Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 57 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 21. June 2009 17:42 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:11
Daniela vs. Laura Robsonová v pondelok o 12.00 h (13.00 h nášho času) ako prvá na kurte č.2. Hovorí sa mu pohrebisko šampiónov a tenisti na ňom hrajú neradi. však písali, že na budúci rok na jeho mieste postavia iný dvorec. Ako keby to na veci niečo menilo. Kamery sú na 6 dvorcoch, za 30 USD sa dajú predplatiť na celý turnaj.
pamatam si, ze na tomto dvorci daniela vypadla v roku 2003 s asagoe.... :( neprijemna prehra......a vtedy sa daniela vyjadrila, ze jej je tam neprijemne hrat, hovorila nieco o tom, ze v blizkosti je restauracia......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 21. June 2009 19:10 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. March 2024| 11:11
Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 22. June 2009 03:18 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 12:11
Držím všetkým trom babám dnes palce, ale ich zápolenie nebudem môcť sledovať, keďže budem chrňať po nočnej. Zápas s Robsonovou ospevujú všetky britské médiá ako duel dňa, ale prečo ho potom nedali na nejaký lepší kurt? Každopádne na Robsonovej budú obrovské očakávania a ostrovní novinári si ju tak či tak podajú - pre Danielu to môže byť výhoda, len nech nemyslí na 2003. Pre slovenské médiá povedala: "Treba to brať ako každý iný zápas - absolútne všetko naokolo odignorovať, nič z toho nevnímať, sústrediť sa na samotný tenis loptičku za loptičkou. Určite to nebude také ľahké, ako by sa nebodaj niekomu mohlo zdať. Za najnepríjemnejšie považujem to, že súperka je ľaváčkou. Málokto z pravákov proti nim hrá rád. Na tráve to môže byť ešte horšie. Dnes som si preto zatrénovala so Španielkou Maríou José Martínezovou-Sánchezovou. Robsonovú som ešte nikdy nevidela v akcii. Až prvé gemy mi ukážu, čo vlastne a ako hrá." Daniela musela poriadne dreť, keď nie je na videu ani fotkách z hráčskej párty a červeného koberca.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 22. June 2009 14:10 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:11
Dvojhra - 1. kolo: Daniela Hantuchová - (WC) Laura Robsonová (V.Brit.) 3:6, 6:4, 6:2

Gratulujem k víťazstvu a bolo naozaj vydreté ale cenné a aj hra bola ok!V 1. sete to bolo kadejaké, no v 2. sete po vyrovnaní na 3-3 už Daniela držala servis a hrala rozumne a trpezlivo a Robsonová sa vyhadzovala postupne sama!Za stavu 5-4 urobila dve DF a Daniela získala 2. set v pomere 6-4!Na začiatku 3. setu vyhrávala Daniela 2-0, mladá britka kontrovala a rebrejkla sa na 2-2 no potom už nezískala ani gem,dosť kazila a nepomáhal jej ani servis, ktorý ak nebol 1. servis tak z druhého podania body nebrala!Mala dosť ťažký slajsovaný servis a Daniele sem tam narobil problém, ale v pohybe a premienani šancí, a celkovo pôsobila pokojne a od polovice druhého setu bolo vidieť, že hrá to čo potrebuje!

Na druhé kolo vychádza Daniele víťazka duelu Jie Zhengová (16-Čína) al. Kristina Barroisová (Nem.)



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 22. June 2009 14:20 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|28. March 2024| 11:11
Ja som zápas nevidel, ale podľa štatistík, mala Daniela šťastie, že mladá britka nemala svoj deň, dala 14 dvojchýb to sú takmer 4 celé gemy!!! A pomer nevynútených chýb bol 20:42, mladá dala raz toľko chýb ako Daniela, čiže sa porazila zrejme sama, ale to že Daniela s ňou stratila jeden set hovorí za veľa a pri pohľade na silu podania je až neuveriteľné že aj prvé aj druhé mala britka silnejšie a hrá ľavou rukou. Ešte raz poviem Daniela môže byť rada, že má tento zápas za sebou a že bol víťazný ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 22. June 2009 14:45 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 95
Local Time:
|28. March 2024| 10:11
Ja som zápas nevidel, ale podľa štatistík, mala Daniela šťastie, že mladá britka nemala svoj deň, dala 14 dvojchýb to sú takmer 4 celé gemy!!! A pomer nevynútených chýb bol 20:42, mladá dala raz toľko chýb ako Daniela, čiže sa porazila zrejme sama, ale to že Daniela s ňou stratila jeden set hovorí za veľa a pri pohľade na silu podania je až neuveriteľné že aj prvé aj druhé mala britka silnejšie a hrá ľavou rukou. Ešte raz poviem Daniela môže byť rada, že má tento zápas za sebou a že bol víťazný ;)

Ja osobne si myslim ze britka mala svoj den,vsak hrala doma a mala za sebou cele publikum,videl som prvy set a tam britka davala take winery jak fras preto bolo viac nevynutenych chyb na strane britky lebo dost riskovala a davala to k ciaram a na viac Daniela bola zufala z jej servisu.Tak aj ja si myslim ze to bol vybojovany zapas.


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 22. June 2009 15:08 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|28. March 2024| 11:11
Klika, že poslední zápasy nestíhám moc sledovat. Asi bych se musel místy držet za hlavu. Hlavní je ale naštěstí výsledek a ne předvedená hra. V dalším kole Zheng, která vyhrála nad Barrois ve dvou tiebreacích.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 22. June 2009 18:34 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:11
Som velmi rada, ze Daniela zvladla tento zapas. Podla mna zasa nemala najlahsiu superku (kamil okrem tych 14 dvojchyb, dala aj 10 es! ) a cely ten 'cirkus' okolo Robson sa podla mna nedal nevnimat ( napr. vid fotky ). Vsade ju domaci rozoberali ako keby uz vyhrala ozajstny grandslam. Vsetci ju vsade chvalili. Aj ked som zapas nevidela, tak urcite sa Daniele nehralo lahko pred publikom, ktore fandilo superke.

Vela stastia Daniela. :slovakia:

...Hantuchová po triumfe nad Robsonovou ďakovala svojmu bratovi. "Veľmi mi pomohol, počas celého zápasu ma vytrvalo povzbudzoval, aj vo chvílach, keď som bola set a brejk dolu. Spravil mi úžasnú podporu a vyhrala som to najmä vďaka nemu. Tie tlaky pred zápasom boli v Anglicku veľmi veľké, určite by som v 1. kole radšej privítala inú súperku. Som veľmi šťastná, že som to zvládla, bojovala som o každú loptičku a podarilo sa mi to otočiť. Laura ma svojím výkonom prekvapila, v úvode zápasu som mala problémy s jej servisom. Od polovice druhého setu som však bola na kurte lepšou hráčkou. Na novučičkom dvorci sa mi hralo veľmi dobre, bola to úplne iná káva, ako bývalá dvojka, ktorá bola pre hráčov postrachom. V 2. kole ma čaká veľmi náročný duel. Čeng-Ťie bola vlani v semifinále, no vynasnažím sa podať čo najlepší výkon a pokúsim sa zvíťaziť," povedala Hantuchová pre TASR.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 22. June 2009 19:32 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:11
daniela podla mna hrala dobre, ale robson bola v prvom sete este lepsia......tie chvaly na jej hru boli pravdive, hrala vynikajuco, rozbehavala danielu, mala skvely servis a prekvapila ma aj pevnou rukou na sieti.......ku koncu zapasu vsak uz mala slzy na krajicku, v com mi pripomenula danielu a aj skutocnost, ze nigel sears zrejme spolupracuje vacsinou s psychicky labilnymi hrackami :lol: po prvom sete mi nebolo vsetko jedno.....myslel som, ze to uz daniela nedokaze, bola proti nej nielen robson ale i cele publikum (okrem jej brata....vola sa igor????) ale nakoniec to dala a pevne verim, ze da aj zheng, ta aj dnes mala problemy s barois a evidente nehra tak, ako minuly rok....ale v pripade postupu do 3. kola by zrejme danielu cakala ,,travnata" tanasugarn, ta zenska (31 rokov!!!) to na trave proste vie..............drzim palce...... ;)



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 23. June 2009 06:44 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 12:11
Išiel som spať po nočnej krátko pred jedenástou, ale ako na potvoru som sa zobudil presne na začiatok Danielinho zápasu. Skúsil som zapnúť Nova Sport a vida - oni to dávali! Síce len 1. set, potom prepli na Becka, ale aspoň uprednostnili českých a slovenských hráčov. Spočiatku Daniela nevedela, čo má na mladú hrať a tá ju z kurtu doslova odstrelila, ale tajne som dúfal, že v takom tempe Robsonová nevydrží celý zápas. Potvrdilo sa, Daniela sa oklepala, naopak Britska sa "vydvojchybovala" a po zápase si tuším aj poplakala. Zaujímavá bola prítomnosť Danielinho exkouča Searsa v hľadisku, ktorý sa tuším stará o mladé britské talenty. Každopádne z Robsonovej určite niečo bude, ale tentoraz zrejme podľahla obrovskému tlaku očakávaní. Veľmi som spokojný aj s postupom Becka, ktorý sa postupne presadil svojou hrou ako šitou na trávu a milo ma prekvapila aj Dominika, naopak som sklamaný z vypadnutia Rybky, ale tam podľa novín zapracovalo zranenie.
Dnes sú v akcii K.Kučová v dvojhre a Daniela a Polášek v debli.

P.S. Pravda zavádzala, keď napísala, že kurt 2 bude nový až na budúci rok. Na novom sa hralo už teraz.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 23. June 2009 08:08 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:11
....ale v pripade postupu do 3. kola by zrejme danielu cakala ,,travnata" tanasugarn, ta zenska (31 rokov!!!) to na trave proste vie..............drzim palce...... ;)
tak som to trosku predbehol a vcera tanasugarn vypadla...porazila ju hladko parra santonja, co je pre mna zatial najvacsie prekvapenie wimbledonu...



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 23. June 2009 14:07 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. March 2024| 11:11
Trosku som videl v skole(resp.1.set) a ostatok doma,tak ale po prvom sete mi nebolo vsetko jedno,po skonceni skoly som siel okamzite na autobus,ktory musi pockat do 14:10 aby mohol ist,bolo tusim 14:05 ked jedna vykrikla"sak podme uz!!!Hantuchova mi ide" :D ale to este nevedela že je 3-6 :? ...no ale vratim sa naspät,neviem ja sa v posledon obdobi nevyznam s Danielinej hry tak ale ako sama hovorila akoby hrala proti sebe...ale sranda ze fakt aj v zapase sa mi to tak zdalo,proste tak ako jedna piska druha len rezignuje,chvalabohu tentoraz to Robsonova dosra*a a prehrala si ten zápas sama i ked Daniela to zvladla co sa tyka taktiky potom super...dalsie kolo Zhieng :hmmm: ja som optimista bude to vyhra v 3.setoch Daniela vyhra prvý,druhy si tesne prehra a v tretom cinanku rozbije 8-)





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 23. June 2009 14:35 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:11
Štvorhra - 1. kolo: Hantuchová, Sugijamová (6-SR/Jap.) - Paszeková, Savčuková (Rak./Ukr.) 6:0, 6:1

Gratulujem k postupu!Takýto hladký priebeh som nečakal ani len vo sne :)



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 24. June 2009 07:07 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 12:11
Štvorhra ako tréning - to sa mi páči. Dnes však ide opäť do tuhého - Daniela s Domčou už od 13.00 h nášho času na kurtoch 3 a 7. Myslím, že sú tam kamery, takže kto má Wimbledon predplatený, má vyhrané (ja heslo vytrieskam z kolegu v práci), ostatní musia snoriť po nete.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 24. June 2009 08:42 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:11
Snad sa bratia Cesi nad nami zlutuju a Danielu alebo Dominiku na Nova sport ukazu. Snad neuprednostia skriekajucu Sharapovu,to by ma dost sklamali.Ale kedze ocakavam prekvapenie na ukor Zhengovej,radsej by som videla Danku ako Dominiku. Dominike moc neverim,i ked je mozne,ze vyhru nad Ulou nejak v troch setoch vybojuje.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 57 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy