Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 43 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: LA Womens Tennis Championships presented by Herbalife
PostPosted: 5. August 2009 11:18 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 12:32
Je možno trochu aj škoda,že je to tak veľký turnaj,pretože Daniela má zatiaľ na svojom účte len 40 bodov a to jej moc na väčší posun nepostačí,keďže jej 17-ty najlepší výsledok je 60 bodov a taktiež ani postup do 3. kola kde je 60 bodov,musela by sa prebojovať minimálne do štvrťfinále kde je 120 bodov a aj napriek tomu by si do rebríčka pripísala len polovicu!No to by jej možno na mierny posun aj stačilo keďže Schiavoneová a Kanepiová vypadli hneď v úvodnom kole.Lisická a Zhengová pokračujú zatiaľ ďalej.Prenasledovateľky za Danielou pomaly vypadávajú - Cornetová,Benešová a Suarezová nehrali,Bammerová,Szavayová,Pengová už vypadli v hre ešte ostali Cirsteová,Klejbanová,Wozniaková,Vesninová,Bondarenková.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: LA Womens Tennis Championships presented by Herbalife
PostPosted: 5. August 2009 14:55 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 13:32
Pri tom tajbrejku som sa zastavil aj ja, lebo tento rok jej v dvojhre naozaj vychádzali, ale hlavne, že vyhrala, aj keď jej to zas trvalo vyše 2,5 hodiny. Štvorhra bola na prilepšenie. Zdolanie Safinovej by bolo naozaj veľkou vzpruhou, tým, čomu ja hovorím "poriadny výsledok". Ako to však zvládne Danielina hlava, uvidíme vďaka 9-hodinovému posunu uprostred noci. Niečo môže naznačiť výkon Cibulkovej, ktorá hrá už od 20.00 h. Neraz sa už stalo, že ak na jednom turnaji hrali v jeden deň dvaja naši a ak prvý vyhral, nasledoval ho aj druhý a naopak. Baby, ideme!


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: LA Womens Tennis Championships presented by Herbalife
PostPosted: 6. August 2009 07:47 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 12:32
(1) Dinara Safina (RUS) d. Daniela Hantuchova (SVK) 62 64

Škoda prehry,no mierne som ju aj očakával!Opäť to bol zlý los ale predovšetkým nepremienanie šancí a servis!V druhom sete sa to mohlo otočiť no nestalo sa.ja dúfam,že aspoň v Cincinnati a Toronte bude mať priaznivejší žreb!Mimochodom Safinová si zdolaním Daniely zabezpečila účasť v MS v Dohe!



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: LA Womens Tennis Championships presented by Herbalife
PostPosted: 6. August 2009 07:48 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 12:32
Stadium (from 11.00hrs)

1. Wickmayer vs. Zvonareva
2. Stosur vs. Ivanovic (NB 12.30hrs)
3. A.Bondarenko vs. Sharapova
4. [Wozniacki or Cirstea] vs. Lisicki
5. Safina vs. Zheng (NB 19.00hrs)
6. Chuang/Yan vs. Hantuchova/Sugiyama



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: LA Womens Tennis Championships presented by Herbalife
PostPosted: 6. August 2009 09:14 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 12:32
zápas som tiež nevidel, ale asi to bolo presne ako s Dementievovou, na tieto hráčky Daniela nemá štastie (hlavu) nejako...Daniela nehrá tak zle aby cih neporazzila ale keď :( Teraz asi Cincinnati, tak tiež dúfam v priaznivejší žreb, hlavne pre to druhé kolo, trebárs taká hráčka z TOP 20 s ktorou sa Daniela trbárs bude trapit ale hlavnenech postupi ;)

Ale ešte tu máme debla tak som zvedavý.



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: LA Womens Tennis Championships presented by Herbalife
PostPosted: 6. August 2009 11:12 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|29. March 2024| 12:32
Danielino vyjadrenie (tiež má z tých žrebov podobné pocity ako my ;) ):

Hantuchovú po skončení zápasu so Safinovou mrzelo, že v druhom sete nevyužila šance. "Mrzí ma to, pretože tých šancí bolo naozaj veľa. Druhý set bol veľmi vyrovnaný a akonáhle sme sa dostali do dlhších výmen, mala som pocit, že som na dvorci lepšou hráčkou. Dinara však dnes výborne servovala a v zlomových momentoch si veľmi pomohla servisom. Škoda, že v druhom sete za stavu 3:3 som si opäť prehrala podanie. Za stavu 4:5 som viedla pri jej podaní 30:0 a boli tam naozaj výborné výmeny. Dinara potom zahrala dva neuveriteľné winnery a ja som dala tesný aut. Škoda, lebo to mohlo byť 5:5 a ešte sa to mohlo otočiť," povedala pre TASR Hantuchová.

Držiteľka troch singlových titulov na okruhu WTA je zatiaľ so svojou hrou na amerických hardoch spokojná. "Aj v Los Angeles sa mi hralo veľmi dobre. V prvom zápase som zdolala nebezpečnú Oudinovú a cítila som, že by sa dalo ísť aj ďalej. Škoda, že som opäť mala blbé vylosovanie. V druhom kole naraziť na svetovú jednotku a obhajkyňu titulu určite nie je príjemne," dodala Hantuchová, ktorá sa na budúci týždeň predstaví na dvojmiliónovom turnaji v Cincinnati, potom ju čaká rovnako dotovaný Rogers Cup v kanadskom Toronte.

"Hoci som so Sugi ešte v hre vo štvorhre, už sa budem pripravovať na dvojhru a trénovať na ďalší turnaj. Dúfam, že sa moja stúpajúca forma niekde už výraznejšie prejaví a že konečne budem mať šťastie na žreb, pretože Dementievová so Safinovou neboli práve najľahšie súperky," zakončila Hantuchová.

z osporte.sk



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: LA Womens Tennis Championships presented by Herbalife
PostPosted: 6. August 2009 19:44 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 13:32
Trafil som sa predpoveďou, že keď prehrá prvý z našich, ktorí hrajú na jednom turnaji v jeden deň, prehrá aj druhý a naopak - ale vôbec ma to neteší. Zdá sa, že Daniela opäť neprekročila svoj tieň. Po zápasoch je to stále o "neuveriteľných" úderoch súperky v kľúčových momentoch, nevyužitých šanciach, blbých žreboch, tesnych autoch. Áno, je to ťažké čeliť už v 2. kole svetovej jednotke, ale nejako treba skúsiť vytasiť vlastné zbrane, veď aj Daniela má (mala?) dobrý prvý servis, vie (vedela?) preháňať súperky po dvorci krížnymi alebo longlajnovými údermi a rozumne používať kraťasy. Toto ľutovanie sa po funuse je deprimujúce. Lepšie súperky na úvod nebudú, kým nebude vyššie v rebríčku, ale na to treba vyhrávať. Je to začarovaný kruh. Do TOP 20 sa Daniela vráti, o tom som presvedčený, ale musí na to trochu dupnúť a sama ničiť súperky neuveriteľnými winnermi. Zápasy som nevidel, možno jej krivdím. Myslel som si, že nový tréner jej v tom pomôže, ale akosi stále prešľapuje na mieste, alebo nie?


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: LA Womens Tennis Championships presented by Herbalife
PostPosted: 6. August 2009 20:59 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. March 2024| 12:32
Tak určitě to není forma roku 2007. Ale Safina má hodně nečitelný servis a Daniela s tím má tento rok problémy. Výsledky pod novým trenérem jsou o něco lepší než předtím. V race se Daniela dostala do top 20.
Je třeba vzít v potaz, že Daniela nemá ani v jednom z nejdůležitějších faktorů tenisu, což jsou jednak tvrdé údery od základní čáry a druhak vynikající pohyb, navrch nad svými soupeřkami. Pohyb je naprosto podprůměrný a tvrdé údery nejsou zdaleka tak tvrdé, jak by bylo potřeba. Vzhledem k tomuhle si myslím, že to zvládá docela solidně. Snad se dočkáme ještě několika titulů, než pověsí raketu na hřebíček.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: LA Womens Tennis Championships presented by Herbalife
PostPosted: 7. August 2009 06:25 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|29. March 2024| 12:32
Čo to zase za vyjadrenia má tá Daniela, ona je spokojná??? A Vy tu tiež ste spokojný? Stále sa len píše o zlom vyžrebovaní a o dalších zápasoch, ktoé HÁDAM budú lepšie ako tie doposial...
Aká zlepšená hra??? O čom to tu vlastne píšete? Kde sú výsledky? Za to že porazí v prvom kole nejakú mladú hráčku je to dobrý výsledok? A že zlý žreb? Ja si nemapätám kedy ste tu nelamentovali kvoli zlému žrebu, už si konečne uvedomte, že Daniela Hantuchová je už viac modelka ako tenistka, aj keď mi to je smiešne v 26 rokoch sa hrať na modelku...
Pre mňa v tomto roku obrovské sklamanie z jej hry a jediný svetlý moment je porazenie Radvanskej na minulom turnaji.
Prosím Vás už si konečne uvedomte že sú to výsledky na figu a aj postavenie v rebríčku a nevyprávajte mi tu už o zranení, to bolo minulý rok, Daniela nemá na súčastnú špičku a mladé hráčky, postupne bude ako Moravcová v plávaní...
Ma to prestáva baviť, furt dokola píšete to isté, zlý žreb, následne výborná hra v prvom kole, neskutočné očávania od Vás v ďalších kolách, ale hneď to je vypadnutie v ďalšom kole a plakanie nad nevyužitými šancami a už očakávanie lepšieho žrebu v ďalšom turnaji...
Toto Vás ešte baví?
Dúfam, že aspoň solídna kritika na môj príspevok príde... lebo ste tu všetci ako prispatý... okrem pár výnimiek, ktoré sem už aj tak nepíšu... a skoro som zabudol na ďalšiu výnimku Martina a MartinaH ;)


Last edited by kamill on 7. August 2009 14:13, edited 1 time in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: LA Womens Tennis Championships presented by Herbalife
PostPosted: 7. August 2009 08:28 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 12:32
Chuang/Yan (TPE/CHN) d. (2) Hantuchova/Sugiyama (SVK/JPN) 16 63 107

Škoda...tesný zápas a mohlo to byť semifinále!Prvý set bol vynikajúci dovedna stratili len tuším 4 fiftíny na vlastnom servise no potom sa to nejak v druhom sete pokazilo a tretí set je vždy lotéria,viedli 3-1 a neskor vyrovnali aj na 5-5,následne znížili na 7-8 no potom už získali následné dva body Chuangová a Yanová a bolo po zápase.Mám pocit,že Daniela sa už psychicky pripravovala na presun do Cincinnati a tento zápas odohrala lebo musela,nechcem jej krivdiť,ale Hantuyama mali na to aby tento pár zdolali.V semifinále by hrali proti Kingovej a Niculescuovej a tam by isto neboli bez šance.No keby bolo keby...

PS : Safinová prehrala zo Zhengovou v 3 setoch asi sa uspokojila s tým,že sa ako prvá kvalifikovala na MS v Dohe :)



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: LA Womens Tennis Championships presented by Herbalife
PostPosted: 7. August 2009 20:35 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 13:32
Dočerta, už ani tá 4hra nejde, zas prehra v tajbrejku.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: LA Womens Tennis Championships presented by Herbalife
PostPosted: 8. August 2009 09:34 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 12:32
Priebeh zapasu so Safinovou som vobec nesledovala,ale vyzera to ako zapas s Dementievovou cez kopirak. Rovnake skore,mnozstvo nevyuzitych sanci.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: LA Womens Tennis Championships presented by Herbalife
PostPosted: 10. August 2009 17:45 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 13:32
Práve pozerám, že premožiteľky Hantujamy turnaj vyhrali a získali svoj prvý titul.


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 43 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy