrala naozaj fantasticky,Agnieszku velmi tlacila a hrala proste super. V tretom sete sa mi vsak zdalo,akoby Daniela odpadavala kondicne,lebo nevedela Agnieszku zaklincovat a v dlhych vymenach bola ona ta,co kazila. Agnieszka ma prekvapila,ze sa nevzdala,lebo podla mna jej v hlave muselo virit len to,ze s Danielou uz takto raz pokaslala zapas. No nic,mna Daniela nesklamala,bol to taky obycajny zapas s plusmi i minusmi,jednoducho nic,co by sa asi dalo hlbsie analyzovat. Chybalo malinko,aby Daniela postupila.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Toray Pan Pacific Open,Tokio
PostPosted: 2. October 2009 10:51 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|29. March 2024| 11:29
semifinále: Hantuchová, Sugiyamová - Dulková, Petrovová 7:6 7:5

Gratulujem babám k postupu do finále ;) Zápas som nevidel, kedže som nevedel nájsť ani jeden live stream. Zápas trval 1 hodinu a 43 minút.
Držím palce vo finále


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Toray Pan Pacific Open,Tokio
PostPosted: 2. October 2009 14:04 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 12:29
Bolo by super, keby Hantujama zakončili svoje posledné spoločné účinkovanie titulom. Majú však voči sebe tie najzdatnejšie súperky. Veľmi im to zajtra želám. Zápas proti Radwanskej som vzdal po 1. sete, ktorý bol otrasný.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Toray Pan Pacific Open,Tokio
PostPosted: 2. October 2009 14:12 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 11:29
Takže gratulujem a ja im to prajem bolo by to pekné zakončenie Sugiyamovej kariéry :) ako čakal som vo finále Blackovú a Huberovú no nestalo sa tak,pretože Klejbanová zo Schiavoneovou ich zdolali v 2 setoch!Takže cesta k titulu je ešte otvorenejšia a priechodnejšia no len to netreba podceniť!Takže finále debla Hantuyama vs. Klejbanova, Schiavone!!!Good Luck



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Toray Pan Pacific Open,Tokio
PostPosted: 2. October 2009 16:22 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 11:29
tento rok Hantuyama prehrala už dvakrát vo finále tak snad do tretice to už konečne vyjde.



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Toray Pan Pacific Open,Tokio
PostPosted: 3. October 2009 08:46 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 11:29
Kleybanova/Schiavone (RUS/ITA) d. Hantuchova/Sugiyama (SVK/JPN) 64 62

Tak sa to nakoniec nepodarilo získať posledný spoločný deblový titul pre kamarátsku dvojicu Hantuyama...škoda,veľmi som im to prial aby to vyšlo no Klejbanová a Schiavoneová boli evidentne proti.Hm čo už tak spolupráca Danieli s Ai sa titulom neskončila ale ja som aj tak spokojný pretože som ani nečakal,že by to mohli dotiahnuť do finále!Je mi tak trochu aj smutno,že Sugiyama už hrať nebude a želám jej všetko dobré v ďalšom netenisovom živote.....Snáď Daniela sem tam narazí na nejakú deblovú hráčku z ktorou sa jej podarí získať nejaký ten titul v debli!



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Toray Pan Pacific Open,Tokio
PostPosted: 3. October 2009 10:28 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 11:29
inak Daniela ma celkom dobre vysledky s Davenportovou ale o tej vobec neviem čo s nou je. Ona už ako tiež skončila s tenisom či čo sa stalo? :?:



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Toray Pan Pacific Open,Tokio
PostPosted: 3. October 2009 18:30 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 12:29
Nevyšlo to ani do tretice, ale nič to. Z toho, čo Daniela povedala po zápase pre TASR vyplýva, že Daniela zrejme so 4hrou do budúcnosti veľmi nepočíta:
"Ku koncu zápasu v posledných dvoch gemoch to bolo pre nás veľmi ťažké, obe sme mali slzy na krajíčku. Vynorili sa nám spomienky na všetko pekné, čo sme spolu na kurte za tie roky prežili. Tokijské finále sme začali veľmi dobre, zo začiatku fungoval ešte taký adrenalín. Klejbanovová sa však potom rozohrala k skvelému výkonu, neskutočne do toho pálila a súperky nás v ďalších minútach rozstrieľali. Tento zápas však nebol ani tak o výsledku. Bola som veľmi rada, že som mohla byť súčasťou niečoho takého nádherného. Pri pohľade na Sugi som si uvedomila, aké ťažké je rozlúčiť sa, videla som všetky tie emócie. Pozápasový príhovor bol pre mňa rovnako pred týždňom pri oficiálnej rozlúčke so Sugi ťažký. Vyplakali sme sa už vtedy, teraz sme sa snažili brať to skôr s humorom. Bola to pre mňa veľká česť byť pri jej boku. Vybrala si naozaj krásny čas, kedy sa rozlúčiť, v Tokiu pred domácimi fanúšikmi. Tenisový svet stratil niekoho, kto bol veľkým bojovníkom a kto urobil veľa pre tenis." vyznala sa pre TASR Hantuchová. Najlepšie kamarátky na okruhu WTA po skončení finále museli dávať jedno interview za druhým a tak nebolo času na spoločnú večeru. Hantuchová však pripravila pre Sugi prekvapenie v podobe veľkého obrazu, ktorý jej poslala na hotel ako spomienku na spoločné roky. Hantuchová so Sugijamovou vyhrali spolu tri turnaje, ten posledný v roku 2006 v Ríme. "Poslala som jej na hotel obrovský obraz, na ktorom je cela naša kariéra v obrázkoch. Je to celé zarámované a s venovaním. Dostala odo mňa aj viacero menších darčekov, no obraz ma stál najviac roboty," dodala Hantuchová, ktorá vážne uvažuje, že v budúcnosti už štvorhru hrať nebude. "Nemám už motiváciu hrať debla a chcem sa sústrediť výlučne na singla. Štvorhru som hrávala hlavne preto, že ma o to Sugi požiadala. Zažili sme spolu kopec srandy, teraz po jej odchode vôbec nerozmýšľam, že by som mala vytvoriť dvojicu s nejakou inou hráčkou. Do konca roka už určite štvorhru hrať nebudem a pokiaľ ide o novú sezónu, to sa ešte uvidí," zakončila Hantuchová.


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 25 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy