Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela is player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 57 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Warsaw Open
PostPosted: 19. May 2009 17:28 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|1. May 2024| 19:26
CENTER COURT 11am

1. Marta Domachowska (POL) vs. (8) Alona Bondarenko (UKR)
2. (Q) Darya Kustova (BLR) vs. (WC) Maria Sharapova (RUS)
3. (6WC) Daniela Hantuchova (SVK) vs. Urszula Radwanska (POL)
4. Klaudia Jans/Alicja Rosolska (POL/POL) vs. Mariya Koryttseva/Galina Voskoboeva (UKR/KAZ)



Neviem či Danielu uvidíme v TV pretože ESP dáva len prvé 2 zápasy a potom prepínajú na GIRO!Možno ak by predošlé zápasy netrvali dlho.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Warsaw Open
PostPosted: 19. May 2009 18:11 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|1. May 2024| 19:26
hmm,tak ale nejaky stream by mohol byť že?...viem že do 15:00 sa má vysielať na "myp2p"...ale ci pôjde niečo na justin alebo atdhe vie niekto?





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Warsaw Open
PostPosted: 19. May 2009 19:11 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|1. May 2024| 19:26
vyjadrenie k zápasu:
"Bol to ťažký zápas. Podmienky neboli najlepšie, pretože dvorec bol pomalý a loptičky mali nízký doskok. Som však rada, že som si na to postupne zvykla a že sa mi podarilo otočiť nepriaznivo sa vyvíjajúci zápas. Za stavu 3:6 a 1:3 to bolo dosť nepríjemné. Súperka hlavne oveľa lepšie ako v predchádzajúcich troch vzájomných zápasoch, ktoré som hladko vyhrala. Prekvapila ma najmä servisom, veľmi dobre podávala. Hrala dosť rýchlo, je skúsená a hlavne na antuke vie byť nepríjemná. Bolo to ťažká súperka na 1. kolo."


a k 2. kolu:
"Bude mať podporu domáceho publika, no určite sa pokúsim vyhrať. Je dobré, že si môžem vo Varšave zahrať ďalší zápas. Beriem to ako dobrú prípravu na Roland Garros."



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Warsaw Open
PostPosted: 20. May 2009 07:26 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|1. May 2024| 19:26
ku koncu zapasu daniela zase zabrala vybojovala si naskok 5:3 a cakal som uz tychly koniec, ale zase sa mi zdalo, ze daniela chce zapas zakoncit nejako efektne vitaznym uderom a ten jej tam nechcel padnutjj,total súhlas,toto som si pomyslel aj ja
to bolo vidiet uz pri jej naprahoch, ako elegantne sa snazila posielat lopticky na druhu stranu, ale vobec jej to nevychadzalo...a na zaver to pokazila spanielka - z toho asi daniela radost nemala, ze enzakoncila winnerom 8-)



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Warsaw Open
PostPosted: 20. May 2009 07:29 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|1. May 2024| 19:26
CENTER COURT 11am

1. Marta Domachowska (POL) vs. (8) Alona Bondarenko (UKR)
2. (Q) Darya Kustova (BLR) vs. (WC) Maria Sharapova (RUS)
3. (6WC) Daniela Hantuchova (SVK) vs. Urszula Radwanska (POL)
4. Klaudia Jans/Alicja Rosolska (POL/POL) vs. Mariya Koryttseva/Galina Voskoboeva (UKR/KAZ)



Neviem či Danielu uvidíme v TV pretože ESP dáva len prvé 2 zápasy a potom prepínajú na GIRO!Možno ak by predošlé zápasy netrvali dlho.
tak dnes teda danielu neuvidime :? prvy zapas bude asi dllllhy ale potom by maria mohla kustovu zmietnut.....ale aj keby boli tie zapasy rychle, danielu by uz nedali si myslim....eurosport by nam hadam neurobil radost!!!!!



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Warsaw Open
PostPosted: 20. May 2009 13:59 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|1. May 2024| 19:26
CENTER COURT 11am

1. Marta Domachowska (POL) vs. (8) Alona Bondarenko (UKR)
2. (Q) Darya Kustova (BLR) vs. (WC) Maria Sharapova (RUS)
3. (6WC) Daniela Hantuchova (SVK) vs. Urszula Radwanska (POL)
4. Klaudia Jans/Alicja Rosolska (POL/POL) vs. Mariya Koryttseva/Galina Voskoboeva (UKR/KAZ)



Neviem či Danielu uvidíme v TV pretože ESP dáva len prvé 2 zápasy a potom prepínajú na GIRO!Možno ak by predošlé zápasy netrvali dlho.
tak dnes teda danielu neuvidime :? prvy zapas bude asi dllllhy ale potom by maria mohla kustovu zmietnut.....ale aj keby boli tie zapasy rychle, danielu by uz nedali si myslim....eurosport by nam hadam neurobil radost!!!!!

ESP dal len Domachowskú proti Bondarenkovej a potom Kustovú zo Šarapovou a to bolo všetko,následne réžia prepla zápas Murray vs. Mathieu!



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Warsaw Open
PostPosted: 20. May 2009 14:07 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|1. May 2024| 19:26
No neviem ako vam,ale mne sa dneska Danielina hra celkom paci. Obcas jej tam vychadzaju svetove udery a v 2.sete Urszulu k nicomu nepusta. Avsak toto je asi podstatne nizsia kategoria,aka nas asi caka vo stvrtfinale v podobe Jie Zheng...Ale naozaj som s Dankinou hrou zatial spokojna...6-3 4-1 a BP snad to uz nepokasle. ;)

Edit: akurat zistujem ze Zheng je vonku po setoch 0-6 4-6 :o Som v soku,ale velmi milom soku. Crta sa velka sanca na postup i ked aj Klara je schopna antukarka.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Warsaw Open
PostPosted: 20. May 2009 14:13 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|1. May 2024| 19:26
(6WC) Daniela Hantuchova (SVK) d. Urszula Radwanska (POL) 63 61

Gratulujem k postupu do QF.Som rád,že Daniela vyhrala tak ľahko!V ďalšom kole si zahrá proti češke Zakopalovej,čo je pre mňa osobne prekvapenie,kedže zdolala Zhengovú.Ja len dúfam,že Daniela si aj do tretice poradí zo Zakopalovou a postúpi do SF.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Warsaw Open
PostPosted: 20. May 2009 14:17 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|1. May 2024| 19:26
(6WC) Daniela Hantuchova (SVK) d. Urszula Radwanska (POL) 63 61

Gratulujem k postupu do QF.Som rád,že Daniela vyhrala tak ľahko!V ďalšom kole si zahrá proti češke Zakopalovej,čo je pre mňa osobne prekvapenie,kedže zdolala Zhengovú.Ja len dúfam,že Daniela si aj do tretice poradí zo Zakopalovou a postúpi do SF.
Klara ma dost vykyvy tento rok na antuke..Zdolala Zhengovu i Serenu,ale prehrala aj s nasou nemastnou neslanou Magdou..Cize vitazstvo sa da vybojovat,i ked to asi nebude az tak jednoznacne ako dnes. Ale verim Daniele ze konecne postupi do semifinale.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Warsaw Open
PostPosted: 20. May 2009 14:18 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|1. May 2024| 19:26
Proboha, odkdy dělá Daniela na stavbě? To je pravá fotka nebo jsi to vykouzlil ve photoshopu?


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Warsaw Open
PostPosted: 20. May 2009 14:24 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|1. May 2024| 19:26
Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Warsaw Open
PostPosted: 20. May 2009 14:27 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|1. May 2024| 19:26
Proboha, odkdy dělá Daniela na stavbě? To je pravá fotka nebo jsi to vykouzlil ve photoshopu?
:mrgreen: aj to,tak ale su to fotky z Warsawy vid:Tak tyhle fotky jsem ještě neviděl. Musím se častěji dívat do témat s obrázky. Pěkný. :lol:


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Warsaw Open
PostPosted: 20. May 2009 15:06 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|1. May 2024| 19:26
Tak keď Daniela porazí zajtra Zakopalovú a potom vyhrá v semifinále a postúpi do finále proti Sharapovovej budem mierne spokojný ;) Takto by som si predstavoval vývoj tohto turnaja a tiež ako celkom dobrú prípravu French open...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Warsaw Open
PostPosted: 20. May 2009 15:10 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|1. May 2024| 19:26
Tak keď Daniela porazí zajtra Zakopalovú a potom vyhrá v semifinále a postúpi do finále proti Sharapovovej budem mierne spokojný ;) Takto by som si predstavoval vývoj tohto turnaja a tiež ako celkom dobrú prípravu French open...
Niekedy sa Daniele tieto rozhodnutia o turnajoch na poslednu chvilu dost podaria. :lol: Pamatam na rok 2007,ked nemala startovat na Indian Wells ale nakoniec to na poslednu chvilu zmenila a turnaj este aj vyhrala.Pekne keby sa to podarilo aj tu,ale sme este stale daleko od vysnivaneho finale. ;) Je vsak pravda,ze Danielina cast je skvela, ak prejde cez Zakopalovu,bude hrat bud proti Voskoboeve alebo Dulgheruovej,premozitelke Wienerovej v kvalde! Horna polovica je este otvorena,skvely bude hlavne zapas Sharapovej proti Bondarenkovej. Bude to tesne,ale ja si myslim,ze to vyhra Alona. Minuly tyzden ju nastartovala vyhra nad Kuzzy a vo Varsave jej to ide,ale vsetko bude zalezat na vykone Marie,ci odola defenzivnej hre Alony a nebude robit chyby. ;)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Warsaw Open
PostPosted: 20. May 2009 16:33 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|1. May 2024| 19:26
"Odohrala som super zápas. Úvod mi nevyšiel, no od stavu 0:3 som získala sedem gemov za sebou a potom som už kontrolovala vývoj stretnutia. Potrebovala som sa najskôr dostať do úderov, lebo vo Varšave je strašne pomalý dvorec, čo mi totálne nevyhovuje. Snažila som sa však na to nemyslieť. Som veľmi spokojná so svojím výkonom. Tlačila som ju z jednej strany na druhú a Urszula nemala čas niečo vymýšľat. Keď má čas, vie byť nepríjemná ako jej staršia sestra Agnieszka. Poľskí diváci boli celkom féroví. Ku koncu sa ju snažili povzbudiť, ale aj oni videli, že to je jednoznačné," povedala pre TASR Hantuchová, ktorú vo štvrťfinále čaká Češka Koukalová. "V Sydney som ju hladko zdolala, no v Austrálii sa hralo na harde, ktorý mi viac vyhovuje. Klára je nepríjemná hráčka a určite to nebude jedoduchý zápas. Záleží na tom, aký vychytí deň. Dôležité však bude, aby som hrala koncentrovane ako dnes a bojovala o každú loptu."

tasr.sk


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 57 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy