Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela is player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 57 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4
Author Enter your Message here

Golden Slam
 Post subject: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 25. June 2009 06:53 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|2. May 2024| 13:13
Dnes môže veľmi prekvapiť K. Kučová, ak porazí Mauresmovú, čomu však veľmi neverím, inak sú s našimi na programe len deblové zápasy. Musím sa ešte pochvalne vyjadriť o Nove Sport, ktorá uprednostňuje Čechov a Slovákov a včera dala aj Becka. Aj na webe je toho dosť free, takže som z kolegu zatiaľ nemusel mámiť heslo na predplatené vysielanie. Sledovať naraz Danielu a Dominiku dalo zabrať, ale robota musela ísť bokom. Škoda, že Beck to nedotiahol do konca, ale Španiel ťažil z lepšieho podania.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 25. June 2009 09:09 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|2. May 2024| 12:13
Potešil ma postup Daniely do tretieho kola a kedže narazí na naj kamošku a Daniele ide hlavne o dvojhru a Sugi hlavne o štvorhru, neviem prečo by najlepšia kamoška nemohla pustiť zápas svojej najlepšej kamoške, neviem prečo tá japonka musí tú našu Danielu vo vzájomných zápasoch takto vyšťavovať. Nevie si uvedomiť, že ešte hrajú spoločnú štvorhru, tak čo jej ten zápas nepustí a šetrí si sily na štvorhru, potom hrajú trojseťák, kde Daniela samozrejme prehrá a potom sa vychvalujú na tlačovke ako sa obom dobre hralo a že hrali naplno a že sú výborné kamošky, ja keby som mal kamoška vo štvorhre, po dohode by som mu zápas pustil, dobre chápem že sa chcú porovnávať, ktorá je lepšie, ale nestačilo to už 3-4 krát, mali by si dať teraz v treťom kole tréning s dohodnutým víťazstvom pre Danielu a je to. Tiež by mohli troška tie baby rozmýšlať...

A ešte jedna vec ma dosť jeduje na Danielynej hre, keď sa jej začína menej dariť, neskutočne zdržuje na podaní, ja na mieste rozhodcu ju určite upozorním, veď to nie je možné aby sa na podanie pripravovala okolo 50-55 sekúnd a to jedno podanie za druhým, potom úplne vypadne z rytmu, takýmto spomalovaním pri podaní. Keď podáva rýchlejšie a tá príprava jej netrvá toľko aj hra jej ide lahšie, že si to ani jeden jej tréner nevšimol...
ja nesuhlasim s celym tvojim prispevkom, sorry :lol:
nikto nikdy nepovedal, ze sa sugi specializuje na stvorhru, pre kazdeho jedneho tenistu je vyhra na grandslame snom a myslim, ze je to aj pripad sugi, nie je najmladsia a je to ejden z jej poslednych wimbledonov, tak tu samozrejme chce este nieco ukazat.....a dohodnutie sa na vyhre alebo prehre niektorej z nich uz nie je fair play.....to ako keby hrala janette husarova dvojhru proti dominike....myslis, zeby ju nechala vyhrat len preto, ze spolu hraju stvorhru????
a to zdrzovanie na podani.....daniela to nerobi iba ked sa jej nedari.....ona to robi cely zapas a ja sa jej ani necudujem, po tych vsetkych psychickych problemoch konecne nasla zbran, ako ich tlmit...a to vyuzit POVOLENY cas na koncentraciu pred servisom....ver mi, ze keby ho daniela prekrocila, urcite by dostala napomenutie a nebolo by to jej prve.....vcera sa to stalo napr. sharapovej.....a daniela sa k tomu aj vyjadrila v interview po zapase s robson, pomaha jej to v koncentracii a ked si nie je ista, ze je 100% koncentrovana, tak si pripravu este predlzi....ale zatial to vzdy bolo v povolenom case......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 26. June 2009 13:47 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|2. May 2024| 12:13
Dvojhra - 2. kolo: Daniela Hantuchová - Ai Sugijamová (Jap.) 6:4, 6:3

No zápas ako na mierne porazenie v niektorých situáciách aj na kolaps,ale ráta sa víťazstvo a postup do osemfinále!
Je to fayn a Daniele gratulujem!V osemfinále narazí na Serenu Williamsovú!Good Luck



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 26. June 2009 13:58 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|2. May 2024| 12:13
uuuuuuuuzasne, konecne nejaky vysledok v tomto roku!!!!!! zapas sa dal aj pozerat, daniela bola ako inak agresivna a robila vela winnerov, ale na druhej strane aj chyby a tych bolo viac ako som cakal a dokonca aj v nepravych momentoch...........ale vitazstvo je zasluzene., daniela bola skvela........a rozculili ma ciarovi, myslim ze 2krat sa opakovala vymena, ktoru mala daniela dobre rozohratu............c´mon daniela!!!!! :slovakia:



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 26. June 2009 14:08 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|2. May 2024| 13:13
Nevidel som, ale som rád. Bodka. Cibula sa teraz dorazí, do konca roka bude vyriadená.
Po zápase pre TASR povedala: "Ani sama neviem, ako som to vyhrala. Už po pár výmenách som bola celá zadýchaná a počas celého stretnutia som mala problémy s dýchaním. Snažila som sa však na to nemyslieť, byť maximálne koncentrovaná a ísť od loptičky k loptičke. Sugi hrá na tráve výborne, žiadna loptička nie je pre ňu stratená, navyše sa veľmi dobre poznáme. Aj po zápase som mala taký blbý pocit, že som zdolala moju dobrú kamarátku, snažila som sa však nestarať o to, kto je na druhej strane dvorca. Podobne ako v zápase 2. kola proti Číňanke Ťie Čeng som sa ťažšie rozbiehala, no potom som zmenila taktiku, viac som menila rytmus hry a to sa mi vyplatilo. Dúfam, že sa vykurírujem a v pondelok sa budem už cítiť lepšie. Veľmi sa teším, že budem hrať na grandslame aj v druhom týždni. So Serenou Williamsovou som vo Wimbledone dvakrát prehrala, no každý zápas je iný, tie dva predchádzajúce duely sú už minulosťou. Vynasnažím sa podať čo najlepší výkon a uvidíme, ako to dopadne".


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 26. June 2009 18:35 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|2. May 2024| 12:13
Velmi sa tesim z Danielinho postupu do 4.kola. Pre mna uz spnila aj tie najlepsie ocakavania na vysledok vo Wimbledone, vsetko ostatne by bolo iba bonusom.....aj vzhladom na jej zdravotny stav.
Zapas som nevidela. Mozte niekto popisat aj nejake postrehy z neho. Bolo na nej vidno, ze je este chora?
Na pozapasovom interview to je hlavne pocut.
A nemyslim si, ze by Daniela odletela domov sa liecit ako pisu na anglickom fore. Podla mna to na tej BBC len prepoculi a zle si to vysvetlili.

Vela stastia Dani. :slovakia:


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 28. June 2009 13:41 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|2. May 2024| 13:13
Štvorhra - 2. kolo: Alisa Klejbanovová, Jekaterina Makarovová (Rus.) - Daniela Hantuchová, Ai Sugijamová (6-SR/Jap.) 4:6, 7:6(5), 6:2

Škoda, ale je pekné, že Daniela nastúpila napriek chorobe. Ktovie, nakoľko sa podpísala pod prehru. Teraz sa treba sústrediť na pondelok na kurt č.2 okolo 14.30 h.


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 29. June 2009 14:44 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|2. May 2024| 13:13
Dvojhra - osemfinále: Serena Williamsová (2-USA) - Daniela Hantuchová 6:3, 6:1

Bola to dosť smutná "podívaná", ale Serena Daniele takmer nič nedovolila. Potom sa veľmi ťažko hrá, keď vám okolo hlavy lietajú samé esá a iné winnery, súperke to padá zo všetkých pozícií a vy len kazíte a na fiftín vám priapdnú tri chyby (pomer winnerov 28:8 a es 7:1 v prospech SW hovorí za všetko). Daniela to síce skúšala, ale bola častokrát málo dôrazná. Určite tam hralo úlohu aj to ochorenie. Jasnú prehru som čakal a sklamaný nie som, veď v dvojhre vlastne dosiahla svoj štandard.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 29. June 2009 14:57 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|2. May 2024| 12:13
Dvojhra - osemfinále: Serena Williamsová (2-USA) - Daniela Hantuchová 6:2, 6:1

Bola to dosť smutná "podívaná", ale Serena Daniele takmer nič nedovolila. Potom sa veľmi ťažko hrá, keď vám okolo hlavy lietajú samé esá a iné winnery, súperke to padá zo všetkých pozícií a vy len kazíte a na fiftín vám priapdnú tri chyby (pomer winnerov 28:8 a es 7:1 v prospech SW hovorí za všetko). Daniela to síce skúšala, ale bola častokrát málo dôrazná. Určite tam hralo úlohu aj to ochorenie. Jasnú prehru som čakal a sklamaný nie som, veď v dvojhre vlastne dosiahla svoj štandard.


6-3 6-1



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 29. June 2009 15:16 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 95
Local Time:
|2. May 2024| 11:13
Skoda skoda skoda Daniela nebola asi dnes vo svojej kozi.Co mne osobne chybalo v tomto zapase tak to boli kratase malo je rozbehavala tie zapasy 2 a 3 kola boly lepsie aku hru v nich predviedla s tou by mala dnes na Serenu ale ona ju dnes nepredviedla.som s toho sklamany lebo som vedel ze na nu ma.Ale aspon nam Daniela poskoci na 26 miesto v rebricku.este uhrat nejake pekne vysledky v amerike a bude to oka.


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 30. June 2009 16:41 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|2. May 2024| 13:13
Daniela si teraz dá 3 týždne pauzu a potom bude štartovať v Stanforde alebo Los Angeles. Dohodne sa na tom so svojím koučom, povedala pre agentúru TASR.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 6. July 2009 07:48 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|2. May 2024| 12:13
chcel by som sa spytat..nevie niekto, ci daniela este spolupracuje s kondicnym trenerom patom etcheberrym???



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 57 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy