Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 57 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 24. June 2009 08:42 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|20. April 2024| 10:15
Štvorhra ako tréning - to sa mi páči. Dnes však ide opäť do tuhého - Daniela s Domčou už od 13.00 h nášho času na kurtoch 3 a 7. Myslím, že sú tam kamery, takže kto má Wimbledon predplatený, má vyhrané (ja heslo vytrieskam z kolegu v práci), ostatní musia snoriť po nete.
este sa mozu tesit aj ti so satelitom, pretoze by to mal vysielat novasport.....takze sa tesim aj ja :lol:



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 24. June 2009 08:44 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|20. April 2024| 10:15
Snad sa bratia Cesi nad nami zlutuju a Danielu alebo Dominiku na Nova sport ukazu. Snad neuprednostia skriekajucu Sharapovu,to by ma dost sklamali.Ale kedze ocakavam prekvapenie na ukor Zhengovej,radsej by som videla Danku ako Dominiku. Dominike moc neverim,i ked je mozne,ze vyhru nad Ulou nejak v troch setoch vybojuje.
kedze v prvy den uprednostnili danielu pred fedom, tak je to dost mozne i dnes.........ja verim, dnes zasa budu vysielat hlavne cechoslovakov...... ;)



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Player
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 24. June 2009 08:46 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 8
Location: Lazany
Local Time:
|20. April 2024| 10:15
ach my chudáčikovia čo nemáme ani Novasport ani predplatené :roll: ....tak snáď sa nám podarí niečo nájsť na nete...


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 24. June 2009 13:53 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|20. April 2024| 11:15
Dvojhra - 2. kolo: Hantuchová - Ťie Čeng (16-Čína) 6:3, 7:5

Keďže som zápas sledoval až od 2. setu a navyše v robote, môžem len napísať, že výhra ma teší. Daniela hrala celkom dobre aj so svojimi tradičnými muchami, ešteže to Číňanke až tak nešlo pri jej servise a Daniele sa naopak zvyklo dariť. Ten dramatický záver nemusel byť, ale keď tí rozhodcovia sa vždy proti nej spriahnu. Tretie kolo bude mať so Sugi zvláštnu príchuť, ale iné ako víťazstvo neberiem.


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 24. June 2009 14:01 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|20. April 2024| 10:15
Též jsem viděl jen druhý set a to ještě od stavu 1-1. Daniele by stačilo vyměňovat si míče s Číňankou, která by pak u některého byla nevyhnutelně pozdě, jelikož údery Daniely moc na trávě nevyskočí. Místo toho ale Daniela předvedla množství pokusů o winner, které si mohla odpustit, backhand po lajně byl opět příšerný, hrát ho v 80% případů za tělem zpravidla moc bodů nepřinese. Danielu dlouho držel první servis, obzvláště z její pravé strany ven z dvorce, se kterým si Zheng vůbec nevěděla rady. Ke konci pak i return, kterým se jí dařilo dostávat okamžitě do útoku. Proti Sugiyamě bych si přál vidět lepší a hlavně chytřejší výkon, jinak se bude slečna pakovat.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 24. June 2009 14:01 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|20. April 2024| 10:15
Ja som zápas sledoval celý a súhlasím bol to vcelku fajn zápas aj keď miestami tam chybička padla,ale víťazstvo sa cenní!A som rád,že Zhengovú zdolala a postúpila do 3. kola kde bude hrať proti svojej kamoške a deblovej partnerke Ai Sugiyamovej!Daniela sa z Ai stretla dokopy už 10 krát a japonka vedie vo vzájomnej bilancií 6-4!Posledný duel odohrali v roku 2008 na turnaji v Miami kde Daniela prehrala,ale na trávnatom povrchu vedie Daniela 1-0 keď Sugiyamovú zdolala na turnaji v Eastbourne v roku 2004!Good Luck!



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 24. June 2009 14:22 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|20. April 2024| 10:15
tak ja saom tiež sledoval ako tak, lebo cez net toho veľa vidieť nebolo, takže aspoň že v TV ju pustili...mne sa jej hra páčila aj keď mala svoje obvyklé muchy, že Daniela zasa príliš vymýšľala, veď stopball jej vyšiel asi jeden aj to ten posledný len tak tak :roll: ale ak nerátam tie somariny, čo sa snažila hrať, tak mala skvelé returny, servis sa tiež daril a dobre držala Zheng na základnej čiare...takže výhra je super ;) ;) čo sa týka Sugi...pri nej mám pocit, že Sugi vyjde tak jeden turnaj z 10-ich tak snáď nechytila formu práve teraz :P ale tiež neberiem nič iné ako víťazstvo, ak pôjde Daniele servis a bude hrať tak ako dnes, tak by to mala zvládnuť a môže sa Sugi poďakovať, že sa jej vďaka nej do 3. kola nedostala Patty to by bola väčšia dráma :)

+ Zhengovej prekliatie v 2. kole pokračuje ;)



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Last edited by martyx on 24. June 2009 15:18, edited 1 time in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 24. June 2009 14:25 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|20. April 2024| 10:15
Zapas priniesol opat velku dramu,aku si Daniela nevie vo svojich zapasoch odpustit,nastastie,skoncilo to stastne pre nasu tenistku. Videla som len 2.set,ktory ma nicim neohuril,ale zas ani nicim nesklamal. Daniela hrala svoj standard,ocenujem ale bojovnost,ktora sa pri niektorych bodoch,hranych v defenzive,prejavila. V dalsom kole Sugiyama..No bude to tazke,vzdy hraju velmi vyrovnane duely,ale s troskou stastia by sa mohlo podarit to osemfinale.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 24. June 2009 14:41 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|20. April 2024| 10:15
môže sa Sugi poďakovať, že sa jej vďaka nej do 3. kola nedostala Patty to by bola väčšia dráma :)Heh, to jako vážně? Na trávě?


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 24. June 2009 15:17 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|20. April 2024| 10:15
Heh, to jako vážně? Na trávě?
No ich zápasy boli vždy napínavé, obe sa dobre poznajú a navyše spolu na tráve ešte nehrali tak ktovie akoby to dopadlo ;)



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 24. June 2009 16:20 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|20. April 2024| 10:15
dnes hrala Daniela v podstate peknu hru...až na tu drámu ktoru predviedla na konci...už som sa pripravoval na tretí set ;)
Sugi by mala porazit podla mna a naozaj už by mohlo prist to štvrte kolo alebo osemfinále...ale ani štvrtfinale by nebolo zlé... ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 24. June 2009 17:32 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|20. April 2024| 10:15
ja som zapas videl od konca 1. setu, kedy ho dali na novasporte po prvom sete v zapase cibulkovej (chvalabohu!!!!!!)
zapas to bol pekny, do 5:3 hrala daniela vyborne, velmi rychlo, servis vychadzal a zheng nemala sance bodovat....potom som bol priklincovany na stolicku po premrhanom naskoku a vyrovnani na 5:5 a takisto pri brejkbale na 6:6.......daniela nakoniec vyhrala a dokonca v 2. setoch, gratulujem k vynikajucemu vysledku ;) a myslim, ze to bude so sugi tesne.....velmi tesne, ale neviem si tipnut vitazku........pome!!!!! :)



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 24. June 2009 17:54 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|20. April 2024| 10:15
Ja som zápas sledoval celý a súhlasím bol to vcelku fajn zápas aj keď miestami tam chybička padla,ale víťazstvo sa cenní!A som rád,že Zhengovú zdolala a postúpila do 3. kola kde bude hrať proti svojej kamoške a deblovej partnerke Ai Sugiyamovej!Daniela sa z Ai stretla dokopy už 10 krát a japonka vedie vo vzájomnej bilancií 6-4!Posledný duel odohrali v roku 2008 na turnaji v Miami kde Daniela prehrala,ale na trávnatom povrchu vedie Daniela 1-0 keď Sugiyamovú zdolala na turnaji v Eastbourne v roku 2004!Good Luck!
ak sa nemylim, posledny duel bol na olympiade, kde daniela vyhrala v 2 setoch, nie????? miami bolo pred danielinym zranenim....



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 24. June 2009 19:40 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|20. April 2024| 10:15
No ich zápasy boli vždy napínavé, obe sa dobre poznajú a navyše spolu na tráve ešte nehrali tak ktovie akoby to dopadlo ;)No, myslím, že Sugiyama je daleko nebezpečnější na trávě než Schnyder, která má ve zvyku ve Wimbledonu hrát na půl plynu, jelikož nesnáší trávu a koneckonců celý turnaj.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 25. June 2009 06:32 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|20. April 2024| 10:15
Potešil ma postup Daniely do tretieho kola a kedže narazí na naj kamošku a Daniele ide hlavne o dvojhru a Sugi hlavne o štvorhru, neviem prečo by najlepšia kamoška nemohla pustiť zápas svojej najlepšej kamoške, neviem prečo tá japonka musí tú našu Danielu vo vzájomných zápasoch takto vyšťavovať. Nevie si uvedomiť, že ešte hrajú spoločnú štvorhru, tak čo jej ten zápas nepustí a šetrí si sily na štvorhru, potom hrajú trojseťák, kde Daniela samozrejme prehrá a potom sa vychvalujú na tlačovke ako sa obom dobre hralo a že hrali naplno a že sú výborné kamošky, ja keby som mal kamoška vo štvorhre, po dohode by som mu zápas pustil, dobre chápem že sa chcú porovnávať, ktorá je lepšie, ale nestačilo to už 3-4 krát, mali by si dať teraz v treťom kole tréning s dohodnutým víťazstvom pre Danielu a je to. Tiež by mohli troška tie baby rozmýšlať...

A ešte jedna vec ma dosť jeduje na Danielynej hre, keď sa jej začína menej dariť, neskutočne zdržuje na podaní, ja na mieste rozhodcu ju určite upozorním, veď to nie je možné aby sa na podanie pripravovala okolo 50-55 sekúnd a to jedno podanie za druhým, potom úplne vypadne z rytmu, takýmto spomalovaním pri podaní. Keď podáva rýchlejšie a tá príprava jej netrvá toľko aj hra jej ide lahšie, že si to ani jeden jej tréner nevšimol...


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 57 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy