Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 24 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2
Author Enter your Message here

Golden Slam
 Post subject: Mutua Madrilena Madrid Open
PostPosted: 13. May 2009 07:00 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 12:59
Opäť sa ťažko hodnotí zápas, ktorý človek nevidel. Viem, že Daniela bojovala, ale toľko šancí, čo premrhala, ma dosť vytočilo a pomaly už začínam strácať trpezlivosť. V 1. sete to bol náskok 5:3, v druhom zahodila viacero brejkbalov na 3:2, keď sa na Srbku mohla ešte dotiahnuť. Zaujímavé, že na začiatku oboch setov prehrávala 1:3. A nechýbal ani tradičný folklór - predtým to bol rozbitý dvorec, teraz rozhodcovia. Chápem, že to človeka vytočí, ale tiež si myslím, že by sa nemala nechať takýmito vecami rozptyľovať. A tí rozhodcovia museli byť naozaj hnusní, keď neuznali loptičku, ktorá bola "pol metra" vo dvorci! Pobavila ma aj veta "Možno som mala byť trochu agresívnejšia". Počuť niečo také od profíka... Ach jaj! Jankovičová uznala, že Daniela hrala dobre najmä v 1. sete, keď dobre returnovala, ale zachovala si pozitívne myslenie (koľkokrát ošmekli rozhodcovia ju?) zmenila taktiku a od začiatku 2. setu začala tlačiť na Danielu.
Naozaj to treba už prelomiť a vymaniť sa z fázy prehier v 1. či 2. kole, ale kým nie je Daniela nasadená, bude stretávať v úvodných kolách stále dokola Kuznecku, obe Srbky, Safinovú, Williamsky a pod. a musí ich jednoducho poraziť a BYŤ agresívnejšia, nielen o tom rozmýšľať.
A čo sa týka Eurosportu, ja som s nimi skončil. Nakúpia vysielacie práva a človek uvidí starú belu. Nie je normálne, aby v pondelok dali takmer všetko a na druhý deň jeden zápas. A ani na nete sa nedalo nič nájsť.

P.S. Daniela hrala so zafačovaným pravým stehnom, dúfam, že to bolo len preventívne opatrenie. Na adrese je od 01:57 min súhrn Danielinho zápasu.


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Mutua Madrilena Madrid Open
PostPosted: 13. May 2009 09:47 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|28. March 2024| 11:59
Podle sme.sk se Daniela vyjádřila, že ten míč byl na čáře, ne půl metru v kurtu. Zajímalo by mě, co z toho opravdu řekla. Výsledek je ale stejný, zjevně byla na rozhodčí naštvaná ještě i dlouho po utkání. Těžko pak očekávat, že se z toho oklepe ještě během zápasu.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Mutua Madrilena Madrid Open
PostPosted: 13. May 2009 09:49 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|28. March 2024| 11:59
no čo k tomu povedať...asi že Daniela si to prehrala zasa sama s katastrofálnym servisom aj nepremieňanými BP (hoci to asi proti svetovej štvorke nie je jednoduché aj tak je tá bilancia katastrofálna)...šance tam boli ale čo z toho, keď ich Daniela nedokáže využiť, hlavne ten prehajdákaný náskok 5-3...asi vtedy začali úradovať rozhodcovia...teda na margo rozhodcov..Daniela je už dosť stará (bez urážky :D ) a dosť skúsená na to, aby sa nechala takto poznačiť rozhodcami...stále nechápem ako ju v dobre rozbehnutých zápasoch dokáže jeden zlý výrok mátať niekoľko gemov...radšej by nad tým mala mávnuť rukou a hrať ďalej, aj keď to sa asi ľahšie povie ako urobí :) (hoci pri polmetrovom ne-aute by som sa hádal asi aj ja až do krvi :D ak to teda tak bolo, možno len Daniela zle videla ;) )



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Mutua Madrilena Madrid Open
PostPosted: 13. May 2009 14:00 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. March 2024| 11:59
dufam ze to nebude zniet blbo ale mohla by skončit vo štvorhe pretoze hrat vo Varšave je ovela dolezitejsie si myslim..nie su tam hracky z top 10 sa mi zda..ale su tam fakt hracky ktore Daniela potrebuje..Wozniacka a pod. dokonca aj Sarapovova... ;) a ked jej vyjde zreb moze to dotiahnut pri tejto forme daleko...takže ja chcem aby hrala vo Varšave ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Mutua Madrilena Madrid Open
PostPosted: 13. May 2009 17:53 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. March 2024| 11:59
dufam ze to nebude zniet blbo ale mohla by skončit vo štvorhe pretoze hrat vo Varšave je ovela dolezitejsie si myslim
jj,suhlas...mala by tam určite sance postupiť dalej ako do 2.kola a o 10 dni nejako tak za začína RG tak treba este s tej antuky vyžmýkať čo sa len dá...
K zápasu no comment ale Daniela sa vracia to viem na isto...ty vole ten krátky záznam čo som mal možnosť vidieť,vono se to aj šmýkalo a pobehavalo aj s tým zatejpovaným stehnom 8-) pekne pekne :)
K eurosportu!!!
*Stuttgard...zápasy každý den,prevažne prenosy Jankovič a Kuzzy,samozrejme Safina nemá prednosť a tak ani na nete nič nieje
*Rím...Prenosy každý den,vysielanie Safiny,Jankovic,Kuzzy...samozrejme Kuzzy nemá prednosť a tak ani na nete nič nieje
*Madrid...Pondelok,Streda,Stvrtok,Piatok...zápasov habadej k tomu aj na ES...Samozrejme Utorok ani ES ani net :roll:
JE TOTO MOZNE?





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Mutua Madrilena Madrid Open
PostPosted: 13. May 2009 20:10 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|28. March 2024| 11:59
Tak v deblech nakonec výhra, ačkoliv to po prvním setu vypadalo všelijak. Sestry Bondarenkovy mají na svém kontě i jeden Grandslamový turnaj, takže se čekal velmi těžký zápas. Zkušenější pár ale naštěstí (pro někoho naneštěstí) zapnul v pravý čas. Další kolo nebude o nic lehčí.


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Mutua Madrilena Madrid Open
PostPosted: 14. May 2009 06:44 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 12:59
Štvorhra - 2. kolo: Hantuchová, Sugijamová (SR/Jap.) - Aľona Bondarenková, Kateryna Bondarenková (Ukr.) 0:6, 6:2, 10:1

Neviem, či Daniela s Ai niekedy dostali kanára, ale zjavne sa zdravo naštvali a sestry Bondarenkové sfúkli z kurtu (Aľona však v singli vyradila Kuznecku). Dnes o 11.00 h sa popasujú s austrálskym párom Stosurová/Stubbsová. Včerajšok bol pohromou pre Rusky, keď vypadli Dementievová, Petrovová a Kuznecka, postúpili len Duševinová a Safinová.
A to s tým autom bolo samozrejme z jej strany trochu prehnané. Pre TASR hovorila zrejme ešte bezprostredne pod vplyvom emócií o pol metri, pre agentúru SITA už povedala, že loptička bola "zjavne na čiare" a že výmena sa opakovala.


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Mutua Madrilena Madrid Open
PostPosted: 14. May 2009 11:36 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 12:59
Štvorhra - štvrťfinále: Samantha Stosurová, Rennae Stubbsová (4-Austr.) - Hantuchová, Sugijamová (7-SR/Jap.) 7:5, 6:4

A je koniec. Škoda, lebo baby mali na víťazstvo, ale nezvládli koncovky oboch setov, v druhom mali brejk navrch a mohli si vynútiť TB. Daniela teraz môže ísť do Varšavy. Keďže idem mimo BA, budem ju sledovať len z médií.


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Mutua Madrilena Madrid Open
PostPosted: 14. May 2009 13:06 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. March 2024| 11:59
mne je jedno ci prehrali pretože ja chcem aby Daniela sla do Varšavy a dufam ze sa pre nu rozhodne..ja si myslim ze fakt to treba vyuzit tuto formu na antuke a nielen cez prve kolo na velkych turnajoch ale nech skusi mensi a dostane sa dalej..v podstate i tak tam je vacsina vyssie postavenych hracok...takže všetky cesty vedu do Varšavy tentoraz ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 24 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy