Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 27 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2
Author Enter your Message here

Site Admin
 Post subject: Re: Hansol Korea Open, Soul
PostPosted: 23. September 2009 18:39 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. March 2024| 07:37
Daniela bola nasadenou jednotkou len raz a to minulý rok a 9krát bola nasadenou dvojkou, podla mna ma dobru sancu uhrat aj tu dobry vysledok, treba byt trpezlivy, a ked nie na tomto turnaji tak na niektorom to uz pride. :)

/1/ Bali 2008 ½ finále

/2/ Paris 2008 ¼ finále
/2/ New Haven 2008 ¼ finále

/2/ New Haven 2007 2. Kolo
/2/ Bali 2007 finále
/2/ Kolkata 2007 ½ finále
/2/ Linz 2007 W

/2/ Auckland 2006 ½ finále

/2/ Quebec 2004 2. Kolo

/2/ Paris 2003 ¼ finále
Paráda že sis dal práci to vyhledat. Samotného už mě to při pár příležitostech nutilo vzpomínat.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Hansol Korea Open, Soul
PostPosted: 24. September 2009 08:21 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 07:37
(1) Daniela Hantuchova (SVK) d. Chanelle Scheepers (RSA) 61 61

Gratulujem k hladkému postupu do QF.Je fajn vidieť,že aj Daniela dokáže súperky zdolať takto ľahko a netrápiť sa zbytočne na kurte!Z cesty je vyradená ruska Klejbanová,ktorá podľahla v 3 setoch čoskoro 39 ročnej Kimiko Dateovej Krummovej!Tak dúfam,že Daniela podá dobrý výkon a postúpi do SF.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Hansol Korea Open, Soul
PostPosted: 24. September 2009 10:07 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|29. March 2024| 07:37
gratulujem aj ja ku konečne hladkému víťazstvu ;) síce som si želal štvrťfinále Hantuchová - Date-Krumm, lebo pre mňa je to atraktivnejší duel ako Hantuchová-Kleybanova, tak som si vôbec nemyslel, že by Kimiko cez Rusku prešla :shock: ja len dúfam, že Daniela proti nej podá podobný výkon ako teraz, aby zas nemusela hádzať hlody typu: "Kimiko hrá ako za starých čias, takto to môže dotiahnúť ďaleko." a podobne :lol:

btw: Schiavone skrečovala, takže semifinálová prekážka vzíde z ruského duelu Kirilenko - Dushevina



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Hansol Korea Open, Soul
PostPosted: 24. September 2009 13:04 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 07:37
Gratulujem k hladkému vítazstvu. a Tak sa nam titul len približuje a približuje. jách jaky by som bol rád keby ho Daniela len získala :D no ale s Kimiko by to podla mna nemal byt problém. Síce dokazala potrapit mnoho hráčok ale tak Daniela sa podla mna dokáže udržat. Obidve maju skusenosti až nad hlavu tak uvidíme čo to bude ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Hansol Korea Open, Soul
PostPosted: 24. September 2009 14:48 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. March 2024| 07:37
Jestli Daniela prohraje s touhle pravěkou hráčkou, která se učila tenis za krále klacka, tak je zralá na ručník. Na druhou stranu ty všemožné rotace, které Japonka vždycky vykouzlí, by Daniele mohly dělat dost velké problémy.


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Hansol Korea Open, Soul
PostPosted: 24. September 2009 19:09 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 08:37
No konečne víťazstvo ako sa na turnajovú jednotku a bývalú svetovú päťku patrí. Aj keď Krummová je tenisovým dinosaurom, mal by som sa pri nej na pozore. Hrať som ju ešte nevidel, ale súperky prinajmenšom poriadne potrápi, ak ju neodstrelia hráčky typu Sereny. Potešiť nás môže aj Magda, ale stačiť mi bude aj 50-percentný úspech.

Piatkový plán

1. Chan Yung-Jan vs. Anna-Lena Grönefeldová
2. Maria Kirilenková vs. Vera Duševinová (12.30 m.č.)
3. Daniela Hantuchová vs. Kimiko Date Krummová (14.00 m.č.)
4. Magdalena Rybáriková vs. Anabel Medinová Garriguesová
5. 4hra


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Hansol Korea Open, Soul
PostPosted: 25. September 2009 11:00 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|29. March 2024| 07:37
(1) Daniela Hantuchová (SVK) - Date Krumm (JPN) 6:7(3), 6:4, 4:6

2 hodiny 43 minút, trápenia alebo boj? Neviem, zápas som nevidel. Len jedna poznámka. V prvom sete viedla Daniela 5:1 a podávala...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Hansol Korea Open, Soul
PostPosted: 25. September 2009 11:24 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|29. March 2024| 07:37
tak neviem, či Kimiko vychytila životnú formu, alebo čo, ale to nič nemení na fakte, že Daniela mala tento zápas zvládnuť hlavne keď viedla 5-1 a 30-0 v 1. sete :roll: ako tak pozerám, Kimiko po návrate dokázala celkom dobre potrápiť hráčky, ktoré boli v Top 30 v čase duelu s Japonkou: Kanepi, Wozniacki, Lisicki, Medina Garrigues; narozdiel od Daniely však všetky 4 svoje trojseťáky zvládli...takže ak Daniela chce pomýšľať na Top 20 toto mala byť povinná jazda...trochu mi jej je ľúto, lebo slovenské médiá ju zasa roznesú na kopytách lebo prehrala so 155. hráčkou, ktorá je 1,5x staršia ako ona...ale v podstate si za to môže sama, keď premrhala taký náskok...good luck v Tokiu



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Hansol Korea Open, Soul
PostPosted: 25. September 2009 13:49 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. March 2024| 07:37
Si zaslouží roznést na kopytech, tohle je směšné. Hráčka může mít kvalitu i ve 39ti letech, ale když vidíte, jak Date hraje, tak prohrát s ní je neomluvitelné. Daniela by měla skončit s tenisem, pokud trvá na tom, aby plýtvala talentem na takovéhle hnoje. Za podobnou porážku se fotbalové kluby veřejně omlouvají svým fanouškům. :roll:


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Hansol Korea Open, Soul
PostPosted: 25. September 2009 14:34 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 07:37
tak keď už Daniela nie je schopná porazit hráčku, ktorá je o dva roky mladšia ako moja mama tak to je dost na hanbu si myslím. Ako potom chce porazit Daniela tie mladé hráčky??? :shock:



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Hansol Korea Open, Soul
PostPosted: 25. September 2009 17:13 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 07:37
Ako kes som videl po super dni že Daniela prehrala a to v TB a aj v 3.setoch išlo ma roztrhnut ale ked tak citam ze viedla 5-1 to ma teda dorazilo, no comment ziadne ospravedlnie nieje,už mam fakt niekdy pocit ze suhlasim s ostatnými nech už skonci karieru,to nema toto zmysel...
Clovek jej fandi,raduje sa s jej výhier,raz za cas dokaze nieco nepredstavitelne,vtedy sme v siedmom nebi ale inak,jaaaaaaaaaj boze...





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Hansol Korea Open, Soul
PostPosted: 25. September 2009 20:15 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 08:37
Danielu mám ako fanúšik stále rád, hoci nám už dlho vyvádza takéto veci a ja som k nim popísal všeličo. Nemám však rád, keď sa moje prognózy o jej prehre plnia a tento rok by som riadne zbohatol, keby som tipoval. Vlastne to nie je ani také ťažké. Úvody turnajov zvládne, prídu sebavedomé vyhlásenia o forme a keď treba prejsť do rozhodujúcej fázy, nasleduje zlyhanie. Je to zmes naozaj smolných prehier a prehier zavinených vlastným zlyhaním. Ja už pomerne dlho neverím, že v Danielinej kariére nastane nejaký veľký zlom. Takisto nič neočakávam, dupľom keď je turnajová jednotka a potom sa vyhnem sklamaniam (prehry s Asagoe a Harkleroadovou ma vtedy položili). Netvrdím, že ešte nevyhrá turnaj, ale určite to nebude vyvrcholením stúpajúcej formy, ale skôr náhoda. Holt Danielina hra stačí tak na štvrťfinále, ale prieniky vyššie už sú len také výstrely do tmy. Dokázala toho už veľa, s Dominom sú zapísaní do histórie tenisu, no opakujem, že v chytenie druhého dychu neverím. Bodaj by som sa mýlil.

Daniela pre TASR: "Kimiko hrala neuveriteľne dobre. Pri svojom servise málokedy spravila chybu a pri returnoch pálila neskutočné priamky z forhendu i bekhendu. Takmer stále som bola pod tlakom, čo bola pre mňa nová situácia, pretože v zápasoch väčšinou tlačím ja. Bolo to ako na hojdačke. Škoda prvého setu, v ktorom som viedla 5:1 i dvoch nevyužitých brejkbalov za stavu 4:4 v rozhodujúcom dejstve. Pri jednom z nich som zahrala dobrý return, no Kimiko následne vypálila nechytateľný winner. Vedela som, že to bude veľmi ťažký zápas. Videla som jej štvrtkový duel proti Ruske Klejbanovovej, ktorá patrí k najtvrdším hráčkam, no proti Japonke nestíhala. Dúfala som, že s pribúdajúcimi minútami budem mať navrch, no Krummová hrala až do konca vo vysokom tempe, takmer vôbec nekazila. V meste Soul, ktoré sa mi vždy spájalo s triumfom Miloša Mečířa na olympiáde v roku 1988, som hrala prvýkrát a bola som prekvapená, ako sa tu u mňa postarali. Hotel i strava boli výborné, v hľadisku som mala veľa fanúšikov. Prišli ma povzbudiť aj ľudia zo slovenskej ambasády v Kórejskej republike, čo ma veľmi potešilo a milo prekvapilo."


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 27 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy