Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 77 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Western & Southern Financial Group Womens Open
PostPosted: 11. August 2009 20:38 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 12:22
Takže Daniela sa nakoniec stretne v druhom kole so staršou Bondarenkovou, ktorá vyprášila Petrovú 6-2 6-3 a moc z toho nadšený nie som,keď to šlo tak ľahko ja len dúfam,že Daniela zopakuje víťazný súboj z Linzu, kde Aľonu zdolala v 3 setoch a postúpi do 3. kola, a dnes som ešte zvedavý na súperky do 2. kola 4-hry,či sa stretnú z Clijstersovou!



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Western & Southern Financial Group Womens Open
PostPosted: 11. August 2009 20:59 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 12:22
No Alone sa na harde pekne dari. Minuly tyzden podlahla az Sharapovej,tento raz natrafi na Danielu. Podla mna to bude velmi vyrovnany zapas,ale ak sa Daniele budu darit utoky,bude presna,neobavam sa o vyhru. Ale bude to tazke.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Western & Southern Financial Group Womens Open
PostPosted: 11. August 2009 21:25 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. March 2024| 12:22
Pamätám vtedy v Linzi...Daniela mala dost namále,bol 3.set a Daniela bola psychicky uplne mimo,pri jej serv. asik za stavu 2-3 alebo 3-3 odvracala urcite rozhodujuce BPs,ktoré odvratila avsak ten posledný si pamätam až do teraz,ten o vsetkom rozhodol...Alona mala navrh vo vymene,dostala sa k sieti a smecovala,Daniela zostala stát že koniec ale Alona zasmecovala presne na nu a Daniela tusim že ju prehodila lobom...Ach,ako môže jedna lopticka rozhodnut ci prehrate v 3.kole alebo vyhrate turnaj...no nic,tak azda bude hrat dobre a nebude chybovat,Alona bude urcite dobehavat lopticky tam sa to si myslim rozhodne,drzim palce... ;)





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Western & Southern Financial Group Womens Open
PostPosted: 11. August 2009 22:04 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|28. March 2024| 12:22
Takže Daniela sa nakoniec stretne v druhom kole so staršou Bondarenkovou, ktorá vyprášila Petrovú 6-2 6-3 a moc z toho nadšený nie som,keď to šlo tak ľahko ja len dúfam,že Daniela zopakuje víťazný súboj z Linzu, kde Aľonu zdolala v 3 setoch a postúpi do 3. kola, a dnes som ešte zvedavý na súperky do 2. kola 4-hry,či sa stretnú z Clijstersovou!Určitě lepší Bondarenko než Petrova. Proti té má Daniela bilanci 1-5.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Western & Southern Financial Group Womens Open
PostPosted: 12. August 2009 12:58 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:22
Daniela dnes proti Alone ako druhá na kurte č.3. Začiatok je 11:00 tak pred spaním sa ešte určite dozvieme výsledok


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Western & Southern Financial Group Womens Open
PostPosted: 12. August 2009 20:03 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 12:22
Daniela Hantuchova (SVK) d. Alona Bondarenko (UKR) 75 16 64

No úmor zápas a opäť nervy a stres ach jaj a koľký raz je tomu tak,ale Daniele to asi vyhovuje veď ona je na kurte rada :) Ako 1 set z 5-2 našťastie vyhrala 7-5,druhý set hrôza a 3 set nervák ako vždy.

PS : Na 3. kolo Vera Zvonareva (RUS) neviem čo mám čakať,nechám sa len prekvapiť,snáď prelomí smolu a zdola Veru po 1 raz v kariére.Skóre 0-4 a získala len 16 gemov!Good luck



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Western & Southern Financial Group Womens Open
PostPosted: 12. August 2009 20:05 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 13:22
S K.B. totálna klasika od začiatku do konca, len trvala o pol hodinu menej, ako zvyčajne. Škoda rozoberať. So Zvonarevovou to vyzerá v momente písania tohto príspevku nádejne, ale len trochu.

Ešte úryvok zo správy TASR so včerajšími Danielinými výkecmi: "Nebol to vôbec jednoduchý zápas, pretože na kurte bolo strašne teplo, podmienky boli veľmi náročné. Úvod mi nevyšiel, pomaly som začala a prehrávala som 1:5. Nebrala som to však tragicky, pretože na kurte som robila správne veci. Postupne mi to tam začalo padať a bolo to stále lepšie a lepšie. Aj prvý set som ešte mohola teoreticky vyhrať, keby som využila brejkbaly na 4:5. Dôležité bolo, že som na prehratý set rýchlo zabudla. Začiatok druhého setu mi vyšiel výborne a po pár minútach bolo 5:0, vtedy som bola s mojou hrou naozaj veľmi spokojná. Aj v treťom sete som mala zápas pod kontrolou, hoci Erraniová aj za stavu 0:4 ešte bojovala," povedala pre TASR Hantuchová, ktorá čaká v 2. kole proti Aľone Bondarenkovej náročný zápas. "Aľonu som videla na tréningu a rozohrala sa k dobrým výkonom, nebude to jednoduché. Pred dvomi rokmi v Linzi som ju zdolala až po trojsetovom boji," dodala Hantuchová, ktorá sa na záver vrátila k úspešnému návratu Belgičanky Kim Clijstersovej. "Neprekvapilo ma, že Kim hneď v úvodnom zápase zdolala nasadenú Marion Bartoliovú. Pred Wimbledonom som ju videla trénovať a hrala naozaj veľmi dobre. Jej štýl hry ju predurčuje k úspešným výsledkom, fantasticky sa na kurte pobyhuje a málo kazí. Podľa môjho názoru bude veľmi rýchlo vysoko na rebríčku."


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Western & Southern Financial Group Womens Open
PostPosted: 12. August 2009 20:15 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. March 2024| 12:22
No WaW...
1.set 5-2* a 2SP nakoniec 7-5 8-)
2.set ako nechapem 1-6
3.set z nicoho nic 3-1* a potom 3-3* ,pak rychla hra na *3-4 a za tohto stavu 0-30,v tom momente mi naskocilo 0-40 :shock: a v tom som si povedal,no super ona prehra a zápas zo Zvonarevou bude v TV. Potom naskoci 15-30 30-30 40-30 4-4...výsledok 6-4 je teda pre mna viac než sok... :shock: ale som sakramensky happy :D
Zajtra zápas so Zvonarevou, v tento moment zas neverím že by to bolo v TV :lol: aaa pri všetkej ucte, Daniela nemá hru na Zvon a preto nemá šancu,skoda no,opät bude prehra... :( :cry:
*Chválim tina za tip 6-4 v 3.sete ;)
*Zatial Daniela nevyhrala zápas aby sa nehral v 3.setoch,teda...





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Western & Southern Financial Group Womens Open
PostPosted: 12. August 2009 21:11 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|28. March 2024| 12:22
*Zatial Daniela nevyhrala zápas aby sa nehral v 3.setoch,teda...Daniela si to na kurtu prostě užívá. Dohání hodiny, které promeškala minulý rok, když byla zraněná. Proti Zvonarevě to taky moc růžově nevidím. Snad uhraje Daniela víc než jeden game, ale v důsledku to bude jedno.


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Western & Southern Financial Group Womens Open
PostPosted: 12. August 2009 21:29 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. March 2024| 12:22
Vera je porazitelná. Taktiež jej trvá pekne dlho kým privedie zápas do konca ;) Takže všetko je na Danielinej psychike. ak to prelomí tak sa v pohode dostane dalej...



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Western & Southern Financial Group Womens Open
PostPosted: 12. August 2009 21:51 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 12:22
Vera je porazitelná. Taktiež jej trvá pekne dlho kým privedie zápas do konca ;) Takže všetko je na Danielinej psychike. ak to prelomí tak sa v pohode dostane dalej...

No ak by aj Zvonarevovú zdolala tak potom na QF by jej pripadla buď Venus Williamsová alebo Flavia Pennettaová,no čo kolo to ťažšia súperka ale keby veľmi chcela myslím,že by to šlo,uvidíme ako bude chcieť zajtra.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Western & Southern Financial Group Womens Open
PostPosted: 12. August 2009 22:22 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. March 2024| 12:22
Daniela po zápase:
"Bol to veľmi vyrovnaný zápas a som veľmi rada, že som ho takto zvládla. Podmienky boli opäť veľmi náročné, neskutočné teplo a vlhko. O mojom víťazstve rozhodla lepšia kondička i to, že som bola pri rozhodujúcich výmenách predsa len pokojnejšia. Na prehratý druhý set som sa snažila čo najrýchlejšie zabudnúť a skoncentrovať sa na rozhodujúce dejstvo. Jeho úvod mi vyšiel, po rýchlom brejku som viedla 3:1, no potom začala Aľona do toho páliť, viac riskovala a vyrovnala na 3:3. Za stavu 3:4 som odvrátila brejkbaly, čo bolo veľmi dôležité, potom som už zápas dotiahla do úspešného konca"
Daniela o Zvonareve:
"Proti Vere sa mi hrá asi vôbec najhoršie. Mám pocit, že na všetko má odpoveď. Budem sa však snažiť podať čo najlepší výkon a uvidíme, ako to dopadne. Turnaj v Cincinnati je pre mňa veľmi dobrou prípravou na US Open. Som rada, že môžem odohrať čo najviac ťažkých zápasov. Úvodné dva trojseťáky som zvládla, čo je pozitívny signál"
Zdroj: TASR

*Riadny pesimizmus...
*Dalšia zaujímavosť je že obidve uhrali rovnaký počet gemov...
Daniela vyhrala 7-5 1-6 6-4
Zvonareva vyhrala 6-4 1-6 7-5





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Western & Southern Financial Group Womens Open
PostPosted: 13. August 2009 06:51 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 12:22
(2) Hantuchova/Sugiyama (SVK/JPN) d. (WC) Oudin/Perry (USA) 6:3, 6:2

Tak gratulujem k postupu do ďalšieho kola aj v debli,Daniela mala včera vcelku úspešný deň!
V boji o QF narazí Hantuyama na španielsko-čínsku dvojicu Ruanová Pascualová,Zhengová!Tak držím palce nech to ide :)



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Western & Southern Financial Group Womens Open
PostPosted: 13. August 2009 07:02 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 12:22
Grandstand - Starting at 12:00noon

1. Daniela Hantuchova vs. Vera Zvonareva
2. Sorana Cirstea vs. Elena Dementieva
3. Jelena Jankovic vs. Victoria Azarenka
Not Before 7:00pm
4. Amanmuradova/Niculescu vs. Bondarenko/Bondarenko

Court 3 - Starting at 2:00pm

1. Caroline Wozniacki vs. Melinda Czink
2. Ruano Pascual/Zheng vs. Hantuchova/Sugiyama


PS : Opäť dva zápasy v jeden deň,ach yo - dúfam,že zvládne oba to by bolo asi naj :D Držím palce



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Last edited by tin-majo on 13. August 2009 08:21, edited 1 time in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Western & Southern Financial Group Womens Open
PostPosted: 13. August 2009 07:11 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 12:22
Zvonarevová je nepríjemná súperka

"No, neviem, čo v súvislosti so Zvonarevovou povedať," povzdychla si Hantuchová a dodala: "Určite pre mňa patrí k najnepríjemnejším súperkám. Mám pocit, že všetko robí na dvorci lepšie ako ja, na všetko nachádza odpovede. Na tú jej nedávnu nútenú pauzu sa vôbec nespolieham. Videla som ju v akcii, už je rozohratá. Musím sa však v prvom rade sústrediť na vlastný výkon. Dúfam, že opäť odohrám dobrý zápas. Bude to ťažké, ale zároveň prospešné."





Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 77 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy