Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 57 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4
Author Enter your Message here

Lukyno
 Post subject: Re: Warsaw Open
PostPosted: 20. May 2009 18:13 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 07:03
CENTER COURT
12am
Ioana Raluca Olaru vs Anne Keothavong
followed
Maria Sharapova vs Alona Bondarenko
followed by
Daniela Hantuchova vs Klara Zakopalova


*Prenos by mal ísť na myp2p,píše sa tam že sa má vysielať od 12:00 do 15:30 ale malo by to pokračovať dalej od 15:30 8-),možno to opäť pôjde na justin.tv,uvidíme ;)





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Warsaw Open
PostPosted: 20. May 2009 19:54 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 07:03
CENTER COURT
12am
Ioana Raluca Olaru vs Anne Keothavong
followed
Maria Sharapova vs Alona Bondarenko
followed by
Daniela Hantuchova vs Klara Zakopalova


*Prenos by mal ísť na myp2p,píše sa tam že sa má vysielať od 12:00 do 15:30 ale malo by to pokračovať dalej od 15:30 8-),možno to opäť pôjde na justin.tv,uvidíme ;)
no super, ES zase bude davat len 2 zapasy a samozrejme, ze daniela hra az treti!!!



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Warsaw Open
PostPosted: 20. May 2009 21:58 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 101
Local Time:
|29. March 2024| 07:03
CENTER COURT
12am
Ioana Raluca Olaru vs Anne Keothavong
followed
Maria Sharapova vs Alona Bondarenko
followed by
Daniela Hantuchova vs Klara Zakopalova


*Prenos by mal ísť na myp2p,píše sa tam že sa má vysielať od 12:00 do 15:30 ale malo by to pokračovať dalej od 15:30 8-),možno to opäť pôjde na justin.tv,uvidíme ;)
ja som celkom rad ze daniela hra az ako tretia, mam o jedenastej skusku z politickej geografie a kym sa dostanem domov tak by aj mohla byt na rade, dufam ze sa zadari a mozno nas caka finale rovnakeho obsadenia ako zurich 2006........nebol by som proti, ale vitazka by mohla byt ina....:D


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Warsaw Open
PostPosted: 21. May 2009 16:31 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 07:03
(6/WC) Daniela Hantuchova (SVK) d. Klara Zakopalova (CZE) 63 46 64

Hm tak čakal som o dosť priaznivejší výsledok a nečakal som,že Zakopalová bude až tak moc hrýzť.No víťazstvo a postup do SF je tu,v ňom narazí na rumunskú kvalifikantku Alexandru Dulgheruovú.A druhé semifinále tvorí Aľona Bondarenková (8-Ukr.) vs. Anne Keothavongová (V.Brit.)



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Warsaw Open
PostPosted: 21. May 2009 16:58 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 07:03
Toto bolo od nich podlé...
Daniela zajtra ako prvá o 12:00h
:cry: Tak ako,zajtra som síce do 14:00 v škole tak ale som celý den na pc tak dufam že sa mi podarí nejako pokukať zápas,ten už na int.bude že? 8-)
*samčo...Závidím :D ale len že budeš doma :lol:





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Warsaw Open
PostPosted: 21. May 2009 18:00 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 101
Local Time:
|29. March 2024| 07:03
Toto bolo od nich podlé...
Daniela zajtra ako prvá o 12:00h
:cry: Tak ako,zajtra som síce do 14:00 v škole tak ale som celý den na pc tak dufam že sa mi podarí nejako pokukať zápas,ten už na int.bude že? 8-)
*samčo...Závidím :D ale len že budeš doma :lol:
daniela zajtra v telke aj v zazname aj live?? proste parada. esteze piatky do skoly nechodim a ani ziadna skuska ma zajtra necaka, snad mamka nieco nevymysli, ci?? snaaaaaad nie
btw, gratulacia k postupu do prveho tohtorocneho semifinale pre danielu, uz sa tesim na sobotne finale, bondarenko ale bude velmi, velmi tazka superka, ale daniela zahra fakt ze dobre podla mna, ak bude hrat tak ako na fedcupe tak je to v pohode, drzim palce ;D


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Warsaw Open
PostPosted: 21. May 2009 18:12 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 07:03
opäť závidím :D
Ono ešte nás čaká semi,nepredbiehajme ale šance su obrovské,môže to byť pre Danielu prvé finále od zranenia,čo bôľ aj prvé antukové finále...určite budem držať palce,ES má vysielať NAZIVO finále,nedotiahnuť to tam by bolo pre mňa veľkým sklamaním ale azda Daniela nezaváha.
K zápasu sa nevyjadrujem,hlavná je výhra... 8-)

*Daniela po zápase:
Mám z toho obrovskú radosť. Postúpiť do singlového semifinále na antuke, ktorá nie je práve mojim najobľúbenejším povrchom - to je jednoducho paráda. Veľmi si vážim, ako som bojovala o každú loptičku. Úderovo sa cítim veľmi dobre, čo je super pred blížiacim sa Roland Garros v Paríži. O mojom triumfe nad Zakopalovou rozhodla najmä bojovnosť. V treťom sete to bolo vyrovnané, na pomalej antuke sme sa stále brejkovali. Dôležité bolo, kto si prvý udrží servis. Mne sa to za stavu 3:2 podarilo a potom som už zápas dotiahla do víťazného konca. V závere som mala fyzicky trochu navrch. Klára hrala dosť nepríjemne. V druhom sete robila dosť málo chýb, hádzala tam nechytateľné priamky. Hrala naozaj veľmi dobre.
Daniela na súperku:
Nemôžem ju v žiadnom prípade podceniť. Postúpila do semifinále, takže určite niečo musí vedieť. Musím sa na ten zápas dobre pripraviť. Chvíľu mi potrvá, kým si zvyknem na jej hru. Dôležite bude, aby som hrala opäť maximálne koncentrovane.
zdroj:TASR
//// :?





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Warsaw Open
PostPosted: 22. May 2009 14:00 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 07:03
Panebože!!!
Daniela Hantuchová - Alexandra Dulgheruová 4-6 7-6(2) 1-6 :shock:

Jediné čo som si všimol bolo to že Daniela nemala čím zaútočiť,bolo to vracanie lôpt s ľava do prava ale aby si poriadne buchla do lopty bez toho aby nespravila chybu to v tomto zápase vôbec nebolo...ja ako neviem čo si mám myslieť o tom,vôbec ale vôbec sa mi jej hra nepáčila,neverím že to bolo tým povrchom, na ktorý sa Daniela toľko krát stažovala...ja neviem,hovorila že sa cíti úderovo dobre ale tu v tomto zápase som to nejako nepodstrehol...opäť zápas kde si sama prehrala zápas a ja som tak veril vo finále :cry:





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Warsaw Open
PostPosted: 22. May 2009 14:54 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 07:03
Daniela po zápase:
Súperka hrala naozaj veľmi dobre, veľmi ma prekvapila. Po úspešnom tajbrejku som si myslela, že v treťom sete znervóznie a začne byť unavená, no opak bol pravdou. Začala hrať ešte odvážnejšie a zahrala niekoľko takých loptičiek, že som len pozerala. Začala do toho ešte viac rúbať a vychádzalo jej to. Ja som to takticky nezvládla. Hoci som bojovala ako sa dalo, už sa mi ju nepodarilo zastaviť
Na antuke sa mi podarilo postúpiť do semifinále, čo si veľmi cením. S dnešným zápasom nemôžem byť spokojná, hoci som mala šance, no v dueloch proti Radwanskej či Zakopalovej som podala veľmi dobré výkony. Prišla som do Varšavy na to, aby som odohrala čo najviac zápasov a to sa mi podarilo. Dúfam, že v Paríži to bude pokračovať
Daniela na RG
Pamätám si, že som to pozerala v telke a trpela som, lebo som nemohla byť na kurte. V živote by som to už nechela zažiť. Som šťastná, že som teraz zdravá a že budem môcť byť opäť pritom
Daniela na súperku
Virginie Razzanová je veľmi veľmi nepríjemná súperka. Hrá veľmi rýchlo, dokáže zahrať nechytateľné priamky, navyše bude mať na svojej strane domáce publikum. Na úvod je to veľmi ťažký zápas
Zdroj: TASR





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Warsaw Open
PostPosted: 23. May 2009 14:32 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 101
Local Time:
|29. March 2024| 07:03
tak neviem ako ste tipovali vy, ale ja som urcite necakal ze na turnaji vo Warsave vyhra Q-Alexandra Dulgheru z Rumunska, v tretom sete dala dokonca svojej finalovej superke A. Bondarenko kanara a po setoch 7-6, 3-6, 6-0 vyhrala svoj hned prvy WTA turnaj na ktorom sa predstavila v hlavnej sutazi, no neveril som vlastnym ociam ked som zazrel ten vysledok........omg
btw, aspon vieme ze nielen daniela bola z nej mimo


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Warsaw Open
PostPosted: 23. May 2009 15:49 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 07:03
tak neviem ako ste tipovali vy, ale ja som urcite necakal ze na turnaji vo Warsave vyhra Q-Alexandra Dulgheru z Rumunska, v tretom sete dala dokonca svojej finalovej superke A. Bondarenko kanara a po setoch 7-6, 3-6, 6-0 vyhrala svoj hned prvy WTA turnaj na ktorom sa predstavila v hlavnej sutazi, no neveril som vlastnym ociam ked som zazrel ten vysledok........omg
btw, aspon vieme ze nielen daniela bola z nej mimo
Jj,suhlasim ani ja by som to na nu netipoval...ale zhodou náhod vyhrala na Lenkou Wienerovou a Lenka je dala poriadne zabrať a pozrite sa ta rummunka vyhrala ale v Charlestone sa Lisicka tiež natrapila s Lenkou a Lisicki to vsetko napokon vyhrala...zaujímave :o





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Warsaw Open
PostPosted: 23. May 2009 18:40 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 07:03
Ja som videla len 1.set finale,ale Rumunka ma totalne sokovala. Ziadne nervy,perfektny pohyb a presne udery. Jej najvacsou slabinou je asi este nie prilis kvalitny servis ale inak sa jej podarila velka senzacia. Za tu bojovnost si vyhrat urcite zasluzila,ale necakala som,ze Alone nadeli v tretom sete kanara. :shock:
btw dobra sprava pre Dominiku - Alonu sa porazit da,snad sa jej to podari na RG. ;)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 57 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy