Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 61 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Enter your Message here

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: US Open 2009
PostPosted: 5. September 2009 10:03 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 101
Local Time:
|19. April 2024| 23:08
gratulujem k postupu vo 4-hre...inak 2 zaujímavosti:
- bolo to v anglickej časti, ale keby niekto nevedel, tak vedzte, že Daniela na každom jednom grandslame nastúpila proti domácej hráčke (AO - Dellacqua; RG - Razzano; W - Robson; USO - Shaughnessy)
- a ja som si všimol, že Daniela zatiaľ získava ako vo dvojhre tak aj v štvorhre na US Open sety buď pomerom 6/1 alebo 6/2 :)

R1: Shaughnessy 6/2 4/6 6/1
R2: Bacsinszky 5/7 6/2 6/1
R1 v 4-hre: 6/1 6/2

no nech to platí aj zajtra ;)
do bodky plati aj nadalej

R3: King 6/2 6/2
R2 v 4-hre: 4/6 6/1 6/2


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: US Open 2009
PostPosted: 5. September 2009 10:33 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|19. April 2024| 23:08
(5) Hantuchova/Sugiyama (SVK/JPN) d. Senoglu/Shvedova (TUR/KAZ) 46 61 62

No super,gratulujem k postupu do osemfinále debla!Keď som šiel preč od pc bol stav 4-6 a dúfal som,že sa Daniele s Ai podarí zápas otočiť a vyhrať a tak sa aj stalo!Som rád,že ráno na mňa čakalo príjemné prekvapenie :) v boji o štvrťfinále nastúpi Hantuyama proti víťazkám duelu Gallovicová,Rybáriková vs. Yanová,Zhengová!Čakám,že to bude skôr čínske duo,ale tiež už niesú až také nebezpečné ako bývali,takže Edina s Maggie majú šancu a boli by podľa mňa prijateľnejšie súperky pre Hantuyamu!



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: US Open 2009
PostPosted: 5. September 2009 10:54 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|19. April 2024| 23:08
Reakcia Sereny Williamsovej na najbližšiu súperku (Danielu Hantuchovú) :)

"Daniela v doterajšom priebehu turnaja predvádza veľmi dobrý tenis. Určite to nebude jednoduchý zápas, ale teším sa naň. Súperka je hráčkou, ktorá nerobí nič zle, ale naopak všetko dobre. Takéto typy hráčok sú húževnaté a nevyspytateľné," uviedla mladšia zo sestier Williamsových na adresu turnajovej dvadsaťdvojky.





Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: US Open 2009
PostPosted: 5. September 2009 11:36 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|19. April 2024| 23:08
gratulujem k postupu vo 4-hre...inak 2 zaujímavosti:
- bolo to v anglickej časti, ale keby niekto nevedel, tak vedzte, že Daniela na každom jednom grandslame nastúpila proti domácej hráčke (AO - Dellacqua; RG - Razzano; W - Robson; USO - Shaughnessy)
- a ja som si všimol, že Daniela zatiaľ získava ako vo dvojhre tak aj v štvorhre na US Open sety buď pomerom 6/1 alebo 6/2 :)

R1: Shaughnessy 6/2 4/6 6/1
R2: Bacsinszky 5/7 6/2 6/1
R1 v 4-hre: 6/1 6/2

no nech to platí aj zajtra ;)
do bodky plati aj nadalej

R3: King 6/2 6/2
R2 v 4-hre: 4/6 6/1 6/2

tak neviem, či to má pred zápasom so Serenou niečo naznačovať :lol: každopádne gratulujem k hladkému postupu vo dvojhre, aj k postupu vo štvorhre, aj keď tam stále postupujú aj páry, ktoré sú pred nimi, takže ešte nie je nič jasné ;)



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: US Open 2009
PostPosted: 5. September 2009 12:23 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|19. April 2024| 23:08
Same vysledky so skore 6-1 al. 6-2..Snad so Serenou nevypadne 1-6 2-6,prip. 2-6 2-6..Neviem,co cakat..Nerobim si velke nadeje,Serena hra totiz v NY vzdy toptenis a je ju velmi tazke zastavit,povazujem ju spolu so Sharapovou za najvacsiu favoritku turnaja,takze ozaj neocakavam Danielinu vyhru. Na druhej strane,Daniela ma vcera velmi prijemne prekvapila,proti Kingovej jej islo vsetko - servis,return,vyborne udery od baseline,skvele dropshoty a dobry pohyb. Preto sa snazim dufam,ze to nebude jeden z tych jednoznacnych zapasov Sereny,ale ze sa to Daniele podari nejak zdramatizovat,ako napriklad pred 2 rokmi na Wimbledone..Bude to tazke,ale ked sa dobre vyspi a nezlakne sa Sereninych rychlych uderov,mohol by to byt zaujimavy zapas.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: US Open 2009
PostPosted: 5. September 2009 13:09 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|19. April 2024| 23:08
US open už prekonal moje očakavania teda ;) Daniela može opat len prekvapit porazením Sereny aj ked v to pochybujem. Je škoda, že Daniela v pavuku naráža na Serenu ktorá hrá na grandslamoch svoj najlepsí tenis, ale ked chcete uspiet musíte prejst aj cez hráčky ako je Serena bohužial. Inak aj všebecne Danielina čast pavuka je náročná si myslím :cry: Ale dufam, že to bude dlhý, napínavy a hlavne zaujimavy zápas a nech Serenu potrápi ako sa len bude dat, lebo včera Daniela skutočne hrala velmi pekne ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: US Open 2009
PostPosted: 5. September 2009 16:21 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|19. April 2024| 23:08
Jeden s Danielynich vyrokov pre sme:
„Poznám recept, ako zdolať Serenu,"
„No problém je v tom, že ona hrá na grandslamových turnajoch vždy vo výbornej forme a v príhodnej chvíli zakaždým vytiahne z rukáva jeden zo svojich excelentných úderov. Ale aj ja hrám teraz dobrý tenis, proti Serene nemám čo stratiť. Teším sa na ďalší súboj na centrálnom štadióne."
sme.sk
*to by som chcel vedieť ze aku taktiku na nu pozna :D
ona to asi myslela tak, ze ju uz raz zdolala a ze bude hrat to, co vtedy......asi......
aj ja gratulujem, zapas som videl tusim cely a myslim, ze to bol jeden z najlepsich danielinych vykonov v tejto sezone.......fakt krasny tenis, oproti inym zapasom neuveritelny pocet UE :) pod do sereny, pod!!!!!!



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: US Open 2009
PostPosted: 6. September 2009 09:08 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|19. April 2024| 23:08
Arthur Ashe Stadium (11:00 Start)

1. Daniela Hantuchova (22-SVK) vs. Serena Williams (2-USA)
2. Nicolas Almagro (32-ESP) vs. Rafael Nadal (3-ESP) (NB 12:30 Start)
3. Kim Clijsters (BEL) vs. Venus Williams (3-USA)
4. Vera Zvonareva (7-RUS) vs. Flavia Pennetta (10-ITA) (NB 19:00 Start)
5. Taylor Dent (USA) vs. Andy Murray (2-GBR)



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: US Open 2009
PostPosted: 6. September 2009 10:45 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|19. April 2024| 23:08
Tak ja som rás že Daniela hra už o 17:00 CET :) ale na druhej strane,zapasy s US Open bude vysielat v tom case len iba ES2 a ten ma na výber bud Danielu alebo Simona(FRA) na Amstrongovy,tak uvidime...





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: US Open 2009
PostPosted: 6. September 2009 17:34 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|19. April 2024| 23:08
Daniela Hantuchová - Serena Williams 2-6 0-6
Daniela hrala hrozne,nedá sa proti Serene hrať tak aby šla do defenzívy,a údery by boli také ťutmakové...K tomu chybičky a je to tu...
Bola raz jedna výmena tuším že za stavu 0-4 ked Daniela zobrala iniciatívu na seba a doslova odkopla Serena,i ked tu vymenu jak skolacka prehrala :?
Ja som sklamany,dalo sa hrať aj ked Serena dnes hrala bezchybne,takýto debakel nemusel byť.
Na koniec frustrácia a Daniela ide baj baj !!!
*Nepochopím jak môže hrať jeden zápas vynikajúco a další až mi to nepríjemné pozerať,vyznie to kruto ale tak jej treba...
*Ľutujem že som nezostal hrať tenis ale ponáhľal som sa čím skôr domov :roll:





Last edited by dan3yx on 6. September 2009 17:45, edited 2 times in total.

Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: US Open 2009
PostPosted: 6. September 2009 17:37 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|19. April 2024| 23:08
Serena ani nehrála nic extra, Daniela jí víceméně nechala dělat si, co chtěla. Servis nešel, údery slaboučké a krátké, nechutná pasivita, na returnu úplně mimo. V hlavě už byla poražená v šatně.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: US Open 2009
PostPosted: 6. September 2009 18:22 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|19. April 2024| 23:08
no výkon to bol katastrofálny :? ...po vyrovnanom začiatku bolo vidno, že Daniela si veľmi na Serenu neverí a už vopred si to v hlave prehrala, takže tak to potom vyzeralo aj na kurte...no nič...v 4. kolo som nedúfal, takže v rámci toho, že si vylepšila minuloročný výsledok a postúpila relatívne dosť ďaleko som spokojný, ;) aj keď by bolo krajšie keby sa rozlúčila bojovnejším výsledkom a nie výpraskom, pri ktorom uhrala ltt 2 gemy :?

dúfam, že to ako tak vynahradí Hantuyama v 4-hre, pretože teraz vypadli nasadené dvojky Medina Garrigues/Ruano Pascual, ktoré tu obhajovali semi a sú v rebríčku piate pred Hantuyamou, takže v prípade dobrého výsledku by ich baby mohli predbehnúť, ale v 1/4-finále im tam hrozia za súperky Williamsky :roll: inak toto sa mi na nich tiež nepáči, že si v 4-hre nastúpia väčšinou len na grandslamy a dosť často ich aj vyhrajú, lebo málokto proti ich silovému "tenisu" vo 4-hre dokáže bojovať...a keď nastúpia na inom turnaji, tak nemajú problém sa po ťažkom dni zo 4-hry odhlásiť :roll: ale to som už "trošku" OT :lol:



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: US Open 2009
PostPosted: 7. September 2009 21:55 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|20. April 2024| 00:08
Dva šoky po sebe - hladké zdolanie Kingovej, debakel proti Serene. Aj dobre, že to druhé som nevidel - čakal som night session a tak som veselo maľoval kúpeľňu, ale z toho zostrihu to vyzeralo ako drvivý dopad. A nad výrokmi pred a po zápase sa už len pousmejem. Veď čo už má chuderka hovoriť, keď sa jej vypytujú stále na to isté. No taký výprask som nečakal.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: US Open 2009
PostPosted: 8. September 2009 09:07 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|19. April 2024| 23:08
(11) Yan/Zheng (CHN/CHN) d. (5) Hantuchova/Sugiyama (SVK/JPN) 46 64 64

Škoda - tak ani teraz to QF nevýjde - myslel som,že číňanky budú prijateľné súperky a,že toľko škody nenarobia ale asi áno.Je zaujimavé,že Hantuyama viedli aj v druhom aj treťom sete 4-3 a servisom na 5-3 a oba sety v koncovke nezvládli.No ale tak nie každý deň to ide...Ja som vcelku z US Open spokojný....



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: US Open 2009
PostPosted: 9. September 2009 18:00 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|19. April 2024| 23:08
Zapas proti Serene bol divny. Normalne som bola prekvapena tym,ze Daniela sa nebala v takych prvych styroch gemoch,kde drzala krok so Serenou,dobre jej siel servis a celkom prekvapovala returnami. No potom to bol uplny opak. Hrozivy obrat po premenenom brejkbale Sereny,uplne odpadol return,Daniela vlastne nebola schopna nejaky servis zreturnovat,naopak,ona na servise kopila jeden zly servis za druhym a aj tie jasne dvojchyby boli smiesne. Udery boli velmi slabe a obranne a ked chcela zautocit,sla do privelkeho rizika a jasne pokazila. Je tazke hrat so Serenou,no takouto pasivitou sa neda uhrat ani gem. A to sa aj potvrdilo. Kym bola agresivna aspon ciastocne na returne a servise,drzala s Williamsovou krok,no potom uz nevyhrala ani gem.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 61 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy