Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 48 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Enter your Message here

Site Admin
 Post subject: Re: Bank of the West Classic, Stanford
PostPosted: 28. July 2009 21:48 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|28. March 2024| 11:11
Rád bych něco napsal k zápasu, ale mám pocit, že pokud nebude nějaká možnost, jak získat vlastní osobní IP adresu, tak už se na žádné streamy nepodívám. Aspoň se Daniela po třech týdnech pořádně rozehrála. 2 a půl hodiny. :lol:


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Bank of the West Classic, Stanford
PostPosted: 28. July 2009 21:50 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|28. March 2024| 11:11
chvalabohu to už skončilo...to bolo také úmorné pozerať sa na ten zápas, ale hlavne že Daniela postúpila, aj keď ťahať sa 2:30 h s hráčkou ktorá jej nemala ako ublížiť nie je bohviečo :roll: nevedel som, čo mám od Daniely po dlhšej pauze čakať, ale mal som taký pocit že hrala len na 60-70%...dúfam, že hej a proti Krowke to bude lepšie ;) good luck



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Bank of the West Classic, Stanford
PostPosted: 29. July 2009 07:38 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. March 2024| 11:11
Daniela aj nevyuzživala šance, ved v prvom sete viedla 5:2 pokial sa pamatám, druhý set som nevidel a v tretom vraj čo som čítal viedla 5:3 a mala mečbal, takže uvidíme. Ale rozhodne Wozniaková bola asi nervozna z prvej obhajoby titulu. Proti Age to Daniela nebude mat lahké, pretože Radwanska odohrala ksvelý zápas proti Sorane...



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Bank of the West Classic, Stanford
PostPosted: 29. July 2009 08:25 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:11
Stadium (from 11.00hrs)

1. Black/Huber vs. Haynes/Savchuk
2. Niculescu vs. Stosur
3. Petrova vs. Sharapova (NB 13.30hrs)
4. Dekmeijere/Ditty vs. Williams/Williams
5. Kudryavtseva/Poutchek vs. Mattek-Sands/Petrova
6. Kirilenko vs. Dementieva (NB 19.00hrs)
7. A.Radwanska vs. Hantuchova


No tak posledný zápas - takže výsledok bude známy až ráno,dúfam,že budem príjemne pekvapený :)



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Bank of the West Classic, Stanford
PostPosted: 29. July 2009 12:23 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:11
Uz od prvych gemov bolo vidiet,ze zapas bude velmi dlhy a narocny. Hracky sa tahali cez zhody,bolo to naozaj vyrovnane. Vydrzala som vsak len odkukat prvy set,potom ma nudny livestream bez zvuku omrzel a sla som radsej pozriet na Spartu,ktora hrala proti Panathinaikosu. Ale suhlasim,mne sa tiez zdala Daniela dost pasivna,pritom sama sa mohla v niektorych fiftinoch presvedcit,ze ked trochu zagresivni hru,hned to je lepsie. Ale bola velakrat v defenzive,co vyhovovalo Aleksandre. Vitazstvo je cenne,ale stale ma trochu mata ta Danielina nervozita v dolezitych bodoch zapasu. Uz prvy set mohla ukoncit ovela rychlejsie,ale za stavu 5-2 nepremenila 2 setbaly a potom sa musela o vysledok este triast. Rovnako aj v tretom sete nevyuzila slubny naskok. Taketo nepremenene sance sa jej mozu v dalsich kolach nepekne vypomstit. Radwansku povazujem v 2.kole za favoritku,prekvapila ma jasnou vyhrou nad Sori Cirsteou,ale Daniela moze prekvapit. Agnieszka je porazitelna hracka.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Bank of the West Classic, Stanford
PostPosted: 30. July 2009 07:44 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. March 2024| 11:11
Konečne to vyšlo ... k tomu come-back ako s partesu :D

Dvojhra - 2. kolo: Daniela Hantuchová - Agnieszka Radwanská (7-Poľ.) 4:6, 7:6(6), 6:1 za 142 minút :shock:

To bol teda zápas, Daniela v prvom sete už prehrávala 0-3 ale aj 2-5 avsak znížila na 4-5,boužial dalsi gam prehrala a tak stratila "sadu" 4-6 v tej dalsej už prehravala 2-4 ale otočila seriou 3 hier na 5-4 a set dotiahla do TB.V nom si po slubnom začiatku vybudovala náskok 3-0 neskôr bolo 3-3 a neskôr 6-3 a neskôr 6-6 :? ale nakoniec s odretými ušami vyhrala v TB (8-6) ... V tretom sete si vybudovala náskok 4-0, za stavu 5-1 zobrala Polke serv. a vyhrala zápas ked premenila hned prvý MP :D :D :D

*Som velmi zvedavý na jej vyjadrenia,už vidím tie štastné slová :)





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Bank of the West Classic, Stanford
PostPosted: 30. July 2009 08:17 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:11
Gratulujem Daniele,ako toto som nečakal vôbec po tej hladkej výhre Radwanskej a Danielinom trápení z Wozniakovou.Ako postup do QF sa cení a po skoro mesačnej pauze,teraz to bude ťažké preťažké Jelena Dementievová je oriešok najťažšieho kalibru ale zdolať sa dá!Bilancia 3-9 pre Jelenu ale tak korigácia na 4-9 by nebola zlá!Držím v piatok palce.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Bank of the West Classic, Stanford
PostPosted: 30. July 2009 08:21 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. March 2024| 11:11
kedže pre europu to bol dost neskorý zápas tak som len s malou dušičkou otvaral stranky s tenisovymu vysledkami, ale ked som sa odhodlal neveril som vlastnym očiam :shock: :shock: :shock: Toto je fakt realita že Daniela zdolala Agi? no wáá, ale som len a len rád a dnešný den začal krásne, dalšia superka bude asi Dementieva a ked Daniela nebude hrat pod stresom a v klude a agresívne, myslím, že by sa dal uhrat pekný vysledok, ale už aj tak som s týmto turnajom spokojný ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Bank of the West Classic, Stanford
PostPosted: 30. July 2009 09:55 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:11
Aj ked som Daniele moc velke sance nedavala,v kutiku duse som verila,zeby nas mohla prekvapit. A stalo sa! Super,naozaj velmi cenne vitazstvo,Daniela ukazala,ze bojovna povaha jej rozhodne nikdy nechybala,otocit takmer strateny zapas,to sa ceni. Agnieszka vyzerala po jasne vyhre nad Cirsteou v dobrej forme,ale viditelne dnes nenasla odpoved na Danielinu hru. V dalsom kole sa uz neda moc vyberat,bud su tam nebezpecne Rusky alebo Williamsky. Danielu caka Dementieva,ktora je stvrta na svete,je obrovskou favoritkou.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Re: Bank of the West Classic, Stanford
PostPosted: 30. July 2009 10:09 
Offline

Joined: 19. June 2009
Posts: 11
Local Time:
|28. March 2024| 11:11
Vyjadrenie Daniely po zapase: "Samozrejme, že som veľmi, veľmi šťastná z postupu i toho, ako sa mi to podarilo obrátiť. Bol to veľký boj, obojstranne veľmi kvalitný tenis a ešte lepší zápas ako v úvodnom kole proti obhajkyni titulu Wozniakovej. Aj za nepriaznivého stavu 4:6, 2:4 som bojovala o každú loptičku, makala som a napokon sa to vyplatilo. V treťom sete už som cítila, že Radwanská trochu odchádza fyzicky. Ja som sa po dvojtýždňovej príprave na Floride cítila veľmi dobre, ale som rada, že si pred štvrťfinále budem môcť oddýchnúť a nastúpiť čerstvejšia - predsa len tu už za sebou mám takmer šesť hodín na kurte."

O zapase s Dementievou: "Bude to úplne iný kaliber, veď Dementievová nedávno vo wimbledonskom semifinále takmer zdolala neskoršiu šampiónku Serenu Williamsovú, ale pôjdem na dvorec s tým, že chcem zvíťaziť. Keď predvediem taký výkon, ako v doterajších dvoch zápasoch, nemusím byť bez šance."


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Re: Bank of the West Classic, Stanford
PostPosted: 30. July 2009 10:14 
Offline

Joined: 19. June 2009
Posts: 11
Local Time:
|28. March 2024| 11:11
Ja som pozerala len treti set, Daniela v nom hrala vynikajuco. Ak sa bude vyvarovat chyb, tak ma sancu zdolaj aj Dementievu. Dopriala by som jej dalsie velke vitazstvo....


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Bank of the West Classic, Stanford
PostPosted: 30. July 2009 10:43 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|28. March 2024| 11:11
Kde je Kamil a jeho "Daniela už nestačí na hráčky mladé generace"?


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Bank of the West Classic, Stanford
PostPosted: 30. July 2009 10:45 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|28. March 2024| 11:11
ja som videl zápas od stavu 3-3 v TB, keď Daniela uhrala 3 body a mala 3 setbally tak som začal veriť, že to otočí, potom bolo zrazu 6-6 a moja dôvera šla niekam :D ale Daniela to nakoniec zvládla a ako som povedal proti Age bude potrebovať zlepšený výkona ona ho naozaj zlepšila, aspoň ten TB a 3. set vyzeral z jej strany skvelo...proti Dementieve nebude v úlohe favoritky, čo jej môže len pomôcť, tak ja aspoň dúfam v 3 sety nech už to dopadne akokoľvek s týmto turnajom som spokojný



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Bank of the West Classic, Stanford
PostPosted: 30. July 2009 13:30 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:11
Kde je Kamil a jeho "Daniela už nestačí na hráčky mladé generace"?
Nechcem zabrdat,ale toto bolo dost trefne. :lol:




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Bank of the West Classic, Stanford
PostPosted: 30. July 2009 14:16 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 12:11
Aj ja som bol veľmi príjemne šokovaný, keď som dnes ráno rozškľabil oči, nakopol teletext a uvidel nevídané. Víťazstvo je cenné aj preto, že Daniela zvrátila nepriaznivo sa vyvíjajúci zápas. Nečakal som, že v Stanforde začne takto, takže ak to úplne nedomrví, proti Dementievovej to nie je stratené. Len by som bol radšej, keby zachytila začiatky zápasov, lebo tak si ušetrí dosť síl. Dnes má deň na oddych, v piatok by ju mohli dať ako prvú alebo druhú, aby aj Európania z toho niečo mali. Kým sú v hre Williamsky, tak je to reálne. Jeden zápas má v piatok o 23.00 h nášho času v programe aj Eurosport, v USA turnaj pokrýva Tennis Channel.


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 48 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy