Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 37 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Author Enter your Message here

Site Admin
 Post subject: Re: Porsche Tennis Grand Prix, Stuttgart
PostPosted: 28. April 2009 16:26 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. March 2024| 11:58
Polozraněné stehno? Nevšiml jsem si, že by to Cibuli během Fed Cupu nějak omezovalo. :dunno:


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Porsche Tennis Grand Prix, Stuttgart
PostPosted: 29. April 2009 16:24 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 12:58
Dvojhra - 1. kolo: Daniela Hantuchová - Alizé Cornetová (Fr.) 6:3, 6:1

Nuž a v 2. kole nás čaká momentálna svetová jednotka Safinová. Hurá!


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Porsche Tennis Grand Prix, Stuttgart
PostPosted: 29. April 2009 16:30 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 11:58
možno to nebol nejaky svetovy tenis ale takato vyhra neuveritelne poteší a skvelo naladi kedze ja som neocakaval ani postup do druheho kola...no naozaj sa tesim na zapas proti Safine lebo tam skutocne uvidime akko je Daniela na tom ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Porsche Tennis Grand Prix, Stuttgart
PostPosted: 29. April 2009 16:41 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 11:58
wow, wow, wow........podla mna to bol pekny tenis, stale si prehravam ako hrala daniela proti mauresmo a asi nieco podobne hrala proti cornet a muselo to zaberat....vynikajuci vysledok, konecne ju vyprasila tak, ako si zasluzi..................som zvedavy na zapas so safinovou, podla mna bude aj na eurosporte............



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Porsche Tennis Grand Prix, Stuttgart
PostPosted: 29. April 2009 16:42 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 160
Local Time:
|29. March 2024| 11:58
Blizia sa lepsie casy? :shock:


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Porsche Tennis Grand Prix, Stuttgart
PostPosted: 29. April 2009 16:49 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 11:58
Blizia sa lepsie casy? :shock:

len v to dufam..Daniela hraje od Fed cupu skvelo..ešte to nie je dokonale ale urcite to uz je lepsi a kvalitny tenis s ktorým by mala patrit medzi top 20 ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Porsche Tennis Grand Prix, Stuttgart
PostPosted: 29. April 2009 17:59 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. March 2024| 11:58
Hantuchová po hladkom triumfe nad Cornetovou žiarila spokojnosťou. "Bol to z mojej strany super výkon. Od začiatku až do konca zápasu som hrala maximálne koncentrovane a rozstrieľala som ju. Je sranda, že s niektorými hráčkami na okruhu WTA musíte hrať tak často. S Alizé som hrala v tomto roku už štvrtýkrát a som rada, že sa mi podarilo vyrovnať bilanciu na 2:2. Aj keď sobotňajší fedcupový zápas proti Alizé bol náročný, verila som si a vyšlo to na jednotku. Zo začiatku to nebolo ľahké, musela som si najprv zvyknúť na antuku, ktorá bola rýchlejšia ako v Limoges, no zvykla som si a potom to už bolo v pohode," povedala pre TASR Hantuchová, ktorá sa teší na štvrtkový osemfinálový zápas so Safinovou. "Som rada, že budem môcť odohrať takýto duel proti svetovej jednotke, je to určite výzva. Absolútne nemám čo stratiť. Videla som Safinovej zápas 1. kola proti Erraniovej a Dinara hrala v neskutočnej forme. Bude to ťažké, no pokúsim sa prekvapiť. Pred tromi rokmi som ju v Stuttgarte zdolala 6:2, 6:2, no vtedy ešte nebola v absolútnej špičke. Aj ja mám však teraz viac skúseností. Uvidíme, ako to dopadne."



Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Porsche Tennis Grand Prix, Stuttgart
PostPosted: 29. April 2009 18:15 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 11:58
Polozraněné stehno? Nevšiml jsem si, že by to Cibuli během Fed Cupu nějak omezovalo. :dunno:
Vo Fed cupe nie,ale vyzera to tak,ze proti Jankovic ano..Dominika si akurat teraz vyziadala akysi medical timeout,neviem,ci si ide len vymenit bandaz alebo sa bude aj viac osetrovat..Ale v druhom sete zacina znovu pokrivkavat...Tak ci tak,hra dost zle,vyhadzuje neskutocne lopticky,podla mna to je ale kvoli unave a sile superky....
Co sa tyka Daniely,verila som jej,ze to zvladne a nemylila som sa. Necakala som ale az takyto vyborny priebeh,naozaj blahozelam..Jedina slabina v hre bol viditelne druhy servis,po ktorom neziskala ani 40% vyhratych bodov...S takouto statistikou proti Dinare neuspeje...Ale na zapas sa rovnako ako Danka tesim..Nema co stratit,moze len prekvapit. Sice hra Daniela v dobrej forme,neverim vsak,ze Safinu porazi. Ta viditelne nezabudla hrat na antuke a opat ziari,ved v 1.kole rozdrvila antukarku Errani 6-0 6-1 a to je ozaj debakel. Moje jedine zelanie je vidiet tento zapas nazivo. :)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Porsche Tennis Grand Prix, Stuttgart
PostPosted: 29. April 2009 18:47 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. March 2024| 11:58
^^ Máš pravdu, vypadala hodně unavená, u míčů byla na své poměry občas hodně pozdě a kolikrát se ani nesnažila dobýhat údery Jankovičové. Měla si odfrknout tenhle týden, Fed Cup byl hodně náročný.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Porsche Tennis Grand Prix, Stuttgart
PostPosted: 29. April 2009 18:49 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 11:58
Skoncila to dost velkym debaklom,6-1 6-1. Nic to,treba sa cez to povzniest,ved cez vikend hrala naozaj velmi dobre. Nech si odpocinie a ukaze svoju pravu silu na inych turnajoch.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Porsche Tennis Grand Prix, Stuttgart
PostPosted: 29. April 2009 21:17 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|29. March 2024| 11:58
Ja taktiež žiarim spokojnosťou.....tiež som čakal že Cornetovu porazi ale nie s takýmto vysledkom..ale ...predsa Cornetova nie je to čo bola na začiatku sezony, tym ovšem nechcem podceniť Dankin výkon.....prava forma sa ukaže proti Safine, môže iba prekvapiť ....dufam že jej bude aspon vyrovnanou súperkou.., lebo naozaj sa mi Dankina hra začína konečne pozdávať a okrem toho na antuke...waw... ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Porsche Tennis Grand Prix, Stuttgart
PostPosted: 29. April 2009 22:00 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. March 2024| 11:58
Ve čtyřhře opět prohra v prvním kole. Moc nechápu, co se s nimi děje. Většina těch porážek sice byla těsná, takže by se dalo mluvit trochu o smůle, ale na druhou stranu se jedná o prohry s páry, které rozhodně nejsou neporazitelné.


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Re: Porsche Tennis Grand Prix, Stuttgart
PostPosted: 30. April 2009 15:34 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 12:58
Štvorhra - 1. kolo: Abigail Spearsová, Ťian-ťian Sun (USA/Čína) - Daniela Hantuchová, Ai Sugijamová (2-Jap./SR) 4:6, 6:2, 10:7

Ja sa tiež pýtam, čo sa do čerta stalo s vynikajúcim tandemom Hantujama? Ako sa opäť dali dokopy prehrávajú dobre rozbehnuté zápasy v tajbrejkoch a so súperkami, ktoré často ani nestoja za reč. Myslel som si, že aspoň v 4hre bude mať Daniela šancu na Turnaj majsteriek, ale to nebude môcť takto pokračovať.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Porsche Tennis Grand Prix, Stuttgart
PostPosted: 30. April 2009 17:14 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 11:58
V poslednej dobe nadobudam pocit,ze sa to akoby trochu otacalo - v singli sa jej zacina darit,ale v debli to flakaju. Ale mne to osobne nebude prekazat,ked bude v singlovom rebricku stupat. To je pre mna to najdolezitejsie a podla mna aj pre Danielu.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Porsche Tennis Grand Prix, Stuttgart
PostPosted: 30. April 2009 17:47 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 160
Local Time:
|29. March 2024| 11:58
Bude sa dat zapas so Safinou sledovat na nejakom streame? Som troska vedla teraz, tak prezradte ti co do sledujete.. Vdaka ;)


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 37 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy