Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 61 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Enter your Message here

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: US Open 2009
PostPosted: 3. September 2009 10:54 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|16. April 2024| 07:55
gratulujem k postupu do 3. kola...napísal som po žrebe, že keď sa tam dostane budem spokojný, takže som ;) super, že Švajčiarke vrátila prehru...zápas som sledoval po očku a podľa mňa to bola veľmi dobrý zápas ;) ale až ma zamrazilo, keď sa išla po 1. matchballe za stavu 5-1 hádať s rozhodcom, ale stav zostal na zhode...vtedy som si hovoril - len nech ju to nerozhodí a neprehrá zápas zo stavu 5/1 :lol: ale Daniela sa rozhodiť nenechala a zápas zakončila esom ;)
v 3. kole by som možno viac chcel Stosur, lebo je jednou z mojich obľúbených hráčok, lenže proti King bohviečo nepredviedla a preto postúpila Američanka...tá by mala byť hrateľnejšia...hrá skôr taký soft tenis...teda aspoň mi nepripadalo, že by mala nejaký extra úder, len sa proti Samanthe dosť tlačila na sieť, tak na to dať trochu pozor ;)



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: US Open 2009
PostPosted: 3. September 2009 11:02 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|16. April 2024| 07:55
Tak ja som si to opät nenechal ujst a popozeral som to do konca...treba povedat ze Daniela bola v 1.sete jak drevo i ked tam mala svetle momenty ked jej vychadzal serv az do stavu 5-4 ale potom,hmm,akože vážne,to čo v prvom sete ani neskúsila dobehnút v tretom sete v pohode dobehla zahrala este taku loptu ze som len kukal a spolu so mnou aj ta Baczinszky.Prakticky povedane,prvý set onicom podla mna ak porovnam ostatne dve,druhy a treti boli super,pri niektorych vymenach som vstaval zo stolicky :D a zakoncenie zápasu esom bolo famooooozne :)
Kazdopadne drzim palce v 3.kole a azda sa prebojuje aj cez 3.kolo ba aj dalej,drzim palce ;)





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: US Open 2009
PostPosted: 3. September 2009 11:27 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|16. April 2024| 07:55

Tak tu su par Highligh aj ked tych krasnych vymien bolo viac ale jedna sa im podarila dat aj tu,je to 27 s. a ten backhand po ciare :)





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: US Open 2009
PostPosted: 3. September 2009 13:34 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|16. April 2024| 07:55
No tak ak by sa prebojovala cez Kingovú ďalej to by bolo fajn - osemfinále je super :) a ďalej neviem pretože tam by pravdepodobne narazila na Serenu Williamsovú a to bude boj leva z myškou a šance sú malé ak aj žiadne...ako stať sa môže čokoľvek takže prípadné prekvapenie padne vhod :) no najprv treba prejsť cez Kingovú a potom sa bude špekulovať ďalej.
Som inak zvedavý ako pojmú US Open Hantuyama,keďže sú 6. v poradí na deblový šampionát do Dohy a Daniela sa vyjadrila,že sa budú snažiť aby im tie majstrovstvá v debli vyšli.Tak držím dnes palce proti Klemenchitsovej z Rezaiovou!



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: US Open 2009
PostPosted: 3. September 2009 14:01 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|16. April 2024| 08:55
Nemám veľmi čas sledovať tento turnaj, ale výkony našich báb ma veľmi potešili, nečakal som to (muži ma naopak sklamali). Bol by som však veľmi rád, keby tie víťazstvá boli radšej dvojsetové, pretože sa do dá, ako to ukázal aj zápas so Shaugnessyovou. Ten 2. set bol úplne zbytočný vrátane pomaly už tradičnej vložky s rozhodcami a novinky - spochybňovania jastrabieho oka! S Timeou, ktorá sa zbavila kilečiek, to malo aspoň podľa zostrihu švih. Kingová je stále prijateľná, cítim prichádzať aj 4. kolo. V piatok mám nočnú, tak do dúfam dajú po 22.00 h. Na dvorci s kamerami to bude určite, keďže hrá s Američankou. Ak postúpi aj Maggie, odpadnem. Ideme, girls!


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: US Open 2009
PostPosted: 3. September 2009 14:51 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|16. April 2024| 07:55
Super! Podarilo sa aj 2.kolo,i ked Daniela si uz klasicky neodpustila 3 sety. Nevadi,Timeu povazujem za dost nebezpecnu hracku,tak aspon ze cez nu presla. Dalsie kolo sa prekvapujuco rysuje velmi dobre,vcera totiz Kingova sokovala Stosurovu a poslala ju domov uz v 2.kole. Daniela ma proti Kingovej dobru bilanciu,snad si ju v NY nepokazi. Som si ale ista,ze superka bude klast odpor. Predsa len vsak tipujem Dankinu vyhru v 2 setoch - 7-5 6-3




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: US Open 2009
PostPosted: 3. September 2009 21:26 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|16. April 2024| 07:55

(5) Hantuchova/Sugiyama (SVK/JPN) d. Klemenschits/Rezai (AUT/FRA) 61 62


Gratulujem k hladkému víťazstvu a postupu do 2. kola :) som rád,že rakúsko-francúzska dvojica nerobila problémy!V druhom kole sa Hantuyama stretnú z párom ktorý vzíde zo súboja sestier Radwanských vs. Senogluová,Švedová!Držím palce!



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: US Open 2009
PostPosted: 3. September 2009 21:52 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|16. April 2024| 07:55
Arthur Ashe Stadium (11:00 Start)

1. Vania King (USA) vs. Daniela Hantuchova (22-SVK)
2. Maria Jose Martinez Sanchez (ESP) vs. Serena Williams (2-USA) (NB 13:00 Start)
3. Paul Capdeville (CHI) vs. Andy Murray (2-GBR)
4. Magdalena Rybarikova (SVK) vs. Venus Williams (3-USA) (19:00 Start)
5. Nicolas Kiefer (GER) vs. Rafael Nadal (3-ESP)



Court 13 (11:00 Start)

1. Juan Carlos Ferrero (24-ESP) vs. Philipp Petzschner (GER)
2. Vera Zvonareva (7-RUS) vs. Elena Vesnina (31-RUS) (NB 13:00)
3. Josselin Ouanna (FRA) vs. Fernando Gonzalez (11-CHI)
4. Daniela Hantuchova/Ai Sugiyama (5-SVK/JPN) vs. Ipek Senoglu/Yaroslava Shvedova (TUR/KAZ)



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Last edited by tin-majo on 4. September 2009 09:10, edited 2 times in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: US Open 2009
PostPosted: 3. September 2009 22:02 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|16. April 2024| 07:55
gratulujem k postupu vo 4-hre...inak 2 zaujímavosti:
- bolo to v anglickej časti, ale keby niekto nevedel, tak vedzte, že Daniela na každom jednom grandslame nastúpila proti domácej hráčke (AO - Dellacqua; RG - Razzano; W - Robson; USO - Shaughnessy)
- a ja som si všimol, že Daniela zatiaľ získava ako vo dvojhre tak aj v štvorhre na US Open sety buď pomerom 6/1 alebo 6/2 :)

R1: Shaughnessy 6/2 4/6 6/1
R2: Bacsinszky 5/7 6/2 6/1
R1 v 4-hre: 6/1 6/2

no nech to platí aj zajtra ;)



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: US Open 2009
PostPosted: 4. September 2009 15:15 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|16. April 2024| 07:55
Tak dneska to bude slovensky den! Obidve nase dievcata na stadione Arthura Ashea,u Magdy som to cakala vzhladom na meno jej superky,u Daniely nie! Snad Danielu budu na Eurosporte 2 davat,moc by ma to potesilo,a este viac by ma potesilo,keby Danka znicila Kingovu a presla do osemfinale! Snad to vyjde,drzim velmi palce!




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: US Open 2009
PostPosted: 4. September 2009 16:11 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|16. April 2024| 07:55
Tak dneska to bude slovensky den! Obidve nase dievcata na stadione Arthura Ashea,u Magdy som to cakala vzhladom na meno jej superky,u Daniely nie! Snad Danielu budu na Eurosporte 2 davat,moc by ma to potesilo,a este viac by ma potesilo,keby Danka znicila Kingovu a presla do osemfinale! Snad to vyjde,drzim velmi palce!
tak poondeny eurosport 2 dava radsej pennetta-wozniak, ja toto nepochopim............



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: US Open 2009
PostPosted: 4. September 2009 17:36 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|16. April 2024| 07:55
(22) Daniela Hantuchova (SVK) d. (WC) Vania King (USA) 62 62

Gratulujem :) k postupu do osemfinále :) konečne víťazstvo v 2 setoch,teraz si Daniela počká na súperku ktorá vzíde zo súboja S.Williamsová vs. Martinezová Sanchezová!



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: US Open 2009
PostPosted: 4. September 2009 17:41 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|16. April 2024| 07:55
Tak tento zápas vyšiel Daniele na jednotku :) ,štatitiky su vynikajuce,necelila ani jednemu breakballu,ba co viac vyuzila 4/4 ponuknutych BPs superky.Statistika vitaznych uderov s UE je viac nez uspokojiva, 25/12 fakt super vykon,gratulujem ;)





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: US Open 2009
PostPosted: 4. September 2009 17:47 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|16. April 2024| 07:55
Ja takisto gratulujem k postupu,dneska to bola takmer malina. Po prvom geme som sice mala male obavy,Kingova zacala zostra,no potom Daniela na kurte excelovala. Superke nic nedarovala a hrala naozaj pekne,niektore udery ma prijemne prekvapili. Skoda,ze je v casti so Serenou,s takouto hrou by sa pri lepsom zrebe mohla dostat aj dalej. Ta horna cast je totiz ovela priechodnejsia.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: US Open 2009
PostPosted: 4. September 2009 20:34 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|16. April 2024| 07:55
Jeden s Danielynich vyrokov pre sme:
„Poznám recept, ako zdolať Serenu,"
„No problém je v tom, že ona hrá na grandslamových turnajoch vždy vo výbornej forme a v príhodnej chvíli zakaždým vytiahne z rukáva jeden zo svojich excelentných úderov. Ale aj ja hrám teraz dobrý tenis, proti Serene nemám čo stratiť. Teším sa na ďalší súboj na centrálnom štadióne."
sme.sk
*to by som chcel vedieť ze aku taktiku na nu pozna :D





Top
  Profile WWW
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 61 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy