Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 48 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Enter your Message here

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Bank of the West Classic, Stanford
PostPosted: 30. July 2009 14:52 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|29. March 2024| 13:24
Pre mna naozaj milé prekvapenie.....som rád že Daniela sa nevzdala...dúfam že ju to ešte viac nakopne a na americkom turné sa jej bude dariť.....
Ja som s týmto turnajom už max. spokojný.....a Danka tiež....:-)...proti Jelen môže hrat uplne pokojne...naozaj nema čo stratiť...:-)


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Bank of the West Classic, Stanford
PostPosted: 30. July 2009 15:57 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 13:24
Súhlasím ak bude Daniela hrať koncentrovane,agresívne a hlavne z rozumom a nebude robiť blbosti ako sem tam zvykne tak by kožu nemala dať lacno,súhlasím aj z Martinom - Daniela častokrát prespí úvod zápasov a potom musí doťahovať a otáčať a to pri hráčke akou je Dementievová nemusí znamenať nič dobré.V doterajších 12 zápasoch vyhrala Danka len 3,no bodol by aj štvrtý :) V prípade postupu do semifinále by to bol duel proti Marii Šarapovej alebo Venus Williamsovej,čiže už pôjde o veľa,ale najprv treba zdolať Jelenu.Tak dúfam,že zajtra bude dobrý deň pre Danielu,držím palce.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Bank of the West Classic, Stanford
PostPosted: 30. July 2009 16:34 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|29. March 2024| 13:24
krasne,uzasne,famozne ! Som neuveritelne rada,ze sa to DAnke podarilo! Dufala som v to,no nedavala som tomu velku sancu na uspech :) ..DAKUJEM krasne daniela za sprijemnenie dnesneho dna ...takze Krowka zdolana,HOR SA na Rusku Vodku :) ...VErim,ze pri plnej koncentracii by sa danke mohol podarit uhrat dobry vysledok,nebodaj vyhra ..DRZIM VELMI palce ako vzdy a verim,ze vsetkym jej nepriaznivcom ukaze,ze este DH nepatri do stareho zeleza !! Ale s turnajom som uz ja osobne teraz vemi spokojna,nech stvrtko dopadne ako chce ...



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Bank of the West Classic, Stanford
PostPosted: 31. July 2009 06:44 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|29. March 2024| 13:24
Kde je Kamil a jeho "Daniela už nestačí na hráčky mladé generace"?

Tu som ;) Veľmi pozorne sledujem príspevky, ktoré sa týkajú Daniely, ostatné v súčastnosti nestíham čítať a človeka veľmi poteší keď vidí, že aspoň jeden človek naňho nezabudol ;) a zvlášť keď ide o Martina!
Aj preto píšem, lebo ten výsledok s Radwanskou ma tak prekvapil, že som hneď ráno otvoril túto stránku a friško som chcel Daniele pogratulovať za výborný výsledok a otočenie takmer strateného zápasu, klobúk dole, konečne potešujúci výsledok od Danky, už som myslel že sem ani príspevok nehodím, lebo som nechcel byť zase negativista a brať napr. babuške aspoň tú štipku nádeje ako teraz pred zápasom s polkou ;)
Štvrtfinále je pekný výsledok oproti minulému roku a vypadnutiu v 2.kole so Sugy, ale pred dvomi rokmi to bolo finále s Chaky, nebolo by zlé ešte postúpiť ďalej a dať pripomenúť Dementievovej na jej dvojchyby za starých čias ;)

Inak som rozmýšlal prečo sa mi zase páči ten obrázok od Martina a je to asi preto, že sa mi páči harfa na eurominciach Írska, ale prečo? Veď ani na harfe neviem hrať a zvuk harfy som nepočuuuuul.....


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Bank of the West Classic, Stanford
PostPosted: 31. July 2009 07:11 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 13:24
Stadium (from 12.00hrs)

1. Hantuchova vs. Dementieva
2. S.Williams vs. Stosur (NB 14.00hrs)
3. Jankovic vs. Bartoli
4. Sharapova vs. V.Williams (NB 19.00hrs)
5. Black/Huber vs. Chan/Niculescu


No takže držim palce moc moc moc :)



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Bank of the West Classic, Stanford
PostPosted: 31. July 2009 09:46 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 13:24
wáá, som stastny že hrá prva takže pre europu opat krásny zapas, a držím palce sebe aj Danke lebo ked to bude dráma tak to budem ja kto bude vypínat cely stream a nervozne chodit po byte. Tento turnaj už nemohol dopadnu lepšie a ako st písali Daniela už nemá čo stratit tak nech hrá s týmto vedomím a naplno, ale rozhodne taku šancu treba využit ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Bank of the West Classic, Stanford
PostPosted: 31. July 2009 09:58 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 13:24
Pokial sa nemylim,Eurosport dnes vysiela Stanford az od 23:00,to znamena,ze Danielu na televiznych obrazovkach znovu neuvidime. :( Snad sa ale najde nejaky schopnejsi livestream ako ten bezzvukovy. Ak sa vsak nemylim,turnaj zacal vysielat aj nejaky americky kanal,cize by sa konecne mohli objavit aj kvalitnejsie linky na Danielin zapas. Jedine,co Daniele mozem priat,je vela stastia. Neviete si ani predstavit,ako by som jej tu vyhru zelala. Podla mna su jej sance naozaj male,ale tak ked dokazala prekvapit Radwansku,preco by to nemohlo vygradovat porazkou Dementievy? ;)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Re: Bank of the West Classic, Stanford
PostPosted: 31. July 2009 10:24 
Offline

Joined: 19. June 2009
Posts: 11
Local Time:
|29. March 2024| 13:24
Prajem dnes Daniele vela stastia, bojovnosti a vitaznych uderov. Inak musim podotknut, ze pod vedenim Passosa Daniela rastie, zacalo to Fedcupom, kde hrala super, teraz Wozniakova a Radwanska. Zacina porazat hracky TOP20, Safinu mala na lopate :), co ma tesi, teraz by sa mohla hecnut a porazit dobre hrajucu Dementievu. Taka vyhra by ju povzbudila, a bolo by fajn vidiet Danielu opat v semifinale.

Inak Eurosport bude zajtra od 14:00 davat zostrih z dnesneho dna, to by sa mohli zamerat na Danielu. Rada by som si ten zapas pozrela, ci uz live alebo v zazname. Dufam, ze sa najde aj iny livestream ako ten bez zvuku....


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Bank of the West Classic, Stanford
PostPosted: 31. July 2009 13:38 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|29. March 2024| 13:24
Neviem aký ste mali predtým live stream, ja pozeram väčšinu športov a hlavne tenis cez túto stránku s live prenosmi:



Večer by tam mali byť dve možnosti pre Stanford...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Bank of the West Classic, Stanford
PostPosted: 1. August 2009 08:59 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 13:24
Dvojhra - štvrťfinále: Jelena Dementievová (3-Rus.) - Daniela Hantuchová 6:2, 6:4

Škoda,že Daniela prehrala ale moc šancí na úspech nemala a aj keď nejaká bola tak Dementievová ich odvracala jedna radosť.V 1. sete som myslel,že to bude kanár no našťastie aspoň dva gemy a prehra 2-6 sa ako tak dala,v 2. sete do stavu 4-4 pohoda,Daniela následne po rebrejku bola mierne na koni a škoda,že sa neujala vedenia 5-4 možno by sa v 2. sete dalo čo to ešte urobiť,ale nestalo sa Dementievová získala Danielin servis a následne pri svojom premenila hneď prvý matchball.Ale ja som s týmto turnajom spokojný,po takmer mesiaci dosiahla QF a zdolala obhajkyňu titulu Wozniakovú a potom aj Radwanskú,z Dementievovou to už bol ako som písal iný kaliber a ja len dúfam,že prídu aj víťazstvá nad takýmito hráčkami.Veľa šťastia v Los Angeles.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Bank of the West Classic, Stanford
PostPosted: 1. August 2009 09:46 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 13:24
Ak sa nemylim,tak Martinovi z Ciech vysiel uplne na vlas tip na vysledok,6-2 6-4,nie? :lol:
Normalne by som uz opat isla pisat,ze Daniela nestastne prehrala v 2 setoch s Dementievou,aj ked opat hrala vyrovnanu partiu skoro cely zapas ako v zapasoch s Jankovicovou,Safinovou ci Kuznetsovou tento rok. Ale akosi si uz uvedomujem,ze to nie je o nestasti,smole v koncovkach,ale,zial,je to o tom,ze Daniela koncovky setov,gemov,ked ide do tuheho proti hrackam elity nezvlada psychicky. A nestalo sa to uz prvykrat. Je mi to o to viac luto,ze Daniela mala skoro pri kazdom servise Dementievy v 2.sete brejkbaly,naozaj mohol zapas skoncit ovela lepsie,prip. dostojnejsie ako skoncil naozaj. Ale opat rozhodovala Danielina hlava,ved vyuzitie brejkbalov bolo naozaj zalostne a to len pre to,ze Daniela nerobila v dolezitych chvilach spravne rozhodnutia. Bud nebola agresivna,alebo zbrklo zahodila returny. Bohuzial,tento rok sa to stava uz velakrat,akoby neverila,ze s hrackami typu Dementieva ci Jankovic moze hrat vyrovnanu partiu. Ved aj s Jankovicovou viedla v 1.sete na antuke 5-3 a nakoniec ho prehrala 5-7...To hovori za vsetko.
Na druhej strane, s Danielinym tenisom a vystupenim v Stanforde som nadmieru spokojna,v kazdom zapase odovzdala maximum,hrala tenis velmi dobrej urovne,zlepsila skoro vsetko v jej hre. S malou dusickou verim,ze v LA opat poda takyto skvely vykon a konecne sa docka aj velkeho vitazstva. ;)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Bank of the West Classic, Stanford
PostPosted: 1. August 2009 10:50 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 12:24
Tak ja som opozdený ja najprv gratulujem k postupu do 1/4 finále. Zdolala minuloročnú víťazku aj Radwanskú čo sa cení, myslím že to bolo jej najväčšie víťazstvo od pauzy. Priznám sa v zápase s Ruskou som od Daniely čakal trochu viac, navyše ma neskutočne štval ten stream až som to nakoniec ani nedopozeral. Začalo to úplne hrozivo našťastie aspoň kanára odvrátila, druhý set mala šancu minimálne zdramatizovať ak už nie vyhrať. Ale samozrejme som spokojný, 1/4 finále na úvod nie je vôbec zlé, bodaj by tak pokračovala aj naďalej. Držím palce do LA.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Bank of the West Classic, Stanford
PostPosted: 1. August 2009 10:53 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|29. March 2024| 13:24
škoda, že Daniela začala hrať až od stavu 0-5 ale je pravda, že Dementieva ju dovtedy k ničomu nepúšťala a prvý gem Daniela získala aj vďaka 2 dvojchybám, ale bolo vidieť, že sa snaží a celkom sa jej darí hrať vyrovnanú partiu,...lenže kameňom úrazu bolo nepremieňanie šancí...Daniela mala kopu BP a proti takej hráčke ako Dementieve ich treba využívať, hlavne keď hrozí, že vám to vráti nechytateľným returnom...práve 2. set mohol dopadnúť inak keby tie šance využila...ale aj tak som spokojný, veď 1/4-finále je pekný výsledok...snáď jej podobne vyjde aj ďalší turnaj ;) , len som zvedavý keď už konečne bude v nejakom zápase dominovať od začiatku do konca a nebude musieť doháňať "spackaný" začiatok



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Bank of the West Classic, Stanford
PostPosted: 1. August 2009 11:03 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|29. March 2024| 13:24
Danielino vyjadrenie po zápase:

Hantuchovú po skončení zápasu mrzelo, že v druhom sete nevyužila šance. "Bol to oveľa vyrovnanejší zápas, ako ukazuje konečný výsledok, veď dva sety sme hrali takmer dve hodiny. Diváci videli dlhé výmeny a bol to tenis vysokej úrovne. V druhom dejstve sa mi zdalo, že už ju mám a že by sa mi mohol podariť podobný obrat, ako v 2. kole proti Agnieszke Radwanskej. Jelena však lepšie zvládla koncovku setu. Na začiatku zápasu to neskutočne pálila. Jej skvelé returny sú dobré známe, no dnes ma veľmi prekvapila kvalitným podaním. Väčšinou vždy urobí nejaké dvojchyby alebo ide cez druhý servis, no dnes jej vychádzalo prvé podanie a v dôležitých momentoch dala aj niekoľko es. V druhom sete to bolo veľmi tesné, ťahali sme sa o každú loptičku. Tak, ako som 4:6 prehrala, pokojne som mohla rovnakým pomerom toto dejstvo vyhrať, žiaľ, nestalo sa," povedala pre TASR Hantuchová, ktorá vyslovila s celkovým vystúpením v Stanforde veľkú spokojnosť.

"Úvodný turnaj na americkom harde mi naozaj vyšiel. Zdolala som obhajkyňu titulu Wozniakovú i Radwanskú. Odohrala som tri veľmi kvalitné zápasy, no v tom dnešnom štvrťfinálovom som už cítila trochu únavu, veď v prvých dvoch kolách som strávila na kurte šesť hodín. Celkovo osem hodín za jeden týždeň, to určite nie je zlé. Verím, že tento turnaj bude pre mňa dobrým odrazovým mostíkom pred ďalšími podujatiami americkej série. V Los Angeles sa pokúsim nadviazať na úspešné vystúpenie zo Stanfordu," dodala Hantuchová.



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Bank of the West Classic, Stanford
PostPosted: 1. August 2009 14:47 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 13:24
Danielin program : Los Angeles,Cincinnati,Toronto a US Open



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 48 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy