Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 19 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Roland Garros, Paríž
PostPosted: 27. May 2009 18:38 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 09:39
no ja som pred zapasom nemal potrebu ho tu nejako komentovat a velmi nemam ani po nom....viem si uplne predstavit danielu ako hrala, vo varsave sa mi to celkom pacilo, teda az do toho semifinale, kde hrala otrasne a teraz asi tiez tak......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Roland Garros, Paríž
PostPosted: 28. May 2009 21:35 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 09:39
Tak je škoda,že Daniela vybuchla hneď na úvod na Roland Garros,ale mierne som aj čakal,že Razzanová bude nepríjemná a môže dôjsť k tomu k čomu aj došlo,teda k prehre.No nič sa nedá robiť ešťe že ostáva Daniela vo 4-hre,v 1. kole to bolo mierne trápenie sa proti Loitovej s Mladenovicovou no dnes sfúkli Makarovú a Parrovú čo ma potešilo.V osemfinále to budú ťažké súperky a premožiteľky z Ríma Hsiehová a Pengová,takže im je čo vracať.Držím palce!

Inak jeden zaujiímavý dotaz všetky semifinalistky z Varšavy vypadli na RG v úvodnom kole, Bondarenková,Keothavongová,Hantuchová a Dulgheruová neštartovala.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Roland Garros, Paríž
PostPosted: 29. May 2009 22:00 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 09:39
Court 7 11:00 Start

1. (7) Hantuchova/Sugiyama (SVK/JPN) v. (9) Hsieh/Peng (TPE/CHN)
2. Lourdes Dominguez Lino (ESP) v. (24) Aleksandra Wozniak (CAN)
3. (16) Tommy Robredo (ESP) v. Maximo Gonzalez (ARG)
4. (1) Nestor/Zimojic (CAN/SRB) v. Friedl/Skoch (CZE/CZE)



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Roland Garros, Paríž
PostPosted: 1. June 2009 03:22 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 10:39
Od Danielinho vyletenia z RG v dvojhre už síce uplynul nejaký ten piatok, no po návrate z divočiny do BA som nemal veľa času sledovať tenis. Už sa ani veľmi nečudujem, je to ako na húsenkovej dráhe, len tie výkyvy sú niekedy extrémne. Ani v 4hre sa to celkom neustálilo, baby majú špeciálne tento rok obrovské problémy premieňať setbaly či mečbaly. Aj v 1/8finále RG ich za stavu 5:4 v 2 sete nevyužili až 6!! Pre mňa sklamanie, ako aj celé vystúpenie Slovákov samozrejme s výnimkou Dominiky.

Štvorhra - osemfinále: Hsieh Su-wej, Šuaj Pcheng (9-Taiw./Čína) - Daniela Hantuchová, Ai Sugijamová (7-SR/Jap.) 6:3, 7:5


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 19 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy